Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11951) sith7


sith7
nagyúr

Ezt néztem eddig, már amennyire tudtam, de eddig csak T győzelmet láttam ... :((

[link]

(#11952) iSonic


iSonic
addikt

Ma is nagy összecsapások várhatóak a kieséses zónában... ma a C-D.csoport nyertesei között parázslik fel a talaj.. nézzük akkor a párosításokat->

Arky vs Mistixx
Időpont: 2010.október 16. 18:00

Kovsol vs föccer
Időpont: 2010.október 16. 19:30

(itt már BO5 rendszer lesz)

és hogy a profibb játékosaink sem maradjanak meccs nélkül, két bátor jáékos itt is összecsap->

WayneGace vs Alg
Időpont: 2010.október 16. 20:30

Természetesen lesz LiveStream, amit a következő címen értek el-> http://livestream.com/skymouz

Mindenkinek jó szórakozást és eredményes játékot kívánok! :)

(#11953) Djuree válasza iSonic (#11952) üzenetére


Djuree
félisten

:C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11954) PowerBuldog válasza iSonic (#11952) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Winner_hun vs PowerBuldog replay nem lesz valamikor leadva? :B

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#11955) iSonic válasza PowerBuldog (#11954) üzenetére


iSonic
addikt

de le lesz természetesen csak a b.csoportról nekem most jelenleg fogalmam sincs ki kivel játszott és milyen eredményt.. mert drága winner egyedül intézkedett..

(#11956) PowerBuldog válasza iSonic (#11955) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Pont ez a lényeg. Hogy a közvetítés végére derülne ki, hogy a Winner_hunos mérkőzéseknek mi lett a vége.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#11957) iSonic válasza PowerBuldog (#11956) üzenetére


iSonic
addikt

csak tudod mint szervezőként nekem tudni kéne az eredményt, úgyhogy priviben küld el légyszíves és a replay levetetési után kiteszem :)

[ Szerkesztve ]

(#11958) PowerBuldog válasza iSonic (#11957) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ha csak ez kell akkor elküldtem. :K

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#11959) iSonic válasza PowerBuldog (#11958) üzenetére


iSonic
addikt

köszönöm szépen :)

(#11960) LinogeOW válasza iSonic (#11952) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

Wayne Vs. Alg OMG :Y :DD

(#11961) WayneGace válasza iSonic (#11952) üzenetére


WayneGace
őstag

Sziasztok! Nekem most el kell mennem, és nem valószinű, hogy vissza tudok jönni addigra. Az esti időpontok nekem nem igazán jók. Ha gond, akkor átadom a győzelmet.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#11962) iSonic válasza WayneGace (#11961) üzenetére


iSonic
addikt

nem gond akkor holnapra áttolódik a meccs...

(#11963) sith7 válasza iSonic (#11952) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez is jó lesz ... :))

Kovsol vs föccer
Időpont: 2010.október 16. 19:30

(#11964) sith7


sith7
nagyúr

ALG

Megnéztem a "NEM" elleni meccsedet, többször is rezgett a léc, de az új roach tényleg ütős lett :K

(#11965) Alg válasza iSonic (#11962) üzenetére


Alg
veterán

Holnapra biztos nem...
Hétfőn megyek megbeszélni hogy lesz meló, és majd akkor tudok nyilatkozni... lehet már hétfő este is ráérek, de még nem biztos.

Sith7: Igen, ha jól számoltam 3 vagy 4 hatchery-t és egy hive-ot vertek le... ha nem felejtek el banelinget is gyártani olcsóbban megúsztam volna azokat a támadásokat. A végén szerencsére még a harass ellenére is tudtam tartani a makró-előnyömet.
+ Xelnaga tower figyelés, meg pár spinecrawler a távoli expre nem ártott volna a hellionok ellen.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#11966) Alg


Alg
veterán

IdrA vs QXC

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#11967) iSonic


iSonic
addikt

Arky vs Mistixx meccs is elhalasztva

[ Szerkesztve ]

(#11968) LinogeOW


LinogeOW
aktív tag

Remek. Végre egyszer lett volna rá időm. :K

(#11969) iSonic


iSonic
addikt

lehet a kovsol vs föccer is elmarad xD

(#11970) sith7 válasza Alg (#11965) üzenetére


sith7
nagyúr

Kemény meccs volt :K

Miért maradnak el a meccsek ? :F
Nem ér rá senki ? :O

(#11971) iSonic válasza sith7 (#11970) üzenetére


iSonic
addikt

igen sajnos..

