Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17701) GrandeP válasza adax01 (#17700) üzenetére


GrandeP
őstag

Németül tudsz? Kecskemét érdekel 3 műszakba merga gyár?

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#17702) adax01 válasza GrandeP (#17701) üzenetére


adax01
tag

Sajna németűl nem tudok.

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#17703) Varoz válasza GrandeP (#17701) üzenetére


Varoz
őstag

A Merga nem autókat gyárt? Áttértek az IT iparra? :F :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17704) GrandeP válasza Varoz (#17703) üzenetére


GrandeP
őstag

Nem tudom, oda keresnek mindig embert....3 műszakba "támogatni"..

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#17705) djculture válasza GrandeP (#17704) üzenetére


djculture
félisten

Javítóst minimálbéré 3 műszakban bárhova. Kollégák nevét se érdemes megtanulni mert aki 2-3 hónapig bírja az már király :D

(#17706) GrandeP válasza djculture (#17705) üzenetére


GrandeP
őstag

Biztos. :U

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#17707) cbmfan


cbmfan
senior tag

telefon, nagy valószínűséggel indo-magyar. plédézsön kető nem játssza le neki a búréj lemezt, mit csináljon. sokadikra megértette, hogy hiába próbálja, DVD filmen kívül mást nem tud nézni. (SMS Playert inkább fel se hoztam neki...)

másik jómunkás pedig HDMI-Scart kábelt keresett. neki sem tudtam segíteni sajnos...

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#17708) SityiSXT válasza geogabcsi (#17697) üzenetére


SityiSXT
őstag

Nekem van ilyen porszivom. Csodat persze nem kell tole varni, de a billentyuzetet egesz jol tisztan lehet vele tartani.

(#17709) 5teve válasza SityiSXT (#17708) üzenetére


5teve
senior tag

nagyot néznél egy kompresszorral való "kezelésnél". :)

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#17710) #21346560


#21346560
törölt tag

Én inkább szét szoktam szedni és zuhannyal kiveretem... no nem azt :DDD

(#17711) Varoz válasza #21346560 (#17710) üzenetére


Varoz
őstag

és utána jó? :U ;] :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17712) Balinov válasza #21346560 (#17710) üzenetére


Balinov
félisten

hányszor vereted ki? ;]

tudod mit, ra se rants a kerdesre :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#17713) SityiSXT válasza 5teve (#17709) üzenetére


SityiSXT
őstag

Neztem mar nagyokat epp elegszer. Pont ezert vett az exmunkahelyem egy nagyteljesitmenyu kompresszort. ;)

(#17714) MR_Joe válasza Balinov (#17712) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

erről a remeteszex jut eszembe, mikor is eső veri nap szívja...

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#17715) C64


C64
őstag

Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy a hardverker ha gariba bevesz valamit, cserébe lehet kérni másik terméket vagy csak ugyanazt adják majd amit bevitem ha cserélni kell?!

[ Szerkesztve ]

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#17716) localhost válasza C64 (#17715) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem tudjuk... és ha őket kérdeznéd? Hmmm... talán ők tudják.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#17717) LamerGyuri válasza localhost (#17716) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

...és csodálkozik némelyik "okoska", ha be találok szólni. Ezeknek nem ér el az agyuk az ujjukig, mielőtt leütnék a betűket?
Ámulok a türelmeden.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#17718) MR_Joe válasza LamerGyuri (#17717) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Localhost türelmes... ugyanott edződött ahol én...kellett a türelem :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#17719) localhost válasza LamerGyuri (#17717) üzenetére


localhost
Közösségépítő

(psssssztttt. t.i.t.o.k.! - csak neked elárulom, hogy azért válaszoltam ezt, amit, mert egyszerűen nem értem a kérdést pontosan, sokszor elolvasva sem. - szenvedjen az értelmezéssel a címtett)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#17720) cbmfan


cbmfan
senior tag

találkoztatok már olyannal, hogy checkdisk felzabálja memóriát /F /R parancs után? kissé vicces volt, amikor 8 giga ellenére kiírta, hogy kevés a rendszermemória, zárjak be néhány programot :D

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#17721) Varoz válasza localhost (#17716) üzenetére


