Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) CptMisi válasza elnofx (#100) üzenetére


CptMisi
őstag

ezt a S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl topikban már jó ideje belinkelték...(ott is a helye) :B

Vladi: óóó én tudatlan :DD

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#102) skeleton91


skeleton91
tag

Azért kár hogy csak jövőre jelenik meg, de nem baj mert addigra már lesznek hozzá peccsek.

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#103) keIdor


keIdor
titán

ruszki

Kint van az orosz verzió... sajnos mint tudjuk az angol csak tavasszal jön.:(
Akinek van tapasztalata a bugokról ne fojtsa magába!

Addig is remélem lesznek lelkes emberek, akik majd angolosítanak.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#104) CptMisi válasza keIdor (#103) üzenetére


CptMisi
őstag

szép! majd megírom :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#105) Lauda válasza keIdor (#103) üzenetére


Lauda
félisten

Most neztem eppen en is. :C :Y

(#106) Dark KillerX


Dark KillerX
addikt

Első komoly hátránya a Dx11-nek;Xp-n(ez még érthető),és Vistát nem futtatható a játék,lehet hogy beteszi a kiskaput ez sok játékosnál.Amúgy lesz Dx11-es folt Vistára?

(#107) skeleton91


skeleton91
tag

Itt az intro:[link]
Gameplay:[link]

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#108) Lauda válasza Dark KillerX (#106) üzenetére


Lauda
félisten

Az hogy lehet h nem fut egyiken se, infot tudsz errol? :D Szvsz kizart, h csak win7-en futna. :N

(#109) skeleton91


skeleton91
tag

Gameplay:[link]
[link]
[link]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#110) skeleton91


skeleton91
tag

Gameplay:[link]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#111) skeleton91


skeleton91
tag

Gameplay:[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#112) VinoRosso


VinoRosso
veterán

mi ez a pangás? Kijött a játék és semmi hype? Vagy már mndeki játszik vele..

(#113) CptMisi válasza VinoRosso (#112) üzenetére


CptMisi
őstag

Oroszországban... :O

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#114) Lauda válasza skeleton91 (#111) üzenetére


Lauda
félisten

Itt is billeg jobbra -balra jarasnal. :O

CptMisi: nem csak ott szvsz. ;] :P

(#115) - = Zk = - válasza Lauda (#114) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem biza ;] ...angolul, ráadásul :C

kajálsz, és csámcsog..mekkora flash:C

116: qrva gyorsan töröld amit írtál, mielőtt kokit kapsz! :U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#116) Cooler98 válasza Lauda (#108) üzenetére


Cooler98
csendes tag

Csak Win7 en fut a ruszki kiadás védelme miatt, mely nem enged tovább origi cd key vagy cd nélkül (szerencsére Win7 re még nincs) ... tehát ha warezolsz:win7 :)

Szívesen várjuk az angol nyelvű feliratot :)

(#117) CptMisi válasza - = Zk = - (#115) üzenetére


CptMisi
őstag

bakker te is 27en nyomod, azt hittem már, megy valakinek vistán :O
Lauda: látod, te neked megy, és billeg...nekem nm megy...egy kérdés: "dobozos" kiadással próbálkoztál CS-ben? mert lehet valami akörül lehet a gond... :U

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#118) - = Zk = - válasza CptMisi (#117) üzenetére


- = Zk = -
félisten

AMD ATI logó befigyel indulásnál:C.....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#119) Lauda válasza CptMisi (#117) üzenetére


Lauda
félisten

En meg nem probaltam, a gameplayen billeg rendesen. Cs meg itt van bontatlanul, meg nem kerult fel az eredeti, de sokaknak az is billegett, szoval nem ez a baj. :O :DD

- = Zk = - Akkor ignoralom is a gamet orokre. :C

(#120) - = Zk = - válasza Lauda (#119) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Í. J.
:C :P

121: fórdítód nincs a böngésződben?:C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#121) Vladi


Vladi
nagyúr

Szép dolog. Megjelent a játék, de a weboldalán nincs erről hír. :DDD

najó az oroszon lehet van, de az meg nagyonciril.

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#122) Vladi válasza - = Zk = - (#120) üzenetére


Vladi
nagyúr

Mik vannak! :Y

Google fordítóból ennyit tudtam kihámozni:
S.T.A.L.K.E.R fesztivál október 3.

