Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16701) iday


iday
aktív tag

Üdv!

Ti biztos tudjátok a választ a kérdésemre vagy legalábbis láttatok ilyet.
Réges régen mikor még a mustár is meg volt.
Lehetett kapni egy pc házat aminek hasonlo volt az elölapja mint ennek a telefonnak. [link]
Nem tudja valaki hogy miféle márka volt? netán típust? :U

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#16702) GrandeP válasza iday (#16701) üzenetére


GrandeP
őstag

XDL -nek vannak hasonlóik, de egyébként én személyszerint nem emlékszek másikra... [link]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#16703) FlasH-BacK


FlasH-BacK
senior tag

Remélem nem volt még, egy vicces sztori:
"<endre> volt egy hazas sztorim nekem is
<endre> szomszed varosban egy idoben egy ingatlaniroda megy egy szamtech uzlet egy telefonszamon mukodott
<endre> en meg ugye toronyhazat szerettem volna venni.. :)
<tg> es vettel?
<endre> vettem, de egy kis ido volt mire rajottunk, hogy az ingatlaniroda ebben nem tud annyira segiteni mint amennyire akartak :)
<endre> amikor azt kerdezte a csajszi, hogy hany emeleteset
<endre> akkor azt hittem, h biztos kezdo es a 5,25" helyek szamara gondol
<endre> mondtam hogy 4 minimum :)"

(#16704) DeltaPower válasza iday (#16701) üzenetére


DeltaPower
őstag

JNC 7610-nek hívják, ha erre gondolsz [link] és amúgy borzasztó ocsmány :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#16705) tserrof77 válasza cbmfan (#16700) üzenetére


tserrof77
senior tag

Én ilyen kipótolóst 478-assal csináltam. Ott is ugye, ahogy kell, 90fokkal arrébb feszegette be a lapba, és "természetesen" egyengetés közben el is törtek a lábat. Annak szerencséje volt. De ez menthetetlen. Holnap jön az apjával, azt mondta. Várom szeretettel, meg a garancia jegyen levő "Fizikai sérülés esetén nincs garancia" című kitétellel. :C

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#16706) iday válasza DeltaPower (#16704) üzenetére


iday
aktív tag

Igen, igen. Ezaaaz! :DD
Köszi. :R

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#16707) macilaci78 válasza tserrof77 (#16699) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Minden bótba kellene nagyítós lámpával ilyen iskolapélda. Alá a szöveg, hogy nem garis probléma a júzererror.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16708) Criton válasza GrandeP (#16662) üzenetére


Criton
veterán

hogy a retekbe tud belekerülni egy egér :F :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16709) macilaci78 válasza Criton (#16708) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Faxon jött? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16710) GrandeP válasza Criton (#16708) üzenetére


GrandeP
őstag

Hogy a retekbe ment fel 145ről, 270re a svájcifrank?!

Úgy h megtehette! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#16711) Criton válasza GrandeP (#16710) üzenetére


Criton
veterán

jéééé, felment a svájci frank 145ről 270re???? :DDD :DDD

(#16712) adax01 válasza tserrof77 (#16699) üzenetére


adax01
tag

De nagyon csúnyán. :W

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#16713) MR_Joe válasza tserrof77 (#16686) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Olyan nincs, hogy nem kompatibilis.. :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#16714) FlasH-BacK válasza MR_Joe (#16713) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Ésezígy működik? Vannak kétségeim felőle.. :DDD

(#16715) ati012 válasza FlasH-BacK (#16714) üzenetére


ati012
senior tag

Már miér ne működne? Fogasként funkcionál!!!

(#16716) gozso


gozso
senior tag

ime egy jo pelda, miert is ne adjunk laptopot egy 3 eves gyermek kezebe:)

pici ujjacskai epp alafertek a gomboknak
egyebkent meg boven gar idon belul van:DDD a kepen lathato hiban kivul elszallt a vinyo benne.

szeintetek fussak egy kort gar ugyben?
jah: egyik usb is ki van torve:(

[link]

[ Szerkesztve ]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#16717) ati012 válasza gozso (#16716) üzenetére


ati012
senior tag

Elég szép munkát végzett a kissrác.
Egy kört futhatsz garancia ügyben. Annyit megér.

