Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15651) Vikthor válasza zhorvath (#15650) üzenetére


Vikthor
nagyúr

jó rá melózni... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#15652) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Október 27-én Hypocrisy + Septicflesh + The Agonist + Horizon Ignited koncert a Dürerben.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15653) KerryVTR válasza Bjørgersson (#15652) üzenetére


KerryVTR
tag

Köszi az infot!
Húúúú, ez fincsi lenne! :)
Reméljük, hogy a vírus sem tesz keresztbe!!! :F

(#15654) canniball


canniball
nagyúr

Rammstein - Zick Zack

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#15655) sh4d0w válasza canniball (#15654) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Szétröhögtem magam :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#15656) cappa72


cappa72
nagyúr

Tegnap megtört a jég.
Az első Slayer szám, amitől a feleségem nem kapott agybajt: Catatonic YT-alert!

@#15654canniball
:D Hülyemarhák... szimpatikus idióták.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#15657) gbors válasza canniball (#15654) üzenetére


gbors
nagyúr

Korrekt :C

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#15658) Füleske válasza canniball (#15654) üzenetére


Füleske
addikt

Jó kis trendkritika.

(#15659) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

The Halo Effect - Days Of The Lost

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15660) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#15659) üzenetére


Bjørgersson
félisten

THE HALO EFFECT - Days Of The Lost (OFFICIAL MUSIC VIDEO)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15661) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Új dal és klip a 30 éve zenélő miskolci thrasherektől: Atomic - Digital Tumor

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15662) gbors válasza Dilikutya (#15661) üzenetére


gbors
nagyúr

:R

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#15663) james001 válasza Bjørgersson (#15659) üzenetére


james001
veterán

Ez g.ci jó lett :C

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#15664) Pro Koryak


Pro Koryak
addikt

Ezt nem hallgatja senki sem?
Marius Danielsen's Legend Of Valley Doom Pt. 3
Kezdem megkedvelni, meg a Timo Tolkki-t is = nyáladzodozok ...

Antonello Giliberto - The Strategy of Chaos 2019

Ez meg várós nagyooon:
I AM THE NIGHT – While The Gods Are Sleeping 2022 :Y :R

[ Szerkesztve ]

(#15665) Pro Koryak


Pro Koryak
addikt

Ghostra megy valaki?

(#15666) Dottorei


Dottorei
tag

nem metál de hátha más is szereti, új Killing Joke - Lord Of Chaos [link]

(#15667) Dottorei


Dottorei
tag

Korn Worst Is On Its Way [link]

(#15668) btraven válasza #48613632 (#10054) üzenetére


btraven
őstag

Pedig milyen jó a gitártéma: [link]
Egyébként csodálkozom miért kellett leszedni, mert nem is lehet érteni a dalszövegeket.

(#15669) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Septicflesh - A Desert Throne

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15671) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#15669) üzenetére


Bjørgersson
félisten

SEPTICFLESH - A Desert Throne (OFFICIAL LYRIC VIDEO)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15673) james001


james001
veterán

Skull Fist - Paid in Full (2022 full album)

Az egyik legjobb album szerintem idén eddig,kár hogy nem olyan ismertek a srácok,megérdemelnék pedig. Egyetlen negatívum hogy rövid lett az album sajnos,elbírtam volna még vagy 2-3 plusz számot :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#15674) Pro Koryak válasza Pro Koryak (#15665) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Nyugi, nem akarok talizni. :))
Budapest Arénánál hol lehet parkolni? Elvileg alatta van a parkoló? Kell fizetni érte?

(#15675) chaosmonger válasza Pro Koryak (#15674) üzenetére


chaosmonger
tag

Van parkolóháza és fizetős, én koncerten még soha nem mertem beállni, mert elképzelni sem tudom mi lehet ott mikor vége van és egyszerre akar mindenki kijönni...
Én a Dózsa György úton szoktam megállni a Puskás mellett, kicsit kell sétálni.

(#15676) Pro Koryak válasza chaosmonger (#15675) üzenetére


Pro Koryak
addikt

:R Kösz, én sem akartam igazán beállni.
"Dózsa György úton szoktam megállni a Puskás mellett" - Itt is fizetős helyek vannak? Puskás parkolója, be lehet állni vagy oda csak ha meccs/rendezvény van?

(#15677) chaosmonger válasza Pro Koryak (#15676) üzenetére


chaosmonger
tag

Nem, ez sima párhuzamos parkoló az út mentén, régen ingyenes volt, de pont ma voltam ott egyébként (konyhakiállítás, nem metál) és csalódottan láttam hogy már vannak ott is automaták, munkanapon fizetős, nem tudom sajnos hány óráig, én vidéki gyerök vagyok.

(#15678) Ellia válasza Pro Koryak (#15676) üzenetére


Ellia
addikt

Ha hajlandó vagy kicsit villamosozni akkor Vajda Péter utcánál, a MÁV székházzal szembe van egy parkoló ami ingyenes.

