Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16301) szumo válasza Biznisz Elek (#16300) üzenetére


szumo
senior tag

Az a probléma, hogy nekem ez az oldal nem jön be valamiért.
Amúgy ez volt az első amit meg szerettem volna nézni.

De ha neked megy le tudnád szedni, és átdobni nekem?

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#16302) Biznisz Elek válasza szumo (#16301) üzenetére


Biznisz Elek
aktív tag

És ez?

▂▃▅▇█▓ eladó domain nevek - bizniszelek.hu ▓█▇▅▃▂

(#16303) PH 5.5 válasza szumo (#16301) üzenetére


PH 5.5
aktív tag

Esetleg még itt

- Where are you from? - Budapest. - Bucharest? - No, Budapest, Chain Bridge, Gulash... - Ah, Viktor Orban! - No-no, Bucharest

(#16304) szumo válasza Biznisz Elek (#16302) üzenetére


szumo
senior tag

Így egyből elindult a letöltés! 1000x :R
Köszönöm szépen a segítséget.
Már be is van üzemelve.

Most már csak meg kell néznem, miért nem nyílt meg az az oldal.
Pedig szoktam drivert keresgélni kínai/japán írásos oldalakon.

Tanúság, a szellem ott van a gépben.

(#16303) PH 5.5 köszönöm a te linkedet is, onnan is lejött egy driver, de azt már nem próbálom ki, mert megy, és ha megy elengedjük a kezét, had essen pofára magától :D

[ Szerkesztve ]

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#16305) Biznisz Elek válasza szumo (#16304) üzenetére


Biznisz Elek
aktív tag

Közben elküldtem emailen is.

Nincs mit.

Üdv

▂▃▅▇█▓ eladó domain nevek - bizniszelek.hu ▓█▇▅▃▂

(#16306) Rival


Rival
aktív tag

Szabadságon vagyok, csörög a telefon, felveszem:

"- Jó napot kívánok, én azért érdeklődnék, hogy kaptam ezt a számot, hogy ez egy szerviz leptoppos őőő csináló szervizelő gép, és őőő... én tönkretettem a leptopomat, mármint a barátomét, amivel dolgozik, mert letettem a földre és belepisilt a kutya, aztán fogtam, és hajszárítóval próbáltam kiszedni belőle, és leolvadt róla három, négy gomb, amit szeretnék visszateteni, de hát holnapig legkésőbb, mert ő...

- Sajnálom, nem tudok segíteni, 9-én leszek először, de adnék önnek egy telefonszámot..."

:N :O

(#16307) MR_Joe válasza Rival (#16306) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

letettem a földre és belepisilt a kutya... :DDD :C

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#16308) cbmfan


cbmfan
senior tag

főnök hívott délután, hogy VPN-en nem éri el számlázó gépet boltban, menjek be és nézzem meg, ha arra járok.

legyen, benéztem. ajtót nyitom, erős füstszag, alaplap szinte szénné égve. király, nemrég berakott új táp is elfüstölt. négy órán át szenvedtem vele, de csak elkészült... "vevó" pedig nem próbálkozott, mert A3-as papírra kinyomtattam 150-es betűmérettel, hogy "Az ünnep alatt zárva vagyunk, nyitás március 19.-én" :D

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#16309) LÁZ válasza cbmfan (#16308) üzenetére


LÁZ
addikt

és mitől égett le a masina

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#16310) Syl válasza LÁZ (#16309) üzenetére


Syl
nagyúr

A magánytól :)) ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#16311) djculture


djculture
félisten

Csoda hogy nem gyulladt ki az épület.

(#16312) localhost válasza djculture (#16311) üzenetére


localhost
Közösségépítő

De kigyulladt! - csak lepisilte egy kutya. :o

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#16313) tserrof77 válasza cbmfan (#16308) üzenetére


tserrof77
senior tag

Üdv, Kollégák!