(#16718) GrandeP válasza gozso (#16716) üzenetére


GrandeP
őstag

Nem rendeltetésszerű.... én nem foglalkoznék vele...bár mondjuk én többek szerint is genyó vagyok... ;]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#16719) localhost válasza GrandeP (#16718) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Jesszus! De régen láttam...

egy program telepítésének végén:

Kérjük vegye ki a lemezeket a meghajtókból és indítsa újra a számítógépét!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#16720) tserrof77 válasza gozso (#16716) üzenetére


tserrof77
senior tag

Szerintem is vissza fogják dobni... Max egy beáztatott billentyűzetet vegyél donornak, abból vissza lehet legózni. Csináltam már ilyet. Bár.. arról nem hiányzott ennyi :U Ja, ez nem egy Asus K50-es? Ahhoz lehet, van is donorom ;]

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#16721) Bruteee


Bruteee
csendes tag

Üdv! Előre is elnézést az hogy ilyet merek kérdezni, de tudna nekem valaki linkelni vagy akár boltban dolgozó és raktáron lévő E6500 vagy E6600as processzort ajánlani ami még nincs eladva/lefoglalva és ezek kombinációi. Eddig 8 boltnak írtam akinél láttam kint hogy "Raktáron" és mire válaszoltak addigra pont elfogytak és nem is rendelnek. Válaszokat privátba ha lehet és előre is köszönöm

(#16722) tserrof77 válasza Bruteee (#16721) üzenetére


tserrof77
senior tag

Itt vagy akár itt de legfőképp ITT nézz körbe...

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#16723) gozso válasza tserrof77 (#16720) üzenetére


gozso
senior tag

szerintem ugyan az mint a k50:)

es talaltam is hozza mar billt ;]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#16724) Bruteee válasza tserrof77 (#16722) üzenetére


Bruteee
csendes tag

Köszi a linkeket, sajnos a használt nem játszik.

(#16725) localhost válasza Bruteee (#16724) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Sajnos mi meg ebben a fórumtémában nem bizniszelünk :) - ez elvi kérdés.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#16726) tserrof77


tserrof77
senior tag

gozso: Grat hozzá! Az alsó fedlap alatt fogja 3 csavar a bill-t, mielőtt kifeszegeted :B

Brutee: ja, néma gyereknek anyja se látja az erdőt. Újba felejtsd is el az egészet. LGA775-öst NULLA eséllyel veszel. :U Szerintem s478-ast jobb eséllyel találsz

Ésss... ha már kiborulás! Ma i szösszenet:

Munkásruhás jómunkásember betoppan.
- Izé.. jónapot... (2-3 kisüsti vs kannáscsiger 2 méterről is fejbevág) olyan... ténta kéne.
- Töltőtollba...? trollfész bejáccott ;]
- Francokat, NYOMTATÓBA!
- Rendben, ez esetben a gép gyártmánya, típusszáma, vagy a patron pontos száma kellene.
- Hát, izé, itt vettük még anno. Nemtuggyamegnézni???
- Jó.. milyen névre vették? :U :U
- X.Y.Z. mucsajröcsögealsó pitvarostyukfarm akármennyi.
- Hát, ilyen néven senki, pedig az elmúlt 4 évet visszanéztem. 2008-ba álltunk át gépi számlázásra.
- Hhhöööö.. mi még abba a suliizébevettükám. Sulinet, 2006-ig volt.
- {@&#]°đĐ#><@@{ Akkor sajnos nem tudom visszakeresni.
- Akkor aggyá valamilyent, aztán ha nem, akkor visszaveszed, oké???
- Persze. Úgy, mintha a gyógyszertárba venne kotont, majd visszaviszi, hogy túl nagy...?
Itt tartottam tőle, hogy kicsit messze mentem, de kicsúszott már a számból, ez van...
- Jaaa.... hátizé..igazad van.. akkó' majd megnézzük hogy mijjen... - két pofáraesés a küszöbben plusz a két lépcső lefelé már sok volt, de épségben elhagyta a helyiséget. Az utána két perccel érkező ügyfél meg gyanakodva nézeget, tömény piaszag, gondolom... Inkább nem magyarázkodtam neki...

