Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) - = Zk = - válasza lsc (#500) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Mit keresel Isc?:U:R...

Más!
apropó, szerettem volna átrakni 1680*1050-be a gémet, de olyan nincs...
user.ltx-ben átírható?...mert átírtam, és visszaugrott 800*600-ra...
elméletem szerint consloe-ból is átírható, de aztmár elfelejtettem :F
előszőr beállítom alapra, majd user.ltx-ben átírhatom tetszőlegesre?:U....
ki emlékszik ilyenre?:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#502) virkir válasza lsc (#500) üzenetére


virkir
veterán

Ezt hagy a fenébe állítólag az első pályáról kéne hozni valami spec. detektort és azzal mérni de nyelvtudás hiányában nem világos, hogy mit is kéne csinálni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#503) zuchy


zuchy
őstag

Pls help!

Feltettem az asztali gépre, de amikor betöltene bugtrappal kibob. Notbookon meg vígan megy, egyszer sem vágott ki. LOL. :((( :( :O
Van valami megoldás, vagy esélytelen?

Ja és win7 x64 van fennt. A notin meg 32 bites. Lehet az a baj? :(

Meg most le kellett töltenem ezt a DX9 es izét. Notbookon semmit nem kellett, pedig ugyanaz a telepítő. Hát beszarok.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#504) zuchy válasza zuchy (#503) üzenetére


zuchy
őstag

Na megoldottam. Átmásoltam a notiról az egész játékot. Az után is kellett neki a DX9-e dll. vagy mi, bemásoltam, viszont most már nem dob ki. :C

PC-STYLE.hu

(#505) emre


emre
veterán

Asszem elakadtam. :B
A pripyatba vezető úton, kiérek valami állomásra ahol volt jó sok snork is a fogadóbizottságban, a nyilacska egy ajtóhoz vezet a terület túlsó oldalán.
A fordítás szerint feszültségmentesíteni kell a door.
Hát én próbáltam gránáttal, RP-vel, de még mindig nagyon feszül. :DDD
Szóval hogyan tovább?
Köszi! :R

mod: U20 magyar olasz 3:2 :Y :C ezaz vazze

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#506) westcoastog


westcoastog
veterán

1 4. embert aki jönne pripjatyba merre találok? a tudósok bunkerében találtam 1 csávót, csak neki 2 artifactot kellene elvinni, de nem tudom azokat hol találom, hunk of meat, gingerbread man, azt hiszem így hívják a két artit,
na meg még van pár mellék küldi amit nem tudok megcsinálni..

(#507) - = Zk = - válasza emre (#505) üzenetére


- = Zk = -
félisten

fel a "hídra" és felkapcsolni az áramot...figyeld a légkábelezést ;)

(#506) westcoastog: én 3-mal mentem. énvoltam a negyedik..egy élte túl rajtam kívül ;)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#508) virkir válasza emre (#505) üzenetére


virkir
veterán

Nem feszültségmentesíteni kell hanem adni neki a matériából.
Megfordulsz amerről jöttél, és balra van egy trafó amire fel kell menni és bekapcsolni.

westcoastog
Ugyan ott a zöldruhást is el lehet hívni.
A bázison lesz egy kissé alkoholista típusú aki elküld a banditákhoz 5k-val akik levesznek +2-vel meg a pali lejmol ruhára még 500-at.
Ezzel a kettővel meg a toronybelivel mentem át.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#509) westcoastog válasza virkir (#508) üzenetére


westcoastog
veterán

úgy néz ki sínen vagyok, a zöldruhástól, meg vano-tól is meg kellet kérdezni mehetünk e,
elvileg most a blowout elől rejtve kell maradni aztán indul a mandula :K

szerk: nem jó, elment a blowout, de még mindíg nem akarunk el indulni, zulu csak mondja a szöveget és semmi.. pedig 4en vagyunk, zulu, vano, sokolov, meg én :F

[ Szerkesztve ]

