Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17651) TESCO-Zsömle válasza Varoz (#17649) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Erőből.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17652) GrandeP


GrandeP
őstag

Lenne egy nagy kérésem hozzátok...

Ha valakihez visznek be Toshiba Tecra R850est az dobjon már privit...

Ipari mennyiségben loptak tőlünk az elmúlt időszakban...

Köszi...

(Ez ugye nyílván a használt cumót bevevőknek szólt... bár ha javítani visznek egy pár hónapos notit a garanciális szervíz helyett, az is gyanús :) )

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#17653) Hequila válasza cbmfan (#17616) üzenetére


Hequila
őstag

Az ex-munkahelyemen nem kérdeztek ilyesmit, csak közölték a dolgozókkal, hogy hétfőtől nyolctól nyitás (és hétig vannak nyitva). Természetesen + pénz nincs, a 7 éve ott dolgozó is 80k-t kap kézbe.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#17654) Hequila válasza Varoz (#17649) üzenetére


Hequila
őstag

Fordítva teszik rá a hűtőt. Mennyi ilyen van...
Amikor látom, hogy nemidénbarnult barátunk hoz be valami dzsuvás szutykot "nem lehet kicsukni" felkiáltással (zárójelben jegyzem csak meg, hogy a rétiniggerek szótárában kicsukni = bekapcsolni, eltartott egy ideig míg rájöttem), először mindig a hűtőt nézem. Az esetek 60%-ban be is jön a gyanúm.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#17655) Varoz válasza GrandeP (#17652) üzenetére


Varoz
őstag

Pesten kötnek ki az ilyenek.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17656) GrandeP válasza Varoz (#17655) üzenetére


GrandeP
őstag

Az számomra lényegtelen....

Csak vagy netre dugja, vagy kapjak sn számot amit le tudok ellenőrizni... :R

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#17657) Varoz válasza GrandeP (#17656) üzenetére


Varoz
őstag

Mi megtaláltuk hasonló módon a cuccot amit elvittek. Csak épp minket akartak lecsukni a rendőrök. Mert, hogy önbíráskodás. :W
Persze ők meg b.sztak bármit is csinálni az ügy érdekében. :W :W

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17658) TESCO-Zsömle válasza Varoz (#17657) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ilyenkor nem rendőrt kell hívni, hanem magánnyomozót, vagy verőlegényeket. Attól függően kiknél van a cucc...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17659) mongi válasza Varoz (#17649) üzenetére


mongi
senior tag

"mert a hód az egy nem túl okos állat, viszont qrwa erős.."

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#17660) GrandeP válasza TESCO-Zsömle (#17658) üzenetére


GrandeP
őstag

Rendőrségi feljelentés meg volt, ez csak egy kis plusz, mert lojális vagyok a cégünkhöz... :B

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#17661) TESCO-Zsömle válasza GrandeP (#17660) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Rendőrségi feljelentés xart sem ér, ha nem támogatjátok meg egy kis csúszópénzzel. Ha tényleg eredményt akartok, akkor ti is keressetek egy magánszimatot.

Édesanyám kolléganőjének a fia egyik nap elindult a keresztanyjához. Ez 3 háztömböt jelent ugyanabban az utcának a túloldalán. Soha nem ért oda. A rendőrség fél év alatt nem csinált semmit. A magánszimat egy hónap alatt előkerítette a holttestet. Rablótámadás volt. Egy 150k-s telefon, kb 50k-nyi aranyékszer és 20k készpénz volt nála.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17662) GrandeP válasza TESCO-Zsömle (#17661) üzenetére


GrandeP
őstag

Most ebbe ne menjünk bele, nem egy kis magán cég vagyunk. Hasonlóval voltunk pár hete a tvben, csak akkor nem notik voltak.

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#17663) TESCO-Zsömle válasza GrandeP (#17662) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor lehet esély. Nagyobb prioritásotok van.

De alapvetően "Isten malma lassan őröl."

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17664) r4z válasza TESCO-Zsömle (#17663) üzenetére


r4z
nagyúr

...hát még a rendőrségé :D

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#17665) djculture


djculture
félisten

Szerintem manapság az ilyet megtalálni lehetetlen, egyből darabjaira szedik és leadják húszféle használt gépes nepper cégnél.

(#17666) cbmfan


cbmfan
senior tag

1:15

"A számítógép a legbutább állat, csak ezt iszonyatosan gyorsan csinálja" - 1992-ből.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#17667) Sytex válasza GrandeP (#17660) üzenetére


Sytex
tag

Jááááj akkor a napokban megint kapok egy listát tonnányi MAC címmel, hogy jelentsem ha előfordultak a hálózaton....

