Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) emre válasza Varga Csaba (#700) üzenetére


emre
veterán

Akkor neked is csak a kiürítéses feladat lehet vissza.
Nézd meg a főnököt pripyatban a fegyvermester, meg az orvos mellett.
Ezt nekem is kicsit nehezen adta a game.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#702) Varga Csaba válasza emre (#701) üzenetére


Varga Csaba
aktív tag

Abban a szobában ahol a fegyvermester és a doki van nincs harmadik személy.

A parancsnok az emeleten (annak kellett a gauss-t megmutatni) nem aktív, nem lehet vele beszélgetni..

A gyenge angolommal azt veszem ki, hogy az lenne a feladat hogy kiderítsem honnan érkeztek a helikopterek elektonikáját kinyíró "bit"-ek...

De semmi ötletem, mellé még a kidergaten-be /óvoda/ se tudok bejuni...
(ez az egyetlen felderítetlen épület pripjatyban)

''Egy haver mondta: ''szerintem a linux egy nagyon szar windows'' by Mefistofeles''

(#703) emre válasza Varga Csaba (#702) üzenetére


emre
veterán

Drága druszám, hát méé' nem ezzel kezdted??

Ha körbejárod az óvodát, akkor kell hogy találj egy hullánál valamirt ami erősen emlékeztet egy detonátorra, vagy dinamitkötegre, vagy mindkettő. :D
Ha ez megvan akkor ahhoz az ajtóhoz mész ahova a nyilacska mutat, oszt széjjelrobbantot a bejáratot. A többit rádbízom, cselekedj belátásod szerint. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#704) Varga Csaba válasza emre (#703) üzenetére


Varga Csaba
aktív tag

Zsákutca, körbejártam az óvodát kerítésen kívül-belül de nincs holtest (nem találtam meg).

És a térképen sincs odamutató küldetés..

''Egy haver mondta: ''szerintem a linux egy nagyon szar windows'' by Mefistofeles''

(#705) emre válasza Varga Csaba (#704) üzenetére


emre
veterán

valami sugárzó forrást kell kikapcsolni.
az eleján egy ruhaszárító szerü basz van, + 1-2 hulla
asszem utána kell menni az óvodához

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#706) lsc válasza Varga Csaba (#704) üzenetére


lsc
nagyúr

Pedig jól mondja a kollega, mielőtt az óvodához mész meg kell találni egy csapatot /ami már csak 3 hulla lesz/, az egyiknél van egy "robbanóanyag csomag", azzal kell berobbantanod az óvoda ajtaját .

Az élet kegyetlen .

(#707) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Merre találom a piros kártyát? A sárga már megvan.

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#708) virkir válasza Varga Csaba (#704) üzenetére


virkir
veterán

A többi küldetést megcsináltad pripyat-ban?
Monolit szobor megnézése, kontroler kiirtása, mert csak ezek után adja a további küldetéseket.

lsc

Majd kiengedni a frigóból a katonát :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#709) Varga Csaba válasza virkir (#708) üzenetére


Varga Csaba
aktív tag

A szobrot megnéztem, lementem a földalatti laborba a lifttel kinyírtam a 3 yodát is.

Találkoztam az öngyilkos katonával is, a frigóban lévő katona az merre van?

''Egy haver mondta: ''szerintem a linux egy nagyon szar windows'' by Mefistofeles''

(#710) lsc válasza Varga Csaba (#709) üzenetére


lsc
nagyúr

Az óvodában, az "emlékmű" vagy "oltár" alatt .

Az élet kegyetlen .

(#711) JAckass6


JAckass6
tag

Sziasztok!
olyan problémám lenne, hogy nem mutat semerre a 'nyíl' a térképen, feladatnak pedig ezt írja: "to gather a detachment for a hike in the Pripyat". valami csókával beszélgettem előtte, fennt egy toronyban ahol egyedül volt, mellette a polcon egy MG amit nem lehetett felvenni.. tudnátok segíteni hogyan folytassam?

