Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17101) mongi válasza stol (#17098) üzenetére


mongi
senior tag

Értem én és tudom mi zajlik ilyenkor ( elektromos indukció minden vezetőben a közelben), csak szerintetek etikus-e a nagykert zaklatnom (visszadobja asrocknak úgyis), vagy IJ az usernek? Decemberben dobtam neki össze a nehezen kispórolt pénzéből...

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#17102) GrandeP válasza mongi (#17101) üzenetére


GrandeP
őstag

IJ vagy biztosítozza le, ha van ...

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#17103) TESCO-Zsömle válasza Ygg (#17100) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem hadászati célból. Kiütnek 50 tankot... Nabumm...

De ha elcsattan egy ilyen New York vagy Washington fölött, emberek milliói maradnak áram és elektromos berendezések nélkül. Pánik, hisztéria, fosztogatás, káosz.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17104) GrandeP válasza TESCO-Zsömle (#17103) üzenetére


GrandeP
őstag

Plane azoknal a retardoknal, akiknek a jelzölampan nem eleg a zöld meg a piros hanem kell meg walk, meg no walk is...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#17105) Ygg válasza TESCO-Zsömle (#17103) üzenetére


Ygg
senior tag

Én arra gondoltam, hogy kommunikáció, irányítóközpont lebénul...

(#17106) DeFranco válasza stol (#17098) üzenetére


DeFranco
nagyúr

csak laikuskent kerdezem, tenyleg csak erdeklodve: ilyenkor a faraday kalitka, ami jelen esetben a gephaz, nem kellene vedelmet jelentsen a kivulrol jovo elektromos impulzusok ellen?

(#17107) localhost válasza GrandeP (#17104) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Bázze a walk/don't walk a színtévesztők, színvakok, gyengénlátók miatt van, nem IQ miatt.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#17108) Balinov válasza localhost (#17107) üzenetére


Balinov
félisten

mondjuk ahoz nagy íkú kell, hogy valaki elmagyarazza nekik, hogy ha a felso vilagit, akkor nemennyoda, ha also, akkor mennye'ma' :D

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#17109) localhost válasza Balinov (#17108) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem akarok rosszindulatú lenni, de ugye nem minden körülmények között állapítható meg, hogy az alsó vagy felső világít - de ez már abszolút off.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#17110) Balinov válasza localhost (#17109) üzenetére


Balinov
félisten

igazad van, 127.0.0.1, jol eltertunk a targytol :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#17111) stol válasza DeFranco (#17106) üzenetére


stol
addikt

Levett oldallap és vagy plexis ház esetén nem.

(#17112) GrandeP válasza localhost (#17107) üzenetére


GrandeP
őstag

Én abban nem vagyok egészen biztos! ;] ;] ;]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#17113) localhost válasza GrandeP (#17112) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ezt hogy értsem? ÉRINTETTNEK tartod magad a dologban ? ;] ;] ;]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#17114) leeate


leeate
senior tag

Emberek, ne offoljatok, a topicot lelkesen figyelő többmilliós olvasóközönség kiborulós sztorikon szeretne csámcsogni! :DD

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#17115) #21346560 válasza leeate (#17114) üzenetére


#21346560
törölt tag

Így van :DDD

(#17116) macilaci78 válasza GrandeP (#17104) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azoknak a letardáltaknak azt is magyarázni kellett New York-i áramszünet esetén, hogy azok a világító pöttyök az égen csillagok, nem ufók...

localhost Ha azt nem tudja megállapítani, hogy a felső, vagy az alsó ég-e, akkor azt is nehézkes megállapítani, melyik írás világít. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#17117) Balinov válasza macilaci78 (#17116) üzenetére


Balinov
félisten

re-nek is jo lesz az :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#17118) nyunyu válasza Balinov (#17108) üzenetére


nyunyu
félisten

mondjuk ahoz nagy íkú kell, hogy valaki elmagyarazza nekik, hogy ha a felso vilagit, akkor nemennyoda, ha also, akkor mennye'ma' :D

Ferfiak 25%-a szinteveszto.