Aki S.T.A.L.K.E.R jelmezben megy, az ajándék CD-t kap.
De azért felhívják a figyelmet arra, hogy ez egy békés esemény, fegyvert lehetőleg
senki ne hozzon magával. Más világ az no... :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#123) - = Zk = - válasza Vladi (#122) üzenetére


- = Zk = -
félisten

" De azért felhívják a figyelmet arra, hogy ez egy békés esemény, fegyvert lehetőleg
senki ne hozzon magával. Más világ az no... "

a hozzáfűznivalódtól bepisiltem a röhögéstől, köszi:C

Énis meglepődtem, mikor ATI majd AMD logó befigyelt:U....Hát ez van. Elfogyott a ...-nek a pénze, vagy nagyobb "powert" láttak a DX11-ben.... Nagyon remélem, hogy a CD galaxis kifodja adni szinkronosan....Megszoktam, CS után...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#124) Vladi válasza - = Zk = - (#123) üzenetére


Vladi
nagyúr

Szinkronost szeretnék én is.

Egyébként eszem megáll. Azt hiszem kezd kitörni rajtam a stalker láz. :DD
Ukrajna csak 100km ide. Biztos találnék kárpát aljai magyar ismerőst aki jár haza... :U
Azt mondja... 146 hrivnya, az annyi mint... váááá 3000 forint??? :Y

Meg milyen borító ez?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#125) CptMisi válasza - = Zk = - (#123) üzenetére


CptMisi
őstag

szerintem az elgondolás jó: több honosított játék kellene, mert nem mindenki tud angolul pl...
remélem tényleg nem lesz kisfiú hang a játékban, de ha szinkron nem is lesz, egy felirat jó lenne ;)

CD Galaxis árusít, nem kiad... ;] Fejlesztő GSC; Kiadó Deep Silver; Forgalmazó CD Projekt... ;)

Vladi: nekem nagyon bejön ez a borító, látszik, hogy miről szól a tündérmesénk :K
oroszul telepítettem már játékot, nem volt egyszerű :D nem volt ugyanott a folytatás, mint máskor, és nem volt kijelölve...és akkor 10lépésen át min. 3közül kellett kilogikáznom a jót :DDD

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#126) - = Zk = - válasza Vladi (#124) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ha menni akarsz a Zónába, szólj. megyek veled:C

ezt a borítót nem láttad?:U

a CS ára idehaza nagyon barátivolt tavaly. asszem 6(-7?:U)k-ért vettem megjelenése napján....örültem, hogy nem szálltak el az árazással, mint az EA szokott :W

(#125) CptMisi: bocsánat :DDD izgalmamba félrepötyögtem, bocs:C nekem ellehet most perpill nézni sztem... ;)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#127) Vladi


Vladi
nagyúr

Hmm... most ezen nagyon komolyan elgondolkodtam. Ha tényleg ennyire olcsó Ukrajnában, lehet érdemes lenne beszerezni.
Ha angol nyelvet lehet rá heggeszteni, és eredeti a lemez az onnan már csak "szürke szoftver"

Vélemények? Kit érdekelne?

Vagy csak Vladi simán hülye és menjen má aludni? :))

(#126) - = Zk = - :
Dede. Lehet az ukrán bolt csak fantáziaképet rakott fel?

Egyébként ott is megjelenést Október 2-re teszik. :U

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#128) CptMisi válasza Vladi (#127) üzenetére


CptMisi
őstag

engem érdekelne, sőt ha hétvégén mennél, még ki is ugranék veled ;)

- = Zk = - 8k (cdg-ben 7200 ;) ) volt a sima kiadás 14 a gyűjtői ;] belekötök még a nevedbe is :DDD azért is kiadja :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#129) - = Zk = - válasza Vladi (#127) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Engem érdekelne, max megveszem aztis, amit idehaza a cd galaxis KIAD ( :P )....
Nekemis okt 2 van felirva a noteszembe:U....énis széttárt karokkal lesek:U....

(#128) CptMisi: gyááááh! ;] bocsi, de nem haragszol rám, amiért én már tolom? inglisül méghozzá:Y...valóban 8k. azvolt a kikötésem tavaly, hogy 8k-ért még megveszem...7990HUF volt. itt a blokkja:C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#130) CptMisi válasza - = Zk = - (#129) üzenetére


CptMisi
őstag

nem, de ha megtudom a címed, nem szakadok el a csöngőtől, amíg be nem engedsz :DD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#131) Vladi válasza CptMisi (#128) üzenetére


Vladi
nagyúr

Azért oda nem lehet csak úgy kiugrani, nem sengeni övezet. :U Vízum kell aszem. No alszok még rá egyet. :R

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#132) CptMisi válasza Vladi (#131) üzenetére


CptMisi
őstag

Ukrajna vagy Oroszország? "Az adott Egyezménynek megfelelően Magyarország polgárai vízum mentesen utazhatnak Ukrajna területére, amennyiben az ukrajnai tartózkodásuk ideje 6 hónapon belül nem haladja meg a 90 napot, úgyszintén Ukrajna területén tranzit vízum nélkül átutazhatnak."

