Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) [CM]Crusher válasza TazLeacher (#1500) üzenetére


[CM]Crusher
senior tag

Nincs mit ;)

(#1502) rénszarvas válasza TazLeacher (#1498) üzenetére


rénszarvas
csendes tag

Szia
Én is csak Ninja Plusz-t ajánlanám mivel passzívan és aktívan is tudod használni a felfogatással kapcsolatosan én is ugyan azt tudom modani h vegyél Scyteh Universal Retention kit -et ás avval bárhova tudod fogatni
:C

[ Szerkesztve ]

(#1503) Henk


Henk
veterán

Nézegettem ezt a Scythe orochi-t,de a tesztekben nem írnak olyan kiemelkedő hűtést mint amekkora a mérete.Láttam visszább valaki már írt róla pár dolgot.Ha valakinek van vele gyakorlati tapasztalata szívesen fogadnám az észrevételeit,esetleg képeket,hogy mennyire fér el,illetve hogyan néz ki a házában.Lehet az enyémbe besem férne.Amúgy mennyire terheli a lapot egy ilyen bazi nagy hűtő,érdemes egyáltalán ilyet venni?

(#1504) TazLeacher válasza rénszarvas (#1502) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Szerintem Thermalright Ultra 120 eXtreme lesz. Jobbnak tűnik, és nem kell hozzá külön KIT. De köszi szépen...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1505) [CM]Crusher válasza TazLeacher (#1504) üzenetére


[CM]Crusher
senior tag

Ha mindenképp ventivel akarod használni akkor jó kis hűtő a T.U.120E. , kétségtelen. Ha passzívan akkor elgondolkodtató.

(#1506) [CM]Crusher válasza Henk (#1503) üzenetére


[CM]Crusher
senior tag

Ezt a kis hírt már nézted? Találsz pár képet is benne mely hasznodra lehet.

[ Szerkesztve ]

(#1507) Henk válasza [CM]Crusher (#1506) üzenetére


Henk
veterán

Thx,jó cikk.Még leméregetem hogyan férne be a házamba aztán meglátom,meg nézek olyan teszteket ahol hőfokokat is írnak róla.

(#1508) Khaal


Khaal
őstag

GA-MA78GM-S2H + Ninja párosról van valakinek tapasztalata? Ahogy néztem a memóriák környékén lehet gond, de nem találtam sehol infot róla a neten.

(#1509) TazLeacher válasza [CM]Crusher (#1505) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Biztos, hogy ventivel lesz...épp keresésbe vagyok, valami ütős venti után.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1510) [CM]Crusher válasza TazLeacher (#1509) üzenetére


[CM]Crusher
senior tag

S-Flex széria eseleg? Vagy a Minebeák?

(#1511) [CM]Crusher


[CM]Crusher
senior tag

Esetleg Ultra Kaze 3000 :D Bár mondjuk a 38mm-es vastagsága miatt lehetnek felszerelési gondok. :)

(#1512) TazLeacher válasza [CM]Crusher (#1510) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem tudom, annyira nem vagyok otthon a venti témában...Nyugdíjassal értekezem ez ügyben, még nem született döntés...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1513) Daert válasza waverider (#1490) üzenetére


Daert
őstag

Ez egy über brutál grill lap.Szerintem az alaplapot eltakró mérettel.Ekkora lamella bordát hőcsövekkel....apám! :Y
Nem gondolnám hogy sorozatgyártásra született volna.Hová tenné a user videókarit :F

Más.
A Ninja2 szépre sikeredett,kíváncsi lennék tesztben hogy szerepel.

[ Szerkesztve ]

(#1514) choosen


choosen
tag

Sziasztok
Szeretnék érdeklődni,hogy egy Phenom 9750-esre milyen hűtő lenne jó?

