Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) hülyegyerek válasza - = Zk = - (#300) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Ne verd a fejed a falba,nem lámaságból kérdeztem.Többször kijátszottam mindkét Stalkert,de az éjszakai tájból ott érdekes módon ki lehetett venni legalább a körvonalakat.Itt meg ha éjszaka 1,5m-re áll tőlem egy NPC,az ő körvonalait sem látom,nemhogy a tájét.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#302) - = Zk = - válasza hülyegyerek (#301) üzenetére


- = Zk = -
félisten

látod, ezért kérdeztem 2 féle képpen :K ;)
nos..
grafikai beállításoknál nem lehet, hogy valami nemvan jól beállítva?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#303) emre


emre
veterán

Qrvanagy gondjaim vannak: nem tudom mod-olni ;]
A filefronton is csak két file van fenn.
Pedig a jól megszokott gyűjtögetéshez kellene kis plusz súly
Ja, és nyugadtan nevezzetek liliomtiprónak :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#304) Vladi válasza emre (#303) üzenetére


Vladi
nagyúr

A játék konkrétan 2 napos... :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#305) romero28


romero28
senior tag

gyerekek aki pripyat-ban kimerészkedik éjszaka a városba , annak fizetek egy láda sört :D :DD :DDD még nappal is elég para...

- = Zk = - úgy tudom annak a mérésnek amit nem tudsz megcsinálni , feltétele hogy az első pályán beszerezz valamit . én sem tudtam egyébként emiatt megcsinálni azt a küldetést .
egyébként pripyat-ból sem lehet visszamenni az első pályára - ugyanúgy kivág pár mp múlva :W :O

[ Szerkesztve ]

(#306) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

#290-re valak, aki már azon túlvani?:U.....

köszi, romero:R

305: és hol isszuk a sört? keress Pripyatban egy "hangulatos" kis kocsmát....de ne valami eldugott ótvar helyen :))

qrva életbe, tehát kidob:W....hátakkor kénytelen leszek ismét kipörgetni, csak más életcélokkal ;] fujj... :DDD

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#307) romero28 válasza - = Zk = - (#306) üzenetére


romero28
senior tag

290-re 305-ös szerkesztve :K

úgyse mersz kimenni éjszaka , úgyhogy nuku sör :D :DD

(#308) - = Zk = - válasza romero28 (#307) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nah majd ha áttévedek oda (pripyat), jelentkezem ezügyben ;)

de várom már nagyon...pár emberkét már szedtem is magam mellé:C
lasan indulunk, csak vanmég pár küldi:C...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#309) skeleton91


skeleton91
tag

Köszönöm azoknak a segítséget akik segítettek beüzemelni a játékot. :R :R

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#310) hülyegyerek válasza - = Zk = - (#302) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Azt hiszem,egy időre jegelem a játékot,inkább megvárom a profibb magyar feliratot.Úgyis azzal a legélvezhetőbb.Addig egy kis kormánytekergetés,meg Operation Flashpoint 2....

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#311) - = Zk = - válasza hülyegyerek (#310) üzenetére


- = Zk = -
félisten

tégy belátásod szerint:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#312) romero28


romero28
senior tag

pripyat-ban ingyé javít a szerelő :Y a chimera meg fényes nappal rontott rám , kishíján infarktust kaptam :D :DD

(#313) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Az elején van még, egy tagnak 3 szerszámot kell megtalálni azok merre vannak? Térkép nem jelzi, thx előre is :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#314) Enton válasza Scholes9 (#313) üzenetére


Enton
addikt

Olyan nincs hogy valamit nem jelez a térkép.
Ha valamit nem találsz akor az nincs is. Vagy rosszul értelmezted és az neked jár, nempedig neked kell megkeresni.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#315) romero28 válasza Enton (#314) üzenetére


romero28
senior tag

pedig sok minden nincs rajta a térképen . fejlesztésekhez szükséges tools-ok is ilyenek .

(#316) emre


emre
veterán

a mutánsok mozgását látjátok a téképen?
(nem a láthatatlan vérszívóra gondolok)
ha jól emlékszek ez csak a CS-ben volt.

a béta magyarítást hol lehet elérni? :U
de lehet nekiállunk a zasszonnyal átírni az macis verziót, ha nagyon unatkozik mert az én angol tudásommal elmehetek a p....

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#317) romero28 válasza emre (#316) üzenetére


romero28
senior tag

nem jelöli a térkép . csak ha a látómeződben vannak .

nagyon béta magyarosítás - oroszról angolra , majd magyarra fordították gondolom egy fordítóprogi segítségével :D

[ Szerkesztve ]

(#318) Enton válasza romero28 (#315) üzenetére


Enton
addikt

Olyan dolgokra gondoltam itt amik a missziók megoldásához szükségesek.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#319) romero28 válasza Enton (#318) üzenetére


romero28
senior tag

olyan is van . egyik küldinél az a feladat , hogy egy fejlettebb detektorral végezz méréseket , de azt nem mutatja , hogy hol lehet olyat beszerezni .

