Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) romero28


romero28
senior tag

kereskedéssel kapcsolatban rájöttem valamire : eleinte én sem tudtam az összegyűjtött fegyvereket eladni , de mikor az alapfegyómat megjavíttattam azt vettem észre , hogy eladható lenne mikor bizniszeltem valakivel . vagyis csak tökéletes állapotban lévő fegyvert tudunk eladni .
más : első pályára visszamentem artifactokat gyűjteni , meg mellék küldiket csinálni . az egyik ilyen küldetésnél el kell mennem egy nagy daru alá , de senki sincs ott , és pár játék-órai várakozás után sem jött oda senki :U !
küldetés neve : disappearance stalkers : find glouchar . van valaki aki tudja mit kellene esetleg tennem :F

(#202) - = Zk = - válasza VinoRosso (#200) üzenetére


- = Zk = -
félisten

bleee:P.....

#201) romero28: még javítsam is meg a fegyvereket?:Y...bazz:W....régen nem vót ilyen:C

más:
végre vizes a fegyver esőben:C...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#203) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hát ez a dobozkép?:U
[link]

elméletileg 2010 márciusában jelenik meg EU-ban..plusz a honosítási idő.(ha lesz!)
[link]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#204) stamy válasza romero28 (#201) üzenetére


stamy
csendes tag

ne állj a daru alatt hanem a daru mellett van egy kis házikó oda menj be és ott majd jön a script és megy tovább a cucc

(#205) virkir


virkir
veterán

Na vannak azért bugok :D
Viszont a CS-hez képest egy álom, játszok vele már egy ideje de még egyszer sem lépett ki vagy fagyott meg.
Rájöttem, hogy a kereskedők csak jó állapotú fegyvert hajlandóak megvenni legalább 80%-os kell legyen akkor jó ha lepukkant akkor elhajt.
Így itt inkább a lőszert, gránátot, artit érdemes gyűjtögetni.
Ami még nem az igazi, hogy nem átjárhatók a pályarészek hanem csak vezetővel lehet közlekedni, természetesen fizetősen.
Úgy néz ki, hogy a beígért 5 pályarészből 3 lett sajnos legalábbis ennyi van a PDA-n és a nyelvi csomagban is csak 3pályarészhez van szöveg.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#206) stamy válasza virkir (#205) üzenetére


stamy
csendes tag

nekem volt olyan hogy a hapi feje előre nézett, a teste hátra, és a lába szintén előre érdekes látvány volt...

(#207) romero28 válasza stamy (#204) üzenetére


romero28
senior tag

köszi megpróbálom . :R

van most egy másik küldi ahol szintén megrekedtem :D

3 anomália-mezőre kellett detektort telepíteni , utána pedig egy íves magas építményhez küldtek . na ott nem tudom mit tegyek . help

[ Szerkesztve ]

(#208) - = Zk = - válasza virkir (#205) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az de kemény bug:C.....

nekem se fagyott ki ezidáig....

megéri megjavítani a fegyókat, és eladni?:U....ezt még nem próbáltad?...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#209) romero28


romero28
senior tag

ha kevésbé van leamortizálva a fegyó akkor megéri megjavíttatni és úgy eladni , én így csinálom legalábbis ;)

(#210) - = Zk = - válasza romero28 (#209) üzenetére


- = Zk = -
félisten

köFi...:DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#211) virkir válasza - = Zk = - (#208) üzenetére


virkir
veterán

Én úgy láttam, hogy nem.
A hajón a szerelő pl. 1600-ért javítja a fegyvert a kereskedő meg megveszi 1200-ért.
Nem egy nagy biznic :D
Inkább körbebóklászok és szedegetem az artit meg a lőszert.
Ja a hiénázáshoz, a hullákat kifosztják de a kocsma közepén elszórt nagyhalom fegyvert meg ott hagyják. :W

romero28

Úgy emlékszem ha leraktad a detektorokat akkor vissza kell menni a tudóshoz.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#212) - = Zk = - válasza virkir (#211) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hm...
meglesem majd énis:U....max leiszom magam kozák vodkával:C....a szerelő úgyis vevő az ilyenekre...mocskos alkoholista, berugott az orrom előtt... :((( :))

nekem nagyon bejön a CoP......tudtam, hogy nem lesz bugmentes, de engem nem zavar.
az atmoszférát ismét eltalálták...a menü zenéje a legmegkapóbb számomra...volt/van hozzá szerencsém, valszeg azért :C....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#213) keIdor


keIdor
titán

Srácok, mennyire jó az angolosítás? Megfelelően le van fordítva minden? Az Options is?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#214) - = Zk = - válasza keIdor (#213) üzenetére


- = Zk = -
félisten

[link] ;)

de ebben több a hiba, mint az angolban. látszik, hogy kezdetleges....angólból is van több féle..