Varoz
őstag

Akkor szüntessük be az összes kérdéses topikot és mindenki menjen a gyártóhoz. Nem kell a catalsyt topik se, menjen az AMD-hez akinek gondja van. :U

Nem értelek titeket. Ez most akkor ilyen elit klub? Tudjátok, magasabb lóról, nagyobbat lehet esni.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17722) virkir válasza Varoz (#17721) üzenetére


virkir
veterán

Csak tudod ez a memoár topik, amikor emlékezünk, nem a support amikor segítünk.
Igaz csak hangyányi a különbség.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17723) #21346560 válasza virkir (#17722) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én azt akartam írni, hogy csak értelmezni kellene a topik nevét.....

(#17724) Varoz válasza virkir (#17722) üzenetére


Varoz
őstag

Na, de most 2 embertől elszárad a topik, mert nem hű a címhez?

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17725) #21346560 válasza Varoz (#17724) üzenetére


#21346560
törölt tag

Adj a cigánynak 1x pénzt, utánna le sem tudod magadról vakarni....

(#17726) Varoz válasza #21346560 (#17725) üzenetére


Varoz
őstag

Persze, szélsőséges dolgokkal nagyon jó dobálózni. Na mindegy. Ti tudjátok.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17727) LamerGyuri válasza Varoz (#17726) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Nem szélsőség; tapasztalat. Az elhangzott mondatot egyébként is szólásként kell értelmezni. Majd néhány gép és kuncsaft után te is megérted

virkir: és az a hangya néha mekkorára tud nőni, ha mégis adsz neki egy morzsát :D

[ Szerkesztve ]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#17728) MR_Joe válasza LamerGyuri (#17727) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Hajaj.. mennyi ilyen van. A kisujjadat nyújtod, aztán vinné az egész protézisedet :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#17729) bullseye válasza LamerGyuri (#17727) üzenetére


bullseye
addikt

azért nem szép szólás... van rá régebbi kisujjal és kézzel, ami nem zárja ki rasszista módon az ingyenélő idióta fehéreket. +"Adj a magyarnak pénzt, elengedi a gyilkost is" szintén helyénvaló lenne, de nem örülök neki :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#17730) szumo válasza Varoz (#17726) üzenetére


szumo
senior tag

Viccet félretéve.
Ha most itt segítünk annak a két embernek valamiben, nem szégyen, nem bűn, akkor a góglííí meg minden kereső ezt a topic-ot fogja kihozni először, aztán meg mindenki gondolkodás nélkül ide talál, hisz itt vannak a szakik, aztán gondolkodás nélkül kérdezget holott mindenki érdeklődésének megfelelően ott van azokban a topikokban, ahol a kérdéseknek amúgy is helye vagyon.

Nincs itt semmi probléma senkivel, de ide a napi irritáló, másoknak vicces sztorikat jövünk kibeszélni, és nem még egy problémát megoldani. Ez nem azt jelenti, hogy nem segítünk, hanem azt, hogy nem ebben a topikban segítünk.

Ha már ennyi mindenféle vackot hordtam itt össze, akkor megosztok egy időszámítás előtti történetet, még a P3 és az ingyen sms korából. A mi koli szobánkban igen felszerelt volt már akkoriban is. Mindenki nálunk akart netezni. Ezt először jelszavazott gépekkel, majd jelszavazott bios-al próbáltuk megfékezni. Amikor nagyon elfajult a dolog a CD-ket már pénzért adtuk kölcsön, és aki nem hozta időre, annak késedelmi kamatot is felszámítottunk.
Mivel a szobában két hálózati rendszergazda is lakott, mindenki azt hitte, hogy a mi kötelességünk a winfosokat újratelepíteni, a lassulásokat kezelni. Majd fél évünkbe telt, mire normalizáltuk a helyzetet valamelyest. Sok érdekes eset volt a BNC-s hálózatok korából, de azokat majd egyszer.

