Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4551) simico


simico
aktív tag

Egy egyszerű problémára keresnék egyszerű megoldást, ehhez kérnék némi tanácsot. Családi házba költöztünk és a tévé a nappali - étkező középvonalába került, máshova nem tudjuk tenni. Mivel nincs közvetlenül mögötte fal és ugye hátul vannak a hangszórók, emiatt a tévé mögött az étkezőben, de még a mögötte levő hálókban és fürdőben is jobban, hangosabban hallani a tévét, mint a tévé előtt a kanapén :( Feleségemet már baromira idegesíti, tulajdonképpen engem is. Szóval azt kell megoldani, hogy arrafelé menjen a hang is mint a kép :)

Első ötletem egy soundbar, de nem tudom, hogy ez-e a jó megoldás és ha igen, akkor melyik modellel nem járok pórul. Nincsenek nagy igények, leginkább csak tévéadást és Youtube-ot (ott sem zenei klipeket, tehát nem a hangzás a lényeg), néha egy-egy letöltött filmet vagy mese DVD-t nézünk - ez viszont azért normális minőségben szóljon, ne hokedlire rakott Szokol rádió szintjén. Ha a tévén keresztül, annak távirányítójával lehetne vezérelni, az jó lenne. Kb. 60-80e Ft körül szánok erre.

Mit javasoltok? Pár oldalt visszaolvastam, ha jól értem Samsung HW-K450, LG SJ 5 megfelelő lenne nekünk? De bármilyen más javaslatot is szívesen fogadok. :R

(#4552) ftt válasza simico (#4551) üzenetére


ftt
tag

80-ba már belefér a legújabb Samsung, az M sorozatú is.
Körülnézhetsz a Sony-k között is.

Ha nincsenek high-end audiofil elvárásaid, bármelyik jó lesz.

(#4553) Myair


Myair
tag

Tudnátok ajánlani egy olcsó de használható 2.1 hangprojektort egy 5 méter szer 4 méteres szobába?
55" Sony XE9005 tv-hez lenne. Átlagos felhasználásra: digitális adók, filmek - sorozatok, YouTube, néha zene.
Köszönöm

(#4554) ftt válasza Myair (#4553) üzenetére


ftt
tag

Kinek mi az olcsó .. ?

Ez ugyan nem soundbar, de hátha megtetszik:

[link]

:)

[ Szerkesztve ]

(#4555) ftt válasza Myair (#4553) üzenetére


ftt
tag

Itt paraméterezve kereshetsz tetszés szerint:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4556) Myair válasza ftt (#4555) üzenetére


Myair
tag

Köszi

HK SB20
SONY HT-RT 3
JBL Cinema SB250 2.1

E 3 típus közül melyiket ajánlanátok? Nem tudok választani.

(#4557) Erik77


Erik77
csendes tag

Sziasztok! Van egy nagyon régi belépőszintű HM erősítőm Kenwood KRF-V4060D és egy Koda 5.0 hangfalszettem hozzá.
https://www.hifiengine.com/manual_library/kenwood/krf-v4060d.shtml

Érdemes-e ezt lecserélni egy soundbarra? Egy Samsung HW-M550 amit kinéztem. Fontos hogy legyen benne
DD 5.1 és DTS dekóder is. Ha jól tudom ebben van mind a kettő. Esetleg valami alternatíva ez helyett? 100e forintig tudok rá költeni.

Mit jelent az hogy 4K jel-áteresztés? Ha később lesz egy 4K tévém és a leendő soundbar/hangprojektor ezt nem tudja akkor mi történik? Nem fog szólni?

Köszönöm válaszotokat!

(#4558) zsoika válasza Erik77 (#4557) üzenetére


zsoika
addikt

Szia!
"Érdemes-e ezt lecserélni egy soundbarra?" Ez attól függ mit szeretnél és milyen műsort nézel!?
A SB alapból csak a TV hangjának a feljavítására szolgál. Akkor ajánlott ha pl. sok sportot és tv műsort nézel, esetleg sorozatokat....szóval csupa olyat aminek 2.0 hangja van és nem 5.1.

