Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9100) zack válasza F-ECT$ (#9095) üzenetére


zack
nagyúr

Az utsóval jársz a legjobban. ;)
Az S2 eddig tartotta az árát, és most fog megindulni lefelé. Most semmiképpen sem érdemes eladni. Már csak azért sem, mert azt se tudjuk milyenek lesznek az új 4 magosok. Az meg elég nagy pleff, ha azért vársz 2-3 hónapot kölcsön telóval szopva, hogy utána verd a fejedet a falba, hogy ezért vártál, és ezért adtad el ami már egyszer bevált...
De ha jó is lesz, a kezdeti árak annyira az egekben lesznek, hogy hiába adod el 90-100k-ért most, +90k biztos rá kellene dobnod.
Használd, és majd nyáron kényelmesen, nem kapkodva eladod 60-70k-ért, és +60-70k ráfizetéssel akkor már fogsz tudni venni GS3-mat.
Szerintem ez a legjobb amit választhatsz. ;)

(#9098) Szelley

Maga a telefon nem olcsó. Az a szint amit nem mindenki tud megfizetni, ha a marketes költéseket is ide számoljuk. Nincs ezzel gond. Én megvettem 2 éves előfizuval 115k-ért, de nem sírtam az App Store árak miatt. Ami kellett, megvettem. Aki megveszi részletre, és jb + warezt tolja annak az iPhone nem való. Az hogy sok olyan ember is megveszi, akinek egyébként nem lenne rá, az az emberek hibája, és mert sokaknak divat célokat szolgál egy okostelefon. Az iOS egyszerű kezelése pedig a hülyéknek kedvez. Ezért van annyi hülye iPhone tulaj. :DDD Persze azért sok a kivétel. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.