Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7944) szilchi


szilchi
őstag

Üdv.Unokatesóm áthozta a Vaio SVE1511X1ESI típusú gépét.Az a gond vele,hogy Windows 7 alatt nem megy a webkamera és a mikrofon.Gondoltam körül nézek ITT,de nem találtam semmit az "Előtelepített illesztőprogramok és segédprogramok" részben.Sőt,leszedtem a Radeon HD drivert és a Realtek HD audio drivert és azokat se rakta fel.Pontosabban telepített valamit,majd kérte a reboot-ot.De újrainduláskor semmi nem látszott a driverekből.Az eszközkezelőben van két ismeretlen eszköz,abból gondolom egyik a kamera lehet.Frissíteni nem lehet egyiket sem.A géphez semmi nem volt,csak a gép alján egy MS hologrammos matrica az OS-hez.Meg egy doboz és egy töltő.A gép maga megy tökéletesen,csak neki kellene Skype-hoz a kamera és a miki.Hogy lehetne ezeket feléleszteni?Én is Skype alatt próbáltam a kamerát és a mikrofont,de a teszthívásnál nem vette a hangot és kép sem volt.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.