Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) romero28 válasza - = Zk = - (#650) üzenetére


romero28
senior tag

[link] - ha minden igaz ez lesz az , ha mégsem , akkor szólj . elméletileg mikor átmész pripyatba az van elmentve . semmi mod meg cheat , kevés lé és fegyó , bár a ládikákat pakolta a srác rendesen :D

fontos : ciril betűs mentési nevet írd át ! - egy mentéshez 2 fájl van , egyforma legyen a nevük .

stamy : orosznál tényleg jobb , de azért néha gúvadozik a szemem , mikor olvasom , hogy mit is akar :D :DD

[ Szerkesztve ]

(#652) Borostás


Borostás
tag

Remélem ezt is majd szét lehet modolni mint a többit. A SoC teljesen más mint eredetileg, mint grafikailag, mint játékélménybe jobb lett mint az alap. Olvastam róla ezt-azt de valószínűleg nekem az 1. rész akkor is jobban bejön mint ez, nem tudom ti hogy vagytok vele.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#653) virkir válasza romero28 (#651) üzenetére


virkir
veterán

Nagy ász lehet a gyerek.
Sörétesre távcsövet rakni :W

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#654) emre


emre
veterán

Nagy a punnyadás itt, gondoltam feldobom 1-2 képpel:

Az AI-n szerintem van még mit csiszolni, ennyire nem lopakodok ügyesen:

Nem érzitek néha mintha elsüllyednétek, valahogy így:

Ügyes a kertész.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#655) westcoastog válasza emre (#654) üzenetére


westcoastog
veterán

aranyosak :C
nálam a legdurvább bug az volt amikor el kellett menni kopachiba kiirtani a zombikat, és jött velem egy emberke, kiirtottuk a bandát, aztán amikor beszélni kellett volna vele, elkezdett leguggolni és fel állni, és ezt nem hagyta abba, de még csak nem is akármilyen sebességgel csinálta, így azt a küldetést lehetetlen volt befejezni, akárhányszor kezdtem újra, leszurkáltam és lett jó fegyóm :D

(#656) romero28 válasza westcoastog (#655) üzenetére


romero28
senior tag

ilyen guggolós buggal találkoztam egyszer én is , sz@rrá röhögtem az agyam rajta :D :DD :DDD

emre : faja képek :C

virkir : két fajta lőszer van a söréteshez , a szimplához használható a távcső :K

[ Szerkesztve ]

(#657) stamy válasza emre (#654) üzenetére


stamy
csendes tag

mi annak a programnak a neve ami a képeiden láthatóan a jobb felső sarokban kiírja a gpu meg a cpu hőmérsékletét? :R

(#658) virkir válasza romero28 (#656) üzenetére


virkir
veterán

Tudom csak nekem igazán nem jött be a nagygolyós a söréteshez.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#659) emre válasza stamy (#657) üzenetére


emre
veterán

Ati Tray Tools a progi.
A beállításokat innét lehet ellesni
Illetve a cikk iró honlapján, meg a topik végén vannak a legfrisseb verziók.
Viszont ha már lett telepítve CCC akkor azt le kell szedni elöbb, mert bizonyos funkciók akadnak. Az íráshoz kapcsolódó topik pedig itt van
Nekem a Catalyst Controll Center sose volt szimpatikus, mindig ezt használtam.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#660) - = Zk = - válasza emre (#659) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Én Riva Tunert használok ősidők óta...
eccer összeakadt a CCC-vel, és ijedtemben leszedtem. :DDD azóta még a honlapra sem kattintok:Cpedig lehet az kéne az RT helyett...fos nagyon a 4870-em gyári bios-a ventikezelés terén:W :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#661) romero28 válasza virkir (#658) üzenetére


romero28
senior tag

mondjuk nekem sem :N , ha már sörétes , akkor szórjon nekem , ne egyesével pityegjen :D

(#662) westcoastog


westcoastog
veterán

Nah én is kivégeztem a játékot :O :O szerintem magyarul is végig fogom vinni, mert így nem sokat értettem, főleg a végén kivel mi lett...