(#11972) sith7 válasza iSonic (#11971) üzenetére


sith7
nagyúr

Kár, pedig most tudnám nézni :W :W :W

(#11973) JamesHun


JamesHun
addikt

ez az új patch nagyon nem jön be
miért kell a barakkhoz supply depot
ezt a baromságot
aztán meg a zerglingek jól szétkapnak mire felépül a barakk :S

SeriesX: JamesSHun

(#11974) sith7 válasza JamesHun (#11973) üzenetére


sith7
nagyúr

Lécci ne kezd el Te is ... :U

10 T - ből 9 supply - t épít először

[ Szerkesztve ]

(#11975) Winner_hun válasza iSonic (#11955) üzenetére


Winner_hun
félisten

mert drága winner egyedül intézkedett.. Ha én nem intézem el akkor ki is maradok az egészből a vendégkód időlimitje miatt. Te szervezésből nem vagy valami jó azt már egy páran tudjuk. Az értelmes kérdések megválaszolása sem az erősséged.

csak tudod mint szervezőként nekem tudni kéne az eredményt,

A felesleges fontoskodásodon kívül mégis minek kéne tudnod előre az eredményt? Amikor élőben közvetítesz akkor se tudod hogy ki fog nyerni.

Komolyan ember, nagyon gáz az amit művelsz... aztán majd visszavonom ezt a kijelentésemet ha normális érvvel megcáfolsz. De azt hiszem ilyentől nem kell tartanom az eddigi teljesítményed alapján:)

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11976) aDM|RaL^ válasza sith7 (#11974) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

Így van. : D
SOSE építettem előbb barakkot, semmi értelme, mert megreked az scv gyártás...

ekkora baromságot... early zergling ellen a 2 barakkos 1 supplys lezárás, vagy 2 supply 1 barakk rosszabb esetben... ki az az őrült aki nyitva hagyja magát, és barakkot épít először?: DDDD

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#11977) sith7 válasza aDM|RaL^ (#11976) üzenetére


sith7
nagyúr

Tessék ... erről van szó :K

(#11978) Alg válasza aDM|RaL^ (#11976) üzenetére


Alg
veterán

Sőt, a CC-t is oda lehet reptetni :DD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#11979) kovsol válasza JamesHun (#11973) üzenetére


kovsol
titán

ha már elkezdted gyártani mind1, hogy lerombolják-e a suply-t akkor is folytatódik a barack gyártása

May the Force be with you!

(#11980) JamesHun


JamesHun
addikt

az, hogy supplyt elkezded építeni nem azt jelenti meg is várom a barakkal a befejezését
a barakk több ideig épül mint a supply ezért 4vs4 ben van amikor a barakkot teszem le előbb, mert messzebb voltam a wall építési helyétől és mire odaért az építőm már meglett a 150 a barakkra
akkor miért ne azt tegyem le előbb?
akkor előbb barakk ment és utána supply és a supply építőjével ment a köv barakk

SeriesX: JamesSHun

(#11981) sith7 válasza JamesHun (#11980) üzenetére


sith7
nagyúr

Mert akkor megáll az scv gyártás, és amíg a supply elkészül, addig csak 10 scv termel neked

(#11982) Djuree válasza aDM|RaL^ (#11976) üzenetére


Djuree
félisten

pedig gyorsabban megvagy ha előbb a barackot kezded el. mivel a supply olcsóbb is és gyorsabban megépül ;) én nagy terran rusholós vagyok, csak tudom :DDD eddig nem tartott tovább 10 percnél 1 meccsem sem. vagy én nyomtam le rush-al az ellent, vagy ő engem :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11983) JamesHun válasza aDM|RaL^ (#11976) üzenetére