Zipang
Kama Cross
Ninja Plus

Mondjuk ezek közül

[ Szerkesztve ]

Gyula

(#1515) Daert válasza choosen (#1514) üzenetére


Daert
őstag

A Zipang és a Ninja High-Performance Model,míg a Kama cross Main-Stream Model.
Tehát az első kettő nagyobb teljesítményű.
A választás azon múlik mennyit szánsz rá,compatibilis-e az alplapoddal,valamint hogy a házadba melyik fér el.Valamint szeretnéd-e az alplap alkatrészeit is hűteni vele,ha igen akkor Zipang.Ha nem akkor a házból kifele fúvóhátsó venti a Ninjának kicsit rásegít.
A Zipangon 1db 140mm-es venti van,a Ninján 1db 120mm-es,de rátehetsz még legalább 1 db120-ast is.

Ha Ninja akkor Ninja2 legyen.

[ Szerkesztve ]

(#1516) choosen válasza Daert (#1515) üzenetére


choosen
tag

köszi a választ elvileg belefér bármelyik az a lényeg hogy halk és jól hűtő legyen,most egy TX2-őm van

Gyula

(#1517) Daert válasza choosen (#1516) üzenetére


Daert
őstag

Mindegyik halk és mindegyik jól hűt :K
Ninja 20,Zipang 21 dBA

[ Szerkesztve ]

(#1518) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

üdv!
esetleg valakinek van ilyen ventije[link]?ha igen esetleg le tudná irni a tapasztalatait?egy ilyenre rátom kötni gond nélkül[link]:)?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1519) waverider válasza [CM]Crusher (#1491) üzenetére


waverider
senior tag

Szia!

Köszönöm az infót és a tippeket! :R

Daert: a borda nem kell, csak a venti! :DDD

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#1520) [CM]Crusher válasza IreN!CuS (#1518) üzenetére


[CM]Crusher
senior tag

Egy vezérlős (potis) ventit miért akarsz rákötni egy vezérlőpanelre? :)

Ha 16. kerben jársz és beugrasz a hozzám megmutatom neked szívesen működés közben.

(#1521) S.Y.S. válasza [CM]Crusher (#1520) üzenetére


S.Y.S.
aktív tag

Hali!
Infód van, hogy mikor érkezik a nindzsa 2?

(#1522) GyureX


GyureX
tag

Hello!

Tanácsot szeretnék kérni. Van egy ninja hűtőm, és most szeretnék még hozzá venni egy ultra kaze ventit. Szóval ugye ez 38 mm, adnak hozzá valamit amivel rárakhatom, vagy van-e olyan felfogató, mint amit adtak a 25 mm-eshez, vagy akármi más?

[ Szerkesztve ]

(#1523) [CM]Crusher válasza S.Y.S. (#1521) üzenetére


[CM]Crusher
senior tag

Szia! Jövő hét már esélyes, de lehet csak azt követő hét lesz.

(#1524) [CM]Crusher válasza GyureX (#1522) üzenetére


[CM]Crusher
senior tag

Sajnos amik vannak gyárilag felfogatók, azok a 2,5cm-es ventikhez valóak. Ultra kaze ventihez is csak átalakító kábelt és csavarokat kapsz.

(#1525) rénszarvas


rénszarvas
csendes tag

Szia [CM] Crusher
Lenne egy kérdésem h Computermode-nál van-e raktáron Sunbeam Chromatic Windmill 5,25 Zoll - Black mert az országban csak ezüstöt lehet csak beszerezni
:))

(#1526) [CM]Crusher válasza rénszarvas (#1525) üzenetére


[CM]Crusher
senior tag

Szia, van minden színben

[ Szerkesztve ]

(#1527) Fuzz


Fuzz
csendes tag

Scythe nem tervez vga hűtőt mostanában? Véletlenül 4870-re? :D Mert én nagyon szeretnék márkahű lenni. :))

(#1528) [CM]Crusher válasza Fuzz (#1527) üzenetére


[CM]Crusher
senior tag

Lesz VGA hűtő, Musashi néven fog szerepelni. Jövő hónapban már elméletileg kapható lesz. ;)

(#1529) Gorneck válasza Fuzz (#1527) üzenetére


Gorneck
titán

[link]

Gorneck#1239

(#1530) zsák


zsák
tag

Crusher lehet már rendelni Scythe Quiet Drive SQD-1000-et, mert szeretnék rendelni eggyet.

