Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2797) bokrosolajos válasza G-Guts (#2788) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Köszi!
Másodkézből van, olcsóbb volt, mint egy új Wave 3. Karácsonyi ajándék volt, de nem jött be. Még minden eleme az eredeti zacskóban figyelt, ki sem próbálták...

Engem nem lep meg az Android, már régóta használom, de most a saját készülékemre is beköltözött. Azt vártam nyár óta, hogy hátha lesz Wave-re, de már azóta sok víz lefolyt a Dunán.
Egy óra alatt belaktam, feltelepítettem mindent, ami kell. Utána jöttem rá, hogy a SE már alapból kedveskedett ilyesmivel :)

Angry Birds természetesen fenn van, le is nyomtam rajta egy 20 perces menetet! :K Nagyszerű érzés, hogy szélsebesen fut, és lehet zoomolni ujjbeggyel. Nekem bejön. Holnap megnézem HDMI-n is, azért plazmán még jobb lehet az élmény

Ha valakinek a badás az első okostelefonja, az lehet úgy érzi majd magát, amikor vált, mint a laptopot már használt mongol pásztor, akit egyszer csak elrepítenek a Brodway-re! :K

Van egy pár jó dolog a badán, főleg az 1x szérián, amit ha meghagynak és fejlesztenek még mellé lényeges dolgokat, együtt ütne! De az én szememből nézve úgy tűnik, lélegeztető gépen tartja csupán a Samsung, vész esetére. Így is van, aki megelégszik vele, és boldog.
Nekem sincs bajom vele, de egy idő után kevés volt az ígéret, és már nem élveztem a várakozást.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.