Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) virkir válasza skeleton91 (#248) üzenetére


virkir
veterán

Ha win 7-en próbálod akkor frissíts dx-et.
Ez valami dx9-es fájl amit hiányol.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#252) skeleton91 válasza virkir (#251) üzenetére


skeleton91
tag

Én is erre gondoltam, de nekem win xp-van.

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#253) virkir


virkir
veterán

Az egyes pályán a hajóban nekem 2 tradert mutat de csak egyet találok.
Merre van a második?

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#254) virkir válasza skeleton91 (#252) üzenetére


virkir
veterán

Akkor nézz utána mert elméletileg xp-n csak trükközve indul.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#255) skeleton91 válasza virkir (#254) üzenetére


skeleton91
tag

Hogy érted hogy trökközve?

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#256) virkir válasza skeleton91 (#255) üzenetére


virkir
veterán

Ment egy mél.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#257) skeleton91 válasza virkir (#256) üzenetére


skeleton91
tag

Kössz.

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#258) - = Zk = - válasza virkir (#253) üzenetére


- = Zk = -
félisten

egy emelettel feljebb....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#259) Enton válasza virkir (#253) üzenetére


Enton
addikt

Hát az egyik a felső bejáratnál van, tőle tudsz venni infót 200ru-ért a lezuhant heli-ről 2db-ot, nála van sokminden fegyver meg töltény.
A másik meg a lenti bárban lesz, nála csak kaja meg pia van.
Gondolom az orvost meg a fenti bejáratot örző csávót már megtaláltad.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#260) CptMisi válasza skeleton91 (#249) üzenetére


CptMisi
őstag

nah a megoldás: d3dx9_41.dll letöltése ezt a problémát megoldja, más még lehet :B

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#261) killer1203


killer1203
senior tag

Felraktam a játékot, minden beállitást fullra raktam, eddig bejön, de miez a nagy fekete árnyék előttem? Megyek előre és folyamatosan ottvan akármit csinálok nagyon zavaró, Meg távolabbról nézve csikok vannak a hegyek oldalán és a talajon ez mitőlvan :F

[ Szerkesztve ]

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#262) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

jupiter gyárban hogyjutok az utolsó ellenőrzési ponthoz?:U....
valami "közlekedési átjáró, felüljáró.. :F
picture

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#263) stamy válasza killer1203 (#261) üzenetére


stamy
csendes tag

killer1203: arra hogy kikapcsold az az árnyékot ami előtted megy arra az egyetlen általam ismert megoldás hogy a menüben kiveszed a "shade from sun" effektet

- = Zk = - : kell lennie egy oldalsó bejáratnak ( ahogy nézed a térképet aszerint jobb oldalon) és ott be tudsz menni egy hangárba , ott fel pár létrán és utána már látni fogod hogy merre

(#264) - = Zk = - válasza stamy (#263) üzenetére


- = Zk = -
félisten

meglesem:R....köszönöm....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#265) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

siker, köszöntem...

a kymerát csak éccaka lehet levadászni?:U....nemár :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#266) Sonja válasza virkir (#254) üzenetére


Sonja
veterán

Mindenféle trükközé nélkül is megy XP alatt is. ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#267) romero28 válasza - = Zk = - (#265) üzenetére


romero28
senior tag

nekem este 9 óra 5-10 perc körül jelent meg .

(#268) bim


bim
veterán

Mi lehet annak az oka hogy kimaxolva minden 1600x1200-ban elsőre szokatlanul jól megy az atin? :F :Y
Vagy csak az én rendszeremen megy jól? :U

(#269) Lauda válasza bim (#268) üzenetére


Lauda
félisten

Bug. ;]

(#270) bim válasza Lauda (#269) üzenetére


bim
veterán

:DDD :DDD :DDD ;] ;] ;] :P :P :P

(#271) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Olvasgatom itt a topicot, azt nézem hogy mivel játszottok ti mikor csak 2010-be jön, azt látom hogy már kint van "jópár" helyen :)
Este ki is próbálom. :C

