Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4451) hibavissza válasza kiskeke94 (#4450) üzenetére


hibavissza
veterán

Én 100 ezerért vettem. 125-ért inkább rápróbálnék a YAS 306 Yamahára. Állítólag nem rossz az sem. Van Q aqoustic is subláda nélkül..... 125-ért már picit drágállom. Én a Canton modeljeit is melegen ajánlom megfontolásra. Itthon nem annyira ismert márka, de ők találták fel a sub-sat rendszerű hangszórókat. Passzív radiátoros a soudbarjuk....nem lehet rossz.

(#4452) Kroni1 válasza hibavissza (#4451) üzenetére


Kroni1
veterán

+ kiskeke94:

Egyetértek, a Yamaha 306-ost hallgattam, filmekkel olyan a hangja, hogy beszarás. Olyan dinamikája van, h azt hittem van rákötve láda pedig nem volt. Igazság szerint még túl nagy is volt a halk és akciós jelenetek közti különbség, a család alvó tagjainak megzavarására ez is tökéletesen alkalmas... :) De van rajta beszédhang kiemelés, amit sajnos nem tudtam kipróbálni. A másik nagy előnye ami jól jöhet, hogy kétirányu a bt kapcsolata, tehát akármilyen BT fülest is rá lehet kötni. Ha jól tudom ezt csak a Yamaha Musiccast-os bar-ok tudják, más gyártó még nem..

(#4453) chaosmonger válasza Kroni1 (#4452) üzenetére


chaosmonger
tag

Azt hiszem értem már, egyszerűen nem vagyunk egyformák, eltérőek az igényeink, és ez így is van rendjén.
Engem kifejezetten zavar, ha nagy a különbség a halk és az akciós jelenetek között, többek között azért vettem soundbart mert nekem ez már az alap TV-n is sok volt.
Pont azt is szeretem a JBL 450-ben, hogy ha este 11-kor nézek valamit, a gyönyörű meleg mély hangok már alacsony hangerőn is adják az élményt, a szomszéd szobában meg nyugodtan alszik a gyerekem.

(#4454) kiskeke94 válasza Kroni1 (#4452) üzenetére


kiskeke94
tag

Ertem. Koszonom az infokat. Viszont ha jol latom azon nincs hdmi.. de azert lehet ranezek majd az Edigitalban. Mashol itt sajnos nem nagyon van. :R

kiskeke94 felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi HardverApró fórumon.

(#4455) Nemir Ombe válasza kiskeke94 (#4454) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Lehet jobban járnál egy pl. ilyennel [link]

Hmm ....

(#4456) Kroni1 válasza chaosmonger (#4453) üzenetére


Kroni1
veterán

Félreértesz, engem is nagyon zavar a jelenség. De épp ezért mondom, hogy teljesen felesleges ehhez még mélynyomó, már igy is komolyak a mélyei filmek alatt. Az 5.1-es rendszeremen is nagy volt a különbség, végig be volt kapcsolva a Night mód ami ezt hivatott csökkenteni némileg. A TV-n érdekes módon nálam nem olyan vészes a különbség, hisz akárhogy hangosítom semmi mély nem jön belőle, cserébe sok részletről, zenéről, hangról lemaradok. Ezért akarok én is soundbart, de még mindig nem vettem. A Yamaháról irják a tesztjében, hogy nagyon szépen érthetőek az emberi hangok, van beszédkiemelése is, ez nálam biztos be lesz kapcsolva, mert 3 gyerek alszik a házban, amikor nekem időm van mozizni.

(#4457) kiskeke94 válasza Nemir Ombe (#4455) üzenetére


kiskeke94
tag

Ez sem rossz. Ugy latom eleg elfogult voltam az Ms651-el a stilusban teljesen megegyezo tv-m miatt. :)
Mar csak annyi segitsegre lenne szuksegem hogy ha jol ertelmeztem ugy erdemes osszekotnom hogy dekoder hdmi-n tv-be majd tv-bol HDMI(Arc) keresztul a hangprojektorba? :R

[ Szerkesztve ]

kiskeke94 felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi HardverApró fórumon.