Ha te filmet szeretnél 5.1-ben nézni (többnyire) akkor a HM vonal megfelelőbb számodra. Ha elmélyültebb zenét is szeretnél élvezhető minőségben hallgatni akkor kompromisszumokkal a HM erősítő +nagy álló front is jó, de inkább a sztereó vonal az ajánlott.

A"Mit jelent az hogy 4K jel-áteresztés? Ha később lesz egy 4K tévém és a leendő soundbar/hangprojektor ezt nem tudja akkor mi történik? Nem fog szólni?"

A 4K átengedés a HDMI csatlakozásra vonatkozik...tehát ha optikaival csatlakozol a SB-re (vagy HM AVR-re tök mind1) akkor téged ez nem érint. Viszont a 21.században az optikát csak esetleges tartalékként, végső megoldásként értékelem és kezelem ....a HDMI a jobb.
A HDMI csatlakozás előnye a szélesebb jelátvitel (HD hangok , ATMOS), az egytávirányítós CEC vezérlés ás az ARC is...többek között.
Ha nem a TV a lejátszó , hanem egy MP-t használsz és HDMI-SB(vagy HM AVR)-HDMI- TV kötöd össze és nem képes a 4K átengedni akkor nem lesz kép a TV-n(4K-s tartalom esetén).

[ Szerkesztve ]

(#4559) Erik77 válasza zsoika (#4558) üzenetére


Erik77
csendes tag

Nagyon köszi a válaszod, kicsit letisztult a kép számomra. Nálam mindenképp a filmek 5.1-ben plusz a zenehallgatás az elsődleges szemben a sport és tv műsorral. Jelenleg is nagy álló frontjaim vannak (oldschool vagyok). Akkor azt hiszem marad a másik verzió mégpedig egy új HM AVR. Ezzel szemezgetek már egy ideje:

Denon AVR-X540BT
https://www.denon.co.uk/uk/product/homecinema/avreceiver/avrx540bt
Nekem ár/érték arányban megfelelőnek tűnik.

Médiaplayer téren pedig ez:
https://lejatszo.hu/?oldal=termek&termid=2433

A félig offért elnézést kérek!

(#4560) zsoika válasza Erik77 (#4559) üzenetére


zsoika
addikt

Az 540 egy jó ár/érték arányú AVR ,de csak a legkisebb Denon....bármennyire is zenei (natúr) hangzású zenére csak korlátozottan ajánlott.

Itt vannak az új Denon belépő vasak is!

Akkor gyere át a hm belépő szinten topikba és ott folyt.

(#4561) Erik77 válasza zsoika (#4560) üzenetére


Erik77
csendes tag

Köszönöm az infót! Akkor folyt ott!

(#4562) ftt


ftt
tag

Hátha vkit érdekel

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4563) mj1981 válasza Myair (#4556) üzenetére


mj1981
tag

SONY HT-RT 3-ra én is kiváncsi lennék elvileg holnap reggel hallgatom meg az Euronicsba.

(#4564) Inferno1988


Inferno1988
csendes tag

Sziasztok!

Hangprojektort szeretnék a közeljövőben vásárolni.
Olvasgattam már itt is valamennyit, de nem könnyű eldönteni.

Amire szeretném használni:
20 négyzetméteres szobában a Tv hangjának feljavítása, tehát a Tv adásnál, filmeknél, de nem várok el mozis hanghatást, minimálban esetleg zene. Nem vagyok audifil, ár/érték arányban keresem a jó választást.

Árkategória: max. 75-80 ezer.

Más különösebb elvárás nincs, ahogy néztem ezért az árért már vezeték nélküliek a cuccok, esetleg a HDMI csatlakozó nem lenne rossz, mert a HDMI passthrough funkció megfogott. Így ebben az esetben a JBL-ek kiestek ennyiért.

Ezeket nézegettem:

JBL SB150/250
LG SJ4/5
Samsung HW-M450

Persze más javaslatot is elfogadok. :)

Jelenleg egy buta Philips Tv van, így márkában teljesen független a dolog.