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#272) skeleton91


skeleton91
tag

Tudnátok linkeli angolosítást, mert oroszul semmit sem tudok csinálni,

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#273) - = Zk = - válasza romero28 (#267) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem megjelent már rég...holott reggel 8:15-van:C...
akkor? mehetek le puff-puff? ;]

bim: melyik gépeden is megy ilyen szépen? :DDD

fő a bizalom, ugye Lauda? ;]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#274) virkir válasza skeleton91 (#272) üzenetére


virkir
veterán

Bear_English

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#275) - = Zk = - válasza romero28 (#250) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ezt picit konkrétabban, ha kérhetném:U:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#276) virkir válasza Enton (#259) üzenetére


virkir
veterán

- = Zk = -

Rosszul fogalmaztam 3 van jelölve mert a csapos is trader-ként szerepel.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#277) virkir válasza Shkiz0 (#271) üzenetére


virkir
veterán

Khm...
Kint jártunk Ukrajnában cigiért meg a játékért. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#278) virkir válasza killer1203 (#261) üzenetére


virkir
veterán

Melyik drivert használod?
Nálam lustaságomból kifolyólag a 9.6-os van fent és ezzel "hibátlan" a grafika se árnyék se csíkozódási gond nincs.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#279) Shkiz0 válasza virkir (#277) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Legközelebb ha jösztök, akkor szóljatok, mert én meg kb 20km-re lakom a határtól :D

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#280) - = Zk = - válasza virkir (#276) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az emeleten van..fegyókat szerez be, előlegért cserébe..asszem. ha jól értelmeztem...

a 275 tárgytalan:R.....átverekedtem magam az oszlopok között. érdekesen, de átmentem...
összefüggést nem látok ,de ez van:C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#281) CptMisi


CptMisi
őstag

magyarítás készülőben Nightvison kolléga nekiállt honosítani a CoPot, akinek van ideje és kellő tudása, jelentkezzen fordítónak! :C
Minél többen segítetek neki, annál hamarabb kalandozhatunk magyar felirattal :K ...sajnos én nekem időm sincs és a játék se megy :O

ui: Nightvison magyarításaiban még nem csalódtam, jó munkát ad ki a keze alól :C

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#282) bim válasza - = Zk = - (#273) üzenetére


bim
veterán

Nyilván a jobb gépen.. :P (másikat ki is töröltem)

(#283) - = Zk = - válasza bim (#282) üzenetére


- = Zk = -
félisten

;]
jah, akkor ok:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#284) W h o z Z y válasza bim (#268) üzenetére


W h o z Z y
tag

Ha megnézed az elején a gsc reklám,meg még egy gsc reklám, aztán ati reklám, amd reklám, szerintem ennek is lehet köze hozzá.
Amúgy nekem is jól megy, igaz 1280*1024be fullon 60-70 fps és még nagyon bugokkal se találkoztam, talán belejöttek ezek a ruszkik :)

Killed by WhozZy!

(#285) CptMisi válasza W h o z Z y (#284) üzenetére


CptMisi
őstag

ha jól láttam 1.6 a verzió... szóval illett kijavítani a bugokat :K

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#286) virkir


virkir
veterán

Amerre járkálunk.
Kicsit nagy lett :B

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#287) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Nekem úgyanúgy xar az árnyék 9.6-os Catalysttel is :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#288) CptMisi válasza virkir (#286) üzenetére


CptMisi
őstag

az nem semmi :C
ebben lehet csak igazán freemode-zni, az tuti :K

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#289) Scholes9


Scholes9
nagyúr

A txt buherálással megoldódott :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#290) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

a hűtőtornyoknál hogyan kell detektorral mérni?:U....

ahol a nyil van, ott kéne olyan magasan lennem, mint a tőle 150m-re levő torony:C...
háde hogy, mikor lejt a talaj:C....