Hasonló "érdekesség"... Én síeléssel töltöttem a hosszú hétvégét. Ma reggel gép beröffent, az átlagnál kicsit lassabban indul. Mivanmá, megint frissített valamit? HD Sentinel indít (nem megy folyamatosan) majd ez a kép fogadott:

Na, ezen nem kicsit lepődtem meg :Y

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#16314) TESCO-Zsömle válasza tserrof77 (#16313) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Na igen...

Faterral is volt ilyen. Le is halt a vinyó egy héten belül. Elvittük egy itteni adatmentő szakemberhez, aki leszedte a panelt és kicsit megvakargatta. Az eset után további 5 évig ment 100%-os kondin a vinyó, majd nagy hirtelenséggel "újra" megdöglött.

Faternak a "vakarás" 20k-ba fájt, de megérte, mert sok pótolhatatlan fotó/videó volt a vinyón. Azóta a fontos dolgokat 3 helyen...

Üdv.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16315) djculture


djculture
félisten

Hitachi amúgy is hulladék kategória. Tudom valaki isteníti, de mi lapáttal dobáljuk őket ifára annyi a hibás.. Multkor az egyik adatmentéssel foglalkozó kolléga 2000db felett járt bad sectros hitachiból, egymásra stócolta őket. Mondtam neki hogy tégla helyett jó lesz :DD

[ Szerkesztve ]

(#16316) localhost válasza TESCO-Zsömle (#16314) üzenetére


localhost
Közösségépítő

"Faterral is volt ilyen." -- azaz leromlott a kondíciója és tele lett hibás szektorokkal ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#16317) TESCO-Zsömle válasza localhost (#16316) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem. Síeléssel töltötte a hétvégét. :U

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16318) tserrof77 válasza TESCO-Zsömle (#16317) üzenetére


tserrof77
senior tag

Mi is. Olaszba, Ravascletto-n 16 fog volt fenn, 1800m-en, ronggyá is sültünk, egy szál pólóba toltuk. Bár helyenként már vízisíelés volt :DDD

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#16319) TESCO-Zsömle válasza tserrof77 (#16318) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor arrafelé jól kereshetnének a fogtechnikusok.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16320) eziskamu válasza tserrof77 (#16318) üzenetére


eziskamu
addikt

Bakker, akkor csak megy a bolt ;]
Irígy vagyok na :D

(#16321) Syl válasza eziskamu (#16320) üzenetére


Syl
nagyúr

Az ilyen ne panaszkodjon holmi halott vinyók végett :P ;] :))

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#16322) stol válasza djculture (#16315) üzenetére


stol
addikt

Samsung tudja überelni....
Amúgy nem tudom, de nekem szinte semmiféle vinyódöglésem nincs.
Igaz megfelelő körülmények között jó táppal etetem őket.

[ Szerkesztve ]

(#16323) Sytex


Sytex
tag

*vékonymaxtor*

[ Szerkesztve ]

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#16324) gozso válasza Sytex (#16323) üzenetére


gozso
senior tag

"hirtelenhalál"

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#16325) tserrof77 válasza eziskamu (#16320) üzenetére


tserrof77
senior tag

Ne legyél. Heti 6 napot dolgozva, néha 10 órákat, úgy érzem, megérdemlem. Más tészta, hogy utószezonba mentünk, relative olcsó szállással és félárú pályabérlettel.

Meg másfél eurós osztrák benzinnel ;] Ment is a kocsi tőle, mintha fenékbe billentették volna. A szerpentinen úgy húzott felfelé, hogy csal lestem. A magyar benzint utálja. Azzal többnyire tolnom kell, hogy menjen :DDD