(#510) virkir válasza westcoastog (#509) üzenetére


virkir
veterán

Ruhád van már rendes mert addig nem enged el.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#511) westcoastog válasza virkir (#510) üzenetére


westcoastog
veterán

őő hát nincs, az alap fos van :B
lehet akkor gyűjteni kéne seva-ra vagy valami másra, de már nem tudom hol szerezzek artit :F legtöbb helyen már összeszedtem :F

(#512) virkir válasza westcoastog (#511) üzenetére


virkir
veterán

Érdemes legalább két kört gyűjtögetni mert újratermelődnek.
A SEVA meg a minimum.
Amiket bekereteztem zölddel érdemes összeszedegetni aztán vagy eladod vagy megtartod.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#513) emre válasza virkir (#508) üzenetére


emre
veterán

virkir; - = Zk = - Köszönöm :R

Innét már eggyszerű volt, igaz a másik oldalt is volt valami amit be kellett kapcsolni, de azt már mutatta az irányjelző.
Viszont sajnos nálam is kilép a game a pálya betöltése közben.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#514) skeleton91


skeleton91
tag

Üdv hol található az oázis műtárgy, mert már egy csomó embert végigkérdeztem de még mindig semmi, és a hűtőtornyos küldinél mit kell csinálni?

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#515) virkir válasza skeleton91 (#514) üzenetére


virkir
veterán

Amit délen sárgával bekereteztem
Nem egy egyszerű én hagytam a fenébe.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#516) snataniel


snataniel
tag

Sziasztok!
Valaki Tudna segíteni a játék telepítésében?
Üdv!

Kárpátia!!!

(#517) - = Zk = - válasza snataniel (#516) üzenetére


- = Zk = -
félisten

...átmenjünk, vagy mi?:U ;)

emre: nekemis elég keményen... :W
neked akkor lép ki mikor pripyatba kéne átesned? mert arra van megoldásom, szólj, és küldöm PÜ-ben... :K

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#518) westcoastog válasza virkir (#512) üzenetére


westcoastog
veterán

kb milyen időközönként termelődnek újra az artik?

(#519) virkir válasza westcoastog (#518) üzenetére


virkir
veterán

Nem tudom de nekem a PDA-n mindig írta ha volt már újra arti azokon a helyeken ahova egy küldetésben leraktam detektorokat.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#520) - = Zk = - válasza virkir (#519) üzenetére


- = Zk = -
félisten

..és azt miként mutatta a PDA?:Y:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#521) emre válasza - = Zk = - (#517) üzenetére


emre
veterán

Köszi, még szenvedek vele.
Igen gyakorlatilag már tölti be a pályát amikor...
Már kaptam egy tippet ( skeleton91 köszi :R )
De nálam nem műkszik, most megpróbálom másképpen.
Ahogy Rejtő Jenő irta: mindennek van határa de megkerüljük.

No mire mindezt megírtam, megoldódott a probléma.
Nekem valahogy másképp működik. :DDD

Azért tuti ami tuti küld el, mert most nem tudom mit csináltam, de végre jó.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#522) - = Zk = - válasza emre (#521) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor jó:C:R
pls próbáld ki, hogy visszatudsz-e menni onnan az első pályarészre..:R köszönöm:C
keresem és küldöm :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#523) westcoastog válasza virkir (#519) üzenetére


westcoastog
veterán

az 1 mellék küldetés volna? mert akkor jó volna tudnom kitől kell fel venni a feladatot :U

(#524) stamy válasza - = Zk = - (#520) üzenetére


stamy
csendes tag

ahová letelepítetted a detektorokat ott a pda úgy mutatja hogy ráviszed az egeret pl az anomaly asphalt-ra és ki fogja írni hogy milyen artifact-eket találhatsz ott , vagy hogy nincs ott semmi , de akár a tudóst is megkérdezheted hogy mi a helyzet artifact téren

westcoastog: igen az egy mellékküldetés és a tudósoktól tudod felvenni

[ Szerkesztve ]

(#525) skeleton91 válasza virkir (#515) üzenetére


skeleton91
tag

Ja az, akkor már tudom hogy miért dob vissza folyton a föld alatt. Ezzel szenvedtem egy ideig aztán eljöttem onnan.