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#215) keIdor válasza - = Zk = - (#214) üzenetére


keIdor
titán

:R

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#216) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Na még egyszer:
Sziasztok.Szeretném angolosítani a játékot,de a gugli fordítós verzió sokak szerint igen gány lett.Van esetleg valami jobb megoldás? (privátban is jöhet ötlet)
Köszöntem.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#217) - = Zk = - válasza hülyegyerek (#216) üzenetére


- = Zk = -
félisten

küld priviben, melyik az a guglis verzió....
mert pl én magyar felirattal nyomom....nah az sztem a gány:C....kezdetlegesnek viszont jó!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#218) CptMisi


CptMisi
őstag

csak én nem játszom még vele? :O :DDD nem hiszem el, hogy nem sikerül elindítani :W

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#219) lsc válasza CptMisi (#218) üzenetére


lsc
nagyúr

Én megvárom a hivatalosat, a fejlesztők is megérdemlik az árát remélem.

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#220) Sonja válasza CptMisi (#218) üzenetére


Sonja
veterán

Mi a probléma, hogy nem sikerül elindítanod? :F Jöhet PÜ-ben a válasz, ha olyan. ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#221) rup1u5 válasza lsc (#219) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Most már megvárom én is.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#222) Vladi válasza CptMisi (#218) üzenetére


Vladi
nagyúr

Jah én is megvárom úgy döntöttem. Se időm, se gépem. :(
Addig meg jól kiforraljátok, hogy én kényelmesen játszhassak. ;]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#223) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

1: AKM 74/2-re hol tudok venni távcsövet?:U....
2: a hangtompítót mértnem lehet erre a fegyverre felszerelni?....
3: énis megveszem a gémet. alap! megnéztem DX 10ben mit megy....
megvagyok elégedve vele....a DX 11 meg egyelőre nem az én asztalom :N

kiv vok melyik dobozképet kapjuk, mert eddig 2-t láttam....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#224) CptMisi válasza - = Zk = - (#223) üzenetére


CptMisi
őstag

remélm ez :C

Sonja: majd egyszer leírom :DDD

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#225) - = Zk = - válasza CptMisi (#224) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem a másik is tetszett ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#226) romero28


romero28
senior tag

valaki nem tudja , hogy hogyan kell megszerezni az oázis ereklyét :F
átmegyek a csatornán , aztán a szellőző anomálián , de mikor majdnem odaérnék az oázis ereklyéhez , akkor mindig visszadob . :U

(#227) CptMisi válasza - = Zk = - (#225) üzenetére


CptMisi
őstag

végül is ugyanaz, csak az ember nincs rajta :K

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#228) - = Zk = - válasza CptMisi (#227) üzenetére


- = Zk = -
félisten

sztem kicsit másabb, nemgondolod?:C....
[link]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#229) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

szvsz ismét egy abbahagyhatatlan stalker részt kaptunk:C....
nekem nagyon bejön...alig várom, hogy megvehessem:C....nagyon remélem, hogy nem árazzák túl:U...a clear sky bitang finom árazással jött :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#230) CptMisi válasza - = Zk = - (#228) üzenetére


CptMisi
őstag

azt hittem ezekről beszélsz :DDD mint 2 különböző :B

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#231) - = Zk = - válasza CptMisi (#230) üzenetére


- = Zk = -
félisten

űű, akkor van 3 mostmár :B :C :R

#226) romero28: énis itt kaptam defektet:W....

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#232) emre


emre
veterán

Üdv Urak!

Sikerült végéigolvasnom a topikot, asszem hamarosan jelentkezek.... :))

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#233) Enton


Enton
addikt

Nagyon jó kis játék.
Az első Blowout meg is ölt annyira tetszett a villámlás és inkább azt néztem ahelyett hogy menekültem volna. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#234) - = Zk = - válasza emre (#232) üzenetére


- = Zk = -
félisten

már vártalak, Zónatárs :C ;)

(#233) Enton: engemis:C...azthittem csak én vagyok ilyen "ész", hogy állok és bámulok körbe, mikor mki fut fedezékbe:C.....napfelkeltéknél kapok még rohamot, annyira szép....
ismét le a kalappal a készítők előtt szvsz:R....