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#17668) Jester01 válasza szumo (#17634) üzenetére


Jester01
veterán

Azt megnézted, hogy az alaplapon nincs-e com port tüskesor formában?

Jester

(#17669) gozso


gozso
senior tag

valaki aki a nyomtatókban otthon van: havi 8-10000 oldal nyomtatás (néha 15000/hó), lézer legyen, nem kell fax, scan.

tudnátok valamit ajánlani?

[ Szerkesztve ]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#17670) DeltaPower válasza gozso (#17669) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ez nem az a topic, itt kérdezősködj: [link]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#17671) gozso válasza DeltaPower (#17670) üzenetére


gozso
senior tag

köszi az útbaigazítást:R

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#17672) GrandeP válasza Sytex (#17667) üzenetére


GrandeP
őstag

Mert ti nem szoftvert használtok erre? :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#17673) MR_Joe válasza gozso (#17669) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

ez télleg nem az a topik, de apósnak egy Oki gépet vettünk. Nem volt olcsó, a tonere sem az, de komoly töltöttséggel bír, ergo lapköltsége anno igen jó volt. Havi 10-15e oldalra használt cuccról van szó. Azóta is istenítik a kórházban :)

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#17674) cbmfan válasza MR_Joe (#17673) üzenetére


cbmfan
senior tag

HP 4Si? vagy tíz évig használtam egyet, rendszeres paper jam után lecseréltem egy kevésbé használtra.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#17675) adax01


adax01
tag

Mai napi gyöngyszem:
Elvoltam melót keresni utána elmentem az egyik pc boltos haveromhoz, akinek szoktam javítani és egyszer csak egy nem idén barnult egyén állít be hozzánk.
Helló tesók kapargatós telefonjuk van e?
Összenézünk hogy mi az magunkba...?
Erre én az nem érintő képernyős?
Illető de olyasmi.
Akkor soroljuk a márkákat típusokat.
Erre az egyén mingyárt jövök.
Vissza jön kb 10 perc után megszólal akkor egy Samsung kapargatósat kérek. :W :Y
(Pedig mi mondtuk neki hogy az nem kapargatós hanem érintőkijelzős..)

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#17676) Varoz válasza adax01 (#17675) üzenetére


Varoz
őstag

De a vevőnek van igaza. Mindig. Há nem tudtad? :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17677) localhost válasza Varoz (#17676) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nálam bizony nincs.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#17678) adax01 válasza Varoz (#17676) üzenetére


adax01
tag

De ezt hogy kapargatós de ilyet még nem hallottam de a haverom sem. :DD

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#17679) Varoz válasza adax01 (#17678) üzenetére


Varoz
őstag

Hát, ha neki kapargatós, akkor kapargatós. :DD :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17680) cbmfan válasza Varoz (#17679) üzenetére


cbmfan
senior tag

barbibabák 10 centis műkörmükkel szerinted mit csinálnak tapikijelzővel? nalátod :)

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#17681) TESCO-Zsömle válasza cbmfan (#17680) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kolompár Dzsesszika? ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17682) Varoz válasza cbmfan (#17680) üzenetére


Varoz
őstag

Ezt mondom én is. :DD
Volt olyan ismerősöm akinek külön igény volt az, hogy lehessen a műköröm végével kezelni a cuccot. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17683) Sytex válasza adax01 (#17675) üzenetére


Sytex
tag

Az nem érintő képernyős, hanem odanyúlós! :)

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#17684) Sytex válasza GrandeP (#17672) üzenetére


Sytex
tag

Dehogynem de, ne menjünk bele, több hálózati szegmens, több szint, és több naplófile...

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#17685) MR_Joe válasza Varoz (#17682) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Eegen ilyennel én is találkoztam :D

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#17686) Tim82


Tim82
nagyúr

Sziasztok!

Elnézést az (itt) off-ért, de tudtok esetleg ajánlani olyan budapesti notebook szervízest, aki esetleg mérsékelt áron vállalná egy napon belül egy Lenovo Ideapad U550 portalanítását és újrapasztázását? Egy hétfőn elutazó ismerősnek keresek szervízest. A noti meg macerásabb darab annál, hogy házilag meg lehetne oldani ezt.