(#320) Enton válasza romero28 (#319) üzenetére


Enton
addikt

Én még a második missziónál szenvedek de már 2 féle detektorom van. :D

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#321) Enton


Enton
addikt

Blow-out-ok elől csak ajtóval rendelkező helyre lehet elbujni?
egy sima nagy épületben nyitot ajtokkal, ott mindig megmurdel. :(

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#322) romero28 válasza Enton (#321) üzenetére


romero28
senior tag

ahogy kitörés van sárga nyíllal mutatja a radar , hogy hol van a legközelebbi biztonságos menedék . épületen belül is csak adott helység a jó .

[ Szerkesztve ]

(#323) emre válasza Enton (#321) üzenetére


emre
veterán

Az első lendületből túléltem egyet többé kevésbé nyitott helyen,
Valami anomáliáktól telített híd után balra van egy épület, ott nyüzsgött mindenféle ellen, a blowout alatt elintéztem őket, és nem lett semmi bajom.

mod: mondjuk nekem azt a helyet jelölte meg :D

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#324) Enton válasza emre (#323) üzenetére


Enton
addikt

Azóta sikerült azt részt megcsinálni, erről volt szó konkrétan, és tényleg csak a sárga nyil helyén a jó. Az pedig ott az épület mögötti aknában van.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#325) romero28


romero28
senior tag

aki pripyatban van már nem tudná elmesélni nekem , hogy a gauss puskáról honnan tudok infót gyűjteni?

(#326) stamy válasza romero28 (#325) üzenetére


stamy
csendes tag

vissza kell menned creek-be és ott a hajón lévő fegyverfejlesztőnek meg kell mutatnod a gauss puskát (végigjátszottam már 2x a játékot szal ha kell még vmi írj(atok) [ most éppen toolkit-eket keresek fegyver fejlesztéshez]

[ Szerkesztve ]

(#327) romero28 válasza stamy (#326) üzenetére


romero28
senior tag

köszi :R csak az a gáz , ha visszamegyek creek - be pár másodperc után megáll a játék hibaüzenettel - de nem csak nekem , sok emberkénél ez van :O

(#328) stamy válasza romero28 (#327) üzenetére


stamy
csendes tag

romero28 ment a PM

nem értem egyeseknek miért fagy ki a játék , nekem win7 alatt tökéletesen megy

(#329) Scholes9 válasza stamy (#326) üzenetére


Scholes9
nagyúr

313-ra plz :R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#330) stamy válasza Scholes9 (#313) üzenetére


stamy
csendes tag

a "szerszám" alatt mit értesz? toolkit vagy micsoda? egyáltalán melyik küldetés
(mert ha a "tag" az egy fegyverszerelő és ha a "szerszám" a toolkit akkor még én is keresem őket , 2db-ot találtam pripyat-ban egyet a department store-ban a másikat az old BWC-ben lehet megtalálni , a 3.-at még keresem)

[ Szerkesztve ]

(#331) Scholes9 válasza stamy (#330) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Amikor az 1-es helikopterből elhozom a fekete dobozt és megfejti, h mi van benne vagy vmi ilyesmi, 3 ezerért árulja el, de annyim nem volt és küldiket kell csinálni, vmi cement gyárból hoztam cuccokat azt oda is adtam neki, de ad még küldit, h 3 toolt kell elhozni. ÖÖ lehet egyre gondolunk, de akkor nemtom hogy fogom megszerezni tőle a feketedoboz tartalmát amit megfejtett, nagyon az elején lehet még amiről írok. A helikopter körül taposóaknák voltak elszórva és utána vittem el neki a feketedobozt, lehet így jobban emléxel rá :R

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#332) stamy válasza Scholes9 (#331) üzenetére


stamy
csendes tag

a cementgyárban van 3 alkatrész lehet hogy azokra gondol (ez a jobb eset :D) ha pedig toolkitekre gondol nah az a gázosabb eset , haverral keresgéljük a toolkiteket de egyenlőre nincs meg az összes csak kettő

(#333) Scholes9 válasza stamy (#332) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Hoztam már onnan el vmit amit át is adtam neki, de majd visszanézek, hátha ottmaradt vmi :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#334) stamy válasza Scholes9 (#333) üzenetére


stamy
csendes tag

ha nem sikerült megszerezni a cuccokat akkor tölts vissza egy régebbi mentést és irány artifact-eket gyűjteni , az a legjobb pénzszerzési módzser , egyes artifact-ekért 14-15 ezer rubelt fizet a kereskedő , egy gyűjtés után én minimum 50k-t kapok értük

(#335) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

cementgyárból összeguberáltam egy rakat cuccot a szerelőnek..
mégsem fejleszti a katrabócáimat:W...
könyörögnék neki, de olyan lehetőség nem ajánlkozik fel a játékban:W....