Egyébként a subot szabad közel tenni a fronthoz? Mert az elhelyezés a front esetében a falon lenne és lenne a földön egy komód, amin lenne a sub, csak így kb. a front előtt lenne a sub mondjuk 10 centivel.
Ha nem javasolt gerjedés vagy stb miatt, akkor valahogy le kell tennem a földre a subot, ez még most megoldható, készülnek a bútorok tervei.

Köszi!

(#4565) AMD Power válasza Inferno1988 (#4564) üzenetére


AMD Power
titán

Van most az MM-ben a M450 a tuningolt kiadada 87e. Az M550. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4566) ftt válasza Inferno1988 (#4564) üzenetére


ftt
tag

figyelj, hogy lehetőleg legyen rajta hdmi in-out, bluetooth

kijelzője sincs mindnek

80-ért már egész tűrhető gépek vannak

jbl, samsung, sony, lg - jók ezek

(#4567) zsoika válasza Inferno1988 (#4564) üzenetére


zsoika
addikt

"HDMI passthrough funkció megfogott"
A kiválasztott SB -n (ha HDMI-s) nézd meg hogy milyen jelet enged át (passthrough) FHD vagy UHD(4K)
Most oké hogy egy régebbi TV-d van, de ha akarsz váltani és veszel egy újat akkor már majdnem csak 4K -s TV-t tudsz venni és ha a SB nem tudja az olyan sávszélességet átengedni akkor nem lesz kép.

"Egyébként a subot szabad közel tenni a fronthoz? Mert az elhelyezés a front esetében a falon lenne és lenne a földön egy komód, amin lenne a sub, csak így kb. a front előtt lenne a sub mondjuk 10 centivel.
Ha nem javasolt gerjedés vagy stb miatt, akkor valahogy le kell tennem a földre a subot, ez még most megoldható, készülnek a bútorok tervei."

A SUB-ot bárhová teheted csak a szoba mértani közepére és a sarokba ne tedd...illetve bútorra. Legjobb helye a földön van, elöl a fronttól kicsit jobbra vagy balra.....de mindenképpen a fronthoz közel érdemes tenni.
Házimozinál ahol a 5.0 hangszórói fizikailag képesek 80Hz alá menni és alkalmazva a 80Hz-es vágást (ez alatt már nehezen beazonosítható a hang iránya) bárhová lehet tenni a mélyládát.....de az SB front sugárzóiban kisebb olyan 150-200Hz vágást alkalmaznak. Tehát a 80-150,200 Hz nél már bőven kihallod hang irányát....ezért célszerű a fronthoz közel elhelyezni.

(#4568) Zotyafpv


Zotyafpv
csendes tag

üdv. Samsung HW-M450 2.1 vagy jBL Cinema SB250 2.1

A kezdők elszállhatnak maguktól :)

(#4569) Inferno1988 válasza AMD Power (#4565) üzenetére


Inferno1988
csendes tag

AMD Power:

Köszi, az már kicsit magasabb a lélektani határnál, de átgondolom! :)

ftt:

Rendben, köszi! :) Ezért néztem én is ezeket.

zsoika:

Erre a 4K dologra nem is gondoltam, köszi! Akkor inkább a földre oldom meg valahogy.

Zotyafpv:

Köszi, a JBL-ről azt olvastam, hogy pattog bluetooth forrás esetében a sub, több helyen is ezt írták.

(#4570) AMD Power válasza Inferno1988 (#4569) üzenetére


AMD Power
titán

Most en is azon agyalok. Magamnak a Samsung M450 neztem ki. De most az 550 alig dragabb!!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4571) Tengri


Tengri
senior tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni.

Magasabb árfrkvésű soundbaroknál már Dolby Atmos hang dekódolás is elérhető. Ezekből mennyi igaz? A hangzása van annyival jobb mint egy 80-100k sounbarnak? Fontos hogy vezeték nélküli legyen a csatlakozás főleg ha hátsó hangfalakat is lehet hozzá beszerezni. Érdemes 200k fölött ilyet venni?
Felhasználása OLED TV hez kellene főleg mozizásra, illetve ps4 pro hoz.