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#235) romero28 válasza - = Zk = - (#234) üzenetére


romero28
senior tag

akkor kapsz majd igazán rohamot , mikor a chimerára kell éjszaka vadászni :D
én kb kiugrottam a gatyámból , pedig nem vagyok egy ijedős fajta :D
ráadásul esett az eső és villámlott , aztán jött ez a sátánfajzat :Y :Y

oasis ereklyéhez kell az első pályáról valami compass ereklye . állítólag attól lehet beszerezni , aki a helikopterhez vitt fel a dombra , sajnos én ahogy visszamegyek az első pályára kifagy a game :O

[ Szerkesztve ]

(#236) - = Zk = - válasza romero28 (#235) üzenetére


- = Zk = -
félisten

kösz, hogy szóltál:C ;] ....

elméletileg ha lelövöd, a tiéd az ereklye..asszem..

megnézem, hátha én visszatudok menni...

szerk: leesett, hogy bakiztam:R :B

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#237) romero28 válasza - = Zk = - (#236) üzenetére


romero28
senior tag

az egyik hajóban volt egy manus még az elején , aki rádlőtt mikor rányitottál - majd felvitt a helikopterhez a dombra - őt keresd , elméletileg tőle lehet beszerválni a compass cuccost :U

a chimera egyébként nem szereti a granyókat ;)

[ Szerkesztve ]

(#238) - = Zk = - válasza romero28 (#237) üzenetére


- = Zk = -
félisten

engem is kidob:W.....
de feladatkezelőben fut a gém.... :F

valahogy semmi kedvem újrakezdeni... :O

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#239) Enton


Enton
addikt

Valaki találkozott már ilyen effektel?

[link]

A bal felső sarokban ezek ilyen körvonalak és mozognak a fa anyagu valamik melett.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#240) Enton válasza Enton (#239) üzenetére


Enton
addikt

Plusz:

[link]

Másnál is így néz ki? még a köröskörbe húzodó valamik a földön a távolban nemis zavarnának, de van ez a csík és az meg jön velem, mint egy látótávolság, de mikor villámlik meg hasonló effektek vannak akkor ezen belül is szép árnyékok lesznek.

Ha van már valakinek olyan mentése ahol a vasutállomásnál kell lövöldözni, azt megköszönném, ha megkaphatnám.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#241) - = Zk = - válasza Enton (#240) üzenetére


- = Zk = -
félisten

PÜ....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#242) Enton válasza - = Zk = - (#241) üzenetére


Enton
addikt

Hát ezt meg is néztem de ezektől nekem, szemre mintha csúnyább lenne így, de a csíkok meg kockák eltüntek.
Na majd még jáccani kell ezekkel a beállításokkal sokat. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#243) - = Zk = - válasza Enton (#242) üzenetére


- = Zk = -
félisten

sztemis gyérebb lett, de vmit valamiért:C...
énis elállítottam ezt-azt, máris lett halvány "aura-köröm" :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#244) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

a pilóta nélküli repcsit gondolom tiis felfedeztétek:U....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#245) romero28 válasza - = Zk = - (#244) üzenetére


romero28
senior tag

jahh , egészen véletlenül ... fekete dobozát meg elvittem a bunkerba , a szerelőnek .

(#246) skeleton91


skeleton91
tag

Hi letöltöttem de nem akar elindulni valami fájlt keres asszem 3dx941.dll. Ti nem tapasztaltatok ilyesmit? Ha valaki tud valamit akkor segítsen.

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#247) virkir válasza skeleton91 (#246) üzenetére


virkir
veterán

Ennek fuss neki mégegyszer mert a gugli sem talál ilyen hivatkozást a fájlra. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#248) skeleton91 válasza virkir (#247) üzenetére


skeleton91
tag

3dx9 41.dll pedig ez az, ezt kéri.

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#249) skeleton91


skeleton91
tag

Szerintem megvárom amíg megjelenik Magyarországon.

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#250) romero28


romero28
senior tag

megvan az oázis ereklye : 4 oszlopsor van , először a 4.-nél jelenik meg az árnyék - anomália , átmész rajta , utána az első oszlopsornál , átmész azon is , aztán 3.-nál azon is átmész és végül megjelenik a 2.-nál is - persze ezen is át kell menni . ha mind a négy megvan , akkor elindulsz az elsőtől a 4.-ig - végig átmész mindegyiken . tehát a sorrend : 4 , 1, 3 , 2 . utána beenged a terembe ahol van az oázis ereklye , azt csak ha felugrasz , akkor tudod levenni a helyéről .

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.