Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10851) iSonic válasza sith7 (#10849) üzenetére


iSonic
addikt

nem értem miért rage quitolt?

(#10852) mistixx


mistixx
tag

Ez van emberek. A foci meccs is 90 perc plusz a hosszabbítás.
Másrészről meg sajnálom, hogy kiléptél ha gondolod játsszuk le a 3. meccset újra ha kipihented magad. Érdemtelenül nyertem és azt nem szeretem.
Btw: én is 8:00-tól 19:00-ig dolgozom, uh nem vagyok már a toppon estére.

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#10853) sith7 válasza iSonic (#10851) üzenetére


sith7
nagyúr

én sem, innen még bármi lehetett volna ... :F

Jó, tényleg fáradt lehet, ha így feladja ... sajnálom ... talán majd legközelebb ... ;)

Amúgy közgazdaságtant én is tanultam, és megtanulható ... csak kicsit száraz az anyag :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10854) iSonic válasza sith7 (#10853) üzenetére


iSonic
addikt

kicsit, hát nekem egy vén nyanya tartja, aki sör helyett ser-t mond..

(#10855) Arhquis


Arhquis
aktív tag

Én meg szeretném megosztani mindenkivel a nemtetszésem az ügyben, hogy a playerek hallgatják a shoutcastot. Szerintem ez nem csak etikátlan, de számomra írdatlanul visszataszító még ellenség ellen is, nemhogy haveri társaságban.

És ezúton ki is jelentem, hogy amennyiben nem lesz lehetőség legalább 3-5 perccel eltolni a live castot, én nem járulok hozzá a meccseim élő közvetítéséhez.

És a legjobban az szomorít el, hogy ezt a postot nekem ki kell írnom.

(#10856) iSonic válasza Arhquis (#10855) üzenetére


iSonic
addikt

tényleg ezt tartsuk be amit Arky mond... játszunk tisztességesen :)

(#10857) iwu


iwu
addikt

parádé volt a közvetítés! :C :C :C
jócakk, iwu

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#10858) Alg válasza Arhquis (#10855) üzenetére


Alg
veterán

:K (szomorú bólogatós smiley nincs?)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10859) sith7 válasza Alg (#10858) üzenetére


sith7
nagyúr

:(

(#10860) föccer


föccer
nagyúr

No, jóreggelt.

Kidőltem egy fél órára, meg lefürödtem. Egy kicsit rendbeszedtem magam :)

Visszaolvastam a hsz-eket. Ezúton is elnézést kérek mindenkitől a low end játékom miatt. :( Nem volt szándékos. Cyla ellen az első mecsen még csak-csak láttam, hogy mit csinálok. A második mecsen már nem nagyon. A mélypont az messze a mistixx ellen volt. Amikor próbáltam droppolni a lordokkal, egyszerűen nem tudtam rákkattintani a mocskokra, hogy kipakoljam a lingeketm meg az ultrákat. Azon csodálkozom, hogy az eszembe jutott, hogy küldjem a corruptorokat is, hogy a turretek ne a lordokat lőjjék fossá. No meg, hogy nem mentem a banhseek után.... Áááá, én fogom a fejemet. Tényleg, mintha átaludtam volna az egészet. Egyébként meg majdnem. A végén kb annyi volt, hogy 6pool, mert az mindig nyer.

De enm.

Egyébként köszön a kérdést nem hallgattam a steam-et. Bár nem tudom, hogy a kérdést nekem szánták-e, de így is szeretnék elhatárolódni a feltételezéstől is. Örülök, ha low grafikán akadás nélkül eltolja a játékot, nehogy közben még menjen a steam is.:(

No, megyek bb

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#10861) Winner_hun válasza föccer (#10860) üzenetére


Winner_hun
félisten

stream;)

mod: U

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10862) föccer


föccer
nagyúr

No, felmentem bnetre, hogy megnézzem a 6 poolos "játékot.

Mistixx még fent volt, és rámírt.