Erre gondoltam::
Sony HT-ZF9 3.1
hozzá egy ilyet:
Sony SA-Z9R Aktív hangfal

Előre is köszönöm a válaszokat! :R

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#4572) ftt válasza Zotyafpv (#4568) üzenetére


ftt
tag

a samu pár évvel modernebb

(#4573) ftt válasza AMD Power (#4570) üzenetére


ftt
tag

akcióban az M450 60e körül volt, annyiért deal

(#4574) RudY válasza Tengri (#4571) üzenetére


RudY
addikt

Akkor van értelme, ha van hozzá forrás is. Atmos szinkron ugye alig van (ha van egyáltalán), tehát filmeknél marad az eredeti hangsáv. A PS játékoknál is édeskevés az Atmos, ha tutira támogatja, vagy csak filmlejátszásnál tudja?
A DTS hangsávra filmeknél ugyanez érvényes, inkább eredeti hanggal, a normális szinkron igen kevés.
Amúgy szerintem jó cucc, érdemes lenne élőben meghallgatni, ha van rá lehetőség.

(#4575) Zotyafpv


Zotyafpv
csendes tag

ahhoz mit szóltok, hogy Auchan ban samsung hw m450 es 65k es utolsó darab nincs hozzá adapter mert az indiánok zsebre rakták ezért 55ért adják gari nélkül. ha viszek adaptert kipróbálom es jó. necces megvenni gari nélkül 55k ért? :F

A kezdők elszállhatnak maguktól :)

(#4576) AMD Power válasza ftt (#4573) üzenetére


AMD Power
titán

Figyelem! De sehol nem talalok annyiert....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4577) ftt válasza AMD Power (#4576) üzenetére


ftt
tag

volt már annyi, lesz is még

black friday vagy valami helyi akció

(#4578) ftt válasza Zotyafpv (#4575) üzenetére


ftt
tag

vagy valamelyik fejes otthon már széthajtotta... én nem venném mg, de te tudod

(#4579) AMD Power válasza ftt (#4577) üzenetére


AMD Power
titán

BF meg fogom varni. ;) Ha mas nem lesz.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4580) Zotyafpv


Zotyafpv
csendes tag

ujra tervezés.... akkor esetleg a 60 70 ezres kategóriába melyiket ajánlatos?
Mm akció sony htrt3?

A kezdők elszállhatnak maguktól :)

(#4581) AMD Power válasza Zotyafpv (#4580) üzenetére


AMD Power
titán

75e az Samsung M450.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4582) ftt válasza Zotyafpv (#4580) üzenetére


ftt
tag

Samu, Sanyi (Sony), Erzsi (na jó, LG), JBL - ezek mind jók a maguk szintjén

csodára ne számítsunk, élvezhető lesz a TV hangja

a Samu HW-K450 65e körül kapható. Nekem F-es van, és az is teljesen jó.

az M 2017 és már kapható az N-es sorozat, ami 2018, gondolom.

kb így mehetnek az évjáratok

F 2013
H 2014
J 2015
K 2016
M 2017
N 2018

[ Szerkesztve ]

(#4583) Agent T


Agent T
tag

Sziasztok!

Ezt ismeri valaki? Mac Audio Soundbar 1000

Igazi profi. Úgy csinálja, mintha könnyű lenne....

(#4584) Laca19 (a) válasza Agent T (#4583) üzenetére


Laca19 (a)
aktív tag

Nem erőltetném, már kinézetre is vicces az a mélynyomó, már ha azt annak lehet nevezni.
Leírás: Mélysugárzó súlya: 2,6kg: nekem ennyi elég...

http://www.diesel.com

(#4585) mj1981


mj1981
tag

Jbl bar 3.1 tapasztalatok??

(#4586) ftt válasza mj1981 (#4585) üzenetére


ftt
tag

14 db itt

(#4587) Joke21 válasza AMD Power (#4565) üzenetére


Joke21
aktív tag

Én nem találom csak ezen az áron, vagy vége az akciónak?