En pl. egyaltalan nem lattam a regi tipusu, izzos lampak zoldjet, ha rasutott a nap.
Kizarasos alapon akkor indultam at a zebran, ha NEM piros, vagy halvanyan villog a szurke. :DDD
De sok keresztezodesnel meg kellett fordulnom, hogy lassam a hatam mogotti, arnyekban levo lampat, az mit mutat.

Miota energiatakarekos LEDesre csereltek a kornyeken az osszes lampat, azota nincs ilyen gond, annak a zoldje szinteveszto kompatibilis hullamhosszon vilagit, plusz a nagyobb fenyerejenel fogva jobban ki tudom venni a hatterbol, ha ratuz a nap.
Cserebe persze ejjel vakitanak, de nagyon.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#17119) Sensei válasza nyunyu (#17118) üzenetére


Sensei
tag

"Ferfiak 25%-a szinteveszto."

Inkább 8% az a 25.

Nem vagyok hülye, csak van a fejemben néhány hibás szektor.

(#17120) GrandeP válasza Sensei (#17119) üzenetére


GrandeP
őstag

Ja, és 60%uk nem tud számolni a maradék 56% meg szemtelen... :P

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#17121) localhost válasza GrandeP (#17120) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem is vagyunk annyian! :K

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#17122) mongi válasza Balinov (#17117) üzenetére


mongi
senior tag

Bisztosz Lobelt Ledfoldot akalt ílni :DDD

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#17123) bullseye


bullseye
addikt

Hála az égnek csak Amerikában élnek hülyék, ezért is olyan üres ez a topik pl.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#17124) Balinov válasza mongi (#17122) üzenetére


Balinov
félisten

:DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#17125) cbmfan válasza mongi (#17122) üzenetére


cbmfan
senior tag

erről egy régi vevő jutott eszembe. számlát kért. kérdem nevét, és mondja: Lókasz Lóbelt. embert Rókás Róbertnek hívták, én meg majdnem kiröhögtem...

még valami: 1:32-re teker és fülel.

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#17126) #21346560 válasza cbmfan (#17125) üzenetére


#21346560
törölt tag

Mi bajod a kilájlánnyal? :DDD

(#17127) [DE2JAY]


[DE2JAY]
senior tag

Én is Misivel vagyok, abban a tekintetben, hogy lehet haladni a korral, lehet tanulni. Nem csak arra fogni (és szerintem ez itt a kulcsszó), hogy én már öreg vagyok. Az egyik ismerősöm 80 éves és még is számítógépezik, és nem ennyit tud (másik kulcsszó) a technikáról, mert megtanulta (3.) ami neki kell. Persze, ami már nem érdekli, azt nem tudja, de kérdez!

Most veszem észre hogy valami 1120 éves postra válaszoltam sorry :D

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#17128) localhost válasza [DE2JAY] (#17127) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem baj, ha nem árultad volna el magadat, lehet, hogy észre se vettük volna, lévén nem használtad a szokásos [válasz] gombot, így nem látszott, hogy mikori és melyik hozzászólásra válaszoltál... :))
De Te voltál kedves lebuktatni magadat! :))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#17129) [DE2JAY] válasza localhost (#17128) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

de most nem jó? Nekem bejön :D

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#17130) Sohaur


Sohaur
csendes tag

Halihó!

Ugyan új vagyok a szakmában de sikerült máris egy egész mosolyogtató történetet gyűjtenem.

Bejön egy középkorú fickó a két fiával, hogy elszállt a vinyó, kéne új. Jó, bőszen nézem neki, addig ő a kolegával beszélget, hogy kéne még neki egy Idea-szata átalakító( így mondta), merthogy a sata portja is halott és hogy segítsünk mert akármit csinál, a az egyik merevlemezről az istennek se bootol a win. Pedig ő már harmadlagos mesternek is beállította.
Kolega elmagyarázta neki szépen mi is az a bootsorrend, és örömmel nyugtáztuk az elégedett arckifejezést.
Ja és egy kedves idős néninek is segítettem ma, úgyhogy meg is jutalmazom magam egy finom vacsival.
Bocsi, ha kicsit összevissza a dolog :B

Békesség!