Na a tanúság, hogy a kollégák ezt az állapotot próbálják elkerülni, ki ki maga módján.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#17731) localhost válasza Varoz (#17721) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Varoz, nem a magas ló! Nem a kérdés feltevése volt rossz, hanem a topic, a körülmény!

szumo írta meg a tuttit:

"Nincs itt semmi probléma senkivel, de ide a napi irritáló, másoknak vicces sztorikat jövünk kibeszélni, és nem még egy problémát megoldani. Ez nem azt jelenti, hogy nem segítünk, hanem azt, hogy nem ebben a topikban segítünk"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#17732) DeFranco válasza localhost (#17731) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Minden tisztelettel (és ez nem is igazán rád vonatkozik) el lehet irányítani (vagy akár a halál kékeres hátára küldeni) a kérdezőket kultúrember módjára is, felesleges utánaköpni még kettőt. Saját jogotok (nem)segíteni, érthető is, de a stílus...

...az maga az ember

(#17733) Varoz válasza DeFranco (#17732) üzenetére


Varoz
őstag

Ott a pont. Erre céloztam én is. :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17734) #21346560 válasza Varoz (#17733) üzenetére


#21346560
törölt tag

Hívtál valakit hogy megvédjen? ;]

(#17735) Varoz válasza #21346560 (#17734) üzenetére


Varoz
őstag

Nem kell engem megvédeni. ;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17736) Jazzos


Jazzos
tag

"Nem tudjuk... és ha őket kérdeznéd? Hmmm... talán ők tudják."

Nehogy ez már olyan baromi sértő legyen. Olvassátok már át. Még segít is a kolléga, megmondja mit kéne csinálni az ügy érdekében. 15 percen belül válaszolva! Elsőosztályú kiszolgálásban részesült a kérdező. :)

(#17737) Varoz válasza Jazzos (#17736) üzenetére


Varoz
őstag

Nem onnan indult a dolog. Olvass vissza!
De mindegy.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17738) Jazzos válasza Varoz (#17737) üzenetére


Jazzos
tag

Azt hittem #17716-ról indul, mert arra válaszoltál. Elnézést.

(#17739) MR_Joe válasza Jazzos (#17738) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Te itt fórumozgatsz, a vevők meg várnak mi? ;]

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#17740) Jazzos válasza MR_Joe (#17739) üzenetére


Jazzos
tag

Nem várnak, visszahozzák a coolert :D

(#17741) MR_Joe válasza Jazzos (#17740) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

:DDD Ott a pont! Mea Culpa :R
Amúgy amit após gépéből kiszedtem 12cm-es ventit az most itt pörög mellettem... fantasztikus teljesítmény.. :DDD szinte 0 levegőszállítás, ráadásul az előlapra szerelve kifele fújta a levegőt. Ergo semmit nem csinált. Nem értem mindek gyártanak ilyen házakat ...

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#17742) Jazzos válasza MR_Joe (#17741) üzenetére


Jazzos
tag

Nem gond, csak olyan jó érzés felemlegetni. ;]

(#17743) MR_Joe válasza Jazzos (#17742) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Most ott az adu mi? :DD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#17744) localhost


localhost
Közösségépítő

Megjött az idei első: "kolis hálón vagyok, hogy tudnám ezt és azt kijátszani, mert a rendszergazda letiltotta, vagy hogyan tudnám megosztani a gépem wifijét és mit lehet csinálni a szobatársunkkal, aki miatt nem tudok netezni (értsd játszani) mert ő ezerrel tölt le" időszak első hozzászóláspéldánya a fórumba :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#17745) DeltaPower válasza localhost (#17744) üzenetére


DeltaPower
őstag

Az ilyen szobatársat le szokás dosolni :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#17746) MR_Joe válasza DeltaPower (#17745) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Mindig csak az IT bűnözés... maradjunk a hagyományos fizikai erőszaknál ;]

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#17747) 5teve válasza localhost (#17744) üzenetére


5teve
senior tag

hoppsz téves...

[ Szerkesztve ]

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#17748) localhost válasza 5teve (#17747) üzenetére


localhost
Közösségépítő

olvastam :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#17749) 5teve válasza localhost (#17748) üzenetére


5teve
senior tag

de gyors vagy. :DDD

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#17750) localhost válasza 5teve (#17749) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Mintha csak a feleségemet hallanám :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.