Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) romero28 válasza Enton (#397) üzenetére


romero28
senior tag

elegen vagytok , csak mindenképp legyen nálad mesterlövészpuska ;)

[ Szerkesztve ]

(#402) Enton válasza romero28 (#401) üzenetére


Enton
addikt

Hát ez az, mostmár rájöttem én is, AK-val nehéz messzire lőni ésmég sokáig is tart egy embet kicsinálni.
A vasútállomáson hol lehet Dragunovot szerezni?
Mert az első szinten ott a csóka, a halyón, a felső bejártatnál. De itt hol lehetne?

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#403) romero28 válasza Enton (#402) üzenetére


romero28
senior tag

teljesen keleten a vasúti síneken (pálya legszéle) van egy mozdony egymagában . azon találsz neked való mordályt - fenn a tetején . :K

[ Szerkesztve ]

(#404) - = Zk = - válasza romero28 (#403) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ez a helyszín már Pripyatban van?:U....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#405) virkir válasza Enton (#402) üzenetére


virkir
veterán

Gyere a kocsmába megkapod az egyik SVDm-et :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#406) - = Zk = - válasza virkir (#405) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem, nekem. plíííííz :U
honnan van, Pripyat "környékén" szedted?....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#407) Enton


Enton
addikt

Honnan szedtek ennyi jó cuccot. Nekem eddig két artifact-om volt. Azokat is eladtam mert vacakot sem értek, meg egy de azt misszióhoz adták váltságdíjnak. :(

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#408) - = Zk = - válasza Enton (#407) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az a jó ebben a stalkeres gémben, hogy mindenhol van valami:C az hogy hasznos-é vagy sem, azt majd a megtaláló eldönti:C...
a fehér karikás részeknél pl van artifact dögivel, de ezt is a hely válogatja...

Imádom nagyon ezt a részt is...linearitás szempontból eltalálták megint, csakhát a bugzás...de felvoltam készülve lelkileg erre... :C
már most spórolok, hogy biztosra megvehessem:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#409) Enton válasza - = Zk = - (#408) üzenetére


Enton
addikt

A három rész közül én még mindig ezt találnám alapvetően, játszhatónak.
A SoC hát az tényleg olyan amilyen, de mára kiforrot, a CS meg hát nem is tudom, mostanában nem néztem még. Két misszió után arra azt kellet mondjam kszönöm de nem. :(

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#410) - = Zk = - válasza Enton (#409) üzenetére


- = Zk = -
félisten

PC Guruban olvastam egy képalát, miszerint a CS bukás volt.
Hát nemtudom, keményem megcáfolom..és vanmég a topicjában pár mókus, aki velem egyetért...:U ez van...:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#411) Enton válasza - = Zk = - (#410) üzenetére


Enton
addikt

Egy szóval nem mondtam, hogy rossz lenne. Hisz végig se játszottam. Majd ha sikerül végigvinnem, majd nyilatkozok arról is. De most még fontos dolgom van itt Pripyat-ban.

;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#412) virkir válasza - = Zk = - (#406) üzenetére


virkir
veterán

+Enton

A tuningolt SVDm-et még Crekk-ből hoztam a másikat meg a Vintart itt Jupiterben szedtem össze, fejbe lőttem egy Dutyi-s párost náluk volt mind kettő. :D
A CA "Lavina" amit most használok az itt Jupiterben van északnyugaton Kopachi mellett egy bádogbódé alatt lőszerrel egyetemben.
A sörétes bump szintén fejlövéssel került hozzám egy banditától.
A géppuskát egy zombitól szereztem amikor a tudósoknak mentem artiért a "Concrete Bathtube" anomáliához délkeleten.
Az artikat meg szorgalmasan szedegetem mivel sok helyen újratermelődnek.

romero28
Hogy a nyavalyába lehet felugrani a mozdony tetejére?

Valaki már megtalálta a 3. toolkitet a fejlesztéshez Jupiterben?

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#413) - = Zk = - válasza virkir (#412) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, újratermelődnek szerencsére:C....
de ugye ha vkit lepuffantunk, akkor nem kell tartani a többi haragjától, mert ugyebár semlegesek vagyunk....se stalkerek ,se banditák....ha lelövök 10 banditát, a többivel máshol tudok még beszélgetni, ugye?...