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#526) - = Zk = - válasza stamy (#524) üzenetére


- = Zk = -
félisten

leesett, köszönöm:C:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#527) westcoastog válasza stamy (#524) üzenetére


westcoastog
veterán

értem :R

(#528) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

pályaváltások közti kifagyásra más 5let:
Autosave-et kikapcsolni, elmenteni és elméletileg működik...
nálam nem.... :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#529) emre


emre
veterán

No, vissza tudtam jönni pripyatból az öbölbe-be
eddig no problem

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#530) - = Zk = - válasza emre (#529) üzenetére


- = Zk = -
félisten

emre pls PÜ, hogy honnan van és melyik verziót használod a gémből:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#531) snataniel


snataniel
tag

Sziasztok!
Sikerült felraknom a gamet 1-2 Segítőkész kolléga segítségével ^^ (ty)
(én voltam béna annyira nemis volt nehéz)
Nektek hogy megy a game?
Mert nekem egy ilyen cfg-vel:
8800GT 512
E6600 @ 3.00
2GB 800MHz Rammal - 1280*1024-es Grafon Minden Maxon Nagyon jól pörög a game ^^

Üdv!

Kárpátia!!!

(#532) virkir válasza emre (#529) üzenetére


virkir
veterán

Hogyan lehet visszajönni mert nekem csak egy küldetést ad a katonai pk. és senkivel még beszélni sem tudok.
Viszont kaptam egy jó páncélt amit kéne egy kicsit fejleszteni mielőtt azt a küldetést megcsinálnám.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#533) emre válasza - = Zk = - (#530) üzenetére


emre
veterán

ment pü.

virkir Engem ez a csóka hozott vissza, és semmi gond nem volt a betöltéssel:

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#534) westcoastog


westcoastog
veterán

nah szuper, nekem is kifagy a cucc pripjatyba való belépéskor...

(#535) romero28 válasza emre (#533) üzenetére


romero28
senior tag

tudom , hogy ő visz vissza , de mikor betöltődik az első pálya , akkor 5-10 mp után bugtrap hibaüzivel kidob a játék :O

(#536) emre válasza romero28 (#535) üzenetére


emre
veterán

Értem, de mégsem. :F
Eddig el sem jutottam Pripyat-ba. Most újra raktam az egészet és semmi gond se oda se vissza. (kopp-kopp-kopp) :))

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#537) skeleton91


skeleton91
tag

És is vissza tudok menni Creek-be. Amúgy tök király a játék vége, de nem akarom lelőni a polyént mert még vannak akik nem jutottak el oda.

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#538) emre válasza skeleton91 (#537) üzenetére


emre
veterán

Hát ha ez a vége, akkor szerintem lett volna mit csiszolgatni rajta, de még mindig sokkal értelmesebb mint a CS. (vagy csak nem értettem kristálytisztán :DDD )
Viszont szinte nem is bugos. Én nem ilyen stalkerhez vagyok szokva. :DDD
Más kérdés, hogy kicsit rövidke annak ellenére is, hogy szinte csak a fő esemény vonalán közlekedtem. Majd ha lesz frankó magyarítás akkor körülnézek rendesen, mert szinte biztos hogy a felét kihagytam, ahogy végiggondolom az apróságokat amiket nem vállaltam el.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#539) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

XP alatt van 1680*1050-es képernyőfelbontás:C...mik vannak...
2: DX9-ben milyen "gagyi" zseblámpa fénye sokkol, szó szerint. ha 40 percet állok egy lámpa alatt, erősebben világítok, mint ez:W....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#540) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#539) üzenetére


- = Zk = -
félisten

...éééés XP alól is kidob:W...
pedig ezmár egy másik verzsön.....hát sztem részemről itt a játék vége :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#541) virkir válasza emre (#533) üzenetére


virkir
veterán

Na ez a baj, hogy nálam senki nem támasztja a falat itt.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#542) emre válasza virkir (#541) üzenetére


emre
veterán

Érdekes, monjuk nekem is csak az elején volt ott.
Én közvetlen a gauss megszerzése után visszamentem a hajóra (patak vagy mi?)
Ott a csóka fel is újította a stukkert + 1-2 küldi adódott, majd ezek után mentem megint pripyatba, de a vezető ott volt akkor is a kocsmában.

