Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) - = Zk = - válasza mokus1 (#600) üzenetére


- = Zk = -
félisten

swappol.. de másnál is, nemcsak nálam.

FPS keményen vátozik. a 15 és 58 között minden van..felbontás függő leginkább...
mivel nálam egy stalkerben sincs 1680-as felbontás, így az 1360(?) szor valahányast használtam néha, de ink 1920...keményen ugrál, és bosszant, hogy nem múkodik a Vsync, hiába van bejelölve...vibrál a kép, a szemem kiesik:W..

ugyanilyen " anomália" felfedezhető nálam a CS-nél is....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#602) mokus1 válasza - = Zk = - (#601) üzenetére


mokus1
addikt

Ez az 1be is igy volt már :(((
elég szar hogy nm tudnak játékot irni mostanába.

(#603) - = Zk = - válasza mokus1 (#602) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát igen, de mind1. nem ugrom nekik, ez legyen a legnagyobb hiba:C....szerk: hát nem ez lett, valljuk be! :F

de ezt a "kompatibilitást" nagyon nem értem :F

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#604) Béka86


Béka86
csendes tag

Vicces, hogy nálam vagy 2X gyorsabban megy mint a CS ugyanazokkal a beállításokkal. A reggeli napsugaras akadás meg a swappolás maradt, ezen kívül sokkal összeszedettebbnek tűnik. De néhány komolyabb patch ráférne, még elég béta verzió szerű.

(#605) - = Zk = - válasza Béka86 (#604) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az igazi anomáliák...:W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#606) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Részemről jöhet a következő rész :C

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#607) Béka86 válasza - = Zk = - (#605) üzenetére


Béka86
csendes tag

Nem is Stalker lenne ha nem... :DDD

(#608) - = Zk = - válasza Béka86 (#607) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pontosan...
ettől xRay, az xRay .... :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#609) virkir válasza mokus1 (#600) üzenetére


virkir
veterán

1680x1050-ben az én gépemen átlag 40-50 fps élsimítás nélkül minden maxon.
Ha lecseréled a videokártyád egy 4870-re neked is kb ennyit fog tudni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#610) virkir válasza Béka86 (#604) üzenetére


virkir
veterán

Azért azt lássuk be, hogy a CS-hez képest egy álom annyira kevés a bug és ugye EU.-ban még meg sem jelent.
Mi is mindannyian kint jártunk Ukrajnában a játékért. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#611) Adiking


Adiking
tag

Nálam is jelentkezett a probléma, hogy amikor tölti befele pripyatot, akkor kifagy. :W
Autosave-t kapcsolgattam ki-be de úgy se lett jó. Vki pls írja le nekem, (ide vagy pm-be) hogy
mi a megoldás.

(#612) - = Zk = - válasza virkir (#609) üzenetére


- = Zk = -
félisten

de az én 1680*1050-es beállításomat akkor hova a ..csába teszi?:W....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#613) virkir válasza - = Zk = - (#612) üzenetére


virkir
veterán

Látod ez jó kérdés.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#614) W h o z Z y


W h o z Z y
tag

ha "a táborban szorongás van" az kb mennyi ideig tart?
Mert mászkálok már össze vissza, de depisek lettek, amúgy én is végeztem vele, és maradtam nem repültem el, csak szent ivánba szoronganak én meg az öbölbe akarok menni :F

Killed by WhozZy!

(#615) emre válasza Adiking (#611) üzenetére


emre
veterán

Több mindennel próbálkoztunk, és majdnem mindenkinél más jött be.
Ha gondolod elküldöm azt a két mentést amit - = Zk = - -nak is küldem.
Ha jól tudom ő ezzel átjutott.

W h o z Z y Nem tudom a szorongás meddig tart, esetleg aludjál egyet talán elmúlik.
Én egy kicsit garázdálkodtam pripyatban mielött visszamentem, de a kisérő ott volt, nem volt semmi gond. Esetleg nézd meg a mosoda környékét, hátha a sok zombi miatt szoronganak.
Amikor a kikötőböl visszaértem a mosodához volt ott pár.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#616) romero28


romero28
senior tag

emre : azok az alvó bloodsuckerek merre találhatók pontosan :F egyik küldinél el kellett menni mellettük csendben , de most el akarom kapni a szájukat :D