[ Szerkesztve ]

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#16727) harry válasza Bruteee (#16724) üzenetére


harry
veterán

Nem minden használt a hardveraprón, vannak bazárok, ahol új cuccokat vehetsz, és beszélhetsz az eladóval is, biztos tudnak segíteni.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#16728) MR_Joe válasza tserrof77 (#16726) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

:DDD :C :C :R
Egyszer valaki megüt. :D Vigyázz magadra kollega! Szeretnék még nálad vásárolni :) Jut eszembe. Ácser nyetbúkkal mizu?

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#16729) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Sziasztok.

Van itt valaki, aki ért a hálózatokhoz és szereti a rejtélyeket?

2 napja szivornyázok...

Üdv.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16730) localhost válasza TESCO-Zsömle (#16729) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem, ők máshol tanyáznak... itt

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#16731) Josi válasza Bruteee (#16721) üzenetére


Josi
aktív tag

Szia!

Van raktáron E6600 meg E6700, össz 3db.
Ha nem riaszt vissza, hogy a cucc Szombathelyen van. :)

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#16732) tserrof77


tserrof77
senior tag

Mai apróság. Csávó vagy 2 percig bámulja az ajtó feletti táblát. Majd bejön...

- Ez a bitbót..???
- Menjél ki, és csináld azt, ami az előbb. :W
Kimegy, fél percig nézi. Fél méteres betűkkel van kiírva a bolt neve (jurópíszí).
- Akkor.. nem ez a bitbót?
- De, csak elfelejtettem átírni a táblát... :((( :(((
- Ja, jó.. kérnék 2db cd lemezt.
- 300Ft.
- Köszi, szia.
- ...tadánya avrukA

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#16733) bullseye válasza tserrof77 (#16732) üzenetére


bullseye
addikt

ez a sztori kinek is ciki valójában?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16734) tserrof77 válasza bullseye (#16733) üzenetére


tserrof77
senior tag

Megáll az ajtó előtt. Elolvassa a táblát. Rajta: Euro PC Számítástechnika (bocs a reklámért) majd bejön, és megkérdezi, ez az a bolt-e, ami egyébként egy sarokkal arrébb van. Ergo ez NEKI ciki. A névátírásos dolgot kínomba mondtam neki :U

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#16735) GrandeP válasza tserrof77 (#16734) üzenetére


GrandeP
őstag

Most akkor te voltál az a bolt amelyiket kereste vagy nem?! ;]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#16736) MR_Joe válasza tserrof77 (#16732) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

tadánya.. ezt átveszem :D bár már nem boltozom, viszont tegnap felkértek sorvezetőnek... :) még hasznomra lehet a virágnyelv :DDD

Amúgy meg csoda, hogy nem a piciábécét keresték :) nagyon el tudnak tévedni az emberek... olyan hosszú az a teleki utca... :D

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#16737) tserrof77


tserrof77
senior tag

Joe: Ez kopirájtos!!! Anno még nagyzolis időszakomban lett ez kreálva. Van egy másik verziója, az többesszámra vonatkozik. Az a "takotánya avruka" :DD

Grande: Végül is nem. De 2db vacak cd-t meg tudott nálam is venni, nem kellett neki a bitbót. :DDD

Igen, ez a Teleki sztrít elég hossza.. még szerencse, hogy a kompex már bezárt, akkor 5 bolt lenne itt egy kupacon. Meg a Csabiék a szépségszalonnál. :DDD És mindez kb 300 méteren belül. Ez Győr szilikon völgye :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#16738) MR_Joe válasza tserrof77 (#16737) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Takotánya.. még jobb :D majd mondom utána mindig hogy "cö".. (asszem a ©-t nem tudom másképp kiejteni). :)

[ Módosította: KrAt ]

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#16739) 5teve válasza MR_Joe (#16736) üzenetére


5teve
senior tag

sorvezető?! :F [link]
ennyire kocka vagy? :DDD

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#16740) MR_Joe válasza 5teve (#16739) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

:C :C Ilyen-e
(4. ábra..)

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#16741) adax01 válasza MR_Joe (#16740) üzenetére


adax01
tag

Ohh!!! :W

[ Szerkesztve ]

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#16742) stol válasza TESCO-Zsömle (#16729) üzenetére


stol
addikt

Jelen.