(#15679) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Egy már-már felháborítóan ismeretlen remekmű vasárnapra. :D

Shade Empire - Omega Arcane

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15680) Vikthor válasza Bjørgersson (#15679) üzenetére


Vikthor
nagyúr

10 éve ismerem, és igen alulértékelt mérföldkő a metál történelmében...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#15681) Bjørgersson válasza Vikthor (#15680) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tudtam, hogy benned nem fogok csalódni. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15682) Vikthor válasza Bjørgersson (#15681) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Most, hogy felhoztad le is toltam 2x. :)

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#15683) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Venom Inc. - How Many Can Die

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15684) Bjørgersson válasza Vikthor (#15682) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én ma sajnos nem jutottam el addig, hogy elejétől a végéig meghallgassam, úgyhogy majd holnap pótolom meló közben. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15685) Pro Koryak


Pro Koryak
addikt

Kösz mindenkinek, majd meglátjuk. Sajnos a nyomik szerdára tették, engem nem is érdekel a Ghost + 2 nap szabim bánja. :((

(#15686) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

INCANDESCENCE - Le Coeur de l'Homme (full album stream)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15687) james001


james001
veterán

Darkane - Inhuman Spirits

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#15688) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

WHISPERED - LADY OF THE WIND (OFFICIAL LYRIC VIDEO)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15689) TripleB


TripleB
senior tag

NEST OF PLAGUES - THE SILENT ONES feat. LENA SCISSORHANDS
Rammstein - Angst (Official Video)

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#15690) james001


james001
veterán

Lement ma az új Rammstein album,de megint csak az az érzésem van ami az előző 2 albumnál is,hogy van rajta kb 2-3 jó szám a többi viszont olyan uncsi semmilyen... A Rosenrot volt talán az utolsó ami tetszett tőlük,meg persze a Herzeleid és Sehnsucht volt a legjobb. Persze nem várom el tőlük hogy ugyanazt lerakják az asztalra mint amit anno,de egymás után ilyen gyenge albumokat kiadni eléggé gáz szerintem. De persze ez mind csak személyes vélemény,haveromnak pl az egyik kedvence lett az előző Rammstein album,gondolom ez is ugyanúgy tetszeni fog neki :D
Giftig a legjobb szám a lemezről,a Zick Zack és OK is tetszett. A címadó dal Zeit se rossz amúgy,csak túl elvan tolva az eleje szerintem.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#15691) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Bocs, ha mótvá: [link]

https://www.coreinfinity.tech

(#15692) james001


james001
veterán

Tavaly számomra nem volt nagyon semmi kimagasló új thrash metal album,de már van két album is idén ami már tuti a top10 listába bekerül :C

DESTRUCTION - Diabolical (FULL ALBUM 2022)
Crisix - Full HD

Csak így tovább :D Új Kreator,Megadeth stb is remélem ilyen ütős lesz :)

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#15693) Dottorei


Dottorei
tag

BEHEMOTH - Ov My Herculean Exile [link]

(#15694) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Sziasztok!

Valakit érdekel egy ingyenjegy a holnapi Lazarvs koncertre? Budapest Park, 18:00. Samsung Members alkalmazásban lehetett kérni, de sajnos nem tudunk menni. Szívesen továbbadnám egy topikban aktív fórumtársnak. Ha nem lesz jelentkező, máshova is felteszem holnap.

Z Fold 4

(#15695) james001


james001
veterán

Elhunyt a The Black Dahlia Murder vokálosa,Trevor Strnad :( :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#15696) Dilikutya válasza james001 (#15695) üzenetére


Dilikutya
félisten

Túl azon, hogy kár érte, én nem tudok sajnálkozva gondolni az öngyilkosokra. Más halálos betegen is küzd értelmetlenül is a végsőkig, vagy bármilyen kilátástalan is a helyzete, nem adja fel. Az öngyilkosok többsége viszont egészséges, nincsenek megoldhatatlan problémái.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15697) Bjørgersson válasza Dilikutya (#15696) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A mentális betegség is betegség, csak sokan nem tekintik annak, sőt, még le is nézik. Nyilván nem halálos, de attól még betegség, ami ugyanúgy kezelést igényel. Bár jelen esetben pont halálos lett, ha nem is a megszokott formában. Nem tudjuk pontosan, mi állt a háttérben, mióta és milyen problémákkal küzdött, de mindentől függetlenül azon a véleményen vagyok, hogy senki felett nincs jogunk ítélkezni. Ki tudja, lehet, mi eddig sem bírtuk volna a helyzetében.

Nyugodjon békében!

The Black Dahlia Murder - Into the Everblack (OFFICIAL)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15698) james001 válasza Dilikutya (#15696) üzenetére


james001
veterán

Persze,ezzel én is így vagyok valamennyire,de az előttem szóló kollegával is egyetértek,hogy sajnos a mentális betegség is betegség,ami sokszor ilyenhez is vezethet,mert az évek alatt ki tudja mennyire omlott össze érzelmileg és agyilag is...
Sajnálom azért őt,az előző albumuk Verminous baromi jó album lett.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#15699) Dilikutya válasza Bjørgersson (#15697) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én nem tudok olyan helyzetet elképzelni, ami ide vezethet. Ha mégis van olyan, az biztos nem az ő helyzete. A mentális betegség tökéletes kifejezés.
Olvastam ma reggel behivatkozott interjúkat vele, nem igazán derült ki semmi, pedig pont a problémáiról akart volna beszélni. Masszívan tolta a piát, de az nem vezet depresszióhoz, a rocksztárság ilyen. Nemrég elhunyt az édesanyja, ez már okozhat megborulást, én is ismerek olyat, aki eléggé megzuhant tőle. Ez sajnos elkerülhetetlen, az élet velejárója jelenleg, de ez sem ok az öngyilkosságra.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15700) Pro Koryak válasza Dilikutya (#15699) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Kicsit érdekes, te majd megmondod ki mit érezhet, milyen helyzetekre hogyan reagálhat. :C :W
Amennyire szutyok lett az emberiség, lassan már valóban élni sem érdemes. A vége úgy is egyféle lesz, legalábbis még idáig így volt/van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.