Bevallottta, hogy az első 2 meccs közvetítését hallgatta live-ban.

Innentől kezdve a meccs végeredményének megállapítását a szervezőkre bízom.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#10863) aDM|RaL^ válasza föccer (#10862) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

...
Én azóta nem hallgattam meg mi volt az én meccsemen, nem hogy közben : D
Eszembe nem jutott volna. : D
De így nem is sok kedvem van játszani.

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#10864) Alg válasza föccer (#10862) üzenetére


Alg
veterán

Szólhattál volna, hogy fáradt vagy, játsszátok le később.

Egy rematch szerintem a minimum...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10865) mistixx válasza föccer (#10862) üzenetére


mistixx
tag

Így igaz fenn voltam. Szánom bánom.
Az első 2 meccset hallottam, igaz késéssel érte el hozzám a hang.
A szervezőség kezébe ajánlom magam.Ne legyen ebből harag, nyugodtan adjátok föccernek a 2 meccset.
Nem szeretnék ebből nagyobb ügyet mint ami. :R

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#10866) WayneGace


WayneGace
őstag

Az a 20-30sec késés semmi, akkor legyen az, amit fentebb írtak, hogy kb. 6 perc késéssel menjen a stream. Mert az, hogy valaki a streamből infózik egyszerű csalás.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#10867) mistixx válasza WayneGace (#10866) üzenetére


mistixx
tag

Jöhet a nép harag, állok elébe, jogos a felháborodás.
Leszögezném, hogy nem csalási szándékkal maradtam fenn, hanem először elfelejtettem kinyomni aztán meg kíváncsi is lettem, hogy hogyan közvetíti a meccset iSonic, és el kell mondjam rohadt jókat röhögtem, hogy hogyan szapulta föcccert meg ahogy narrálta az eseményeket.
Ha az vezérelne, hogy csalással nyerjek akkor nem mondom föccernek, hogy fent voltam, hanem kushadok mint szar a fűbe.
Na be is fejezem. Jöhet a kick, ban torture vagy amit akartok...

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#10868) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Ez az 1 óra 7 perces meccs mikor kerül fel?

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#10869) JSaN válasza WayneGace (#10866) üzenetére


JSaN
addikt

az a 6 perc szerintem sok, boven eleg 1 perc is.
SC2ben az is sok ido.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#10870) mistixx válasza PowerBuldog (#10868) üzenetére


mistixx
tag

Mond hova menjen és felteszem ha tudom.

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#10871) föccer


föccer
nagyúr

No, akkor ide is.

Nem kívánok többet játszani Mistixx-el, így nem fogom újra lejátszani ezeket a meccseket sem.

Nem érdekel, hogy kikaptam. Egy játékon sosem fogom felbosszantani magamat. Tőlem nyugodtan mehet tovább mistixx a ligában. Ezek után úgyis megóvják az összes meccset, amit esetleg ő nyerne (bár nem vagyok benne biztos, hogy lesz ilyen).

Szóval

GL HF

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#10872) PowerBuldog válasza mistixx (#10870) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ide jöhet. :K

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#10873) mistixx válasza PowerBuldog (#10872) üzenetére


mistixx
tag

Parancsolj

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#10874) rt06 válasza JSaN (#10869) üzenetére


rt06
veterán

nem sok, gondolj bele pl, hogy ha valaki bc-zni, vagy nuke-olni akar, annak keves az egy perc shift

vagy pl itt, koztunk is vannak olyan jatekosok, akik hiaba rakjak le az ultralisk cavern-t, egesz addig nem indulnak meg veluk, mig meg nincs a bonusz armor fejlesztes
ehhez megintcsak keves az egy perc

de ha csak sajat helyzetem nezem, aki mindig random-mal megy, es emiatt kesve is derit, velem szemben foleg kibaszas az egy perc