JamesHun
addikt

vannak pályák ahol 2 barakk és 1 supply még nem zár le :D

SeriesX: JamesSHun

(#11984) v2izzy válasza iSonic (#11971) üzenetére


v2izzy
tag

Akkor, miért nem castolod le ilyenkor amikor senki nem ér rá, a reppeket?
Az nem is lenne rossz, hogy az alsóbb szintű meccsekeket lejátszathatnák akár külön és mondjuk csak a jobb játékosok meccseihez kellene igazodni, és akkor ilyen esetben ha te ráérsz, de pl a játékos nem, akkor mehetne a rep-ről. :)

[ Szerkesztve ]

http://flic.kr/ps/MuuJU | @gerhard_berger | https://github.com/gerhardberger

(#11985) kovsol válasza v2izzy (#11984) üzenetére


kovsol
titán

nem mondasz hülyeséget :K

May the Force be with you!

(#11986) iSonic válasza Winner_hun (#11975) üzenetére


iSonic
addikt

na akkor megcáfolom.. egyrészt örülök, hogy lejátsszátok csak tudod, mivel megpróbálom az eredményeket rendben tartani így érdekel mit játszottatok.. mert megeshet, hogy nem tudom lecastolni a meccset... és akkor meg kell nézni, hogy ki nyert.. másrészt amit élőben játszanak arról persze nem tudom, hogy mi lesz végső eredmény.. de mondjuk ha a replay küldés mellé beírsz egy eredményt hidd el nem fogom a cast elején elordítani vagy 40xszer, hogy senki se nézze..

szervezésből nem vagyok jó... hümm.. mivel sok ember nem képes akkor sem megjelenni, amikor 2-3 nappal előtte kiírni a mérkőzést ez már ne az én hibám legyen.. azért írom ki aznap a meccseket, mert meguntam....

értelmes kérdésekre nem tudok válaszolni.. tessék megválaszolom neked miért fontoskodók.. Mert ÉN vagyok a szervező.. és szeretnék mindent előre tudni, hogy ne legyen baj. Remélem ez felfogható... szerintem igen..

de ha már ekkorára feldagadt a melled és még vered is akkor következő alkalommal szervezd le és megnézem, hogyan muzsikálsz..

utolsó gondolat->kimaradtál belőle?? nem.. be lettél téve a b.csoportba csak tudod nem könnyű olyan csoportba pakolni egy embert, hogy balansz legyen..

[ Szerkesztve ]

(#11987) sith7 válasza kovsol (#11985) üzenetére


sith7
nagyúr

de nem ám, jó ötlet :K

(#11988) hajsza


hajsza
aktív tag

Most megy az Idra vs Kiwikaki meccs, érdemes nézni.

[ Szerkesztve ]

(#11989) Winner_hun válasza iSonic (#11986) üzenetére


Winner_hun
félisten

de le lesz természetesen - mert megeshet, hogy nem tudom lecastolni a meccset... - egy replay-t mitől nem lehet lecastolni? Egyedül a te időpontodhoz van kötve, senki se függ a másiktól.

mivel megpróbálom az eredményeket rendben tartani így érdekel mit játszottatok.. - lecast-olod és megtudod.

Ez egyelőre csak üres duma.

mivel sok ember nem képes akkor sem megjelenni, amikor 2-3 nappal előtte kiírni a mérkőzést ez már ne az én hibám legyen

Szabály kell rá, ennyi. Ha x ideig nem jelenik meg az egyik fél akkor a másik nyert, vagy lejátszák amikor ráérnek te meg replay-ből közvetítesz. Nem kéne elhúzni 1-1,5 hónapig ezt a ligásdit. 3-4 naponta 1-2 meccs...

azért írom ki aznap a meccseket, mert meguntam

Ilyen hamar meguntad?

értelmes kérdésekre nem tudok válaszolni..
De nem ám, régebbi kérdése(i?)met előkereshetném, egy "csak mert" (vagy mi) lett a válasz többszöri megkérdezés után.