(#4458) Kroni1 válasza kiskeke94 (#4454) üzenetére


Kroni1
veterán

Én az Árkád MM-ben hallgattam meg, de extremaudioban is ki volt állitva. Azért kapható még pár helyen: [link]

HDMI valóban nincs, a CEC funkció helyett viszont be lehet programozni, hogy a TV-vel együtt kapcsoljon ki be és a hangosítást is, tehát a saját távirányítója nem feltétlenül kell.. Talán ez megbízhatóbb is mint a hdmi cec, az sokszor nem kompatibilis bizonyos gyártók közt, volt olyanom is, hogy működött, de kb. minden 10-20 bekapcsolásnál elfelejtette a kapcsolatot, ki-be kellett kapcsolni mindent kézileg, hogy újra menjen...

(#4459) zsoika válasza Kroni1 (#4456) üzenetére


zsoika
addikt

"mert 3 gyerek alszik a házban, amikor nekem időm van mozizni"
Erre érdemesebb volna pl. egy ilyen füles szerintem. BF napon 50% kedvezménnyel 36eFt volt ha jól emlékszem. Én is majdnem vettem egyet ,de aztán úgy döntöttem hogy mozizni nappal szoktam és este csak sorozatokat nézek....arra meg elég egy sztereó füles is.

[ Szerkesztve ]

(#4460) Kroni1 válasza zsoika (#4459) üzenetére


Kroni1
veterán

Van egy hasonló vezetéknélküli AKG-m, ami nagyon jó, csak épp a TV-mmel eléggé kényelmetlen összedugni. A TV a falon, a kimenetek alulról, nehezen lehet őket elérni, és nem lehet fixen bedugva hagyni, mert akkor az összes többi kimenetet némítja a TV. Ugyhogy ezzel a Sony-val is az lenne a bajom, hogy ha rájövök h azt akarom akkor odamenni a TV-hez, bedugni a csatiját, ergó nem kényelmes. Ezért gondolkodom egy Yas-306 sb-n, és hozzá egy ILYEN Sennheiser zajszűrős BT fülesen. Ezt ráadásul utcán is tudom használni, és jó hangja van, meghallgattam. Szeretem a többcélúan felhasználható dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#4461) zsoika válasza Kroni1 (#4460) üzenetére


zsoika
addikt

A linkelt fülest optikai kábellal is be lehet kötni , nem kell füles kimenetre ....akkor nem blokkolja a többi kimenetet.

(#4462) Kroni1 válasza zsoika (#4461) üzenetére


Kroni1
veterán

Az már jobb egy fokkal, de soundbar-t is szeretnék. Asszonnyal együtt is szeretnék filmezni néha, meg néha jó kis meséket is nézünk közösen a kicsikkel, meg háttérzenére is ezt használnánk, úgyhogy szerintem maradok az eredeti SB+BT füles tervnél.

(#4463) Kroni1 válasza kiskeke94 (#4457) üzenetére


Kroni1
veterán

Nem kifejezetten láda nélkülit kerestél? Ez a Magnat ládás, és nem tudom miért de nekem egyáltalán nem jön be.. Inkább választanék bmi mász ennyiért, nem tom miért.

(#4464) kiskeke94 válasza Kroni1 (#4463) üzenetére


kiskeke94
tag

De es valoszinuleg maradok is azoknal. Csak meg szetnezegetek. Nem akarok beleugrani es megbanni a Samuval. A bekotest akkor hogy lenne celszeru ha tv, hangprojektor es dekoder van csak?(azt szeretnem hogy a tv kapcsolja a hagszorot!) Hdmi kabelek kozott van kulonbseg minosegre? :R

kiskeke94 felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi HardverApró fórumon.

(#4465) Tommmysun válasza Kroni1 (#4452) üzenetére


Tommmysun
senior tag

"A másik nagy előnye ami jól jöhet, hogy kétirányu a bt kapcsolata, tehát akármilyen BT fülest is rá lehet kötni. Ha jól tudom ezt csak a Yamaha Musiccast-os bar-ok tudják, más gyártó még nem.."

A Sonynak is van több ilyen soundbarja!

(#4466) Kroni1 válasza Tommmysun (#4465) üzenetére


Kroni1
veterán

Tényleg?! Tipust tudsz esetleg? Eleinte biztos csak a Yamaha csinált ilyet, jó lenne ha ez elterjedne végre..