(#663) Enton


Enton
addikt

Hínnye! LAssan én leszek az egyedüli aki nem tolta még végig. Bele kéne húzni. :DD

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#664) chegauvara


chegauvara
csendes tag

Sziasztok!

Nekem egy Sapphire HD 4890(1 GB DDR5)-em van (nemrég még 9800 GTX+ volt), és mind a kettő kártya esetén nagyon furcsa volt a játék a midsummer bázisnál, ha a bázis épülete felé fordulok, vagy bemegyek a bázisra, ott nagyon leesik az fps (29-35 fps-re), de nem is ez a fő baj, hanem, hogy ilyen furcsa akadozóssá válik a játék, olyan mintha a rendszer memóriából olvasna folyamatosan, pedig az 1 GB videómem-nek csak elégnek kellene lenni. Valaki tapasztalta már ezt? A meglepő, hogy Pripyat-ban meg szárnyal. Hasonlót tapasztalok az első pályán a "hajó" bázis-nál. Lehet, hogy a proci a szűk keresztmetszet? Mondjuk, az is jó látszik, hogy csak az egyik magot rángatja a játék (AMD Athlon X2 64 6000+, 3.1 GHZ). Még mgelepőbb az, hogy nagy ritkán viszont, teljesen rendben van minden mind a két helyszín esetén. Köszi a válaszokat előre is!

che

(#665) stamy válasza chegauvara (#664) üzenetére


stamy
csendes tag

a x-ray engine előszeretettel használ annyi memóriát amennyi csak van, akár 4gb-ot is könnyedén megtölt, és elég intenzíven használja a cpu cache-t is , ami a 6000+ X2-ben nem túlságosan nagy, és a számítási kapacitása a cpu-nak sem a legjobb, szóval ha van minimum 2gb 800mhz-es ram-od dual channel-ben azzal nem lehet gond, és ha esetleg nem pci-e 2.0-ás csatlakozóban van a HD4890 akkor illene, mivel a sávszélesség a duplája a 2.0-nak az 1.x-hez képest
ja és lehetőleg valami gyors vinyó sem árt :D
én a helyedben bepakolnám a 9800gtx+-t physx-et számolni :)

[ Szerkesztve ]

(#666) Enton válasza chegauvara (#664) üzenetére


Enton
addikt

Nálam nem jelentkezett ezen probléma, ugyanilyen procival. Próbáld meg több rammal esetleg, mert swappolni nagyon szeret, ilyen rövid kis lassulások, de nem válogat.
Mind terepen mind a tradereknél is.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#667) virkir válasza chegauvara (#664) üzenetére


virkir
veterán

Q9550, 4870/512 pároson is megvan ugyan ez a jelenség, viszont azt megfigyeltem, hogy több dologtól függ a fps.
Amíg a saját mentéseimet használtam 30-50 között ugrált most, hogy egy idegen mentéssel játszok amivel 10-150-ig ugrál.
Sajnos ezen még lenne mit optimalizálni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#668) chegauvara válasza stamy (#665) üzenetére


chegauvara
csendes tag

Köszönöm a választ. Amit írtál a PCI Express-ről az szöget ütött a fejemben, sajnos most az az érzésem, hogy nekem PCI Express 1.0-ám van, a gyártó honlapján a csak annyi van, hogy PCI-E x16 és nincsen verziószám (gondolom a 2.0-nak ott kellene lenni, ha 2-es lenne), szóval akkor ezt benyeltem, vehetek alaplapot. Amúgy egy régebbi, Asrock ALIvedual ESATA alaplapom van. Ha tudsz erről valamit mondani, azt megköszönném. Amúgy 4GB DDR2 800-van a gépbe, win 7 64 bitet használok, és nem használok swap (page) file-t :D. Véleményed szerint a 2.0 ás foglalat nagyot lendítene a dolgon, ugye?

che

(#669) Enton válasza chegauvara (#668) üzenetére


Enton
addikt

Egetverő gyorsulást ne várj egy Xray-től.
Viszont lehet tudna dobni rajta a page file. Előbb probáld meg azt! :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#670) zuchy


zuchy
őstag

Én direkt kipróbáltam, hogy mennyire procilimites a játék, 2.66 on és 3.2 is ugyanúgy ment, (E6750) szóval nálam a 8800GT limitel be. Win7 x64 @ 6GB ram.