és szeretnék mindent előre tudni, hogy ne legyen baj. Remélem ez felfogható.

Kíváncsi lennék arra a mindenre. De most komolyan. Mi baj lehet abból ha nem tudod meg előre az eredményt, csak a castból jössz rá? Humbuk...

de ha már ekkorára feldagadt a melled és még vered is akkor következő alkalommal szervezd le és megnézem, hogyan muzsikálsz..

Messze nem ismerem annyira a játékot hogy ilyet bevállaljak. Bár meg kell hagyni hogy a castok nézés közben van jónéhány dolog amit kihagysz és biztosan csinálnék, de ez csak finomítás, a nézők részére élvezetesebb "TV-zés" lenne, szerintem.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11990) rt06 válasza iSonic (#11986) üzenetére


rt06
veterán

hany olyan alkalom volt, hogy 2-3 nappal elore beirtad a merkozesek idejet?
a mai 3 meccs is egeszen biztos azert marad el, mert bar jo elore beirtad, mikor lesznek meccsek, s a jatekosoknak volt idejuk ehhez igazitani a programjukat, pofatlan modon tesznek az egeszre, es nem jelennek meg

de masban is latszik remek szervezokeszseged, pl a lejatszott meccsek eredmenye szepen megtalalhato kigyujtve, mint ahogyan elore lathato az is, kinek kivel lesz meg jatszmaja a kesobbiekben

amugy meg nem felhaborodni es ero(s/l)kodni kellene, hanem ha nem megy a szervezes, segitseget kerni, egeszen biztos vagyok benne, hogy akadna itt boven jelentkezo, mint ahogyan pl Alg besegit idonkent stream-elni, vagy v2izzy csinalt eredmenytablat, vagy jomagam tarhelyet biztositok a replay-eknek

ha picit es szerveznel, nem csak kitalaltad volna, hogy legyen egy liga, aztan mikor eppen kedved van csinalod, akkor mar regen le lehetett volna zavarni az egeszet, s nem a csoportmerkozeseknel tartanatok meg mindig

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#11991) iSonic válasza Winner_hun (#11989) üzenetére


iSonic
addikt

és mi van akkor ha én nem akarom azt a meccset leadni sem megnézni... hümm?? mert megbízok annyira benned és az ellenfeledbe, hogy megnézés nélkül beírom a mérkőzés eredményét..

szabály kell rá-> persze aztán meg csomóan azért nem fognak játszani..

keresd elő nekem egyesével az összes hülye válaszomat és küld el az összes játékos mail címére.. előre is köszi..

kíváncsi vagy arra a mindenre-> pl.: melyik mapokon játszottatok, mi lett az egyes mapokon az eredmény és persze a végeredmény és melyik nap nyomtátok le a meccset és az ellenfeled véleménye is érdekel mint azt előbb írtam..

de nekem most már tényleg kezd a tököm tele lenni ebből, mert jó hogy megszervezem ezt az egészet, nyugodt szívvel halasztgatom a mérkőzéseket és castolom is őket, 4-5 órán keresztül.. viszont kapom a leszúrást, hogy replayt amit küldenek miért nem castolom le, miért teszem erre az időpontra, miért ez miért az.. kezd felmenni a pumpa az agyamba.. a játékos azért van egy ligában, hogy játsszon a kijelölt/eltolt időpontban, nem azért, hogy leszúrjon.. néző azért van mert érdekli ez az egész és segíti a castolást..

ha a replayt nem castolom le akkor nem fogom punk tum.. megtehetem, mert nincs semmi szabály arra, hogy ne tehetném elvégre én vagyok ennek a ligának a goréja.. ha azt mondom kell az eredmény odaadod nem vonsz felelősségre.. ha valami gond van szólsz nekem privátba leülünk 3as-ba te, az ellenfeled és én és kitárgyaljuk az esetlegesen felmerült problémát.
Ha nem tetszik el lehet menni senki sem tart itt, de ha maradsz akkor maradnak az én játékszabályaim..

