Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#919) SzutyokMatyi válasza [CM]Crusher (#918) üzenetére


SzutyokMatyi
tag

Nah, ez [link]az Abit KN8 Sli alaplapom, rajta a (dobozban hozzá adott) hűtésfelfogató műanyag keret. (nincs összecsavarozva az aljával ami az alaplap alatt van, mert a szemléltetéshez ennyi is elég). Az általad mutatott képen [link] felső-középső elemet próbáltuk. A probléma hogy bárhogy forgatva ([link] ill. [link]) egyértelmű hogy fennakad a fekete műanyag keretben. a ninjának esélye sincs a procifelülethez simulnia. Meg nemigazán értem hogy ez a felfogató meg ez a keret [link] bárhogyan is forgatva hogyan akadhat egymásba.....A hagyományos s939-eshez adott felfogató elem ugye a bal alsó. Ezt nem lehet 90 fokban forgatni, egyféleképpen lehet felrakni (Ekkor paszírozza oldalra a kondit)....Amúgy a official scythe forum-on ennyit szólt hozzá ehhez az s939-es problémához egy "Marketing and Support"-os emberke:"After all only AM2/939 clip is not compatible to be turned and screwed, that's something we can not change, sorry. "
Hát akkor ki tud te (ide egy csúnya szó amiért moderáltak volna :D )...Miért irják rá a ninja dobozra hogy "754/939/940/AM2 & Intel LGA775/478 ready" amikor ez NEM IGAZ, ez nem fedi a valóságot! Mert nekem is 939-em van és nekem nem jó. Miért hazudik a doboz? miért hazudnak? Miért nem irják hogy "supporting AMD s939, except Abit KN8 Sli, x,y,z....blablabla)...röviden ennyi :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.