Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) - = Zk = - válasza emre (#348) üzenetére


- = Zk = -
félisten

egy OL modot megnéznék ennél is meg a CS-nél is :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#352) emre válasza - = Zk = - (#351) üzenetére


emre
veterán

itt tessék nézelődni

mod: mondjuk máig nem értem, hogy a CS-re miért nem készült 'total Conversion' mod

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#353) Enton


Enton
addikt

A vasúttol nem messze van egy bunker, jártam már ott párszor majd mos megint arra tévedtem, de most rájött négy kutya meg két zombie, az ugrálós féléből.
Jó nagy szemetek az ottani stalker-ok meg sem mozdulnak, végignéznék ahogy meghalok. Az előző pályarészen legalább sok segítőkész volt.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#354) - = Zk = - válasza emre (#352) üzenetére


- = Zk = -
félisten

franc..nem megy az orosz, sry:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#355) Enton


Enton
addikt

A bloodstuckerek ellen mi a legjobb?
Dobtam már gránátot is, de az elől elfut mire felrobban, lőttem már mp5-el, akval, pistol-al.
Már csak az ilyen nagyszabású rakétavető meg ilyenekkel nem próbáltam még mert olyanom nincs is.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#356) - = Zk = - válasza Enton (#355) üzenetére


- = Zk = -
félisten

sörényes... ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#357) Enton válasza - = Zk = - (#356) üzenetére


Enton
addikt

Hány lövéstől kéne megmurdelnie? Amugy mikor lőjem, miután lerakott, vagy mikor nem látom és hátulról támad? ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#358) - = Zk = - válasza Enton (#357) üzenetére


- = Zk = -
félisten

lődd:C
távolról, vagy rohangálj körbe:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#359) Enton válasza - = Zk = - (#358) üzenetére


Enton
addikt

Hínnye ez a sörétes bejött! Kösz a tippet! :R

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#360) - = Zk = - válasza Enton (#359) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nope:C

sörényes az első, TRs301 a másodlagos fegyverem..ennyi nálam egyelőre:C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#361) stamy válasza - = Zk = - (#360) üzenetére


stamy
csendes tag

Gauss puska elsődleges , Vintar BC másodlagos meg a backpack-ben CA lavina :D
Jupiter-ben lehet a tudósoknak dolgozni , ajánlom mindenkinek érdekes küldetések!

[ Szerkesztve ]

(#362) - = Zk = - válasza stamy (#361) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én a fejlesztésekkel akadok el:C
második pályarészen vagyok, de épphogy egy-két tuningom van:W.....
átmegyek Pripyatba, sztem már látótávolságon belül, meghalok:C....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#363) Enton


Enton
addikt

Én jelenleg:
MP5 meg TRS-301 kézben
Sörétes meg két kispukka zsákban.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#364) zuchy


zuchy
őstag

Hali!

Én is csatlakozom eme remek játékot játszó csapathoz.
Feltettem a laptopomra, és egész jól megy, most nem vagyok a rendes asztali gépem közelében, így ezen kell játszanom. Viszont van egy olyan gondom, hogy egy fekete árnyék vesz körbe. Van valami mód a kijavítására?

PC-STYLE.hu

(#365) Enton válasza zuchy (#364) üzenetére


Enton
addikt

A választ itt találod:
[link]

De ez is olyan valamit valamiért megoldás. Nekem pl egyáltalán nem tetszett ilyen beállítások mellett, és inkább használom a kockával. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#366) Lauda válasza Enton (#365) üzenetére


Lauda
félisten

Affene, pedig kerestem vagy fel orat a valaszert. Valaki irta, hogy a sun valamit kell kikapcsolni es jo lesz. :D

(#367) Enton válasza Lauda (#366) üzenetére


Enton
addikt

Az sem kizárt hogy segít. Azt még nem próbáltam. Ez tutira működik, csak hogy??? :(

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#368) Enton


Enton
addikt

Két klasz kép szerintem:

[link]

[link]

Ezekről az uj szörnyekről pedig azt hittem, szívósabbak, de kiderült hogy csak futni tudnak. :D