(#4588) AMD Power válasza Joke21 (#4587) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos 30-ig volt az akció. Visszament 110e az ára. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4589) mj1981 válasza ftt (#4586) üzenetére


mj1981
tag

Köszönöm ilyeneket már olvasgattam meg tesztet is, de valami közvetlen véleményre lennék kiváncsi ami nem 3 nap használat után irtak.
Tavaly vettem egy 120 e ft-os philipset másnap már viszacsomagoltam hogy mehet vissza

(#4590) Laca19 (a) válasza mj1981 (#4589) üzenetére


Laca19 (a)
aktív tag

Én ha most vennék soundbart, akkor kipróbálnék valami "ritkaságot", ami nem sok embernek van.
Pl. itt van kettő soundbar, amikről a tesztek nagyon jókat írnak, külföldön is nagyon jók a visszajelzések, de itt MO-on nem nagyon elterjedtek:
[lMagnat SBW250L]

(L:https://www.av-online.hu/hangfal/jamo-sb-40-soundbar-teszt_2367/1)[lJamo SB40L] Nekem ez nagyon bejön kinézetre.

[ Szerkesztve ]

http://www.diesel.com

(#4591) Laca19 (a) válasza Laca19 (a) (#4590) üzenetére


Laca19 (a)
aktív tag

A Jamo SB40-nél valahogy nem akarta a linket betenni, megpróbálom újra.
[link]

http://www.diesel.com

(#4592) simico


simico
aktív tag

Gondoltam elég lesz nekünk az LG Sj4 is 55e Forintért. Egy nap után vissza is vittem. Nagy poén, hogy ehhez a modellhez a filléres optikai kábelt sem adják, így már a kipróbáláshoz is rögtön vehettem hdmi kábelt - eredetileg csak később akartam, ha beválik a soundbar. CEC ide vagy oda, egyáltalán nem kapcsolt se be, se ki a tévével. Bekapcsolás után kb 15 másodpercig némán nézhettem a tévét, ennyi idő kellett neki, hogy végre kiadja a tévétől jövő hangot. Hangerő állításakor minden egyes gombnyomásra elnémult egy másodpercre :F És valószínűleg hibás is volt, mert össze-vissza szakadozott a hang: hol percenként kimaradt egy másodperc, hol kétmásodpercenként egy másodperc, stb. Gyakorlatilag használhatatlan volt. Firmware frissítést is csináltam rajta, ugyanolyan szarul működött utána is.

Vettem helyette 66e Forintért Samsung K450-et. Na ez pont úgy működik ahogy kell és szebben is szól :)
Megspórolhattam volna egy felesleges kört és eleve ezt kellett volna megvennem.

(#4593) ftt válasza Laca19 (a) (#4590) üzenetére


ftt
tag

5.1-es Magnat házimozi rendszerem volt, az teljesen jó volt

a bart nem ismerem

(#4594) Laca19 (a) válasza ftt (#4593) üzenetére


Laca19 (a)
aktív tag

A mediamarkt.de oldalon 17 "ötcsillagos" és 3 "négycsillagos" értékelést kapott a Magnat. Szóval jók a visszajelzések.
A Jamo SB40-ről meg az a teszt nagyon jókat ír...persze megkellene hallgatni. Kinézetre nagyon bejön. Manapság a soundbarok 90%-a ugyanúgy néz ki. Semmi designt nem visznek bele, pár évvel ezelőtt még adtak rá, ma már ugyanolyan mindegyik.

Persze a visszajelzéseket és teszteket mindig fenntartásokkal kezelem. Ha audioeszközt veszek, először mindig [itt nézem meg] szerepel-e. Ha olyan eszközt vettem, amit itt teszteltek, többnyire egyetértettem vele, amit írtak róla.