(#1531) [CM]Crusher válasza zsák (#1530) üzenetére


[CM]Crusher
senior tag

Szia! Persze, van raktáron.

(#1532) mindfreak


mindfreak
őstag

Üdv!

Egy Scythe Ninja Plus passzivan lehűt egy C2D E6550-et alapon járatva?

(#1533) rénszarvas válasza mindfreak (#1532) üzenetére


rénszarvas
csendes tag

Szia
Elvileg passzívan is megfelelően lehűti C2D E6550 mivel a dobozom már a quadokhoz is ajánlják a hütőt,ha nem megfelelően hűt akkor aktívan is jó, mert még akkor is csendes a hütő
:))

[ Szerkesztve ]

(#1534) mindfreak válasza rénszarvas (#1533) üzenetére


mindfreak
őstag

Igen elvileg lehűti, de kíváncsi lennék, hogy gyakorlatilag is így van-e.

(#1535) S.Y.S. válasza mindfreak (#1532) üzenetére


S.Y.S.
aktív tag

Hali!
Intel P 650, E6300, E8200-őt tuti viszi passzivan/saját példányok/, de ha jól rémlik [CM]Crusher-nek Q6600-ot hűt. Az azért hozzátartozik, hogy valamilyen ventinek kell lennie a házban ami mozgatja a levegőt, mert anélkül nem megy, ami lehet akár leszabályozott/nálam 600-700RMP/.

[ Szerkesztve ]

(#1536) zsák


zsák
tag

Nekem is Q6600-at hűt, de a RÉZ NINJA.
Melegbe: 26-28°C szoba
mag átlag terhelve 100% = ~ 58°C
mag átlag alapon = ~45°C
Hidegbe: 20-22°C szoba
mag átlag terhelve 100% = ~48°C
mag átlag alapon = ~35°C
De úgy, hogy mellette a házon egy 1600rpm-es S-FLEX duruzsol.
És elöl is van egy 1600rpm-es S-FLEX.
Hidegbe viszont le lehet venni őket 800rpm-re is.
Ház: Cooler Master Ammo

Amúgy meg ott a NINJA rev.2. Nagyobb, erősebb, +5% passzívan, +15% aktívan, mint a régi NINJA, bár ezek csak állítások.

[ Szerkesztve ]

(#1537) mindfreak válasza S.Y.S. (#1535) üzenetére


mindfreak
őstag

Megkérdezhetem neked hol van elhelyezve a ventilátor?

(#1538) zsák válasza mindfreak (#1537) üzenetére


zsák
tag

Persze, adok képet. :K

[link]Nyári vasam

Most nézem, nem is nekem szolt, de azért meglesheted. :B :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1539) S.Y.S. válasza mindfreak (#1537) üzenetére


S.Y.S.
aktív tag

Ez a régi gépem, de a mostani is hasonló.
zsák az elrendezésük ugyanaz :) de a tied szebb a réz miatt.~írígy~

(#1540) zsák válasza S.Y.S. (#1539) üzenetére


zsák
tag

Most már még szebb, mert kevesebb a kábel, mert beújítottam egy Scythe Quiet Drive-al, ezért jobb az elrendezés is, és tényleg sokkal-sokkal jobb, mert NINCS rezgés. Nem hittem, hogy sokat segít, de nagyot tévettem, ÉG és FÖLD, ajánlom mindenkinek!!! ;)

Amugy amint megláttam a réz NINJA-t, hogy van CM-en már rendeltem is limitáltsága miatt. :DD És nagyon elégedett vagyok mint vizuálisan, mint teljesítményileg. :C