amugy jo, meg szep a stream, de egyfelol nem letfontossagu, hogy teljesen elo adas legyen (siman lehet negyedora keses is, akkor sem veszit a nezokozonseg semmit), masfelol en akkor sem vagnam fel az ereimet, ha egyaltalan nem lenne (bar alairom, maga az otlet jo, es a kozvetites is tobbnyire elvezetes) a replay-ek megnezhetoek, sokkal jobb minosegben, mindenkinek sajat izlese szerint

iSonic: egy gondolat, amit mar tobbszor akartam emliteni a stream-mel kapcsolatban
erdemes lenne neha atvaltanod, hogy csak az egyik jatekos nezetet latsd
pl PoweBulldog es dMrL scrap station-on jatszott meccsen az elejen, erdekes lett volna latni, az scv ellat-e az epulo pylon-ig, de volt meg szamtalan ilyen helyzet
vagy pl a mai hosszu meccsen is, ahhelyett, hogy talalgatsz (tobbnyire melle), hogy Föccer mit csinal, siman megnezhetted volna

Föccer:
sajnalom, hogy igy dontottel, epp ovast akartam benyujtani a C csoport osszes meccser
utobbiakra azert, mert mistixx nezte a meccs mellett a stream-et is, elobbieket meg azert, mert te a stream mellett a jatekot sem nezted (;p)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#10875) WayneGace válasza JSaN (#10869) üzenetére


WayneGace
őstag

Egyáltalán nem sok, mert a közvetítésben mondja, hogy 9 óránál expelt, te nem látod, de hallod és 1 percre rá már küldöd is oda lingeket. Vagy lehet hallani, hogy elrejtett stargate-ből jönnek szépen a void ray-ek. 1 perc késéssel is úgy, ahogy fel lehet rá készülni, viszont 6 percre rá már késő. És semmi sem garantálja, hogy legközelebb, "véletlenül", "kíváncsiságból", nem marad fenn valaki. Rosszabb, mint a map hack, mert ott azért figyelned kell, itt meg egyszerűen mondják a másik mit csinál, mire megy, mikor sorakozik támadáshoz,stb.

Kiegészítés: Ma néztem elsőnek a streamet és jó volt a közvetítés, Isonic remek volt. Ha 15-20 perccel vagy akár fél órával később nézem, azaz ennyi késéssel, az semmit nem von le az élményből.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#10876) föccer válasza rt06 (#10874) üzenetére


föccer
nagyúr

kabbe.

Egyébként (most az egyszer véletlenül) igazad van :) Bár visszapörgetve a repeket, az ellened játszott első meccs még majdnem jónak is mondható. Azt leszámítva, hogy nem a goldra expeltem, meg hogy 1 db bannelinget nem hoztam. Meg hogy a hydra dent helyett spir-t raktam, amikor pontosan tudtam, hogy tele leszel türretekkel, mert ismered a játékomat annyira, hogy fáljél a mutáktól.

Ha ezeket leszámítjuk, akkor jó meccs volt :D

no, jó éjt, kidőltem.

Üd,v föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#10877) rt06 válasza föccer (#10876) üzenetére


rt06
veterán

toled zergling => speedling => baneling => muta/corruptor sorozatra szamitottam, ezert volt, hogy csak mariskat csinaltam az elejen, utana meg reaktort tettem a factory-ra, hogy muta ellen legyen marint, gyalogzerg ellen meg hellion
csak mikor meglattam a roach warren-t, akkor csinaltam par maraduer-t, meg tankot (sot, csak akkor raktam techlab-et a faktory-ra)
a turret-ben igazad van, elobb tettem bay-t, mint factory-t, pedig sokszor egyaltalan nem teszek (na jo, tankok melle jo torony support-nak, de csak ritkan fajul addig)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#10878) DTG válasza WayneGace (#10875) üzenetére


DTG
csendes tag

Olyan nagy késleltetésnél ha vmi gebasz van a stream-el azt nagyon későn vennénk észre nem? Még nem csináltam ilyet szval lehet hogy ez nem lesz gond.

A döntőket fel lehetne tolni majd youtube-ra is akár.