(#617) emre válasza romero28 (#616) üzenetére


emre
veterán

Itt vannak, de ha nem veszed fel a küldetést szerintem nem fogsz tudni lemenni, mert a társad tudja kinyitni a liftaknát ahol leereszkedtek. Ha csak nem tudsz visszamenni a csatornán kesztül, de az necces. A csatorna az épülettől északra levő füstölgő tó partjára ér ki.
A küldetést meg a hajón, szemből a jobb sarokban ücsörgő stalkertől kaptam.
A gázos vérszívóírtást is kipróbáltam nem olyan izgi mint szemtől szembe, mert nem kell leereszkedni. Viszont 1-2 vérszívó így is valahogy feldiffundálódik a felszínre, nem véletlenül az a feladat hogy várj míg vége. :DDD

mod: ha visszamész a csaposhoz kiadja az utasítást a gyilokra, de elöbb meg kell szerezned a gázt, meg a kulcsokat a gázhoz, de erről már írtunk.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#618) romero28 válasza emre (#617) üzenetére


romero28
senior tag

köszi :R úgy tűnik akkor kimarad ez a móka , mivel az első pályára még mindig nem tudok visszamenni , mert kidob :W

(#619) BlackSpider


BlackSpider
csendes tag

Amikor en felvettem azt a kuldit,hogy irtsam ki a bloodsuckreket meg nem volt meg az ideggaz palackom de nem okozott gondot ugyanis amikor a kisero fickoval bementunk abba a terembe ahol szunyaltak a piszok verszivok,a lepcsorol felurottam az egyik szekreny tetejere megvartam mig a haver elmegy a helyszinrol - nem akartam ot is kiirtani - aztan belelottem az egyik szornybe mire felebredt az egesz bagazs es elkezdtek rohangaszni,en meg a szekreny tetejerol kenyelmesen levadsztam az egeszet a dobtaras shotgunnal.Utolag megtalaltam a hidon levo kocsiban a gazpalackot azota is ott rohad a stalkerhajon a raktarladamban.

(#620) sinci


sinci
tag

Helló

Érdeklődnék, hogy Jupiterben ide [link] hogyan kell telepíteni a tudósok által megrendelt "Anomalous Activity Detector-t", valaki beszél valamit amikor odaérek,de az orosz nem az erősségem, bejáratot nem látok sehol a környéken, tanácstalan vagyok...

[ Szerkesztve ]

(#621) Enton válasza romero28 (#616) üzenetére


Enton
addikt

Egyre jobban érdekel ez a misszió.
Ha pripyat-ból visszamegyek még gaus nélkül akkor feltudom már venni?
Vagy az elejétől fogva ott volt?

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#622) romero28 válasza Enton (#621) üzenetére


romero28
senior tag

pripyat-ból csak gaussal lehet asszem visszamenni , mivel ott az az első küldi és csak utána lesz a bázison a kísérő :U

(#623) skeleton91 válasza sinci (#620) üzenetére


skeleton91
tag

El kell vállalnod "skadovskban" a kereskedőtöl, hogy vigyél a tudósoknak 3 "veles" detektort, amint leszállitod a tudósnak jelentkezz a kereskedőnél, amint jelentkeztél már csak várnod kell néhány napot és kapsz egy prototipus detektor, azzal fel tudod mérni az anomáliát a hűtőtoronynál. Remélem érthető voltam.

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#624) emre válasza romero28 (#622) üzenetére


emre
veterán

Ez így van :K

Más: nektek a pda mutatja a mellék küldetéseket?
Mert gyakorlatilag minden segítség nélkül kell felderíteni hogy mit és hol kellene csinálni.
Ez olyan hogy gondoltam valamire találd ki mi az! :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#625) BlackSpider


BlackSpider
csendes tag

Ha valakinek Pripyat-ba valo atlepeskor kelepik a jatek a megoldas itt van:http://up-file.com/download/3860.f3a6369bed1407d7e23007029

(#626) emre válasza emre (#624) üzenetére


emre
veterán

mutatja, béna vagyok. :W

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#627) virkir válasza BlackSpider (#625) üzenetére


virkir
veterán

Hamár linkeltél akkor legalább egy passt is mellé rakhatnál. :D

Más
Pripyat-ból visszafelé az öbölnél kilépkedés megoldására várnám az ötleteket mert marhára idegesít, hogy ma megint nem megy.
Autosave kikapcsolva ez nem nyert.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#628) emre válasza virkir (#627) üzenetére


emre
veterán

Nyomd át free-re, de ha mindenáron fizetni akarsz nem erőltetem. :D

Ha valakit érdekelne INFERNO jellegű mod COP-hoz

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#629) virkir válasza emre (#628) üzenetére


virkir
veterán

Lehet, hogy öregszem és omlik a szemem de nem látom a lehetőséget.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#630) emre válasza virkir (#629) üzenetére


emre
veterán

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#631) virkir válasza emre (#630) üzenetére


virkir
veterán

Vazze... tényleg vak vagyok. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#632) westcoastog válasza BlackSpider (#625) üzenetére


westcoastog
veterán

kösz!! életet mentettél, működik :C :C

(#633) Adiking


Adiking
tag

Ezt a bin mappát csak bemásolom, és jó is lesz?