#334 stamy: nekem mindíg a felét fizeti ki csak:C....9900RU-nál többet még nem kaptam artifact-ért:C....engem átb..sznak akkor? :((( :U:W...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#336) romero28 válasza Scholes9 (#331) üzenetére


romero28
senior tag

szedegesd az artifactokat , abból lehet pénzt csinálni leginkább , és ezek idővel újratermelődnek .

zk : ezeket a kereskedőket legszívesebben fejbelőném , ha lehetne nálam fegyó - annyira skótok :D

[ Szerkesztve ]

(#337) stamy válasza - = Zk = - (#335) üzenetére


stamy
csendes tag

nem minden artifact-ért fizet 14-15 ezret csak a jobbakért :D az átlag az 10k/darab de van amiért 3k-t ad...

(#338) romero28


romero28
senior tag

egyik kereskedő 3xxx ru-ért vett meg tőlem egy mesterlövész puskát , amit utána 33k-ért adott volna vissza :Y :Y :Y

(#339) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Thx mindenkinek :R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#340) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nemtok cuccot fejleszteni, mikell hozzá?:R.....
cementgyári szarokat összeguberáltam ;]
éncsináljam meg helyette?:C....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#341) stamy válasza - = Zk = - (#340) üzenetére


stamy
csendes tag

a fejlesztéshez toolkit-eket kell vinni a fegyverszerelőnek , egyet találsz Sawmill-ben (rough work) egyet pripyat-ban (az kell a legjobb fejlesztéshez ) és egyenlőre a közepes fejelsztéshez keressük a fine work toolt csak nincs meg egyenlőre :D

[ Szerkesztve ]

(#342) Enton válasza - = Zk = - (#340) üzenetére


Enton
addikt

Vannak olyan alkatrészek pl távcső amit te is tudsz magadnak fel-le szerelni, miután megcsináltattad.

(#341) stamy válasza - = Zk = - (#340) üzenetére:

Hogy néznek ki ezek a toolkit-ek? Mert ha tudnál róluk képet dobni akkor már gyüjteném is, még ugyis nagyon az elején vagyok.

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#343) stamy válasza Enton (#342) üzenetére


stamy
csendes tag

menj el Sawmill-be (creek-en belül van észak-nyugaton de vigyázz mert tele van zombival) és ot lesz egy ház aminek fel tudsz menni a padlására egy létrán és ott egy satupadon lesz rajta az első toolkit , egy könyvszerű cucc , irattömb vagy nemtudom h nevezzem :D

(#344) romero28


romero28
senior tag

2. pályán van egy nagy bányászgép . abban is találtam valamit , lehet toolkit volt . mögötte a domboldalról rányúlik egy kiszáradt fa , arról rá lehet ugrani , és be lehet jutni a fülkéjébe , próbáljátok meg hátha azt keresitek .

[ Szerkesztve ]

(#345) romero28


romero28
senior tag

meg van egy másik trükkös hely . 2.pálya bázistól délre egy hídnál áll egy vasúti szerelvény amiben futkos egy kék anomália . a hídról rá kell ugrani a vonat tetejére és elmenni a végére . ott be lehet mászni . aztán a kocsiban ki lehet kerülni azt a kék nyavaját ha oldalra húzódtok az ülésekhez ott nem sebez . végig kell menni egész az elejéig és ott is lesz valami "kincs" .

(#346) Kelvin


Kelvin
őstag

Sziasztok, látom már pörög az élet a zónában :)
Engem az érdekelne, h milyen hosszú a játék? Mert elég kevéske terjedelemre.
Mondjuk a clear sky-hoz képest. És az valós hír, h a 2010-es dx11-es verzió további helyszíneket hoz?

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#347) stamy válasza Kelvin (#346) üzenetére


stamy
csendes tag

ez a végleges játék nem lesz tartalombeli különbség az általad eómlített 2010-es verzió és a mostani között csak le lesz fordítva angolra , és a mostani is már támogatja a dx11-et csak orosz , és csak google translate-es fordítás van hozzá , de ugyan az lesz a jövőre megejelnő játék csak más szinkronizálásokkal

romero28: eztek megtaláltuk , ami a vonatban van az egy toolkit csak azért nem írtam le mert több helyen megtalálható és csak az alapszintü

(#348) emre


emre
veterán

No, game elött bekapcsoltam a másik monitoromat, és kitettem rá a feladatkezelőt. Ez az IZÉ még mindig csak egy magot használ, ha összejön csinálok róla screent is. Nem kicsit vagyok meglepődve.

Ja, találtam hozzá mod-okat :D

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#349) - = Zk = - válasza emre (#348) üzenetére


- = Zk = -
félisten

CPU Control-lal fut 4 magon, de felesleges:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#350) romero28 válasza stamy (#347) üzenetére


romero28
senior tag

itt keresgélhetsz :D :DD
oroszul a mapok

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.