Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15901) Ellia


Ellia
addikt

In Flamesék egész magukra találtak.

https://open.spotify.com/album/7z9CvBMKxahud7VulgomWT?si=WBlNTkztTXaTkDMCIRXNsQ&utm_source=copy-link

(#15902) Bjørgersson válasza Ellia (#15901) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Legalább kattintható linkként tessék már beszúrni. :D

Nekem amúgy nem tetszik egy új számuk sem, továbbra is erősen érződik, hogy amerikai tagokkal van tele, semmi göteborgi, de már svéd hatás nincs benne. De nem baj, jövő héten jön a Halo Effect, két hét múlva pedig a Soilwork. :)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15903) Ellia válasza Bjørgersson (#15902) üzenetére


Ellia
addikt

Telefonról nehéz :( :D

(#15904) Akelaus válasza Ellia (#15903) üzenetére


Akelaus
senior tag

IN FLAMES - The Great Deceiver (OFFICIAL LYRIC VIDEO)

IN FLAMES - State Of Slow Decay (OFFICIAL MUSIC VIDEO)

Kint az új Amon Amarth, és az új Soulfly is. Ezeket inkább be sem linkelem :D

A második dalban még van némi régi "Flames"

[ Szerkesztve ]

(#15905) Bjørgersson válasza Akelaus (#15904) üzenetére


Bjørgersson
félisten

In Flames után már simán elfér az Amon Amarth is... :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15907) james001


james001
veterán

Slipknot - Yen

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#15908) Pro Koryak válasza Pro Koryak (#15906) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Fetal Blood Eagle - Indoctrinate 2022 valaki már csipegeti. :C

(#15909) Füleske válasza Pro Koryak (#15906) üzenetére


Füleske
addikt

Meglepően jó a Fetal Blood Eagle, főleg, hogy ez az első albumuk.

Ingested - Shadows in Time

(#15910) sith7 válasza james001 (#15907) üzenetére


sith7
nagyúr

:C :C :C

(#15911) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Holnap Pentagram és Life Of Agony az Akváriumban!

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15912) KerryVTR válasza Dilikutya (#15911) üzenetére


KerryVTR
tag

Szuper!
Szerdán meg Kreator, Lamb of God, stb... a Barbában! :)

(#15913) Dilikutya válasza KerryVTR (#15912) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekünk Pentagramra esett a választás, nem az anyagiak, inkább a Bp-Szolnok utazás miatt. :)
De mondjuk a Lamb Of God-ot már láttam, és akkor mindkét Adler tesó is játszott, most meg egyik se fog. :) Igaz, Phil Demmel nem rossz választás beugrónak a hülye oltástagadó helyére, de Chris-t sajnos az új dobos nem pótolja.

Na még őt el tudtam volna képzelni a jövő évi Panterában.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15914) KerryVTR válasza Dilikutya (#15913) üzenetére


KerryVTR
tag

Én még a Cattle Decapitation-re leszek kíváncsi nagyon...fincsinek ígérkezik. :)

(#15915) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#15905) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Folytassuk a sort, van új Arch Enemy is. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15916) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Na, legyen azért valami jó is. :)

My Sleeping Karma - Atma (YouTube Music)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15917) Pro Koryak válasza Füleske (#15909) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Ja, egész jó, a béna detkóros herélt ének is még emészthető benne + van súlya a zenének, nem a könnyűsúlyú f.o.s. féle.

Buried Realm - The Iron Flame
Animårum — The Gaian Mind 2022

(#15918) Soulfly842 válasza Bjørgersson (#15915) üzenetére


Soulfly842
addikt

Mámmámíja, mi van itt?
Soulfly, Amon Amarth, Arch Enemy ... :Y

Hihetetlen ez az Ozzy papa, 73 évesen, amennyi kábszit már lenyomott.. alap esetben csoda lenne, hogy még él... ehelyett, még mindig képes kiállni a színpadra normálisan lenyoni egy-egy élőt egész jó szinten

"Ozzy és Iommi tegnap este együtt adták elő a Paranoidot a brit nemzetközösségi játékok záróünnepségén 30 ezer néző előtt Birminghamben."