PC-STYLE.hu

(#671) zuchy válasza chegauvara (#668) üzenetére


zuchy
őstag

Elég neki a PCI-E 1.0 Egy 4870X2-höz már kevés lenne.

Nálam a játék ha jól emlékszem 2 magot nyüstöl. Az elsőt szinte maxon, a másikat meg alig. De folytonosan, nem ugrándozik.
Q9550-nél érdemes kipróbálni azt, hogy a játékot az 1. és a 3. magra tenni.
A lényeg, hogy 12MB cache-hez jusson a játék. Mivel ha csak 2 magot használ, automatikusan a első és a második magot használja, amivel "csak" 6MB-hoz jut.

Nektek nem lassú a PH!? Néha le is dob. Meg be se tölt. Ehh.

PC-STYLE.hu

(#672) chegauvara válasza zuchy (#671) üzenetére


chegauvara
csendes tag

Köszi a választ, nekem is két magot használ, csak a másodikat kis mértékben, ahogyan nálad is. Látszik az, hogy még mindig nincs több magos procira optimlizálva a játék. Mindenesetre veszek egy új alaplapot mert ez a hibrid AGP-PCI-E-t is tartalmazó lap nem hiszem, hogy a maximumot hozza ki a kariból. Meg akkor már karácsony előtt meglepem magam egy AMD Phenom II X4 940-el, mert a 4890-hez a jelenlegi cpu-m (Athlon 64 X2 6000+) kevés szerintem, és így nem is tudja kihajtani a kártyát. Erről valami vélemény?

[ Szerkesztve ]

che

(#673) virkir


virkir
veterán

Na én is felszálltam a helikofferre.
Hát... mit mondjak...
Ha csak a fő küldetést nézzük akkor valóban baromi rövid lett arról nem beszélve, hogy aránylag kicsi a bejárható terület.
Hangulatában hozta az elvárt szintet megint jó lett.
Jó pont a készítőknek, hogy egy bugtól (vissza az öbölbe illetve egyeseknél a Pripyat-i felbukkanásnál kilépés) eltekintve hibátlannak tekinthető a játék.
Sokat javítottak a harcon, már nem lőnek le két lövéssel sörétessel a pálya másik végéről, nem dobja be a gránátot 3 emelttel magasabbra pontosan a lábunk elé.
Remélem lesz még folytatása.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#674) emre válasza virkir (#673) üzenetére


emre
veterán

Azért nálam előfordult mikor pripyatban azt a magas épületet kellett bevenni, ahol a liftel kellett vacakolni, szóval felmentem legfelső szintre meg a tetőre, és az utcáról simán felhajigálták a gránátot a zsoldosok.
Viszont legalább nem pont a fejem búbján landolt egyik sem. Szóval tényleg nem rossz.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#675) zuchy válasza chegauvara (#672) üzenetére


zuchy
őstag

Hát az ilyen hibrid lap nem a legjobb.

