Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15801) Füleske válasza james001 (#15798) üzenetére


Füleske
addikt

Mondjuk a Tankcsapda zenéje szerintem '97 után ugyanez volt, mint most. Szóval aki 15 éve tetováltatott, annak szerintem a mai zenéjük is tetszhet.

(#15802) Bjørgersson válasza Voy15 (#15789) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hát, én legfeljebb hallgathatónak mondanám erős jóindulattal. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15803) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Noumena - Ihmisen tie (Official Lyric Video)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15804) Dottorei


Dottorei
tag

Alex megizélgette a Doom-ot is
[link]

(#15805) Vikthor


Vikthor
nagyúr

SAOR - Origins (2022)

holnap érkezik, addig jutyúb...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#15806) james001


james001
veterán

Megadeth - We'll Be Back

:Y :Y

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#15807) Dottorei válasza james001 (#15806) üzenetére


Dottorei
tag

(#15808) Dilikutya válasza james001 (#15806) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem erre számítottam. Ez jó karcos lett, Mustaine bácsi se szerette a bezártságot, úgy érzem. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15809) Soulfly842 válasza james001 (#15806) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ejj, de jól esik egy kis új Megadeth csemege. Azt hiszem ma az edzés alatt párszor meghallgatom :)

Van klip is. Megadeth Offical.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#15810) Bjørgersson válasza Füleske (#15797) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Gyorsan belecsapnak a lecsóba. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15811) btraven


btraven
őstag

Ismeritek a Szentháromságot?
Bathory-Sodom-Venom
legalábbis a korai lemezeik

(#15812) TeeBee73 válasza btraven (#15811) üzenetére


TeeBee73
addikt

:K
A másik meg a Ctrl+Alt+Del. ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#15813) chaosmonger


chaosmonger
tag

Valakinek megvan a sztori, hogy miért a Lemezkuckóban indul a klip? :)

LORNA SHORE - Into The Earth

(#15814) james001


james001
veterán

Lost Society - Stitches

Fit For A King - Reaper

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#15817) Akelaus


Akelaus
senior tag

Megadeth - Hellfest 2022

A hangja kicsit megkopott Dave bácsinak.

(#15818) Soulfly842 válasza Dilikutya (#15745) üzenetére


Soulfly842
addikt

Azért végül nem kellett aggódnod... Slayer olyat nyomott, hogy ihaj... :) Élvezetem minden percét :) S valami a szívembe mart, hogy többé nem látom őket... :) :(

Apropó, ez nekem eddig ki is maradt.

Grammy-n idén még fellépett a Slayer, mennyi mű arc, próbál műmájerkedni, de esküszöm, Paul Mccartney énekelte! :D
[link]

#15817Akelaus
Mustaine papa hangja már tényleg megkopott, amin ő már mondjuk átment, csoda, hogy még a színpadon van! :D

[ Szerkesztve ]

(#15819) updog


updog
senior tag

Pittyent a face, hogy jövő heti 5FDP előtt Ill Niño is lesz :Y Pont ma gondolkoztam, hogy a koncertre készülve úgyis végighallgattam youtube-on az elmúlt hónap 5FDP live-jait (a setlist kb. úgyis takkra ugyanaz lesz, a performansz meg elég hullámzó) és inkább feldobom a jegyem Ticketswapra - na így már más a leányzó fekvése, első sor :DDD

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#15820) sith7 válasza james001 (#15806) üzenetére


sith7
nagyúr

Finom :K :C

(#15821) cappa72 válasza updog (#15819) üzenetére


cappa72
nagyúr

Na és milyen volt?

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#15822) Pro Koryak válasza Vikthor (#15805) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Na tegnap belehallgattam, hát ez eléggé unalmas.
Azt reméltem így borító alapján, fogósabb, komolyabb, nagyívűbb lesz, de nem.
Szerintem

(#15823) james001


james001
veterán

Parkway Drive - The Greatest Fear

Új album szeptember 9. :C

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#15824) updog válasza cappa72 (#15821) üzenetére


updog
senior tag

Leszögezem, 2013-ban voltam utoljára koncerten, akkor is "csak" az A38-on, de a tegnapi sok területen csalódás volt... Mintha nem tudták volna a szervezők, hogy mennyi állójegyet adtak el, egyetlen kapu volt az állóhelyesek beengedésére, a sor vége egy órával (előzenekar)kezdés előtt valahol az Aréna hotelnél állhatott...

