Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  SoundBlaster X-Fi (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2265) godside válasza SzlobiG (#2257) üzenetére


godside
tag

lol ebbe az a poen, hogy az X-fi-n Pl, ami nekem van egy kis zacskoba adtak a szines matricat amit eloszor forditva tettem ra a kartyara a kalibraciot vagy mit azt nem tudtam micsoda igy jol elvoltam hogy furcsan szoltak a hangok neha betudtam a rossz drivernek vartam majd jon egy jobb, azatn az automata szoftver frissites utan egy par honap mulva megvilagosodtam mert elokerult veletlen ez a speaker connection setup wizard vagy valami hasonlo nevu cucc es ott mutogatta hogy mit hova ;) Egybol lett minden hova meg terhatas meg kanaan es egyebek (ja nem 5.1 hanem 7.1) Ja egy Audigy 2ZS-t kuldott nyugdijba es az elejen bosszankodtam, hogy nem birom jol beallitani es milyen szarul szol.

[Szerkesztve]

nagymama az unokajanak: - mindig jo gyerek voltal, ezert rad hagyom a farmot,a nagy hazakkal, az istallot, a munkagepeket és 22 millio dollart -nem is tudtam hogy ilyen gazdag vagy. es hol ez a farm? -a facebookon

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  SoundBlaster X-Fi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.