Ez a játék inkább VGA limites.
Persze szereti a nagy cache-t a procikban, meg a sok memóriát. A VGA memóriát is.
Egy i5-el is jól járnál szerintem, de ez már nem az a topik. :)

PC-STYLE.hu

(#676) Vladi


Vladi
nagyúr

Na mi ez a nagy csend? Mindenki végigvitte? Ennyire rövid? :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#677) - = Zk = - válasza Vladi (#676) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mihez képest rövid ;)
énmár pl végigvitem, cask most épp mással foglalatoskodom:C a többiekről nemtudok....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#678) Scholes9 válasza Vladi (#676) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Igen, Shadow of CS. és a Clear Skyhoz képest rövidebb, én is már 1 hete végignyomtam.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#679) zuchy válasza Vladi (#676) üzenetére


zuchy
őstag

Én még nem toltam ki, mert csak hétvégente vagyok asztali gép közelébe.
De lassan én is végzek, már Pripyat-ban járok, lementem már a két laboratóriumba is.
Annyira azért nem rövid, van egy csomó mellékküldetés. Gondolom ezt is ilyen részenkét fogják megcsinálni. Bár jobb lett volna 2x ennyi terültet...és játékidő.
De ezt 2x ennyi idő után tudták volna kiadni. :)
A Stalker-ban néklüzhetettlen a "laboratórium, és, vagy a katakombák telis teli mutánsokkal, szörnyekkel, furcsa jelenségekkel". Nagyon nagy feelinge van. :DD

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#680) emre


emre
veterán

Olvasom a hsz-eket és elkezdtem én is gondolkodni azon hogy végül is mennyire lett rövid.

Az előző két rész baromi hosszúnak tűnt a sok szenvedés mellett, kellett fél év mire igazából játtszható lett a game, a CS-nél meg kifejezetten ez volt az első küldetés.
Szerintem ez is olyan mint a házasság. Állítólag a házas pasik tovább élnek, szerintem csak többnek tűnik.

Viszont nem lennék meglepve ha elöbb-utóbb lennének hozzá letölthető pályarészek.
mod:
Ez a game 'rövidsége' ellenére egészen játszható lett, minimális buggal, mi több a CS sületlenségeivel szemben kerek a sztori (már amennyire értettem :DDD ) Szerintem ez az ára a dolognak. Egy 4-5 éves fejlesztést a kiadó már nem tudott volna finanszírozni. De ehhez igazából nem értek.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#681) zuchy válasza emre (#680) üzenetére


zuchy
őstag

Én alig találkoztam buggal. Mindenhova át tudtam menni. Egyetlen bug nálam az volt, hogyha megálltam egy ajtó előtt, amit kinyitok, akkor lejjebb megy az ember, majd szép lassan megnő. :DDD De csak ennyi. Nagy respekt a fejlesztőknek, patch se nagyon kell neki....
Hát a sztorit nem nagyon értettem, majd ha lesz hozzá rendes magyarosítás, akkor újra végigviszem.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#682) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Merre találom a három Veles Detektort? Nekem csak kettő van meg. Annyit segíthetek azoknak, akik egyet sem találtak meg, hogy az egyiket a tudósok adják egy sikeres küldetésért, egy másikat pedig Kopachinál találtam, egy markológép fülkéjében, cache-ként.

Más. Az Oázissal is beszoptam. Elviekben azt kéne tenni, hogy áthaladok a csillagfüggönyökön, amik szépen egymás után feltűnnek. Igen ám, de nekem nem jelenik meg egy...

Help, mert kivagyok már...