én Pripyatban találtam fejlesztést, odaviszem a csókának a katonai bázison, de lese xarja a fejemet:C...esetleg lesz még máshol is ilyen "banda"?.....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#414) Enton válasza - = Zk = - (#413) üzenetére


Enton
addikt

Eddig én úgy látom, hogy ha semlegeset lőttem, ha katonait, ha banditát lőttem semmi bajom nem lett utána, nem úgy mint a SoC-ban. Ott ha valakit leőttem akit nem kellet volna onnanstól kezdhetted előrébről, mert mindenki rádtámadt, de itt nem.
Itt megy mindenki rabolni a hullára. :D

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#415) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Hogy jutok Pripyatba? :B Ott tartok, hogy elvileg vmi csapatot kell összeszednem és akkor Nitrogén megmutatja az utat, de nem találok senkit aki jönne velem :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#416) virkir válasza Enton (#414) üzenetére


virkir
veterán

Így bizony.
Épp most lőttem le 2 stalkert 1 GP37-ért mert ahhoz gyűjtöttem lőszert meg 1 Vintarért és semmi gond nem volt a következő csapattal.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#417) virkir válasza Scholes9 (#415) üzenetére


virkir
veterán

El kell vállalni küldetéseket az emberektől és utána cserében majd jönnek veled.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#418) Scholes9 válasza virkir (#417) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Köszi :R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#419) zuchy válasza romero28 (#369) üzenetére


zuchy
őstag

Kipróbáltam, de még mindig megvan körbe az árnyék.

PC-STYLE.hu

(#420) romero28 válasza virkir (#412) üzenetére


romero28
senior tag

ugorj fel elöl az ütközőjére , majd az oldalsó korlátra és onnan tudsz ráugrani a tetejére .

zk : ez jupiterben van .

enton : CS-t én is megvédeném :D , még az sem rondított a képen , hogy nagyrészt a régi helyszíneken játszódott . amúgy is kicsit más látvány tárult elénk - átrajzoltak mindent a készítők . más : szerezz be egy jó detektort és kutasd az artifactokat , sok van belőlük és jó pénzt kapsz értük . minden hullát nézz át . volt olyan , hogy kitörés után kimásztam a rejtekből , és a környéken volt 2-3 új hulla - gondolom nem értek időben menedékbe , és nagyon jó cuccokat találtam náluk .

[ Szerkesztve ]

(#421) virkir válasza romero28 (#420) üzenetére


virkir
veterán

Erre gondoltam de béna vagyok mert nem akar össze jönni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#422) romero28


romero28
senior tag

ha valaki még nem jött volna rá :

vannak helyek - polc alatt , cső mögött stb... ahonnan nehéz , vagy szinte lehetetlennek tűnik kibányászni dolgokat . ilyen esetben használjátok a guggolás és séta (walk) kombinációt . így kicsit mélyebbre lehet hajolni . :K

virkir szedd össze magad , milyen stalker vagy :F :D :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#423) virkir válasza romero28 (#422) üzenetére


virkir
veterán

Elhízott, lusta, aki belefullad a pénzbe meg a cuccokba :D
Mivel fegyverből megvan minden (már az FT200-al nyomulok) inkább a harmadik szerszámot kéne megtalálni még Jupiterben.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#424) romero28 válasza virkir (#423) üzenetére


romero28
senior tag

:D

azt a kicsi zöld és nagyon barnán szőrös artifactot honnan szerváltad ?

(#425) virkir válasza romero28 (#424) üzenetére


virkir
veterán

Sajna már fogalmam sincs.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#426) stamy válasza - = Zk = - (#413) üzenetére


stamy
csendes tag

- = Zk = - #413 : Ne a katonaságra vidd a fejlesztést hanem Jupiter-be

#412 virkir : Olvass vissza. Készítettem egy térképet a toolkit-ek lelőhelyeiről ahol az összes toolkit fel van tüntetve de h könnyebb legyen a dolgok itt van újra [Call of Pripyat toolkits]

[ Szerkesztve ]

(#427) romero28


romero28
senior tag

pripyat-ban az óvodába hogyan lehet bejutni (persze ha egyáltalán lehetséges) :F
érdekes dolgok látszódnak az ablakból :Y

(#428) - = Zk = - válasza stamy (#426) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nemtok átmenni, mert kifagyok:W.....

(#414) Enton: köszi:C:R.....

(#420) romero28: köszi, köszi:C...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#429) virkir válasza stamy (#426) üzenetére


virkir
veterán

Az rendben van de te is csak kettőt, kettőt írtál most az a kérdés, hogy Jupiterben a kettő lenne a maximum mert annyi megvan és mint másonak nekem is gond a pályákon a közlekedés.
Legalábbis Jupiterből Creek-be vissza nekem is kifagyott Pripyat-ot még nem próbáltam.
Viszont a szerelő megadta feladatnak a 3.-at is.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#430) stamy válasza virkir (#429) üzenetére


stamy
csendes tag

Jupiter-ben csak kettő darab van . Attól még hogy a Jupiter-ben lévő szerelő feladja a 3.-at is hogy szerezd meg, az nem jelenti azt hogy annak kötelezően Jupiterben kell lennie (és nincs is ott) A 3. pedig emlékeim szerint Pripyat-ban van.