[link]

(#15919) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Revocation - Re-Crucified (feat. Trevor Strnad and Corpsegrinder)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15920) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Új Delain, nem lett rossz...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#15921) Dottorei


Dottorei
tag

Slaughter To Prevail - 1984 [link]

(#15922) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

SYLOSIS - Heavy Is The Crown (OFFICIAL MUSIC VIDEO)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15923) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Jó sokat kellett rájuk várni.

Wine From Tears - I'm fine új album első szám

Szeptember 2-án jön ki.

[ Szerkesztve ]

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#15924) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Csak berakom ide, hihetetlen jó és eltalált az albumborítójuk:

[ Szerkesztve ]

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#15925) Ellia


Ellia
addikt

TOBIAS SAMMET'S AVANTASIA - Misplaced Among The Angels (feat. Floor Jansen)

Mindig is szerettem az Avantasia-t (főleg a korait) viszont a zenekar akkor nőt a legnagyobbat a szememben mikor a Barba Negra külső színpadán marha hidegben becsülettel letoltak egy három órás koncertet.

Album október 21-én.

[ Szerkesztve ]

(#15926) ígyvanferi válasza Ellia (#15925) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Uh, király. Nem tudtam róla, hogy már ennyire mindjárt itt az új album. Mikor volt az a koncert, melyik lemezekről játszottak? Állat lehetett.
Nehéz kérdés, hogy a Wicked Trilogyt vagy a Metal Operákat szeretem jobban.

(#15927) Ellia válasza ígyvanferi (#15926) üzenetére


Ellia
addikt

'19 kora tavasszal, miután a Moonglow megjelent.

(#15928) Dottorei


Dottorei
tag

Revocation - Re-Crucified (OFFICIAL) [link]

(#15929) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Kedd este a Life Of Agony/Pentagram koncert elég jó volt. :) Az öreg Bobby bácsi nagy forma. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15930) Dottorei


Dottorei
tag

A Wake In Providence - The Horror ov the Old Gods [link]

(#15931) sixpak válasza Bjørgersson (#15922) üzenetére


sixpak
nagyúr

Szokásos kiváló minőség.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#15932) btraven


btraven
őstag

"Azt is hosszan részletezte, hogy egy esetleges atombaleset esetén milyen apokaliptikus körülményekkel kell majd szembenéznünk a Földön, például a nukleáris téllel, ami rengeteg halálos áldozattal járna."
[Sodom - Nuclear Winter]

(#15933) james001


james001
veterán

Fit For A King - End (The Other Side) [Official Music Video]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#15934) Dottorei


Dottorei
tag

Norma Jean - A Killing Word [link]
Chelsea Grin - "Origin of Sin" [link]

[ Szerkesztve ]

(#15936) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

THE HALO EFFECT - In Broken Trust (OFFICIAL MUSIC VIDEO)

Kurva jó lett az egész album szerintem, most megy másodjára, aztán ki tudja, mennyinél állunk meg estig. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15937) Füleske válasza Bjørgersson (#15936) üzenetére


Füleske
addikt

Én ezt este tenném be, altatónak. :D

(#15938) Bjørgersson válasza Füleske (#15937) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na jó, nem lehet mindig minden szám 280 BPM-es varacskos disznós búzadara. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15939) Ellia válasza Bjørgersson (#15936) üzenetére


Ellia
addikt

Leporgettem, van pár jó téma de szerintem unalmas.

Legnagyobb baja szerintem, hogy az énekes hangja annyira a dark tranquilityhez kötődik, hogy nehéz attól elvonatkoztatni.