(#4467) Tommmysun válasza Kroni1 (#4466) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Sony HT-CT790, HT-CT800, HT-NT5 .... Nekem a 790-es van, de a másik kettőről is biztosra tudom, hogy tudják ezt a funkciót! Ezen kívül még biztos van még pár típus, ami tudja, de én csak ezeket tudom kapásból!

Szerk.:
Egyébként a Yamaha MusicCast-jához hasonló megoldás a Sonykban is van, SongPal meg Chromecast néven (amit ugye egyre több gyártó szintén használ).

[ Szerkesztve ]

(#4468) mayerovits válasza Draken (#4439) üzenetére


mayerovits
tag

Abszolút támogatom! Zseniális cucc. :R

Xiaomi MI9T - MIUI12

(#4469) Kroni1 válasza Tommmysun (#4467) üzenetére


Kroni1
veterán

:R

(#4470) Lavidaloka


Lavidaloka
aktív tag

Sziasztok.

Sajnos úgy alakult hogy el kell adnom a Samsung HW-K450-et... :O
Akit érdekel olcsón ez a tényleg nagyon jó kis cucc az keressen privátban!

ホンダシビッククーペ

(#4471) sewente


sewente
tag

Sziasztok!

Soundbar mélynyomó ládáját lehet bútorra tenni (TV alatti szekrény)? Vagy érdemesebb inkább a padlón közvetlen?
Kinek mi a tapasztalat?

Köszi

(#4472) runner 125 válasza sewente (#4471) üzenetére


runner 125
nagyúr

Mindenképpen padlóra tedd, hogy minél tisztább hangot kapj, hisz bútorra helyezve be tud rezonálni minden egyéb más is.

Hozzzáteszem magát a hangprojektort is érdemes felfúrni, nagyon agyalok rajta én is, h ha végre megjön az YSP-2700-am, veszek hozzá felfúrható fali konzolt.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#4473) Laci.M válasza runner 125 (#4472) üzenetére


Laci.M
senior tag

Szia,

Ha a Samu M450-hez adják alapból a fali konzolt akkor szerintem te is találsz majd a csomagban.

(egy többszörös régi vásárlód :D )

Aláírás

(#4474) TGa


TGa
tag

Sziasztok! Tegnap lettem egy JBL SB450 tulajdonosa, egyenlőre egy rövid teszten vagyok túl és eddig meggyőző különösen a filmekben.
Hiányosság a képernyő kijelzés, sajnos nem tudtam az OSD funkciót előhozni bárhogyan kötöttem össze a forrásokat. A HDMI ARC-on kapta a TV a jelet, de semmi kijelzés csak a hang, viszont az szépen. Olvastam itt a fórumon és tesztben is, hogy van akinek működik. Firmware frissítést kerestem de nem találtam hivatalosat. Tudtok ebben segíteni?

(#4475) Bertaworld válasza gurus (#3511) üzenetére


Bertaworld
újonc

Szia !

Megoldódott a sony tv jbl ki be kapcsolgatás. Nekem most ugyanez a problémám. Tudsz ebben segíteni ?
attila

(#4476) F_Peter válasza TGa (#4474) üzenetére


F_Peter
őstag

A tesztben is szerintem csak a hangerő kijelzésre gondolnak. A többi dolog igazából mindegy is, egyszer beállítod és utána nem igazán állítod.

(#4477) TGa válasza F_Peter (#4476) üzenetére


TGa
tag

Na most nekem semmi sem megy át a képernyőre, még a hangerő kijelzése sem, nemhogy további beállítások...

Pár napos használat során többször szaggatott a bluetooth kapcsolat, androiddal és ios-al is. Ennek mi lehet az oka?

(#4478) ftt válasza TGa (#4477) üzenetére


ftt
tag

ezért gáz,hogy nincs kijelzője ... fülre megy minden

kár, hogy ezt lespórolták, mert amúgy bivalyerős és bitang jó gép

ez viszont így komoly szívás

(#4479) chaosmonger válasza TGa (#4477) üzenetére


chaosmonger
tag

Igazából a hangerő kijelzés sem 'megy át' hanem a TV kijelzi, hogy a HDMI eszközt épp hangosítod, vagy halkítod. Legalábbis nálam, de ez lehet hogy TV típustól függhet.