(#712) Varga Csaba válasza JAckass6 (#711) üzenetére


Varga Csaba
aktív tag

Szerezz magadnak egy SEVA ruhát , vagy más zárt légzőrendszerű ruhát, illetve toborozz segítséget az átkeléshez... (Beszélgess az emberekkel, kérdezd meg őket jönnek-e veled)

''Egy haver mondta: ''szerintem a linux egy nagyon szar windows'' by Mefistofeles''

(#713) atesz999


atesz999
tag

Üdv!

Nem tudná valaki megmondani,hogy hova menti a játék a graifikai meg egyéb beállításokat Win7 alatt? Illetve a mentett állásokat.
Előre is köszi.

(#714) virkir válasza atesz999 (#713) üzenetére


virkir
veterán

c:\Users\Public\Documents\

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#715) atesz999 válasza virkir (#714) üzenetére


atesz999
tag

Jah,ezt már én is néztem,nálam a Public könyvtárban van egy olyan,hogy Public Documents,azon belül egy Microsoft mappa,de az teljesen üres.
Szóval valahogy így:

Users\Public\Public documents\....
De ebben csak a Microsoft mappa van,az meg üres.

Hát nem tudom hol lehet...

(#716) virkir válasza atesz999 (#715) üzenetére


virkir
veterán

Akkor nézd meg az fsgame.ltx második sorát ott mit ír.
Nálam az összes stalker ide rakja a mentéseket.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#717) gery dee


gery dee
aktív tag

Sziasztok. Csatlakozom Nightvison kollégához és a magyarításon fogunk dolgozni , igaz már én is elkeztem így egyénileg fordítani de pont a lényeg nincs még lefordítva. :)
Szóval hamarosan így vagy úgy de lesz magyarítás :)

Abban a pillanatban aláírás.

(#718) atesz999 válasza virkir (#716) üzenetére


atesz999
tag

Jah,tényleg az van benn amit írtál,csak nekem a win7 nem a C: meghajtón van,és ezért nem találtam meg.De már megvan.
Köszi a segítséget.

(#719) laccczka


laccczka
tag

Megvan a megoldás hűtőtoronynál lévő detektoros küldetésre. :D

Kaptam az Öbölben a csapostól (talán Beard vagy valami ilyesmi a neve) egy kisérleti detektort. Ezzel mentem a következő pályán a hűtőtoronyhoz, ahol elővettem a detektort és láss csodát...

Tovább nem mesélek, nem lesz spoiler :)

Ha nem mondtam újat elnézést kérek, csak segíteni akartam.

Hopp!!! Most látom a kollega már megoldotta a 623-as hozzászólásánál.
pedig átolvastam a topikot :W
Mindegy, a jó szándék a lényeg. :D

[ Szerkesztve ]

"...mert a víz melegebb mint a hőmérséklet..." egy ismeretlen zseni értekezése a víz felett lévő ködről.

(#720) 2o1i válasza laccczka (#719) üzenetére


2o1i
senior tag

Amúgy azt a "flash" artifact-ot megtalálta már valaki, ami ehhez szükséges lenne?

[ Szerkesztve ]

(#721) 2o1i


2o1i
senior tag

Ma végre megtaláltam a kicsikét. Örült is PDA, amikor meglett. Kiírt valamit oroszul,aztán ennyi. Nem tudtam mihez kezdjek vele. Maradt a detector gyűjtögetés.
Most várom, hogy készüljön végre el a perfect detector...

(#722) arpeen2


arpeen2
senior tag

Ennél a 3 detektoros résznél én is megfőttem srácok !

Kivettem a tóparti alvázból, a markolóból és még ezek előtt megcsináltam a tudósoknak a küldetést amiért adtak is valamit (gondolom a 3. detektort, franc sem figyelte) mégsem fogadja el a szerelő tőlem őket. 30x körbejártam mindent, kezd idegesítő lenni, pedig amúgy jó játék lenne. Valakinek ötlet?