(#431) - = Zk = - válasza virkir (#429) üzenetére


- = Zk = -
félisten

énis fagyok:W.....
már egyik mentésemet sem tölti be:W...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#432) zuchy


zuchy
őstag

Én sikeresen átjutottam Pripyat-ba, csak nem tudtam, hogy mikor lesz, és rajtam kívűl volt 2 ember, de sikerült megúsznom. Sajnos az egyik meghalt.
Amúgy a SEVA-n nincsen egy tetves éjjellátó?
Full sötét van Pripyat-ban és nem látok semmit. Éjszaka.

PC-STYLE.hu

(#433) romero28 válasza zuchy (#432) üzenetére


romero28
senior tag

távcsöves fegyókra lehet rakatni olyan fejlesztést amivel látsz éjjel .

(#434) virkir válasza - = Zk = - (#431) üzenetére


virkir
veterán

Nekem eddig csak akkor fagyott amikor vissza akartam menni.
Remélem átjutok Pripyat-ba.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#435) virkir válasza romero28 (#433) üzenetére


virkir
veterán

Na ja, csak úgy marhára nem tudsz sprinteli ha már összesz@rtad a bokádat.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#436) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

1: pripyatból vissza kellett mennema "második pályára" a Gauss puskával?...nem semmi...ennyi volt Pripyat?:C.
2: távolban vannak monolith katonák, de szeretnének stalkerek lenni. elmegyek a bázisra, de bkit megkérdezek, nemet mondanak..a jelölés a terem közepére mutat:U...
szónokolnom kell?:Y...

#435) virkir: baaazki:C...de igaz:U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#437) romero28 válasza virkir (#435) üzenetére


romero28
senior tag

ne fuss az ellen elől , hanem ők fussanak előled ,és ők sz@rják össze magukat , vadásszál rájuk :D pripyatban a kórháznál szokott lődörögni mindig egy-egy kiméra , azokat punnyasztom unalmamban . :D - és már éjjel is :B

zk - asszem a gaussal az első pályára kéne visszamenni - itt akadtam el ugye... mivel lerohad a játék ahogy visszamegyek oda . :O
amúgy pripyat-ban még lesz küldi utána , nem csak ennyi volt . :K

[ Szerkesztve ]

(#438) - = Zk = - válasza romero28 (#437) üzenetére


- = Zk = -
félisten

csak a Gauss után lesz küldi pripyatban?:Y...nemááár:W....
akkor nekem itt a vége?!... :U

439: ésmos ezzel mit akarsz mondani?:C...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#439) romero28 válasza - = Zk = - (#438) üzenetére


romero28
senior tag

van valami küldi a gauss mellett, amit sárgával jelöl a küldik között , viszont a térképen nem jelöl semmit :U

virkir : milyen op-rendszeren nyomod ?

[ Szerkesztve ]

(#440) romero28 válasza romero28 (#439) üzenetére


romero28
senior tag

azt , hogy ahhoz is el kéne menni az első pályára valszeg :D
valami kulcs is kéne , első pályán találtam annó 1-et , de állítólag 2 kell . hogy mihez nem tudom .

(#441) sakto


sakto
őstag

Nekem nem idul a game
d3dx9_41.dll ezt irja!

(#442) stamy válasza sakto (#441) üzenetére


stamy
csendes tag

Beírod google-ba hogy download d3dx9_41.dll és bemásolod oda ahová a readme fájl majd mondja. [google]

(#443) - = Zk = - válasza romero28 (#440) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ó je:W.....
kimarad... :O
PDA-m

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#444) stamy válasza - = Zk = - (#443) üzenetére


stamy
csendes tag

mi a fene ez meg micsoda magyarítás :DDD
nem tudsz visszamenni creek-be mert kifagy?

(#445) - = Zk = - válasza stamy (#444) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ez egy kezdetleges "magyarosíítás" :C...
nem, nemigazán:W....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#446) romero28 válasza - = Zk = - (#445) üzenetére


romero28
senior tag

holnap reggel hoznak egy vinyót és tolom fel rá a win7-et ;)

- mivel rtm-es win7-en nincs ez az átjárás probléma , legalábbis úgy tudom .

sakto : egy sima directx frissítés is megoldja a gondodat .

[ Szerkesztve ]

(#447) - = Zk = - válasza romero28 (#446) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jólenne biztosra tudni:U....
:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#448) romero28 válasza - = Zk = - (#447) üzenetére


romero28
senior tag

9-10 óra körül jelzem majd , hogy mi a pálya :K

(#449) stamy válasza - = Zk = - (#447) üzenetére


stamy
csendes tag

win7-em van és nem fagy ki ha pályát váltok :D

[ Szerkesztve ]

(#450) - = Zk = - válasza romero28 (#448) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ha tudok, fellesek telóról:C....

(#449) stamy: sszameg:W...:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.