(#4480) saxxo


saxxo
csendes tag

Sziasztok!

A házimozi topicból irányítottak ide, de bemásolnám az ide is vonatkozó részt:

"A segítségeteket szeretném kérni. Teljesen új, ennél fogva totál laikus vagyok egyelőre a témában. Szeretném a nappalimban (kb 16-18 négyzetméteres) a hanghatást egy kicsit upgradelni a TV saját hangszórójáról.
Előre bocsájtanám, hogy nem vagyok audiophil, de azért ár-érték arányban keresném a legjobbat.
Jelenleg úgy néz ki a setup, hogy a pc-m van rákötve a TV-re és vagy onnan megy a film lejátszás, vagy hdd-ről közvetlenül. Tv típusa: Samsung UE55MU7052
Szeretnék egy olyan 5.1-es rendszert (nem ragaszkodom az 5.1-hez sem feltétlenül) e köré építeni, amivel élvezhetőbb lenne a film nézés, viszont fontos kritérium lenne, hogy a hangfalakra külön lehessen csatlakozni telefonnal bluetooth-on keresztül. Ez utóbbi kritériumot nehezen tudom szűrni, mivel ritkán írják a specifikációba.
Az egészre maximum 50 ezer Ft-ot szánnék (nem zárkózom el a használt szett vásárlásától, sőt, ezzel van kalkulálva ez az összeg). Létezik egyáltalán olyan megoldás, ami fedi az elképzeléseimet, vagy teljesen tévúton járok? Előre is köszönöm a segítséget!"

Nos, kezd körvonalazódni a dolog és egy ehhez hasonló rendszerig jutottam:
http://www.mediamarkt.hu/hu/product/_sony-ht-rt-3-hangprojektor-1196875.html

Ettől a ponttól irányítottak ide, mivel ez egy kicsit más kategória. A véleményeteket szeretném kérni. Szerintetek jó az irányvonal? Kiemelném, hogy egyáltalán nem ezt a konkrét sony szettet néztem ki, csak egy hasonló felépítésűre gondolnék azonos kategóriában.
A segítségeteket előre is köszönöm!

(#4481) Tommmysun válasza saxxo (#4480) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Mivel ez az ársáv viszonylag alsó kategória, ezért a hangzástól túl sokat ne várj! Annyit fog pluszban hozzáadni, hogy van külön mélynyomója (kábeles, szóval elhelyezésnél vedd számításba), de az sem túl komoly darab, meg két hátsó hangszóró (szintén kábeles), ami szerintem az egyetlen valódi előnye esetleg más hasonló árú 2.1-es soundbarokhoz képest. De maga a hang minőség a térérzeten meg a megjelenő mélyebb hangokon kívül nem lesz eget rengetően jobb.

Ja és páran panaszkodnak a hallható ventilátorzaj miatt.

(#4482) saxxo válasza Tommmysun (#4481) üzenetére


saxxo
csendes tag

Igen, tudom, ezért írtam, hogy nem konkrétan erre a termékre gondoltam, csak egy hasonló kategóriájúra. És hát nyilván eléggé az alsó kategória ez, de igazából az elsődleges célom, hogy bármikor telefonról hirtelen be lehessen tenni zenét, illetve, hogy legyen azért egy kis térhangzás ha filmet néznénk:)
Nyilván tudom, hogy ebben a kategóriában nem lesz top hangzás, de nem is vagyok ennyire érzékeny rá, csak legyen jobb, mint a tv alap hangszórója és legyen valamennyi térhangzás:)

(#4483) Tommmysun válasza saxxo (#4482) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Ebben a kategóriában nehéz ajánlani, de majd biztos tud azért valaki (én nem ismerek innen sok típust).

Még csak egy megjegyzés részemről: a zene hallgatás és az 5.1-es kialakítás szintén egy olyan dolog, ami ritkán hoz jó végeredményt.