végére a miheztartás véget.. 1. én nem vagyok köteles kinyalni a popód elnézést a kifejezéséért, mert te megtiszteltél azzal, hogy itt játszol.. 2. ne vonj fellelőségre, csak akkor ha egy meccset elrontottam esetleg rossz eredményt írtam be.. 3. livecast azért van, hogy mások is élvezhessék a mérkőzést és nem amiatt, hogy te legyél benne éjjel nappal (ezt általánosságba értem, hogy nehogy ebből is valami hülyeséget feltételezzél)

rt06: én köszönöm vizzy-nek, amit csinál, Alg-nak, hogy besegít mostanában, hogy stream-ben.. neked a tárhely miatt, de egy pillanatra álljunk meg... ezt a kedvességet mind ti ajánlottátok fel én megköszöntem és használatra bocsátottam a gamepodon megjelenő cikkbe is megköszöntem.. szóval itt egy picit jogtalanul érzem a támadást..

[ Szerkesztve ]

(#11992) Alg válasza iSonic (#11991) üzenetére


Alg
veterán

Csak annyit tennék hozzá, hogy amikor ezt az egészed elkezdted, magadra vállaltál dolgokat, amiket azután félig-meddig jogosan kérnek számon rajtad...

Persze nem kötelező minden meccset lekommentálni, de azért némi diplomáciai érzék (értsd: nyugodtan megbeszélni ahelyett hogy mindenkit elküldesz az anyjába) nem ártana :U

Szerk: IdrA a döntőben, megverte Kiwikaki-t és HuK-ot is

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#11993) iSonic válasza Alg (#11992) üzenetére


iSonic
addikt

az elmúlt hetek történései után én már nem leszek se diplomatikus, sem kedves..

ja és még egy dolog én le is írtam az elején, hogy csak néhány meccset fogok közvetíteni, nem mindegyiket, eddig egy meccs sem maradt közvetítés nélkül.. szóval picit ezen is gondolkozzunk el..

de rájöttem az lesz, hogy 4 nappal előtte kiírok 5 meccset egyet lecastolok azt csokolom.. nem fog senki sem sírni.. volt cast, aki nem tudta lejátszani, akkor nincs eltolás, amelyik játékos megjelent az nyert.. ha ez így jó tőlem mehet..

[ Szerkesztve ]

(#11994) Alg válasza iSonic (#11993) üzenetére


Alg
veterán

Pedig nem lenne olyan nagy megerőltetés kiírni annyit, hogy bocs srácok, IRL gondok/egyéb program miatt nem tudom belátható időn belül lecastolni, a replay-t felteszem.

Még az is lehet, hogy Kovsollal később a jobb replayeket streamelnénk, ha jó a meccs akár az eredmény tudatában is.

Győztes meghatározásához még csak végig sem kell nézni a replay-t 8X-os sebességen végigpörgetve, elég ha ránézel egy sc2gears-el

Szerk: szerintem senki sem sértődik meg azon, ha nem lesz castolva a meccse valamiért, viszont az általad mostanában használt hangnem miatt inkább...

Szerk2: az elején nem az volt, hogy "jövő hétig (pl.) játsszátok le a meccset valamikor amikor mindketten ráértek"?

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#11995) v2izzy válasza iSonic (#11991) üzenetére


v2izzy
tag

Nem leszúrni akarunk, inkább segíteni, tanácsot adni, hogy legyen jobb. :)
Meg, ha látod itt vannak többen is (Alg, rt06, én) akik szívesen segítenek, akkor nyugodtan meg lehetne osztani a dolgokat, kiosztani akár, hogy ki mit csináljon. Pl. a meccseket is meg lehetne osztani, hogy Alg, KovsoL meg Te lennétek a casterek, be lenne osztva melyik csoport pl. kié, és már is egyszerűbb, hogy ki mikor ér rá stb. Meg azért kellenek valamilyen szinten szigor is, oké, hogy ha rendkívüli eset van akkor el lehet napolni 1-szer, max 2-szer, de azért ezt se lehet a végtelenségig. Vagy betenni már az indulás elején egy teljes menetrendet.