A Solence (nekem még tök ismeretlen, de nagyon kellemes meglepetés) és az Ill Nino énekhangosítása (legalábbis színpad előtt középtájon 7-8. sor környékén) számomra értékelhetetlen volt, bár a feeling azért mindkettőnél keményen odab*szott. 5FDP mérföldekkel jobban szólt, viszont nekik meg a Lift me up végén technikai gondjuk lett, a szám felétől teljesen szétestek, volt is pár perc szünet utána.

Ivan hangjára panaszkodtak sokan redditen és youtube videók alatt, szerintem nem volt vele gond (na jó, most nézem vissza youtoubeon a videókat, többször volt azért megúszós a dolog részéről is, és néha mellé is ment... de élőben nem éreztem ezt), és tele volt energiával a fazon, ahhoz képest hogy az eu turné vége felé vannak már, max respect, vitte a showt. Burn MF énekeltetéshez felhívták a színpadra az Ill Ninos srácokat, most is libabőrözök ahogy írom, akkora flash volt. Az összképen szerintem azért meglátszott hogy egy hónapja minden második este fellépnek, kicsit fáradt volt a produkció szvsz.

Szerettem volna közel lenni a színpadhoz (mondom, 10 évente egyszer járok koncertre, akkor már érje meg :D ), ez sikerült is, de volt a közelemben egy magát kemény magnak gondoló csoport (tipik félmeztelen, de teljesen részeg ordibátor akik akkor is pogóznak ha nem szól zene), akik Ivan gyertyagyújtós acapella Gone Away-e alatt végig üvöltöztek egymással és a közönséggel, hogy guggoljatok már le b+, teljesen elrontva a feelinget (mondjuk az meg nekem volt furcsa hogy Ivan még csak nem is fele tempóval, hanem még lassabban énekelte, úgyhogy aki meg normálisan énekelt volna vele, az is full összezavarodott, hamar el is engedtük a témát). Ha 10 másodpercnél több telt el két szám között, már ment a "miaf*szvan" skandálás (kultúra...), meg ugye kb. minden szám után ZOOOLI ZOOOLI, szerintem már kicsit feszengett szegény csávó :)

Afterlife-ról semmit nem játszottak, pedig párszor bekiabáltuk (a színpad háttér is egy óriási Afterlife albumborító volt a felétől a F8 kígyót váltva), egy Welcome to the circus jól esett volna, játszották már máshol Európában is, de azt mondom, összességében azért az élmény nagyjából egálba hozta a kellemetlenségeket.

Mindenesetre így 40 évesen nem esett jól annyira az egy órás sorbanállás, és utána 4 óra szintén állva és végig úgy headbangelve mintha 25 lennék, hát legközelebb ülőhely lesz már ebből :DDD Mondjuk a környékemen is sok 40-50-es embert láttam szolidan lötyögni, lehet hogy én is csak rosszul mértem fel a képességeimet ;]

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#15825) Dilikutya válasza updog (#15824) üzenetére


Dilikutya
félisten

Múltkor az Iron Maiden-re 22 ezer ember úgy beszaladt, hogy csak na, semmi sorbanállás. Bár én korábban az Arénában sem várakoztam soha sokat, sörre többet kellett várni mint a bejutásra. :) Mondjuk az a Groupamában is elengedős téma volt. :)
Nem tudom, mi lehetett tegnap, én nem voltam a koncerten.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15826) Voy15


Voy15
tag

Feleségem meg rokonok voltak tegnap.

