Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24549) cOxeR válasza Jorus (#24545) üzenetére


cOxeR
Ármester

A legtöbb cég ilyen esetben kiteszteli az általa szimpatikus pár gyártót a saját kis környezetében vagy akár az összeset is kapacitás függvényében... aki ezt nem teszi meg a végén kap a pályázat során egy anyagot, amire egy cég azt mondja, hogy ez a legjobb és megfelel a pályázat minden egyes pontjának (amit a marketing bullshit úgy is alátámaszt, ebben biztos lehetsz)... én ezzel sosem értettem egyet... sőt sok olyat láttam már, hogy megvásároltak valamit, aztán kínok közt várták, hogy végre lejárjon a licence és végre áttérhessenek másik termékre... mert nagyon nem azt kapták, ami a valóságban a legjobb választás lett volna. (olyanra is volt már példa, hogy párhuzamosan vettek mást...)
Az biztos, ha valamit letesztel egy adott cég (ebben számtalan segítséget kaphat a forgalmazó cégektől)... akkor kiderülnek az egyediségeik... ami csak ilyenkor kerül a felszínre... az említett metódust így továbbra se tartom túlzottan jó döntésnek.

1 hónap kellően elegendő idő, aki akart az tudott ajánlatot adni, aki nem meg így járt... ezen meg kár forrongni.

Tudod értelmezni a szemforgatós szmájlit, max. nincs kedved hozzá. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.