(#10879) salaxx


salaxx
tag

Bocs, hogy megszakitom a ligakiertekelest, egy technikai kerdesem lenne:

van 1 egysegem amivel ha jobb gombozok (move parancs ebben az esetben) egy masik egysegre akkor az azt jelenti, hogy mindig az adott masik egysegnek kiadott parancsokat teljesiti ö is, akkor is ha ö nincs benne a kijelölesben (ugye?)
Amennyiben a fentiek nem igazak, akkor ne is olvassatok tovabb mert baromsag lesz. Szoval a rally point is egy move parancs (hejj hanyan moveoltak mar halalba emiatt :D). Hogyha egysegre teszem a rally pointot es közben azzal az egyseggel attack modban maszkalok akkor a frissen kitermelt egyseg aki csatlakozni probal a rally point altal kijelölt egyseghez is attack modben fog elmenni odaig?

(#10880) rt06 válasza salaxx (#10879) üzenetére


rt06
veterán

amennyire tudom nem, nem veszi at a parancsait, hanem move-val koveti, illetve mikor megerkezett es a celpont egyseg nem mozog, a tamadasokra reagal, mint barmely mas varakozo egyseg
viszont ha a celpont egyseg attack-kal megindul, o megintcsak move-val fogja kovetni (menetkozben nem tamad, de ha a celpont megall loni, o is loni fog valoszinuleg, mivel atvalt varakozasba, s lotavolon belul lesz az ellenfel

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#10881) föccer


föccer
nagyúr

Jó reggelt!

Nincs fent az 1 órás epic mach? Meghalgatnám, hogy hogy szapulnak :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#10882) nofi válasza rt06 (#10880) üzenetére


nofi
őstag

és ha pl shift + waypoint-tal küldöm az elkészült egységeket a csapat után? :U

Xbox GT: nozsolt

(#10883) sith7 válasza mistixx (#10865) üzenetére


sith7
nagyúr

Sokáig gondolkodtam mit írjak erre, de inkább nem írok semmit :((

Az meg, hogy Föccer nem akar többet játszani veled, azzal maximálisan egyetértek... egyszerűen nem találok szavakat ... azt hittem azért ennél korrektebbek vagyunk :(((

Mapphack esetleg ? :o :W

(#10884) hajsza


hajsza
aktív tag

ISonic, remek volt a tegnapi előadás, főleg az első meccsen gurultam a nevetéstől. Egy tanács, bár könnyen lehet, hogy az ismeret birtokában van csak a közvetítés hevében feledkeztél meg róla: a D (proDuction) billentyűvel meg lehet nézni, hogy a harcoló felek éppen miket fejlesztenek ki, így nem kell egyesével végigkattintgatnod az épületeket, hogy lásd, ki mit fog csinálni.

A másik, amit megemlítenék az egységek nevei, illetve most éppen csak az egyiké. Az ultralisk-et én inkább "ultraliszk"-nek mondanám, tehát "s" helyett "sz"-szel, az közelebb van az angol hangzásához.

(#10885) hajsza válasza sith7 (#10883) üzenetére


hajsza
aktív tag

Sith7, bár nem volt szép amit csinált, de a hozzászólásából látszik, hogy nem a csalás szándéka vezette és felajánlotta azt is, hogy a meccseken őt hozzák így ki vesztesnek. Ezért szerintem tekintsük csak egy botlásnak és adjunk neki még egy esélyt a korrekt folytatáshoz.