(#15940) Füleske válasza Ellia (#15939) üzenetére


Füleske
addikt

"az énekes hangja annyira a dark tranquilityhez kötődik, hogy nehéz attól elvonatkoztatni"

Szerintem oda illik ez az énekhang, itt meg nem jön össze az összhang. A DT - t nem érzem unalmasnak, pedig sokkal lassabb, lágyabb. (vagy talán épp ez hozza az összhangot)

(#15941) cappa72 válasza Vikthor (#15924) üzenetére


cappa72
nagyúr

Jaja... Tetszik.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#15942) dethroner


dethroner
veterán

Üdv!
Fura kérdésem lesz. Nézett már valaki koncertet a Barba Negra kerítésen kívülről, a Rákoczi híd gyalogoskorlát mellett? Rövid időn belül másodszor szoptuk be azzal hogy bent a track-ben italpulthoz beállni tök felesleges, sose kerülsz sorra, a csajom meg amúgy se lát sajna szinte semmi ha beáll elé egy áltagnál magasabb ember. Meg a sok mászkáló ember is rohadt idegesítő. Szóval ha már inni úgyse lehet, látni meg szintén lutri, Sabaton-t kipróbálnánk a kerítésen kívülről, ha ott viszonylag rendben van a látvány és hang. Mondjuk így árához képest minden ajándék lenne :DDD

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#15943) Dilikutya válasza dethroner (#15942) üzenetére


Dilikutya
félisten

Suttyóságnak tartom, de nem vagyunk egyformák. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15944) dethroner válasza Dilikutya (#15943) üzenetére


dethroner
veterán

Az lehet, de mivel már nagyon sokszor láttuk élőben a Sabaton-t, az utóbbi években meg egyszerűen idegesített már a folyamatos sok pofázás és pálinkázás, nem adnék pénzt érte.
Az Avatar-ra volnék inkább kíváncsi, de előbandáért 2 jegyért 30 rugót többé nem adok (volt nem egyszer hogy a főbanda nem érdekelt, csak az előzenekar miatt mentünk). Főleg hogy oda-vissza még egy 500-ast autózni is kell. De a kérdés nem az erkölcsi oldalt érinti, hanem hogy volt-e már így kint valaki és mit tapasztalt. ;)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#15945) chaosmonger válasza dethroner (#15942) üzenetére


chaosmonger
tag

Régen sokan potyáztak ott, de mióta a molinókat kifeszítették nem nagyon látok ott embert, szerintem nem sok mindent lehet onnan látni.
Jobb is, néhány zenekar szóvá is tette, aztán azoknak égett a pofája akik megvették a jegyet.

(#15946) dethroner válasza chaosmonger (#15945) üzenetére


dethroner
veterán

Most Lamb of God alatt is láttam pár embert odakint, ezért kérdeztem :B

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#15947) btraven válasza dethroner (#15946) üzenetére


btraven
őstag

Nem olyan élmény mintha bent lennél.
De rossz se volt. Mondjuk lehettünk vagy max tízen.
Én Dorothy-n voltam a hídon, mert csak előzenekar volt, és a fő zenekarnak már a nevére se emlékszem annyira nem érdekelt.
Viszont bennünket külön üdvözölt a Dorothy énekesnője :)
Dorothy koncerten még a kis színpadon voltam, de ott bent. De az rosszabb élmény volt mint a hídon. Olyan volt a hangosítás hogy egyáltalán nem lehetett a szólógitárt hallani. A lényeget.

[ Szerkesztve ]

(#15948) Akelaus válasza Bjørgersson (#15936) üzenetére


Akelaus
senior tag

Eddig 2x ment le, nekem nem adja magát könnyen. Felemás eddig.
Ellenben az új Arch Enemy megvett kilóra. :D

(#15949) dethroner válasza btraven (#15947) üzenetére


dethroner
veterán

Persze hogy nem olyan, elhiszem, nem is azt keresném odafent. Inkább úgy mondanám hogy ami nem érdekel annyira hogy élmény legyen, abba egy rövid időre belehallgatnék.
Köszi az építő hozzászólást :R

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#15950) Peterhappy válasza Akelaus (#15948) üzenetére


Peterhappy
őstag

Arch Enemy: :K

Nem kimondottan az én stílusom a hörgős énekes zaj, de az "ének" így is teljesen rendben van, zeneileg abszolút zseniális, Alissa-ba pedig szimplán fülig szerelmes vagyok.
Feleségemmel meg is beszéltük, azon három nő egyike, akiért bármikor elhagynám - sok sikert kívánt :D

Nálam eddig talán az év lemeze!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.