(#16743) cbmfan


cbmfan
senior tag

Veér István járt már nálatok? mert nálunk tiszteletét tette...

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#16744) mongi válasza cbmfan (#16743) üzenetére


mongi
senior tag

Volt. Akkus paraszthifi kellet "vóna móbilra tesó" ( tesó neked a bantuországi hegyigorilla...)

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#16745) cbmfan válasza mongi (#16744) üzenetére


cbmfan
senior tag

pff :D

vitt egy fél konfigot, azért személyijét nem volt pofám elkérni.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#16746) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sziasztok!

Találkozott már valaki olyan jelenséggel, hogy nem indul be a számítógép, ha van benne WIFI kártya?

Szomszéd cserélt egy számítógépet és vettek bele TP Link PCI WIFI kártyát, de ha az benne van, akkor nem indul be. Pontos adatokat nem tudok, csak annyit láttam, hogy valami VIA chipsetes alaplap...mikor megláttam a VGA-t akkor a nosztalgiától még meg is szédültem, jó öreg 17 éves S3 Trio :DDD

Az volt az érdekes, hogy ha benne volt a WFI kártya, akkor nem ismerte fel a VGA-t, el se jutott addig, hogy érzékelje, ha kivettem a WIFI kártyát akkor felismerte a VGA-t vagy sípolt, ha nem volt benne.

Én voltam hülye én nem jöttem rá valami alap dologra vagy a ti szakmai véleményetek is ugyanaz, mint az enyém: régi f*s alaplap nem tudja kezelni?

(Az érdekes, hogy VGA ki/berakosgatás után vagy 20 alkalomból 2x beindult.)

[ Szerkesztve ]

(#16747) MR_Joe válasza Darth_Revan (#16746) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Valami hasonló esetem volt (talán tv kártyával?), pár óra sz*pás után a tápcsere oldotta meg a gondot. Próbáld meg hátha..

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#16748) Darth_Revan válasza MR_Joe (#16747) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Próbáltam úgy is, hogy kivettem a VGA-t és csak 1 Realtek LAN kártya és az a TP-Link WIFI kártya maradt benne, még odáig sem jutott el, hogy sípoljon VGA hiba miatt.

Ilyen sokat fogyaszt az az 1 kártya, hogy elszipkázza az összes áramot? :DDD

(300W-os táp van benne)

(#16749) proof88 válasza Darth_Revan (#16748) üzenetére


proof88
addikt

én jártam már így, biza, tp-link pci-os adapterrel. az is valami régebbi gép volt. megoldást nem találtam. :D

szerk.: lehet próbálkozni usb-s tp-link adapterrel ... de akkor utána nézd meg a procihasználatot is ... úgyhogy az sem játszott :D régi p3-as gép ... azt hittem ennyit tud... aztán bedugtam az akkori asztalimba ... nem tűnt fel hogy gebasz van, mert azon nem tűnt fel hogy bekómázott a gép. Crysisnál tűnt fel, hogy mintha lassabb lenne a játék... és tényleg, ha letiltottam az usb-s adaptert, megszűnt a gond. Próbáltam a cd-n lévő driverrel és frisebb driverrel is, eredmény ugyanaz volt. Egy másik, még izmosabb asztali gépen meg azt produkálta ugyanaz az adapter vagy a driver, hogy nem folyamatosan volt lassabb minden játék, hanem fél percenként szaggatott be :D gondolom vmi driver gebasz is volt akkoriban ezekkel. Na azóta adtam még egy esélyt egy másik tp-link adapternek, azzal nincs ilyen gép lelassítós gond, vagyis gondolom a driver bug lett javítva ... :d

[ Szerkesztve ]

(#16750) mongi válasza Darth_Revan (#16748) üzenetére


mongi
senior tag

Régi gépeknél sokszor osztott PCI helyek voltak, így ha elfogy az irq neki akkor sanyi van.
Nem szerették ha a vga slot melletti első PCI helyre irq igényes kártya került, az utolsóba érdemes dugni a wifit, 2. PCI lankártyát, ha így sem megy akkor IJ.
Amúgy P3 szintű gép a minium amivel hajlandó egy wifi kártya működni a tudomásom szerint...

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.