[link]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#369) romero28 válasza zuchy (#364) üzenetére


romero28
senior tag

én csak ezt a pár sort írtam át az user ltx-ben :
( egy orosz fórumról koppintottam) ;)

r2_sun_near 1.
r2_sun on
r2_sun_depth_far_bias -0,00002
r2_sun_depth_far_scale 1.
r2_sun_depth_near_bias 0,00001
r2_sun_depth_near_scale 1.

nagy fekete árnyék így nincs , és az fps sem esik a béka segge alá . :D

Enton : az a kertitörpe a legbutább lény az egész játékban , félig takarásból ha megszórod gránáttal mégcsak meg sem moccan :D :DD jók a képek amúgy , főleg az első , ahol villámlik :C

[ Szerkesztve ]

(#370) skeleton91


skeleton91
tag

Hi merre lehet átmenni Pripyat-ba mert egy csávó mondja hogy a Jupiter gyár alatti alagutakat keressem de sehol nem találom. :W

A "bump" a legjobb puska, azzal lehet rendesen aprítani a mutánsokat.

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#371) romero28 válasza skeleton91 (#370) üzenetére


romero28
senior tag

össze kell szedni pár társat,és csak velük tudsz átmenni , ott fognak gyülekezni a második helyszínen ( midsummer bázis ). az épület mellett - előtt van egy torony , oda kell majd értük menni,de előtte szerezz egy olyan ruhát amiben van légző berendezés .

(#372) Enton válasza romero28 (#369) üzenetére


Enton
addikt

A kocka így eltűnik. De mostmár elkezdett zavarni a körbecsíkozódás. :DDD

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#373) romero28 válasza Enton (#372) üzenetére


romero28
senior tag

akkor tedd vissza a kockát , és nem fog feltűnni a csíkozódás :D :DD :))

van egyébként új nvidia driver , talán segíthet az is kicsit :U

(#374) Lauda


Lauda
félisten

Most a 3 kozul melyik a jo? ;]

(#375) virkir válasza Lauda (#374) üzenetére


virkir
veterán

Melyik 3 közül? :)

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#376) Enton


Enton
addikt

Pár kép megint. Chimera vadászat előtről:

[link]

[link]

[link]

Plusz egy találós kérdés:

[link]

Hogy jutok be ebbe az épületbe, a 4dik papírdarabot kell összeszedni, way of pripyat küldi ha minden igaz.
Pontosan oda kéne bejutni ahol a kurzor van, de eddig nem jötem rá hogy lehet oda bemenni, mert mindenfelől kerítés van oldalt.
A zöldes kékes részt már bejártam, a piros a célterület, sárga vonal=kerítés.
Van az a kék nyíl ott be lehet menni de egy teherautó elálja az utan, ajtó nem nyilik onnan.
Valakinek valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#377) - = Zk = - válasza Enton (#376) üzenetére


- = Zk = -
félisten

épületen belülröl lehet odajutni. Van egy kijárat a lezuhant heli közelében, a paravánok mögött. Célxerü nappal menni, h lásd mi merre.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#378) skeleton91 válasza romero28 (#371) üzenetére


skeleton91
tag

Kössz. De mire kell légőberendezéses ruha?

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#379) zuchy válasza romero28 (#369) üzenetére


zuchy
őstag

Köszi mindenkinek, majd megpróbálom.

PC-STYLE.hu

(#380) zuchy


zuchy
őstag

Van egy helikopter egy magaslaton, de nem tudok oda jutni. Hogy lehet oda felmenni?

PC-STYLE.hu

(#381) Enton


Enton
addikt

A kereskedőnél az állomáson (midsummerben) kapható lett egy ruha Sawe vagy Sewa vagy mi a neve, az nekem jó pripyat-ba menni?
Ha nem honnan szedjem be a ruhát rá?