(#4484) saxxo válasza Tommmysun (#4483) üzenetére


saxxo
csendes tag

Tulajdonképpen a zenehallgatásra elég lenne egy kis hordozható cucc is, de ha már a filmezésre beruházok egy ilyesmire, szeretném ha együtt a kettő működne:)
Mivel nekem a zenehallgatásra szintén nem fontos a stúdió minőség:D

(#4485) ftt válasza saxxo (#4480) üzenetére


ftt
tag

ami az elvárás, az 50 ropiból nagyon nem fog kijönni...

60 e körül kapsz egy Samsung HW K 450-t , ami TV upgradre teljesen jó, 2.1, nem fogsz benne csalódni

5.1 bar-t jelenleg valószínűleg a JBL ad a legversenyképesebb áron, de az is 150-200 eFt

(#4486) saxxo válasza ftt (#4485) üzenetére


saxxo
csendes tag

Köszönöm a javaslatot.
Ezeket a soundbarokat nem nagyon ismerem, őszintén kb 3 napja találkoztam az elsővel, tudom régimódi vagyok:D
Szóval a te javaslatod is 2.1-nek van írva, de ha jól látom, akkor a "2" része egy darab soundbarban van megoldva, nem pedig külön elhelyezhető hangfalból. A térhangzás ezzel gondolom nem kivitelezhető, ezzel "csupán" egy minőségibb hangélmény lesz, de egy helyről sugározva.
Léteznek azért ilyesmik:
https://www.arukereso.hu/aktiv-hangfal-c4060/trust/gxt-658-tytan-5-1-21738-p355627599/
Persze tudom, hogy olcsó húsnak...
Csak azért hoztam fel példának, hogy van azért 5.1-es rendszer is elég olcsón, amivel gondolom megoldható lenne a térhangzás (persze minőségileg nyilván kifogásolható hangzással az árból kiindulva).
Szóval ha jól gondolom, akkor azt kéne eldöntenem, hogy minőségibb hang, vagy térhangzás.

(#4487) Tommmysun válasza saxxo (#4486) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Így van 2.1-es rendszer még 200E Ft-ért sem tud olyan térhangzást, mint amit először linkeltél Sony 5.1-es szettet (ezért is írtam, hogy talán ez az egyetlen pozitívuma). Mondjuk én abban sem vagyok biztos, hogy a 60E-s Samsung cserében hangminőségben többet tudna az 50E-s Sonynál, de a Samsungot én még nem hallottam (igaz a Sonyt is csak MM-ban).
Azt, hogy mi a fontosabb, neked kell eldönteni, de ahogy nézem, nálad még az sem biztos, hogy soundbart szeretnél ... a Soundbar szinte mindig kompromisszum, arra való, hogy viszonylag kis helyen, a sok kábelezést általában megúszva elfogadható hangminőséget kapjál mondjuk filmnézés közben. Ha neked sem a kábelmentesség, sem a kompaktabb kialakítás nem szempont, akkor lehet jobban jársz valami olyasmi szettel, amit most linkeltél ... ez viszont ugye nem soundbar, sok véleményt nem fognak tudni ebben a topicban mondani, max annyit, amit a sondbaroknál is, hogy ebben az ársávban csodát ne várj, (viszont hasonló árszinten szerintem többet kapsz a különálló 5.1-es rendszerektől ... csak nem olyan esztétikus formában).

(#4488) saxxo válasza Tommmysun (#4487) üzenetére


saxxo
csendes tag

Nagyon köszönöm a segítségedet, végre tiszta lett, hogy a soundbar mire nyújt igazából megoldást. Mivel nekem nem probléma a kábelezés, és a kompaktabb megoldás sem fő szempont, ezért akkor maradok az eredeti tervnél és a továbbiakban az ennek megfelelő topicban próbálok szerencsét:)
Még egyszer köszönöm!:)

(#4489) wierra


wierra
senior tag

Tegnap megérkezett a YAS-207. Nem gondoltam volna, hogy ennyire elégedett leszek.
Egyelőre csak - tudom, nem erre való - zenékkel teszteltem, és hangszeres zenével meglepően jól teljesített. Aki gyakrabban hallgatna rajta olyan muzsikákat, ami gazdag a (falbontó) mély hangokban, annak inkább SB450 lesz a nyerő. Egyébként kellően részletes, igazán szerethető meleg hangzása van. Tartalék nem sok van benne, magas hangerőn pedig egy kicsit azért szétesik a hangkép.
Anyaghasználat és összeszerelés elsőrangú, igazán minőségi érzete van.