Ez a Deja-vu olyan ismerős kifejezés.... Mintha már hallottam volna valahol...

(#17131) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

A Tesco-s és a Sulinetes gépeket mindet szarul, a cuccok felét kilopva rakták össze, vagy csak én futok bele mindig egy ilyen példányba? :F

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#17132) Balinov válasza LamerGyuri (#17131) üzenetére


Balinov
félisten

igen

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#17133) TESCO-Zsömle válasza LamerGyuri (#17131) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Régi szép idők...

METRO-ba árultak Logitech MOMO kormányt Sulinetre... Papíron, merthogy az összeset szétosztották egymás közt az alkalmazottak...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17134) tlac válasza Balinov (#17132) üzenetére


tlac
nagyúr

a mondat melyik része?

(#17135) Balinov válasza tlac (#17134) üzenetére


Balinov
félisten

az elso, termeszetesen, mig maszekban sufnigepfelujitast, alapveto sw supportot csinalgattam, hogy tudjak sajat gepet boviteni, nemegybe belefutottam, miutan elmagyaraztam nekik a gari/sulinet matrica fobb ismerveit, szegenyek alig vartak, leteljen a garido, hogy vegre hozza lehessen nyulni. Persze ez nem nagyuzemi szint, max havi 3-4 gep

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#17136) mongi válasza Balinov (#17135) üzenetére


mongi
senior tag

Hiába no, ezért volt "é' öröm é' bodottá'" amikor Fiery kolléga megcsinálta az everest-et :D

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#17137) cbmfan


cbmfan
senior tag

urak, mi ez a punnyadás? mindenki nyaral, vagy 0 a forgalom? (mint ahogy itt is...)

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#17138) GrandeP válasza cbmfan (#17137) üzenetére


GrandeP
őstag

Erre fele, csak ilyen cserek vannak, regi gep be, uj ki....

Nehany egerragta ipari nyomtato...

Amugy punyadas...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#17139) #21346560


#21346560
törölt tag

(#17140) DeltaPower válasza #21346560 (#17139) üzenetére


DeltaPower
őstag

Az eretnek meggyalázta az Ultra-D-t! :W :DDD

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#17141) cbmfan válasza DeltaPower (#17140) üzenetére


cbmfan
senior tag

azért jár az öt pont az alaplap tervezőjének is. aktív hűtés behal, ember kénytelen rárakni valami hasonlót. de így...

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#17142) DeltaPower válasza cbmfan (#17141) üzenetére


DeltaPower
őstag

az igaz :) mi ilyenre cseréltük a döglött nforce hűtéseket (persze ha elfért) [link] mert a hr-05sli nem elég hogy méregdrága volt, de sehol a világon nem lehetett kapni

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#17143) cbmfan válasza DeltaPower (#17142) üzenetére


cbmfan
senior tag

eh, hány ilyet szereltem fel én is északi hidakra... :D másik megoldás a Zalman NB47 borda volt.

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#17144) cbmfan


cbmfan
senior tag

nekiálltam újra elölről olvasni a fórumot. hatszáz körülig bírta a rekeszizmom...

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#17145) maláj válasza cbmfan (#17144) üzenetére


maláj
őstag

kitartás fiatal padawan ;]

(#17146) adax01 válasza cbmfan (#17144) üzenetére


adax01
tag

Hajrá!!!

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#17147) macilaci78 válasza cbmfan (#17144) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Lelkes újonc koromban végigolvastam a Viccrovatot, az összeset, nehogy ismételjek. :B

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#17148) GrandeP


GrandeP
őstag

Ceges telon egy uj kollega...

Szia!

Van kreppelönk, SOS-ben kellene egy..

Meg nem birtam feldolgozni... :DDD

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#17149) Cucuska2 válasza GrandeP (#17148) üzenetére


Cucuska2
őstag

Mi van nekik? :F

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#17150) GrandeP válasza Cucuska2 (#17149) üzenetére


GrandeP
őstag

Krimpelö, halokabelhez... :DDD

Csak a srac kreppelöt akart egyfolytaban, öt sem a szaktudasa miatt vettek fel... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.