Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14691) james001 válasza james001 (#14688) üzenetére


james001
veterán

Hát az új Architects albumtól nem dobtam magam annyira hátra mint vártam... A 2018as Holy Hell album se volt már annyira bejövős,max ha 3-4 szám maradt meg róla,főleg a Doomsday,de ez a lemez valahogy még annál is gyengébb lett. Úgy érzem hogy Tom halála óta valahogy "elveszett" a banda,nincs meg az az adrenalinnal teli hangzásuk már,és csak "fájdalmas" zenét nyomnak. Middleton meg jó gitáros de nem értem mit keres itt,inkább maradjon a Sylosis-ban.
Persze nem annyira rossz ez az album se,de azért a két kedvencemtől (Lost Forever || Lost Together és All Our Gods Have Abandoned Us) nagyon messze van még mindig. Az olyan számok mint Discourse is Dead,Animals,Libertine,Goliath és Meteor még elmegy kategória,az Impermanence szám is jó de csak Winston (Parkway Drive) teszi jóvá a végén igazából. A többi viszont felejtős sajnos,lassú nyáltengerek,néhol borzasztó elektrokius effektekkel...
Ahogy néztem online a véleményeket sokaknak tetszett az album,de számomra úgy látszik megvan 2021 első csalódása :D :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.