(#723) muxi-muxi válasza atesz999 (#713) üzenetére


muxi-muxi
senior tag

Gondolom a cirill betűs verzió van meg neked is, min oly sokunknak. Egy ilyen könyvtárra keress rá hogy"docume~1", mert ebben van XP alatt, gondolom nagy változás nincs a mentéseknél W7 alatt sem...

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#724) 2o1i válasza arpeen2 (#722) üzenetére


2o1i
senior tag

Nem vesztesz sokat, ha kimarad ez a küldi.
Amennyit szoptam én is vele, hogy meglegyen mind3 (mer ugye ha találtam korábban ilyen detektort, eladtam és mire találtam 3-at...) . Kb. 2-3 órába telt, mire végül meglett minden, és mindezek eredménye egy 10 másodperces dolog, ami lehet látványos volt, de nem érte meg a szenvedést.

Lehet ha rákeresel youtube-on lesz róla videó, hogy mi történik a perfect detektoros küldi végén.

(#725) laccczka válasza 2o1i (#724) üzenetére


laccczka
tag

Mondjuk a detektort megtarthatod mert nem csak az artit hanem a csapdákat is mutatja. Sokkal gyorsabb a haladás ha nem kell állandóan a csavarokat dobálgatni. :D

"...mert a víz melegebb mint a hőmérséklet..." egy ismeretlen zseni értekezése a víz felett lévő ködről.

(#726) 2o1i válasza laccczka (#725) üzenetére


2o1i
senior tag

Én a sima "Veles" detektorokat adogattam el mindig. Ezt az újat örökbe fogadtam. :DDD

(#727) arpeen2


arpeen2
senior tag

Mikor mennék vissza a hajóhoz, a detektookat leadni, betölti a pályát, majd kb 5mp után kifagy, van erre valami ötletetek ?

(#728) arpeen2 válasza arpeen2 (#727) üzenetére


arpeen2
senior tag

tárgytalan...

(#729) Vladi válasza arpeen2 (#728) üzenetére


Vladi
nagyúr

Kiolvadt? :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#730) foxboro


foxboro
tag

Hello Mindenkinek!
Most nézem az orosz verziót :) A kötözést és vérzéscsillapítást rá lehet tenni gyorsbillentyűre???
Így elsőre nem találkoztam vele defaultban....
Üdv!

(#731) lsc válasza foxboro (#730) üzenetére


lsc
nagyúr

F1-F2 billentyű, F3 a sugárzás elleni injekció, F4 a kaja /konzerv/.

Az élet kegyetlen .

(#732) virkir válasza lsc (#731) üzenetére


virkir
veterán

Tedd hozzá, hogy az inventory-ban szabadon lehet cserélgetni a dolgokat amire tetszik.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#733) foxboro válasza lsc (#731) üzenetére


foxboro
tag

Köszi szépen, és köszi Virkir-nek is!

Akkor megint elkezdődik a móka! :) :) :)
Látom a SOC és CS-s arcok újra itt vannak a fórumon. :C :C :C
Elsőre talán a COP nem változott grafikailag látványosan....
Üdv Mindenkinek!

(#734) skeleton91


skeleton91
tag

Én félretettem a gamet, megvárom a Magyarországi megjelenést. Sztem az sokkal kiforrottabb lessz mint az orosz. De különben vagy 4-5x kijátszottam, nekem nagyon bejött.

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#735) Vladi válasza skeleton91 (#734) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nem mondod, hogy már vagy ötször végigvitted? :Y

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#736) muxi-muxi válasza Vladi (#735) üzenetére


muxi-muxi
senior tag

Én is már másodjára viszem :)

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#737) dangerzone


dangerzone
addikt

Milyen ez az eddigi orosz verzió? Mennyire bugos? Mennyire játszható?