(#634) - = Zk = - válasza BlackSpider (#625) üzenetére


- = Zk = -
félisten

engem bugraportal kidob...:U
mostmár nemis a fekete képernyős mizéria, hanem egyből asztalra, bugraportal:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#635) westcoastog válasza Adiking (#633) üzenetére


westcoastog
veterán

igen, de ha van régi mentésed és akarod használni, akkor azt majd a játékmappája/ user-be kell másolni, mármint csak a mentés mappa tartalmát :K

[ Szerkesztve ]

(#636) virkir válasza - = Zk = - (#634) üzenetére


virkir
veterán

Szintén :W
Jó lenne ha jönne már erre egy peccs

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#637) mokus1 válasza virkir (#609) üzenetére


mokus1
addikt

És a clear sky mit tudott? :B

(#638) - = Zk = - válasza virkir (#636) üzenetére


- = Zk = -
félisten

naigen...ez az átka annak, hogy... :U
mind1. elkezdem újra. elvégre mostmár minden infó adott egy közel 100% kivégzéshez:C

..de a legjobb az lenne, ha jönne a gém EU-ba..:C
megvenném, és személyesen vinném el a CD Galaxisnak, hogy "honosítsák" úgy, mint anno a Clear Skyt... ;]

szerk: már annyira elheggesztettem a játékot, hogy már a dinamikus nedves felületek, és a volumetrikus füstöt is letitltotta. nemtudom bejelölni. pedig W7 alól pengetem:C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#639) virkir válasza - = Zk = - (#638) üzenetére


virkir
veterán

Ráadásul a linkelt bin-el ezt produkálja.
Még szerencse, hogy lementettem az eredetit.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#640) virkir válasza mokus1 (#637) üzenetére


virkir
veterán

Jó egy tízessel kevesebbet ha maxra toltam mindent.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#641) - = Zk = - válasza virkir (#639) üzenetére


- = Zk = -
félisten

azigen...:Y

én újrarakom, hátha segít....demár annyi user.ltx meg bin, meg xR_Engine-t látok magamelőtt, hogy kezdem megunni:W

magyarán akkor ez a help sem nyerő pár helyen:W

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#642) emre válasza virkir (#639) üzenetére


emre
veterán

Ilyent én is láttam a takarmánykeverőnél, ha kifele néztem a pályáról.
De elmúlt. :DD

Más: valaki aki megszerezte az oázis-t segíthetne kicsikét. :D
Nekem nem ez a fő küldi, hanem kimérát megyek gyilkolászni. Merre van az büdös dög?
Lent van az is az aknában vagy ha nem hát merre keressem?

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#643) westcoastog válasza emre (#642) üzenetére


westcoastog
veterán

ja az oázisba nekem is jöhetne help :K

(#644) sinci válasza emre (#642) üzenetére


sinci
tag

Oázis [link]

(#645) emre válasza sinci (#644) üzenetére


emre
veterán

Ezt láttam köszi, engem a bestia érdekel.
Cak azért érdeklődtem, mert a nyilacskám az aknafedélre mutat. Ami kb. azon a ponton van amikor elölröl kell kezdened a megközelíytést. Tehát nem a belső kör alakú épületben lesz a dög. Az is lehet hogy kint kell elkapnom, és tévedésből mentem le.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#646) Adiking


Adiking
tag

Helló
Nektek is mindent ingyen javít a mosodában, egy hordágyon ücsörgő javító/fejlesztő katona? Remélem ez nem egy beépített könnyítés a "binmappás" módszerben...

(#647) stamy válasza Adiking (#646) üzenetére


stamy
csendes tag

Igen mindenkinek ingyen javít
Úgy látom nem érted a sztorit nagyon.

(#648) romero28 válasza stamy (#647) üzenetére


romero28
senior tag

abból a googlis angol meg magyar feliratból nem is csodálom , hogy nem lehet érteni :D :DD :DDD

végre találtam olyan mentést a neten ahol a feltöltője kb ott tartott ahol én , viszont végre nem dob ki az első pályán a gamma bugtrap hibaüzivel :)) :C :DD

emre:
kimérára fent kell vadászni , estefelé tuti ott lesz

[ Szerkesztve ]

(#649) stamy válasza romero28 (#648) üzenetére


stamy
csendes tag

szinte meg lehet érteni csak le kell süllyedni a google translate szintjére :DDD
(nah jó nem mondom hogy valami álom fordítás de elmegy :D jobb mint az orosz :) )

[ Szerkesztve ]

(#650) - = Zk = - válasza romero28 (#648) üzenetére


- = Zk = -
félisten

eza megoldás jöhet nekemis:C
honnan van, mester?:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.