Hogy témánál maradjunk. Jól kezdődik a nap, csávó visszahozott egy korábban nálam vett hápé notit, hogy lefagy, meg írogat, meg csipog. Lényeg, hogy a gép kinyitásakor már megcsapott egy furcsa szag nem, nem cbmfan kolléga esetére gondolok :DDD [csak majdnem /OFF] amit vörösborra asszociáltam. A sejtés bejött, "kicsit" elúsztatták a drágát. Mondván, hogy nem garos, és fizetős lesz a billentyűzet csere, 17900+szerelés, kisebb ordítozás, hogy ígymegúgygaranciás. Ja, természetesen SEMMILYEN vásárlást igazoló bizonylat (számla, garijegy) nem volt nála. Más tészta, hogy prezárió lévén eleve 1 év garival jöttek, a srác tuti 2010 nyarán vette, ergo duplánbukta ;] De végül is jó fej voltam, egy ezresért kikötöttem nekik a csipogó bill-t és vett 1600Ft-ért egy USB-set. De kifelé még benyögte félhangosan, hogy ez akkor is garos volt...

[ Szerkesztve ]

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#16326) mongi válasza Sytex (#16323) üzenetére


mongi
senior tag

nemszidni :D 7 éve megy egy 40GB-s egy xboxban nekem.

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#16327) mongi válasza tserrof77 (#16325) üzenetére


mongi
senior tag

ilyen volt nálam is, vásárlás után 4 hónappal megöntötte a srác egy kori sörrel a HP550-es notit. Alaplapra a sörhab rá volt sülve :DDD Persze bekapcsolva megpróbálta kiönteni belőle :W :C
Apucija kérdezi:
- De akkor ezzel nem tudna azért valamit kezdeni?Még garanciális!
- De. Tudok. Otthon kitámasztom vele az ajtót...Sörre-borra-szörpre-kólára locsolós gari nincs :(

A végén elpasszoltam neki bontásra, vett helyette asztalit nálam, annak a billjét locsolhatja...

[ Szerkesztve ]

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#16328) kisfer


kisfer
aktív tag

Üdv.

Gondoltam itt teszem fel a kérdésem mert ti járatosak vagytok benne:

Ha vettem egy pl.: vinyót amire 2 év gari van és 1 év után meghibásodik, visszaviszem a boltba h cseréljék ki akkor újraindul a 2 év gari vagy marad az 1 év?

Informatikai hálózattelepítő és üzemeltető és Számítástechnikai szoftverüzemeltető állást keres!

(#16329) macilaci78 válasza kisfer (#16328) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha új terméket kapsz, akkor az arra vonatkozó gari él a továbbiakban.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16330) tserrof77 válasza macilaci78 (#16329) üzenetére


tserrof77
senior tag

vitatkozok, mert ha pl a kompmárketbe garos, akkor naaagy ívben folytatólagost fog rá kapni. Vagy, ha komplett gépbe, akkor sem fog :U Ja, meg 3-6hónap körüli idő a gariztatás :O

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#16331) macilaci78 válasza tserrof77 (#16330) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Elmélet és gyakorlat között elméletig nincs különbség, gyakorlatilag pedig van. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16332) kisfer válasza tserrof77 (#16330) üzenetére


kisfer
aktív tag

Nem kompmárketben és társai boltban vettem, hanem számtech kiskerben.

Informatikai hálózattelepítő és üzemeltető és Számítástechnikai szoftverüzemeltető állást keres!

(#16333) cbmfan válasza tserrof77 (#16330) üzenetére


cbmfan
senior tag

ezer+1: RMA :D

telefon:

- Tessék, XY számtech üzlet
- Szevasz Sanyikám, Irma most szólt, hogy áküldtek a kettes belre, blablabla
- Elnézést, ez egy számítástechnikai szaküzlet száma...
- Akkor nem te vagy, Sanyi?
- Sajnos nem.
- bipbipbip...

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#16334) Jester01 válasza kisfer (#16328) üzenetére


Jester01
veterán

Miért nem inkább itt: Garancia kérdés, fogyasztóvédelem

Egyébként amennyire én tudom, a jogszabály 1 évet ír elő és arra vonatkoznak csak a feltételek. Ha valaki ennél többet ad, azt már saját szabályai alapján teheti.