286: azért Pripyat is jónagy lett:C....kiv leszek egy ottani atmoszférára, viharra, stb..

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#291) killer1203 válasza virkir (#278) üzenetére


killer1203
senior tag

9.9 van fent. Decsak ha az árnyék bevan kapcsolva akkor jön elő ez a halvány csikozódás. A saját érnyokom viszont furcsa a játékba, egynagy négyzet az egész :DDD

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#292) - = Zk = - válasza killer1203 (#291) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én ha levettem az árnyékot, a talaj olyanvolt, mintha szürkület lenne....holott tűzött a nap ezerrel...ám .ltx módosítással megoldódott..viszont FPS csökkenés lett az eredménye:C..
ahoz képest, hogy AMD-ATI-ra van írva, érdekesen alakul a játék:U...vagycsak nálam?

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#293) virkir válasza killer1203 (#291) üzenetére


virkir
veterán

Akkor ez valószínű, hogy driverhiba lesz

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#294) killer1203 válasza - = Zk = - (#292) üzenetére


killer1203
senior tag

érdekesen alakul a játék

Mire gondolsz ?

Én már az elején elakadtam, amikor odakell menni a helikopterhez vagy miaz :D megtámadott vagy 5 szörny :D a fegyver meg beragadt, megis öltek :DDD

Ennél a résznél mitkell csinálni? A hegyre nemtudok felmenni.

(#293) virkir:

Lehetséges, 9.10-be hátha javitva lessz ha driver hiba.

[ Szerkesztve ]

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#295) - = Zk = - válasza killer1203 (#294) üzenetére


- = Zk = -
félisten

azt, hogyha maxra feltekerem, játszhatatlanul lassú lesz:W...AA nincs rajta!
ellenben egy Fórumtársunknak 1600ban kimaxolva vígan rohangál...igaz, az i7-tel volt asszem..azis majd 4G-n...

nemértem, hogy hogyan lett optimalizálva...bár ha jobban belegondolunk, ezmég nem "az" a stalker, amelyik.... ;)

a helihez való feljutást már többen laírtuk, itt a fórumban..a PH! keresője a barátod lesz, én látom már ;)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#296) killer1203 válasza - = Zk = - (#295) üzenetére


killer1203
senior tag

Keresem közbe

futok, vagy sétálok, majd pár másodpercre megfagyok...állóra.. ez mitől van?

Ilyen nekemis van, eddig nemtudom hogy mitől lehet :F

a helikopterhez úgytudsz a legkönyebben feljutni, ha elmész és beszélsz a kutyás hajólakóval, aki rádlő, ha rányitsz. nem téged lő, csak vmitől fél. (kutyáktól)..

Megvan, megpróbálom megkeresni a hajólakót... :DDD

[ Szerkesztve ]

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#297) - = Zk = - válasza killer1203 (#296) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hajrá:C...
de feljebb még képet is találsz, hogy pontosan ki is Ő, és hol van helyileg...

énmeg addig várok, hátha valaki megszán, és segít rajtam is:C ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#298) killer1203 válasza - = Zk = - (#297) üzenetére


killer1203
senior tag

Nemtudom melyik képre gondolsz :) De holnap megkeresem a kutyás embert :DDD

Na megyek, holnap felis kellene kelni :( , jóéjt :DDD

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#299) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Sziasztok.
Miért van az,hogy éjszaka abszolút nem látszik semmi,még körvonalak sem?A lámpa bekapcsolása segít valamit a dolgon,de akkor is csak egy nagy homályos folt látszik.Ez a hiba csak külső területeken jön elő,belső terekben minden ok.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#300) - = Zk = - válasza hülyegyerek (#299) üzenetére


- = Zk = -
félisten

eztmost nemértem...
az a bajod, hogy olyan, mint a valóságban?....mert akkor hanyattb..szom magam.. :W
ha nem, akkor képen mutasd, mia probléma... :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.