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#683) zuchy


zuchy
őstag

Jelentem én is kijátszottam a game-t.
Leírom a tapasztalataimat, hátha valaki hasznát veszi.
A játék elég érzékeny a tuningra. Olyan beállításon is megfagyott, amivel egyetlen más játéknál sem. A játék intenzíven használja a VGA-t, CPU-t, abból is az első magot inkább, 95% alá soha nem ment, de gyakran megesett, hogy kiüti 100%-ban is. Tökmindegy mennyire van húzva, 2,66 és 3,4 GHz-en is ugyanúgy terheli a magokat. Memóriát is szépen kajálja, nálam a max ~3800MB volt. 512MB VGA memória nálam érezhetően kevés maximum grafikához, 1GB ajánlott.
A Játékról: Ez a rész sikeredett a legjobban szerintem,a Clear Sky-hoz képest szépen optimalizálták a játék motorját. A többi részhez képest viszonylag ez lett a legrövidebb, de alig van benne bug, jól összerakták.
A fejlesztések egyszerűbbek lettek, ez előző részekben sosem tudtam maximumra fejleszteni egy adott fegyver, vagy ruhát.
Az is jó dolog, hogy patch nélkül is kijátszahtó, persze valaki nem tud visszamenni Pripyat-ból pl Jupiterbe...
Az is érdekesség, hogy nem tudtam előhozni a DX10.1-et pedig már az 1.5.06-os engine is tudta, nem értem mért nem tudja az 1.6.00. :U
Elvileg DX11 van benne, ami autómatikusan visszasálázódik a megfelelő DX szintre, tehát egy DX10.1-es integrállt Radonon DX10.1-el kéne mennie...
Vagy ez még egy full DX10-es kód, és majd az angol verzió lesz a DX11-s.
Összeségében nekem tetteszett, igaz eddig mindegyik rész tettszett. :)

PC-STYLE.hu

(#684) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Megvan a harmadik Veles!!! Egy tó partján egy kibelezett gépkocsialvázban van elrejtve, cache-ben, amit egy a scientist bunker-ben kaptam két artifaktért cserébe (gingerbread, hunk of meat) (DE JÓ MAGYAR MONDAT VOLT...)

Remélem valakinek segítettem :)

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#685) - = Zk = - válasza muxi-muxi (#684) üzenetére


- = Zk = -
félisten

képet pls! :C:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#686) muxi-muxi válasza - = Zk = - (#685) üzenetére


muxi-muxi
senior tag

Veles-lelőhelyek [link]

Remélem nem bénáztam el a linket... A sárga pöttyel jelölt helyek azok, de csak hozzávetőlegesen, két hsz-al ezelőtt írtam volt, hogy kopachiban egy markológépben, míg a tónál egy kibelezett alvázban vannak a detektorok.

Ja és abban is segítsen már valaki, hogy hogy a bánatba jutok be a hangárba, délen a Jupiterben, hogy megleljem az utat Pripyatba? Az egyik részében már jártam a hangárnak, de ott csak egy mappa volt egy íróasztalon. Van a hangárnak egy másik bejárata is, ahova bemehetek, ott egy Kama3 (Kamaz) van nekirongyolva a kerítésnek, de én ott nem tudok bejutni. Siessen már a segítségemre valaki, mert nem jutok tovább. Köszi!!!

[ Szerkesztve ]

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#687) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

A Kamazos hely: [link]

Itt be lehet jutni, vagy csak én vagyok béna???

[ Szerkesztve ]

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#688) lsc válasza muxi-muxi (#687) üzenetére


lsc
nagyúr

Nem, itt csak kijutni lehet . Ha kijössz az épületből menj jobbra és az épület oldalánál van a bejárat .

Az élet kegyetlen .

(#689) emre válasza lsc (#688) üzenetére


emre
veterán

Jessz, amerre a a helikopteres küldi is mutat ugyanott kell bemenni, csak tovább kell menni a folyosókon, és kiérsz ebbe a terembe. (asszem :DDD )

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#690) - = Zk = - válasza muxi-muxi (#686) üzenetére


- = Zk = -
félisten

köszönöm szépen:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#691) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Fagyott már ki valakinek Pripyat előtt, a földalatti kupolás pályán? Mikor mászok fel a lépcsőn Pripyatba, valami BugTrap nevű alkalmazás jön elő, mert kihal a játék... Torkon***-om magam, ha itt a vége a játékomnak. (VAGY VÁROK AZ ELSŐ PATCH-ig. A szokásos GSC hiba lenne? Kijön a játék, 'oszt majd kijavíccsuk???)

Különben nagy kár hogy a S.T.A.L.K.E.R.-sorozat rétegjáték. Holott nagyon ötletes, és más FPS-ekkel már nem is játszok ezen kívül, mert annyira lineárisak, mintha csőben mennék. Ez is lineáris, de nagyon jó dolog artifaktok után mászkálni...