(#738) emre válasza dangerzone (#737) üzenetére


emre
veterán

Teljesen játszható, ha eltekintünk a ratyi fordítástól.
Mert ha nem tudjuk kibogozni hogy pontosan mit csináljunk az nem kicit befolyáslja ajátékot.
Én egy komolyabb buggal találkoztam, mégpedig Pripyatba pályabetöltéskor dobott ki.
De valahogy sikerült megoldanom. Szerintem kb. olyan szinten van mint a CS az 1,504 peccsel. :D
Szóval tök jó. De itt egy teszt, mondjuk elég halványra sikeredett, de a semminél többet ér

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#739) dangerzone válasza emre (#738) üzenetére


dangerzone
addikt

Köszi, átfutom! ;)

(#740) skeleton91 válasza Vladi (#735) üzenetére


skeleton91
tag

De, mondom.

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#741) emre


emre
veterán

elvtársak tök pöcs vagyok :DDD
most veszem csak észre, hogy nálam a grafikai beállításoknál nincs dx10 opció? :F

"micsinájjak micsinájjak?
túrjam orram, vagy pisáljak?"
Részlet Laár András Micsinájjak c. verses eposzából

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#742) Scholes9 válasza emre (#741) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:) Nem tudom mi lehet nálam nincs gond Vistán toltam ki és volt Dx 10 :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#743) emre válasza Scholes9 (#742) üzenetére


emre
veterán

ejj, hát akkor az xp miatt, mondom pöcs vagyok :W
na majd ha a W7 beficcen.
azé köszi, sikeresen felhomályosítottál

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#744) CptMisi


CptMisi
őstag

Üdv!
visszatértem, hogy feltegyem azt a kérdést, milyen hosszú a játék? remélem olyan velős, mint az elődjei :K free-mode van? mert haver azt mondta, hogy nincs, de szerintem csak béna :DD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#745) Scholes9 válasza emre (#743) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#746) emre válasza CptMisi (#744) üzenetére


emre
veterán

Sajnos nem olyan velős, nincs az a nyüzsgés mint a cs-ben. De van akinek ez tetszik jobban. A fő küldetés kicsit rövid, a haverod meg tényleg béna :DDD
A napokban linkeltem egy tesztet :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#747) CptMisi válasza emre (#746) üzenetére


CptMisi
őstag

:DD gondoltam :DDD
azt mondta, hogy azért mellék küldetésekből akad dögivel :K remélem így van :B mindegy, mind3 fent lesz a gépen, ha egyiket megunom jöhet a másik :)) persze normális keretek közt nem 24órában :DD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#748) emre válasza CptMisi (#747) üzenetére


emre
veterán

Az a titka, hogy amikor fel kellene szállni a helikopterre, közvetlen mentsél, aztán jöhet a főcím, stb. Aztán ha kedved tartja mentés betölt és nem szálsz fel. Ezzel a fő küldetés véget ér. Amíg nincs rendes fordítás a mellékküldetéseket csak megérzésre lehet csinálni, tuti marad 1-2 amivel nem tudtál mit kezdeni.

mod:
Mi az hogy mind a három, nekem csak a shoc-ból van három: Inferno, OL2.2, Origi :DD
És akkor még mindig marad mod amit ki kellene próbálni,
Pl.: Priboy story, 2009mod, LURK, OL2009RC1, Soljanka, Old Good Stalker stb

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#749) CptMisi válasza emre (#748) üzenetére


CptMisi
őstag

nem modolok:D majd a SHoCH-ra rárakom a 2009es modot, vagy mit, és ennyi, talán OL :DD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#750) arpeen2


arpeen2
senior tag

Pripyat-ban vagyok megfőve immáron. Sehol nem jelez feladatot, az összes épületet bejártam, mindenkivel beszéltem, a detektorokkal már 2x körbejártam a terepet, mint valami aknakereső, de semmi. Segítsen aki tud legyen szives. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.