http://www.diesel.com

(#4595) Vitee


Vitee
aktív tag

Én például nagyon szemezek egy Yamaha Yas-207 soundbarral.
Ez lenne az első választás, viszont nagyon sok negatív komment van a még több pozitív mellett.
A negatívak majd 100%-a sub láda miatt van. Halk hangerőn sok embernek lekapcsol a láda. Bizonyos frekvenciás hang alatt nem szól, aztán hangosabb részeknél visszajön. Tv műsorok és ilyesmik alatt csinálja szinte mindenkinek, össze vissza, élvezhetetlen téve a műsorokat. Filmek alatt magas hangerőn semmi gond.
Én emiatt nem merem bevállalni. Hiába nézem meg egy kiállító teremben, ott is mindenki a filmek meg zenék alatti teljesítését nézi. Ezeket pedig általában hangosan szokták tesztelni. Whathifi nyertes is volt ez a SB.
Itt is kérdeztem erről a jelenségről de nem jött válasz. Akinek esetleg ilyen Barja van tapasztalt hasonlót?

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#4596) mayerovits válasza Vitee (#4595) üzenetére


mayerovits
tag

Igen, létező jelenség és roppant zavaró, de én tévéadásnál TV Program presetre állítom, illetve Bass Extension: Off + Clear Voice: On és ez szinte teljesen kiküszöböli ezt a problémát. Az is igaz hogy csak alacsony hangerőn van ez, ha hangosabbra rakod, akkor ezeket nem is kell állítani semmit. Maga a bar hangja szerintem gyönyörű, és ha komolyabb DTS vagy Dolby hangot adsz neki, szabályosan életre kel. Ha jócskán tömörített AC3-at kap azzal sem túl rossz, bár érezhető a kisebb dinamika és részletesség. Surround módot csak és kizárólag DTS HD-nál kapcsolok, de ott sem mindig, nem mindig elönyös vele, de nehány film alatt már hallotam javulást vele. Összességében nagyon elégedett vagyok vele, pláne az akciós árért amiért vettem.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI9T - MIUI12

(#4597) Zotyafpv


Zotyafpv
csendes tag

sziasztok. adott egy Sony ct290 ha nincs arc-os hdmi bemenetem akkor nem is fog tudni kommunikálni a samsung tvmmel? mivel a hdmi m a falban van azzal akarom össze kötni de nincs hang. csak optikaival jön össze. lehet vissza viszem. 3 napon belül visszeveszik? vagy ki cserélik? euronics bol való. válaszokat előre is köszönöm

A kezdők elszállhatnak maguktól :)

(#4598) ftt válasza Zotyafpv (#4597) üzenetére


ftt
tag

van ARC rajta! [link]

máshol lesz a gond

a TV-d ARC képes? a TV HDMI bemenetén rá kell legyen írva, hogy ARC (talán CEC)

plusz még akár a HDMI kábellel is lehet gond

valszeg a hangkimenetet a TV-n át kell állítanod

[ Szerkesztve ]

(#4599) Zotyafpv válasza ftt (#4598) üzenetére


Zotyafpv
csendes tag

tv n hangkimenetet átállítottam. a hdmi kábel elég jo fajta (de lehet azzal ia gond)

a tv : hdmi in 2 (dvi) vagy hdmi in 1 (stb) lesz a jó?

olvastam a jackRca kabelt ia h azzal lehetne állítani a tv távvezérlőjével a projektor hangjat de ezen nincs csak optikai es hdmi kimenet. :F

viszont amit a falba húztam be kábelt az elég Vékony :( lehet elrontottam ezzel. direkt kabel mentességet akartam. max felfúrom a tv alá csak lehessen hdmi vel oaaze kötni. itt most az a kérdés h ha nincs arc a tvn akkor is kommunikálnia kéne?

[ Szerkesztve ]

A kezdők elszállhatnak maguktól :)

(#4600) Elar


Elar
senior tag

Sziasztok
Milyen soundbart vegyek? :)
Nem vagyok vájtfülü a kényelem fontos nekem.
Zenéhez és filmhez használnám. Filmnél jó lenne a térhangzás.
Olyan opció létezik h összekössem a NAS szerverrel és azon tárolt zenét hallgassam? (wifi vagy lan??)
Ár?
Ha nagyon muszáj akkor beruhazok 300e ft környékén, de maradnék a 100e ft környékén :)
KÖSZÖNÖM

[ Szerkesztve ]

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.