Mindazonáltal érezhető, hogy ez a Yamaha belépő szintjének felső része, lenne még "mit-hova". Nyilván sokkal több pénzért lehet ennél (valamivel) jobbat is kapni.

Ár/érték arányban szerintem is kiváló választás. :C

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#4490) ftt válasza wierra (#4489) üzenetére


ftt
tag

szép! mennyibe fájt? BF-n volt régebben 90k, mostanában 120 körül láttam

(#4491) wierra válasza ftt (#4490) üzenetére


wierra
senior tag

102k volt az ExtremeAudional a 15%-os kupont felhasználva.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#4492) ftt válasza wierra (#4491) üzenetére


ftt
tag

hibátlan

(#4493) sewente


sewente
tag

Sziasztok!

Tegnap vettem át a JBL SB 5.1-esemet. Eddig nagyon jók a tapasztalataim. 5.1-es hangzása meglepően intenzív és 20-30 m2-es nappaliban teljesen élvezhető. Mélyládája nagyobb mint amire számítottam, az lehetne kisebb picit. Összeségében csak ajánlani tudom. Kezelése és beüzemelése teljesen egyszerű (max 10 perc).

Üdv

(#4494) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Sziasztok!

Mi most a legjobb ár/érték arányú hangprojektor 100.000 Ft alatt? Nappaliba kéne a 42"-os LED-LCD TV mellé. A lényeg, hogy sokkal jobban szóljon a TV saját hangszóróinál, tudjon bluetooth-on hangot fogadni és jó lenne, ha lenne HDMI csatlakozója, valamint külön álló mélysugárzója.

Köszi!

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#4495) ftt válasza Anubis_9 (#4494) üzenetére


ftt
tag

LG SJ7-t láttam a múlt héten 99-ért

(#4496) Laca19 (a) válasza Anubis_9 (#4494) üzenetére


Laca19 (a)
aktív tag

LG SJ7 egészen jól szól.
Viszont most már a Magnat SBW 250 soundbar is beszerezhető 100.000 Ft-ért. Itt még senki nem vállalta be, viszont külföldi oldalakon nagyon jókat olvastam róla.

http://www.diesel.com

(#4497) ftt válasza Laca19 (a) (#4496) üzenetére


ftt
tag

5.1 -t házimozit raktam össze Magnat hangszórókból, Philips DVD játékossal és erőlködővel, szerettem.

Sztem a Magnat is vállalható, bár a bart nem hallottam, de jókat olvastam róla.

[ Szerkesztve ]

(#4498) Elux válasza sewente (#4493) üzenetére


Elux
tag

Szia Sewente! Én is nem régen vettem a JBL Bar 5.1-et. Eddig nekem is szépen "muzsikál". Eddig egy furcsaságot vettem rajta észre. Este standby-ba kapcsolom, és sokszor reggel bekapcsolva találom. Ezt a mélyláda hátsó visszajelző világítós gombjáról is látom. Nem tudom, hogy miért kapcsol be. Ez nem jó, mert akkor egész nap 15W-ot fogyaszt. Arra gyanakszom, hogy esetleg a telefon kapcsolja be Bluetooth segítségével. Neked volt már ilyen tapasztalatod?

(#4499) Anubis_9 válasza Laca19 (a) (#4496) üzenetére


Anubis_9
őstag

Köszi a tippet mindenkinek. Ez a Magnat nagyon szimpatikusnak tűnik.

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#4500) Elux


Elux
tag

JBL Bar 5.1 tulajdonosokhoz fordulok segítségért.
Attól függetlenül, hogy nagyon tetszik, és meg vagyok vele elégedve, van egy furcsa dolog vele.
Este kikapcsolom a készüléket standby állapotba. Reggel pedig arra kelek, hogy be van kapcsolva a készülék. Mivel a kijelzője ilyenkor semmit nem mutat, abból is tudom, hogy a mélyláda hátsó lámpája fehéren világít, vagyis bekapcsolt állapotban van. Ilyenkor megnyomom a kikapcsoló gombot, és kikapcsol, ismét standby-ba kerül.
Tapasztaltatok már ilyet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.