[ Szerkesztve ]

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#692) virkir válasza muxi-muxi (#691) üzenetére


virkir
veterán

Sajnos sokaknak.
Ez van.
Ha tovább akarsz menni akkor érdemes letölteni innen a mentést ezzel megy oda vissza a játék.
Elég jó felszerelést szedett össze a srác én is ezzel vittem végig mert nekem meg akkor szállt el amikor az öbölbe akartam visszamenni.
Megvárom az első peccset meg a magyarítást aztán elkezdem elölről újra.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#693) muxi-muxi válasza muxi-muxi (#691) üzenetére


muxi-muxi
senior tag

A BugTrap probléma bárkinek előjön, dobjon privátot...

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#694) zuchy válasza virkir (#692) üzenetére


zuchy
őstag

Nálam csak a végén jött ki, amikor el kell érni a helikopreteket. Olynnál is kijött, mikor nyomtam egy nyorsmentést. :U De alapól is dobott bugtrapot. Már kezdtem ideges lenni, hogy idáig simán eljöttem, erre a finálén elszáll mindig. :W
Aztán minden tuningot megszűntettem és akkor jó lett. Most vagy attól javult meg, mert újraindítottam, vagy azért mert megszűntettem a tuningot. Passz. :)
Laptopnál viszot hibátlanul megy. Ugye azt nem nagyon érdemes tuningolni. ;] :P

PC-STYLE.hu

(#695) Vladi válasza muxi-muxi (#691) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ugye, hogy jó szöszmötölni a zónában? :DD

Szerintem egyáltalán nem régegjáték, érdemes megnézni mennyit adtak el belőle.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#696) zuchy válasza Vladi (#695) üzenetére


zuchy
őstag

Főleg, hogy újratermelődnek az artifactok. ;]

PC-STYLE.hu

(#697) Varga Csaba


Varga Csaba
aktív tag

Üdv,

Segítségeteket szertném kérni, mert elakadtam a játékban.
Pripjatyban lementem a titkos laborba kinyírtam a csuhásokat és elhoztam a dokumentumot, és ennyi megállt a sztori....
Nincs olyan küldetés, ami egy adott helyre irányítana...

Hogyan tovább?

Illetve hol található a második kulcs _pontosan_ a konvoj utolsó kocsijában?

Az első kulcsot megtaláltam a lezuhant autóban, de a második kifog rajtam..

''Egy haver mondta: ''szerintem a linux egy nagyon szar windows'' by Mefistofeles''

(#698) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Ha a végén nem szállok fel a helikopterre, biztos a halál? Mi van utána???

Nem volt türelmem újrajátszani a mentésemet, mert folyton leszednek a Monolitosok, túl sokan vannak...

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#699) emre válasza muxi-muxi (#698) üzenetére


emre
veterán

Semmi, a fő történet ott ér véget.
Maradhatsz kalandozni, viszamehetsz másik pályarészekre ha van még olyan küldi amit nem csináltál meg akkor azokat lehet folytatni.

Varga Csaba legjobb tudomásom szerint az általad keresett kulcs az utolsó uazban van, de érdemes végignézni a konvojt.

A gauss puskát megszerezted? Mert ha igen kkor a dokumentumokat esetleg megmutatod pripyatban a főnöknek, aztán mehetsz vissza a Öbölben, vagy hova a hajóra a fegyvemesterhez, csak ő tudja megjavítani a stukkert. Ha kész a gauss utána még lesz dolgod pripyatban.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#700) Varga Csaba válasza emre (#699) üzenetére


Varga Csaba
aktív tag

a gauss már régen meg van javítva.

egy pár oda vissza túrán is túl vagyok az öböl-midsummer-pripjaty között...

''Egy haver mondta: ''szerintem a linux egy nagyon szar windows'' by Mefistofeles''

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.