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#382) stamy válasza Enton (#381) üzenetére


stamy
csendes tag

igen a SEVA az jó lesz pripyat-ba

(#383) virkir válasza zuchy (#380) üzenetére


virkir
veterán

A három hajóból a legdélebbiben van egy stalker az fog segíteni.
Elsőre rádlő de utána segít.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#384) Enton válasza virkir (#383) üzenetére


Enton
addikt

Kedves fickó amugy!
De miután mondtátok sem lőttem le utána, pedig van nála valami ugyebár.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#385) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Nos elkezdtem és abba is hagytam :)
Rengeteget ront az élményen a nem megfelelő fordítás (angol magyar egyaránt )
Majd ha lesz normálisabb nyelvi file, vagy ha kiadják akkor nekikezdek megint, mert ennyit megérdemel :)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#386) stamy


stamy
csendes tag

elvileg pár órán belül feltöltöm a toolkit-ek lelőhelyeit (nem orosz felirattal hanem saját cucc lesz és magyar :) ) , hogy könnyebb legyen másoknak megtalálni és hogy fejleszthessenek fegyver!

(#387) zuchy válasza virkir (#383) üzenetére


zuchy
őstag

Kösz! :R

PC-STYLE.hu

(#388) - = Zk = - válasza stamy (#386) üzenetére


- = Zk = -
félisten

megköszönöm előreis:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#389) stamy


stamy
csendes tag

[Call of Pripyat toolkits]
Elég kezdetleges képek (gyors összecsaptam paint-tel :D) de remélem a lényegre jó lesz és segít megtalálni a toolkit-eket, majd csinálok egy igényesebb verziót de azon szerintem nem csak a toolkit-ek lesznek rajta. Ha valami rosszul van jelölve légyszíves szóljatok és kijavítom!
Sok szerencsét mindenkinek a kereséshez :D

[ Szerkesztve ]

(#390) emre válasza stamy (#389) üzenetére


emre
veterán

Köszönöm! :))
Minden elismerésen :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#391) Enton válasza stamy (#389) üzenetére


Enton
addikt

Egy kicsit összébbcsomagoltam ha nem baj:

[Call of Pripyat toolkits]

Plusz itt várakozni sem kell! :R

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#392) - = Zk = - válasza Enton (#391) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nagyon szépen köszönöm énis:C:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#393) Enton


Enton
addikt

A "hűtőtorony"-nál a rádióadást mire véljem, nem vágom ruszki language szal nem értem mit akarhat. De hiába kutatam át a területet nem találtam semmi érdemlegeset. :(

(#392) - = Zk = - válasza Enton (#391) üzenetére:
Ne nekem köszönd!!!

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#394) zalika


zalika
tag

Helosztok:)
Veletelenul nem tudtok magyar nyelvi fajlokat a jatekhoz??(linkelni) :D
Angolul is ertenem nagyjat csak sokkal hangulatosabb magyarul vegigjatszani :C

- Mit mondott Hófehérke, miután szeretkezett az összes törpével? - Na, ez a hét gyorsan elment...

(#395) stamy válasza Enton (#391) üzenetére


stamy
csendes tag

direkt raktam fel ekkora méretben meg .bmp-ben hogy a szöveg jól olvasható legyen mert jpg-ben nem annyira kivehető, de nekem ugyan nem baj :D

(#396) stamy válasza zalika (#394) üzenetére


stamy
csendes tag

hát ha neked a "Menj tó, öld meg xy-t , gyere vissza" féle magyarítás élvezetes hát te tudod :D én egyenlőre maradok az angolnál (mondjuk az angol sem a legjobb de nem annyira zavaró)[szerintem]

(#397) Enton


Enton
addikt

Eddig vagyunk Pripyatba négyen, megpróbálok most így átmenni.
Ha neadj isten kevés lenne, hol találok még jelentkezőt, mert ez a kettő volt akit tudtam a szövegek alapján kivenni, hogy mindenki őket ajánlja.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#398) mycso válasza romero28 (#369) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hali, ezt hova kell beírkálni??

Nálam is ott van a nagy sötét kör-árnyék.
Illetve néha nyom olyan lassulás, mintha diafilmet néznék.
Amúgy meg fut tökéletesen :F

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#399) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hát nem kilép Pripyat betöltése közben:W...... :O
de fealadatkezelőben fut... :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#400) romero28 válasza mycso (#398) üzenetére


romero28
senior tag

Vistán : C:\Users\Public\Documents\stalke~1.- itt lesz egy user ltx fájl , abban kell átírni az értékeket . ebben a mabbában - stalke~1 - vannak a mentések is .
amúgy egy directx frissítés és egy vga driver frissítés nálam csodát művelt , ezeket is ejtsd meg . :K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.