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#133) - = Zk = - válasza CptMisi (#130) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jah bocs, énkérek elnézést..:C
azthittem irigy vagy, mert fullHD-ben DX10-ben sétálgatok Pripyatban:P

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#134) CptMisi válasza - = Zk = - (#133) üzenetére


CptMisi
őstag

persze zaklass... és fogadjunk azért írsz csak így néha-néha, mert közben sétálgatsz :DD Bugokkal mi a helyzet? egy képet tudnál besz(a)úrni?

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#135) - = Zk = - válasza CptMisi (#134) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem nagyon akarok banánt:U....de mutatnék képet...
teszek feltöltőre, oszt kapsz egy linket:C..megfelel?...
vagy gyere lökj félre, és játsz helyettem.. bocs, hogy 5.1 is van hozzá :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#136) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Hát nem tudom hogy most én vagyok a vak, vagy valamit kihagytam, de a videók alapján nem sok változást nem látok a C.S és a C.O.P között.Talán szebbek lettek a textúrák.A helyszín ugyanolyan és a a játékmenet is.A C.S nem tetszett mert túl sokat kellett az ellenbe lőni és mert nagyon lassan tárazott a főhősünk.Amíg betárazott , és ha egyedül voltam mindíg meghaltam.Elfogyott a türelmem és Uninstall lett a vége.

(#137) BalaNce87 válasza Ateszzero (#136) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát maga a környezet grafikája volt eddig durván megcsinálva, de az első stalker óta nem lett szebb a grafika csak többet eszik. Maga a fegyverek kidolgozása, fű kidolgozása elég gyérül néz ki, mintha műanyagból lenne a távcső meg a fegyverek. Az első stalker simán futott a gépemen a 2. már nem igazán akart normális eredményt mutatni, a 3. meg hát lehet el se fog indulni :D Tele van bugokkal és hülyeségekkel, de itt inkább a hajmeresztő hangulaton van a hangsúly, igaz én eddig egyiket se vittem végig az elsőt meguntam azaz semmi nem vezetett rá hogy folytassam, a bátyjám tolta végig az 1-et, a CS-t meg félbehagyta mert sok hibája volt, azt azóta nem vette elő.

[ Szerkesztve ]

(#138) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hátnemtudom.
Nekem bolti CSm van, de egykezemen megtudom számolni, mennyi buggal találkoztam :U a grafikával is megvoltam elégedve, hiszen lefoglalt az atmoszféra.

A cop ot meg egyelöre csak tesztfázisban használom. Sokat nemtudok nyilatkozni róla.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#139) skeleton91


skeleton91
tag

Gameplay:[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#140) Vladi válasza skeleton91 (#139) üzenetére


Vladi
nagyúr

Kicsit kihalt, mint az első rész. A CS ennél sűrűbben lakott volt.
De az orosz dumák annyira jók. Így kéne játszani magyar felirattal.
Még egyet értettem is:

sto to ject. Asszem. Vagyis: ki van ott? :C
Mégegy: davaj zamnyoj. Vagyis gyerünk lefelé. : :D

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#141) CptMisi válasza Vladi (#140) üzenetére


CptMisi
őstag

kihaltabb, mert később játszódik :K

Zk: tudod, mit? megtaláltam működőképes verzióját a "polcomon" 5.1 nekem is van, az más dolog, hogy grafot le kell húznom, de nem bánom :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#142) - = Zk = - válasza CptMisi (#141) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:P:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#143) CptMisi válasza - = Zk = - (#142) üzenetére


CptMisi
őstag

milyen kedves vagy amúgy ;]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#144) - = Zk = - válasza CptMisi (#143) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nemvagyok kedves!!!! kikérem magamnak :(((
:DDD :DD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#145) skeleton91 válasza Vladi (#140) üzenetére


skeleton91
tag

Nekem pont ez nem tetszett a CS-ban nyüzsögtek az emberek, itt legalább igazi magányos farkas lehetsz mint az elsőben, még talán jobban is. De a területek vagy 3x akkorák mint voltak.

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#146) CptMisi válasza - = Zk = - (#144) üzenetére


CptMisi
őstag

bocsánatodért esedezem ;)

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#147) skeleton91


skeleton91
tag

Gameplay:[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#148) - = Zk = - válasza CptMisi (#146) üzenetére


- = Zk = -
félisten

megbeszéltük.... :R
apropó, hol jársz?.... ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#149) skeleton91


skeleton91
tag

Nem lehet kivárni az angol verziót, hol van még tavasz, most akarom.

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#150) - = Zk = - válasza skeleton91 (#149) üzenetére


- = Zk = -
félisten

;] ...türelem, tornaterem!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.