Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15351) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

In Mourning - Thornwalker (official music video)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15352) Dalares


Dalares
tag

Gary Holt valamelyik nap azt nyilatkozta, hogy szerinte a Slayer visszavonulása korai volt. Ezt ėn is így látom. Ha koncertezni már nem akarnának, egy pár stûdióalbumot még kiadhatnának.

Ne gondoljátok, hogy szerencse nincs, mert ti nem találtátok.

(#15353) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Ez elég jó lett:

Putrevore - Miasmal Monstrosity (2021)

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#15354) syberia


syberia
veterán

(#15355) Akelaus


Akelaus
senior tag

(#15356) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Hypocrisy - Children Of The Gray

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15357) Vikthor válasza Bjørgersson (#15356) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Hypocrisy logós űrhajók b+ nagyon kemények! Sokszor volt ilyen alienes ufós artwork nekik. Hipóban sosem csalódok, az egyik kedvenc zenekarom.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#15358) james001 válasza Akelaus (#15355) üzenetére


james001
veterán

Nem lett rossz,nekem tetszik. Bár nekem a We Are Not Your Kind-al se volt bajom :) Ez a dal kicsit olyan All Hope is Gone és WANYK keverék lett szerintem.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#15359) TeeBee73 válasza Bjørgersson (#15356) üzenetére


TeeBee73
addikt

Visszatérésnek elég gyenge.
Vártam volna legalább egy Rosvell, Fire in the Sky vagy egy Pleasure of Molestation szintet.
Peter elpuhult. :U

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#15360) Bjørgersson válasza TeeBee73 (#15359) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na akkor videóval hátha jobban tetszik. :D

HYPOCRISY - Children Of The Gray (OFFICIAL MUSIC VIDEO)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15361) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

OMNIUM GATHERUM - Unity (OFFICIAL VIDEO)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15362) james001


james001
veterán

Új Bullet for my Valentine album is kinn van.

És b.ssza meg de jó lett ez az album. Azért az előző langyi Gravity lemez után ez felüdülés,tele kemény riffekkel,breakdownokkal,Matt hörgése már nem az igazi de azért oda tette magát ahogy csak tudta. Poison még mindig a kedvenc,de ez most bekerült a szoros 2. helyre :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#15363) Bjørgersson válasza james001 (#15362) üzenetére


Bjørgersson
félisten

The Halo Effect - Shadowminds

Nekem tetszik. :D Gondolom delutan lesz klip is hozza. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15364) Akelaus válasza Bjørgersson (#15363) üzenetére


Akelaus
senior tag

Nekem hamarabb ugrott be róla a Dark Tranquillity mint az In Flames. Véleményem tartogatom a teljes albumra. ;]


#15362james001: egyszer bírtam meghallgatni, és el is engedtem az albumot. Ellenben nagyon rágyógyultam az új Whitechapel albumra. :K

[ Szerkesztve ]

(#15365) Bjørgersson válasza Akelaus (#15364) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Menetrend szerint. :D

THE HALO EFFECT - Shadowminds (OFFICIAL MUSIC VIDEO)

Én vegyesen hallok benne egy kis régi In Flamest is a Dark Tranquillity mellett. :D

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15366) Pro Koryak válasza Akelaus (#15364) üzenetére


Pro Koryak
addikt

+1 DT-re hajaz nagyon.

(#15367) Dilikutya válasza Bjørgersson (#15365) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem rossz, de a Dark Tranquillity mellett nem sok szükség volt rá. Mondjuk én a beígért Reroute/Soundtrack érás In Flames-t sem hiányolom, ami a mai In Flames alapja, én azokkal tértem át az egy lemez/egy meghallgatásra. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15368) Ellia válasza Bjørgersson (#15365) üzenetére


Ellia
addikt

Már csak egy csipetnyi Soilwork hiányzik és kész a magic. Oh wait. Nem rossz, de jobbat vártam, ez így inkább valami DT light feat In little Flames :(

Azért a többi számra kíváncsi vagyok.

(#15369) Bjørgersson válasza Ellia (#15368) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor már inkább At The Gates. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15370) james001


james001
veterán

Korn - Start the Healing

Új album február 4.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#15371) Akelaus


Akelaus
senior tag

(#15372) Voy15


Voy15
tag

ANNIHILATOR – DOWNRIGHT DOMINATE (feat. Alexi Laiho, Dave Lombardo & Stu Block)
Az eredeti Metal lemez re-issueja (Metal II) február 18-án jön.

[ Szerkesztve ]

(#15373) TripleB


TripleB
senior tag

Ki emlékszik még rájuk?

Bloodywood - Gaddaar (Indian Folk Metal)

(#15364) Akelaus
Nekem is nagyon bejövős az új Whitechapel album. :)
Haver azt hitte, hogy magyar zenekar, Fehércsepel. :D

Azt hiszem itt meg fogok halni! :D
Watch My Dying I Heedless Elegance I Beneath The Void I Nest Of Plagues • INSTANT Dec 10.

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#15374) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Dold Vorde Ens Navn - Løgnens abstinenser [Official Lyric Video]
Dold Vorde Ens Navn - Er det måneskinn? [Official Music Video]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15375) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

UNLEASHED - You Are The Warrior! (Official Video) | Napalm Records

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15376) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Dawn Of Solace - Event Horizon (Official Music Video) | Noble Demon

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15377) vittgen válasza Voy15 (#15372) üzenetére


vittgen
aktív tag

Nagyon kedvelem őket!!