Jester

(#16335) kisfer válasza Jester01 (#16334) üzenetére


kisfer
aktív tag

Köszi.

Informatikai hálózattelepítő és üzemeltető és Számítástechnikai szoftverüzemeltető állást keres!

(#16336) TheReMiXeR válasza stol (#16292) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Kb én is erre gondoltam, csak kimaradtak a smájlik :)

Mondjuk egy kis antimac ízt éreztem benne ;)

(#16337) stol válasza TheReMiXeR (#16336) üzenetére


stol
addikt

Nem vagyok MAC ellenes, de fából vaskarikát nem lehet.
Nem fogok Suzukiból nekiállni otthon Maseratit hegeszteni :DDD
Menetteljesítmény akár elérhető, de azé' még se olyan, mégse eredeti.

(#16338) maláj válasza cbmfan (#16333) üzenetére


maláj
őstag

szia Sanyikám :C

(#16339) TheReMiXeR válasza stol (#16337) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

:R

(#16340) tope


tope
addikt

Asus szervízzel kapcsolatosan érdeklődnék, kinek van tapasztalata ...
Priviben a részletekről
Köszi

(#16341) mongi válasza tope (#16340) üzenetére


mongi
senior tag

itt szerintem mindenkinek aki boltos ;)

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#16342) Balinov válasza tope (#16340) üzenetére


Balinov
félisten

magyar vagy europai? utobbivan van szemelyes tapasztalat

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16343) tserrof77 válasza tope (#16340) üzenetére


tserrof77
senior tag

A Fixdirekt jó szervíz. Gyorsan, pontosan dolgoznak. Múltkor 8 nap alatt megfordult egy alaplaphibás gép, oda-vissza futárral. :K

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#16344) Jazzos válasza Balinov (#16342) üzenetére


Jazzos
tag

Mert a magyar az nem európai? /TROLL OFF :D

(#16345) MR_Joe válasza Jazzos (#16344) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Csak földrajzilag...

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#16346) Balinov válasza Jazzos (#16344) üzenetére


Balinov
félisten

hulye, asus-t otthon sose gariztattam, itt meg a bolt elkuldte a nemet asus szervizbe, es visszakaptam egy vacsiujat (mas volt az s/n-je)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16347) Jazzos válasza Balinov (#16346) üzenetére


Jazzos
tag

Ez nem újdonság, nálunk is összekeveri a csomagokat a posta :DDD

(#16348) tope válasza mongi (#16341) üzenetére


tope
addikt

Elvileg Pesti szervízben (nem tudom hol, mert a cég ahova vitte az illető, azt mondta, felküldték Pestre javítattni, északi híd hibával, és már eltelt 5 hét, és nincs infója róla)

[ Szerkesztve ]

(#16349) mongi válasza tope (#16348) üzenetére


mongi
senior tag

ha szerencséje van kivitték Brno mellé a nagy kelet-európai service központba, de onnan is megfordulnak a cuccok átlag 14 nap alatt...szal sztem a "cég" szarakodik...

"Amennyiben a fenti lépéseken keresztül nem oldódott meg a probléma, kérjük keresse fel magyarországi szerviz-ügyfélszolgálatunkat a +36-1-505-4561 telefonszámon. Ügyfélszolgálatunk készséggel nyújt segítséget mind a hibaazonosításban és a hiba megoldásában, mind az esetlegesen szükséges szervizfolyamat indításában és egyéb, nem kereskedelmi/értékesítési jellegű kérdések megválaszolásában. "

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#16350) tope válasza mongi (#16349) üzenetére


tope
addikt

Elvileg sorozatszám alapján kereste, de nem találtak róla semmit a hivatalos szervízben, kérdés, hogy oda vitték-e egyáltalán.

MOD: Nem garis már neki 1 jó ideje, és helyben a legnagyobb számtechboltba (elég régen a piacon van ~20 év) vitte.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.