Előre is köszi - és elnézést az esetleges zavarásért. :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17687) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Megcsináltam apám ismerősének a gépét, nem szoktam kérni semmit sem ilyenkor, de ő azért sem akart hálátlan lenni, így adott egy zsák búzát :DDD

(#17688) Varoz válasza Darth_Revan (#17687) üzenetére


Varoz
őstag

LoL

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17689) hdman válasza Darth_Revan (#17687) üzenetére


hdman
őstag

Pest kellős közepén gondolom hasznos :DDD

Sopron city :)

(#17690) LamerGyuri válasza Tim82 (#17686) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Hát de most komolyan...Szakértőként ebben a fórumban ilyen kérdést teszel fel? :F Tábla csokiért osztogatják ezeket a rangokat?
Egyébként is, az általad felsorolt 3 opcióból / olcsón, gyorsan, jó minőségben /, mindig csak kettő választható.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#17691) szumo válasza Jester01 (#17668) üzenetére


szumo
senior tag

Lenni ócsó irodai gép.
A régin sem volt már :( de azon még xp ment.
Most egy új munkaállomás van, arra kell áttéríteni a műszereket.

De törném el a kezét annak, aki összeválogatta az alkatrészeket. (remélem most csuklik :P)

(#17690) LamerGyuri: ott a pont!!!! :C

[ Szerkesztve ]

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#17692) LÁZ válasza LamerGyuri (#17690) üzenetére


LÁZ
addikt

és mi van, ha nem ebben szakértő?

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#17693) Varoz válasza LamerGyuri (#17690) üzenetére


Varoz
őstag

Áruld már el, hogy hol máshol kérdezzen rá erre? :U
Mert számtechest keres a számtechesek között. Hú de meglepő. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17694) adax01 válasza Tim82 (#17686) üzenetére


adax01
tag

Küldtem neked pü-t.

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#17695) Tim82 válasza LamerGyuri (#17690) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én kérek tőled elnézést, hogy nem számtech boltosként / szervízesként dolgozom, azért is, hogy akit én tudok szervízest és megbízható, sajnos kb. egy hónapja becsukta a boltot és azért is, hogy az ismerősömnek tegnap este merült fel a problémája. Mellékes megjegyzés, hogy a rangot nem kérésre vagy csokiért osztogatják, de azért is szeretnék tőled elnézést kérni, hogy elismerem, hogy nem érthetek mindenhez és bocsánatot kérek, hogy akkor nem restellek segítséget kérni egy olyan topikban, ahol feltételezhetően kaphatok is. Remélem, így megfelel neked. A segítőkészségedért pedig külön köszönet. Még akkor is, ha csak a hiányát tapasztaltam. :R

Bocsánat, irónia, tessék ennek megfelelően kezelni. :)

adax01: köszönöm szépen a privátban kapott tippet, továbbítom is neki.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17696) macilaci78 válasza Varoz (#17693) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Na látod, erről van szó! Van a fórumon olyan, aki azonnali kezdéssel vállalna munkát akár szervizes téren is. Ideje, szakértelme van, és hát nyilván megfizethető. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#17697) geogabcsi


geogabcsi
tag

Sziasztok!

A minap kaptam egy hívást egy ügyféltől, miszerint a tápegységből büdös jön ki, ha az otthonában a PC ki van kapcsolva és a szomszéd szobában porszívóznak! :DD Elmondtam az ügyfélnek, hogy érdemes lenne kipróbálni egy másik szobában is, hátha a hiba nem jelentkezik!

Néhány nap múlva ismét keresett, hogy ma reggel felkelt és a másik szobában megint porszívóznak és a tápegységből büdös jön. Mondom neki, ha a hiba csak ebben az esetben áll fent, akkor hívjanak villany szerelőt és nézessék meg a rendszert, kismegszakítókat stb.

Rájött az ügyfél, ha a gép még garanciális, érdemes lenne bevizsgáltatni, mindent egyszerre! Be is hozták, esetleg tápegység csere lehetséges lenne-e!? :Y Mondtam, hogy bevizsgáljuk. PC-t 100%-on hajtjuk és porszívózunk egyszerre, de kizárólag a másik szobában. (Nekünk iroda van.) Persze porszívózás nem volt, de a gépet leteszteltük.

Következő napon, azaz ma hív, hogy a villanyszerelő megtalálta a problémát, az egyik konnektor belül megégett és abból jött a büdös! :O

Tehát a tanulság: Soha nem porszívóz a másik szobában ha megy a PC-d! :K

Használj PC porszívót:

(#17698) TESCO-Zsömle válasza geogabcsi (#17697) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

:DDD :C

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17699) Varoz válasza macilaci78 (#17696) üzenetére


Varoz
őstag

:R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17700) adax01 válasza macilaci78 (#17696) üzenetére


adax01
tag

Máskor is szívesen segítek ha arról van szó.
(Ja pc szervizes munkát keresek ha tudtok valahol meg üresedést szóljatok pü-ben.)

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.