(#15378) Dilikutya válasza Voy15 (#15372) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem reissue, legalább félig-meddig újra felvett, vendégek az eredetin nem voltak szerintem, pláne nem ilyen és ennyi arc. Amúgy a legszarabb Annihilator lemez, ott pár évig nem igazán ment a dalírás, utóbbi talán 2-3 lemezzel talált magára újra Jeff bácsi.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15379) Voy15 válasza Dilikutya (#15378) üzenetére


Voy15
tag

Az eredeti 2007-es lemezen volt egy rakás vendég, és ha jól értem akkor most azt a lemezt remasterelik, illetve vesznek fel 1-2 nótát újragondolva.
Pl. a linkelt Downright Dominateben eredetileg Laiho közreműködött, Mike Mangini dobolt, és Dave Padden énekelt. Most felvették újra, amiben már Stu Block énekel, és Lombardo dobol.
Gondolom a Laiho-s részeket benne hagyják ,csak masterelik.
De amúgy a franc tudja :D
Nemigazán egyértelmű a kommunikációjuk.

(#15380) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Ez is elérkezett, február lesz az én hónapom, új Shape of Despair album érkezik.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#15381) vittgen


vittgen
aktív tag

(#15382) james001


james001
veterán

Exodus - Persona Non Grata
Kinn az új Exodus,belehallgattam még csak,eddig fasza hagyományos Exodus minőség,ha lesz még időm meghallgatom teljesen :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#15383) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Ad Cinerem - német doom, eszméletlen jó.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#15384) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Anomalie - Tranceformation (Full Album)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15385) Akelaus válasza james001 (#15382) üzenetére


Akelaus
senior tag

Párszor meghallgattam a hétvégén (most is ez szól), zeneileg szerintem nagyon oké. Az ének. Szerintem túl elől van, és eleve ez az énekhang, hát. :D Prescribing horror c. dal jön be a legjobban az albumról.
Akkor lettem biztos benne, hogy nem oké mikor a macska is elkezdte rázni a fülét :P :DD
Tudom, ez az Exodus, voltam is koncerten. :K

(#15386) Dilikutya válasza james001 (#15382) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kb. azt érzem, mint anno az Exhibit B-nél, fasza meg minden, szabvány Exodus, de semmi extra. Mondjuk náluk a semmi extra szabvány Exodus az a szint, amit más a büdös életbe nem hoz, hát még egy Exhibit A vagy Tempo of the Damned, csak hogy az újakat említsük (a régi meg hát még klasszikusabb). Mondjuk az előző sem a banda fő műve, de azt elvitte a hátán hogy visszatért Zetro, és még Kirk Hammett is szólózott egyet.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15387) james001 válasza Dilikutya (#15386) üzenetére


james001
veterán

A klasszikusok után szerintem nem sok jó anyagot raktak le az asztalra,de az előző Blood In Blood Out album tetszett pl. Most délelőtt végighallgattam az újat is,de ez nem ébresztett fel bennem semmit igazából,szóval olyan elmegy kategóriának mondanám. Egyébként az idei nagyobb thrash felhozatalból még ez volt a legjobb talán,Evile,Artillery stb albumok pl nem jöttek be annyira.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#15388) Voy15


Voy15
tag

Nightwish új dátum: 2022.december.20
Új előzenekar: Beast In Black

:O

(#15389) Dilikutya válasza james001 (#15387) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem sok említésre méltó thrash anyagot hallottam idén. Az új Remorse nekem nagyon bejött, a Flotsam And Jetsam is kellemes, bár tőlük az előző sokkal jobban tetszett.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15390) Dilikutya válasza Voy15 (#15388) üzenetére


Dilikutya
félisten

Várható volt. Igazából nem is tudom, ki hitt még benne. Kaszát kapott a The Black Dahlia Murder buli is. Felkészül: Napalm Death. :(

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15391) Dilikutya válasza james001 (#15387) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem a nagy visszatérések között a Tempo of the Damned volt az egyik legjobb. A másik nagy kedvencem tőlük a The Atrocity Exhibition. Rossz albumot nem adtak ki ezeken kívül sem az új érában, bár azokat annyira nem szeretem. Kezd most az új egyre jobban tetszeni amúgy, olyan 3-4x már lement múlt hét óta.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15392) racskobalazs


racskobalazs
senior tag

Sziasztok!

Bárki nézte már/gondolkodott ezen, hogy elmenne? Metal Capital Festival

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#15393) Pro Koryak


Pro Koryak
addikt

Annyira nem is rossz:
Voodoo Gods

Kíváncsi vagyok Corpsegrinder '22-es szólóalbumára. :U

(#15394) Akelaus


Akelaus
senior tag

(#15395) Füleske


Füleske
addikt

(#15396) Vikthor válasza Füleske (#15395) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Basszus de jó lett, anno a Spiritual Migrations miatt követem őket, értik a dolgukat. Köszi a megosztást!

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#15397) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Elmaradnak:
The Black Dahlia Murder
Ozzy Osbourne

Pótlás 2023-ban...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15399) taranis válasza Dilikutya (#15397) üzenetére


taranis
addikt

72 évesen a 2023-as turnéját tervezi, van benne spiritusz.

colorizer.net

(#15400) Dilikutya válasza taranis (#15399) üzenetére


Dilikutya
félisten

Vigyázzatok a Földre, nem mindegy, mit hagytok örökül Ozzy-nak és Keith Richards-nak! ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.