Ha gondoljátok elküldöm a gauss megszerzése körüli mentéseimet mailben.
De ehhez tudni kell god mod-dal tolom :B (meg mást is belepiszkáltam :DDD )
Tehát ha egyből kidob tessék rám fogni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#543) sinci válasza emre (#542) üzenetére


sinci
tag

Helló

Az "Unlimited Weight"-re létezik már valamiféle megoldás? Mert ez az 50kg egy bakfitty az én gyűjtögető "életmódomhoz".

(#544) emre válasza emre (#542) üzenetére


emre
veterán

Lassú voltam, szóval küldöm a mailt, - = Zk = - megy neked is.
Nem várom meg míg válaszoltok. :N
Hét mentés van benne, ebből asszem öt pripyat, kettő öböl közvetlen pripyat után.
Remélem tudjátok használni.
Ha kell még esetleg más szóljatok nyugodtan, remélem tudjátok használni.

sinci Természetesen van megoldás, 1382 Cheat mod Nem ezt használom, de lehet jó lesz. (5000Kg ;] majd átírod )
Amit használtam azt már nem találom 1384_mod_ODDBKo ezen a néven lehet keresni.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#545) - = Zk = - válasza emre (#544) üzenetére


- = Zk = -
félisten

köszönöm....:R

bazki emre :DDD ...500kiló mentésenként...menni ycucc van nálad vazz?:C....
nálam betölt, és meghalok 3-5 percen belül:C....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#546) emre válasza - = Zk = - (#545) üzenetére


emre
veterán

Bocs, szóltam hogy óvatosan :DDD
Én is gyűjtögetek.

Ha megmondod melyik kell csinálok másikat üresen. :DD

Megvan, ez az A good Mod amit az elöbb nem találtam ez direkt link
Ez meg az oldal ahol találtam

Azért szerettem, mert volt minden a csaposnál, olcsón javították a cuccot, és jó áron vették meg utána. Gyakorlatilag egy pályabejárásra tökéletes.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#547) - = Zk = - válasza emre (#546) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:R
óó, ha már lehet...
olyan kéne, hogy megérkezem pripyatba. a legelső láb vetés ezen a területen....
tehát a gauss előtti, ugyanis szeretném kipróbálni, hogy visszatudok-e úgy jönni az öbölbe:U...de sztem nem valószínű:W

szerk:
nemtok cirill-ül:W:C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#548) emre válasza - = Zk = - (#547) üzenetére


emre
veterán

Én sem, de ott a google translate (ENGLISH VERSION fülecske)
Egyébként meg az ltx. fájlokhoz nem nagyon kell orosz tudás.
Nekem csak azért kellet hogy a kpl. gamedata mappát nem a nulláról kezdjem el megírni.
De a good mod egész kellemesre sikeredett.
Gyakorlatilag ki tudtam tesztelni az összes fegyvert, ruhát, sisakot (ezzel nem tudtam megbarátkozni) mert elérhetőek voltak. Ja és az artifactok ebben a mod-ban kicsit meg lettek piszkálva. Szóval nem nagyon kell kötszer :D

Ment mail két mentésről.

mod: mentem meccset nézni remélem ezek a vén szarosok is tudnak olyan lelkesedéssel focizni mint az U20-as csapat. Szünetben lehet benézek ha esetleg még kellene valami.

Ja kipakoltam a hátizsákot :DDD :

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#549) - = Zk = - válasza emre (#548) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:R
ink adtad volne el és lenne pénzem ;]
lenne miből turbóznom a fegyókat:C:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#550) hito


hito
nagyúr

WAREZ-topic ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.