[ Szerkesztve ]

http://flic.kr/ps/MuuJU | @gerhard_berger | https://github.com/gerhardberger

(#11996) iSonic válasza Alg (#11994) üzenetére


iSonic
addikt

nyugodtan castoljátok a le nem játszott meccseket.. én még meg is köszönöm.

v2izzy: ha mindenki ilyen értelmesen írna talán én sem húznám fel magam.. pluszba tényleg ez is lenne, amit leírtál..

[ Szerkesztve ]

(#11997) Winner_hun válasza iSonic (#11991) üzenetére


Winner_hun
félisten

és mi van akkor ha én nem akarom azt a meccset leadni sem megnézni..

Az eddigiek szerint nem ez jött le.

persze aztán meg csomóan azért nem fognak játszani

Olyan szabály kell ami mindenki számára elfogadható aki komolyan gondolja ezt a házi versenyt. A szabályokat meg nem egyedül vagy csak a háttérben néhány emberrel kell meghozni hanem bedobni a közösbe, hátha van jobb ötlet is.

keresd elő nekem egyesével az összes hülye válaszomat

Hol írtam olyat hogy hülyeséget válaszoltál? Vagy ezt most mire is írtad?

kíváncsi vagy arra a mindenre-...

Szóval a castolásnak akkor annyi is, a következő ligának nevezett elhúzódó valamit nyugodtan meg lehet oldani a starcraft2.hu-n, még a beta-s időszakban alkalmazott versenyhez hasonló módon esetleg, hátha nem elhúzódó valami lesz? Ott mentek a meccsek, néhány meccs le lett közvetítve és ennyi. Mégis sokkal több játékossal, sokkal gyorsabban le lett tudva 1-1 verseny.

Te vállaltad el, ha elvállalsz valamit akkor ne csak a dícséretet várd. Nincs mit közvetíteni mert nincsenek játékosok de a közvetítés be lett ígérve? Van replay. Sőt, lenne is még mert v2izzy-vel is lejátszottam a meccseket...
A leszúrás a hibáid / hiányosságaid miatt van, ha nem hibázol akkor ötlet és / vagy elismerés van.

ezt általánosságba értem, hogy nehogy ebből is valami hülyeséget feltételezzél

Miből feltételeztem hülyeséget?

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11998) Alg válasza iSonic (#11996) üzenetére


Alg
veterán

Ma már nem szervezünk keresztbe az MLG-nek :DDD , de pár kivétellel naponta/kétnaponta 1-1 meccs megoldható szerintem, és akkor lenne egy kis állandóság is benne.

Akár egy közös stream channel is lehetne

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#11999) iSonic válasza Winner_hun (#11997) üzenetére


iSonic
addikt

én elfogadom a , építő kritikát, de nem a leszúrást.. olyan szabály kel, amit mindenki elfogad.. nincs olyan, hogy mindenkinek jó..
sc2.hu-t mondjuk több ezren nézik, mint ezt a topicot, azért lett kevesebb jelentkező.. ez logikus..
hol írtad, hogy hülye válaszokat adok.. hát mondjuk itt-> Az értelmes kérdések megválaszolása sem az erősséged.

Alg: lehet tőlem közös stream channel, csak akkor le kéne ülni ezt is átbeszélni..

[ Szerkesztve ]

(#12000) rt06 válasza iSonic (#11991) üzenetére


rt06
veterán

az nem tamadas volt, hanem megjegyeztem, nem te vagy az egyetlen, aki tesz valamit a kozossegert, nem kellene ugy eloadnod a dolgot, mint ahogyan teszed, miszerint itt TE vagy a szervezo, a te hatadon csattan minden, csak vagy a szervezo atyautristen (marcsak azert sem, mert ennek nem tul sok koze van a valosaghoz)

#11995-re irt valaszodrol meg csak annyit, hogy tapasztalataim alapjan az elsodleges problema nem az, hogy hogyan irnak neked, hanem hogy izombol valaszolsz, gondolkodas nelkul (bar most legalabb a baszdmegeles es anyazas elmaradt), s melle akkora arcod van, hogy 1080p-ben sem ferne el livecast-on

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.