Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1362) Bocsek


Bocsek
aktív tag

Megint csak az előítéletek szólnak belőletek ;] , nekem ez már a második MS egerem (az első wireless volt, a gumírozott részén az oldalán meglátszott igaz hogy több éves, de nagyon jól szolgált; most valamiért nem akar működni mióta elhoztam otthonról, hogy a notival használjam; Murphy...). Azért vettem Bluetooth-osat, mert nem kell így semmi vevőt dugdosni/cipelni/elhagyni. Néztem Wireless-eset aminek mikro/mini/nano méretű vevője van, de azok mind drágák voltak (vagy nem tetszettek :P ). Logitech egerem is volt (LX-5). Egy webshopban találtam meg ezt a mostani MS egeret, mindössze 7900Ft volt, a többi bolt 10ezer Ft-os árához képest (igaz az enyém OEM, de a doboz ugyis a kukában landolna). Ahogy nézem most ez a Logitech V450 Nano nagyon jó áron van. Nekem az volt a bajom, hogy a legtöbb webáruház, ahol olcsón lehet kapni egeret annál a személyes átvétel Pesten van, ha postával vagy futárral rendelem, akkor meg ugyanannyiba kerül, mintha itt bemegyek akármelyik számtechboltba. Na, egérről ennyit, mindenkinek csak ajánlani tudom az MS egereket (én még nem csalódtam bennük).

Az jó lenne ha kipróbálnád (más is kipróbálhatja), hogy telefonhoz Bluetooth-on csatlakozol, mondjuk átmásolgatsz pár fájlt, hogy legyen adatforgalom. Utána kapcsold ki (nem hibernál, nem szundi, kikapcs!) a VAIO-t úgy hogy a Bluetooth a bekapcsolva maradjon. Majd kapcsold be a gépet, ügyelve hogy még mindig bekapcsolva maradjon a Bluetooth. Majd miután betöltött a windows, indíts mondjuk egy winampot, vagy akármilyen programmal szólaltasd meg. Legalábbis próbáld meg :DDD

Amióta megvan a VAIO-m, nem nézem már hogy hol van-e még belőle... :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.