(#1541) S.Y.S. válasza zsák (#1540) üzenetére


S.Y.S.
aktív tag

A QD nekem is befigyel/fönt/, és pont ma újítottam be a Ninja 2-őt :D

(#1542) zsák válasza S.Y.S. (#1541) üzenetére


zsák
tag

Észrevettem a QD-t jó is az! :))

A Ninja 2-ről majd tudnál hőket összehasonlítani a NINJA rev.B-vel?
Ha még emlékszel a hőfokokra, és persze hogy mien CPU-t hűt mien ventilátor van elötte hány rpm-el, és a szoba hő is kéne, amikor mérted! Remélem nem kérek sokat. :DDD
De nagyon kiváncsi lennék rá életbe mit hoz. :F

(#1543) S.Y.S. válasza zsák (#1542) üzenetére


S.Y.S.
aktív tag

Mindenképp, a hétvégére tervezek 1-2 tesztet/12-es ventik+ninják csatája/, közte lesz ez is, mert izgassa a fantáziám nem kicsit, pláne, hogy még nem sok forog belőle magánkézben :DDD ha minden igaz ez a 1.

(#1544) Henk válasza S.Y.S. (#1543) üzenetére


Henk
veterán

Én az Orochi-ban gondolkodtam.Megtetszett a mérete miatt,de hűtésben nem írtak róla kiemelkedő teljesítményt.

(#1545) Gorneck válasza zsák (#1540) üzenetére


Gorneck
titán

"beújítottam egy Scythe Quiet Drive-al, ezért jobb az elrendezés is, és tényleg sokkal-sokkal jobb, mert NINCS rezgés. Nem hittem, hogy sokat segít, de nagyot tévettem, ÉG és FÖLD, ajánlom mindenkinek!!!" Hőfokok? Hang? HDD mi van benne?

Gorneck#1239

(#1546) S.Y.S. válasza Henk (#1544) üzenetére


S.Y.S.
aktív tag

Nekem a bordák iránya nem jött be, kb. fűtené a gépet és a hátsó venti nem érne semmit. Pedig fogtam kézbe és majdnem meg is vettem, de valami azt sugta, hogy ne. És jött Ő :) ettől a kockától nem tudok szabadulni.

(#1547) zsák válasza Gorneck (#1545) üzenetére


zsák
tag

Meglepő, de nem rossz ahoz képest, hogy zárt.
Szoba: 23°C
HDD: 38 °C
HDD. Samsung HD160JJ /7200rpm/
Tudni illik, ez a tipus iszonyat rezgősre és hangosra sikerült! /de olcsó volt :DDD /
Hang: nem hallasz semmit, összes ventit kikapcsoltam, és a táp ventije hangosabb volt.
~6dba ha tippelni kéne :))

[ Szerkesztve ]

(#1548) Henk válasza S.Y.S. (#1546) üzenetére


Henk
veterán

Azt mondod jól tettem,hogy nem vettem orochi-t?Azért megnézném élőben ezt a monstrumot.
Én is sokat gondolkodtam a ninja-n,de aztán a felfogatás miatt,meg talán a mérete miatt a TR HR-01 Plus mellett döntöttem.

(#1549) zsák válasza Henk (#1548) üzenetére


zsák
tag

Szerintem a Scythe nagyobbat akart alkotni a NINJA-nál, de tulságosan nagy/szó szerint/ lett, ezért eléggé tévút szerintem a OROCHI.

(#1550) S.Y.S. válasza Henk (#1548) üzenetére


S.Y.S.
aktív tag

Azt nem tudom, hogy jó döntés volt-e, ha hozza a tőle elvárt szintet akkor mindenképp/ezen kár agyalni/. Lefogatással nem volt gondom még.
Egy kicsit már túlzásnak tünt aza nagy tömeg és méret, ettől független biztos teszi a dolgát, hisz Scythe. :)
A TR is tetszik, még az is lehet a chipsethűtőm az lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.