(#10886) sith7 válasza sith7 (#10883) üzenetére


sith7
nagyúr

És a legszebb az egészben, hogy az első meccset így is buktad, holott mindent tudtál

pl.
"Csinálj corruptort ... csinálj ... nem csinál, hát nem csinál"
Erre elkezdtél banshee - ket tolni ... :o

hajsza
Aha, és amikor rájött, hogy véletlenül bekapcsolva felejtette, miért nem kapcsolta ki ? :U
Ez nem az én reszortom eldönteni, én csak a véleményemet mondtam el ... eléggé visszafogott módon ... :((

[ Szerkesztve ]

(#10887) Winner_hun válasza rt06 (#10874) üzenetére


Winner_hun
félisten

de ha csak sajat helyzetem nezem, aki mindig random-mal megy, es emiatt kesve is derit, velem szemben foleg kibaszas az egy perc

Miért, ha nem randommal mész akkor időben derítesz?:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10888) rt06 válasza Winner_hun (#10887) üzenetére


rt06
veterán

mint irtam, mindig randommal megyek (par kivetel csak, mikor foccer-rel a 2 way dominant achievement-eket toltuk)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#10889) Winner_hun válasza rt06 (#10888) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tudok róla. De akkor sem értem hogy miért függ ettől a derítés.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10890) rt06 válasza Winner_hun (#10889) üzenetére


rt06
veterán

tobbnyire nem megyek deriteni, amig a masik fel nem jott be, mert addig nem csak azt nem tudja, mivel inditok, de azt sem, melyik fajjal
persze ez leginkabb 2v2-ben eletkepes, ahol a masik fel (aki nem random) tud deriteni, 1v1-ben rizikosabb, mert en sem tudom, mit csinal a masik
persze idovel muszaj menni, csak nem annyira koran kezdem, mint ahogy azt amugy tennem

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#10891) iSonic


iSonic
addikt

Köszönöm sárcok az elismerő szavakat a stream-es közvetitéssel kapcsolatban!

Ami viszont a mistixx vs Föccer meccset illeti, az még döntés alatt van, mivel tényleg nem szép dolog, hogy mistixx hallgatta a mérkőzést. Sajnos a livestream-nek meg van ez az ócska oldala, hogy nem nagyon lehet késleltetni, így két lehetőség áll fent.

1. becsületesek maradnak az emberek és akkor tényleg liveban megy, minden aznapra kiíírt meccs vagy..

2. lehetőség ugrik a helyébe, amikor replay-ről fogok közvetíteni, de akkor max egy összecsapást és különböző időpontokba..

én megfontolnám a játékosok helyében, hogy nekik mi a jobb.. csalással nyerni vagy úgy veszíteni, hogy nem csaltam..

Megjegy: én megbízok minden egyes játékosba, így légyszíves, ne játsszátok el a becsületeket előttem, mert akkor iszonyatosan fogok egyrészt regulázni és nem szervezek több ilyet, mert akkor nem lesz értelme..

(#10892) Alg


Alg
veterán

Nem kell itt az eltolt közvetítésekkel szórakozni... replay-t elküldeni SkyMouz-nak, ő később/másnap leközvetíti, és utána mehet fel cyla-hoz... - ezt így szokás csinálni

#10891: jogos

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10893) Winner_hun válasza Alg (#10892) üzenetére


Winner_hun
félisten

Szerintem is, és akkor nem is kell napokat várni míg lemegy 1-2 meccs...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10894) nofi válasza iSonic (#10891) üzenetére


nofi
őstag

Az nem lehet megoldás, hogy felveszed a meccset, kommenttel és egy saját youtube csatornára feltöltöd? Így később is meg lehet tekinteni. Persze az utólagos bíráskodást mellőzni kéne.

Xbox GT: nozsolt

(#10895) iSonic válasza nofi (#10894) üzenetére


iSonic
addikt

Feltudom venni persze, csak azzal iszonyat sok munka van meccsenként-> FRAPS-el felvenni, aztán virtualdub, rávágni a hangot még nem necces, aztán 1080p-re állítás, hogy szép legyen :) végül feltölteni youtube-ra..

(#10896) mistixx válasza sith7 (#10886) üzenetére


mistixx
tag

Önmagában a felháborodásodat megértem és nem akarok ellene menni mert igazad van abban, hogy etikátlan dolog amit elkövettem. De ha megnézed a rep-et, semmi olyat nem fogsz látni ami azt igazolná, hogy a közvetítésben hallottak alapján játszottam.
Végig az események után mentem.
Az elején jöttek a muták, addigra már volt elég marinom. A muták megjelenése után nem meglepő, hogy starportot építettem, meg pakoltam a tornyokat.
Azután jött a földi harc ahol igazából nagy eredményt nem könyvelhettem el, mert mindig kiirtott lingekkel meg az ultrákkal.
Mi a T egyik legjobb egysége? A cloake-olt Banshee, nem meglepő módon elkezdtem azt gyártani.
Vedd még hozzá azt is, hogy az összes SC2 tapasztalatom az a lejátszott kb. 20 league meccs amit a profilomban látsz.Nem véletlen vagyok a bronz ligában. Ráadásul két arany ligással kerültem össze, így én magamban el is könyveltem a buktát.
Ha azzal a szándékkal megyek fel, hogy majd jól kihallgatom az ellenfél taktikáját, akkor több mint 1 óráig vesződök.
Előző hsz-emben van link-elve a meccs, nézd meg és gondold hozzá, hogy én közben hallom amit iSonic mond, de én játék közben úgy éreztem, hogy már legalább 1 percel később jut el hozzám a hang. Többször is volt, hogy támadott föccer és már lement a támadás mikor iSonic-ot hallottam, hogy igen végre támad.
Az meg, hogy a 6 pool lingeket kivédtem T-vel a 2. és a 3. mapon, sztem elég egyértelmű taktika Z ellen.
A 3. mapon már lekapcsoltam, erre ott meg kilép.
Megértem, hogy fáradt és szerencsére ez itt nem vérre menő bajnokság, ha azt mondja, hogy halasszuk el hát elhalasztjuk.
Még egyszer kijelentem, hogy sajnálom ami történt, egyáltalán nem mértem fel a következményeit annak, hogy a bent felejtett közvetítést nem nyomtam ki. Megkövetem föccer-t! Ha azzal enyhítek az őt ért sérelmen, nyugodtan adjátok neki a győzelmet. Etikátlan volt amit tettem. Ha kizártok a bajnokságból emiatt azt is megértem és elfogadom.
Hangsúlyozom, nem csalási szándékkal csináltam.

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#10897) nofi válasza iSonic (#10895) üzenetére


nofi
őstag

naigen, ez elég macerás. Bevallom nem értek hozzá, de azt gondoltam ami streamelve van azt akár azzal az erővel egyből el is lehet menteni, mindenféle utólagos munka nélkül.

Xbox GT: nozsolt

(#10898) sith7 válasza mistixx (#10896) üzenetére


sith7
nagyúr

Véleményemet elmondtam, az őszinteség egy szép erény, de a becsületesség még szebb.
Én egy őskövület vagyok sok szempontból, hiszek olyan dolgokban, amiben más már nem, ebben a mai világban. Ez az egyik a becsület.

Te mondod , nem vérre megy a meccs, akkor meg miért kellett ??? A 3. meccsen kapcsoltad le.. addig miért nem ?

Azt már meg sem merem kérdezni, hogy esetleg egy másik laptop nem volt - e ott a közelben.. persze csak véletlenül :U

Részemről lezártam a dolgot, többet is foglalkoztam vele, mint nekem kellett volna

(#10899) iSonic válasza mistixx (#10896) üzenetére


iSonic
addikt

Gyerekek tényleg fejezzük be mistixx szidását, megtette ez van.. még eldöntjük itt az adminok mi lesz ezzel a mérkőzéssel... szóval nem ti, hanem mi.. mistixx bevallotta tettét, ezért enyhítést kap, így csak 5 év fegyház vár és kap egy gyermekmolesztálót a cellájába.. na a viccet félretéve, majd mi megoldjuk ezt a gondot :)

[ Szerkesztve ]

(#10900) Djuree


Djuree
félisten

szép kis botrány kerekedett ahogy látom :C
sztem ne hibáztassátok tovább mistixx-et, megbánta bűnét...mindenkinek fizet egy láda sört és le van tudva :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.