Ők is említették, hogy a bejutás nem volt zökkenőmentes, és a sor vége a hungária/stefánia kereszteződésnél volt.
(Gondolom végre rájöttek a szervezők, hogy az eddigi kiemelt állóhely csekkolás logikai bukfenc volt minden tekintetben :DDD )
Ezenkívül egyedül a hangzásra panaszkodtak, meg az előzenekarokra.

(#15827) updog válasza Voy15 (#15826) üzenetére


updog
senior tag

Ja, végülis a bejutást, az elejét, a közepét, meg egy kicsit a végét leszámítva amúgy voltak jó pillanatok is :DDD

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#15828) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Hogy azért valami igazi nehézfémről is essen szó: nem csak egyszeri móka volt Bíró Ica közös fellépése a Stress-szel. Azóta folyamatosan próbál a zenekarral, készülnek a közös munkára, vagyis a METAL LADY visszatért! A világ rendje kezd helyreállni, a forint ugyan még mindig szar, de azé a nő, aki megműveli!

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15829) Voy15 válasza Dilikutya (#15828) üzenetére


Voy15
tag

Múltkori Szandis GnR után már minden előfordulhat :)

Amúgy azt néztem, hogy el kellett volna tölteni egy pár napot Prágában:
Guns and Roses - Júni 18,
Iron Maiden - Júni 20,
Metallica - Júni 22

(#15830) Akelaus válasza Dilikutya (#15828) üzenetére


Akelaus
senior tag

Aqrva! Nem tudom mi hiányzott még 2022-re a remek infláció, a csodásan szárnyaló forint, és az Orosz-Ukrán háború mellé. :D A majomhímlőt ki ne felejtsem.

(#15831) cappa72 válasza updog (#15824) üzenetére


cappa72
nagyúr

Köszi!

Közben beszéltem egy ismerőssel, és nagyon hasonlóan írta le a történteket.
Külön esszét szentelt a Lift me up-nak. :D

És még korban is hasonló... (ő 45+), már ő sem pogózik.

@15830Akelaus
Mekkora összefoglaló! :C

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#15832) KerryVTR válasza updog (#15824) üzenetére


KerryVTR
tag

Én ahogy észrevettem, általában az előzenekarokra kevesebb energiát fordítanak a hangtechnikusok. Lehet nem véletlenül.
A múltkor Maiden is sokkal jobban szólt, mint a többi. Bár az sem volt az igazi, mert hát ugye stadion koncert...
Helloween előtt a Hammerfall is szarul szólt szerintem. Viszont a Helloween nagyon jó volt! Főleg a Kai Hansen-es rész. Mintha más koncerten lettem volna a walls of jerico-s résznél. Még most is futkos rajtam a hideg... Csak kár, hogy a koncert közepén volt, mert utána kicsit lagymatag lett a folytatás. :D
Ha lenne hajam, még ráztam volna is. :D
Kíváncsi leszek Fezenen hogy fog szólni a Death Angel meg a Mercyful Fate. Na meg a Remorse is! :)

(#15833) Füleske


Füleske
addikt

(#15834) Ellia


Ellia
addikt

TESTAMENT - Curse of Osiris

Jövőre 40 évesek, igazság szerint sose hallgattam őket, de egy koncertre elmennék azért.

[ Szerkesztve ]

(#15835) Vikthor válasza Ellia (#15834) üzenetére


Vikthor
nagyúr

:C & :R

Metallica után az elsők. Jó banda.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#15836) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Orbit Culture - Redfog [Official Music Video]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15837) TripleB


TripleB
senior tag

Mastodon - More Than I Could Chew

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#15839) Pro Koryak


Pro Koryak
addikt

Mióta várom már:
Cynic - Focus LP reissue
:Y :R
Remélem meg is érkezik.
(milyen fa..a is, hogy k. sz.r a forint, januárban ez 7e Ft körül megállt volna :W :W :W )

[ Szerkesztve ]

(#15840) Pro Koryak


Pro Koryak
addikt

(#15841) Ellia


Ellia
addikt

(#15842) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Jól megjárta szegény, remélem rövid idő alatt felépül.

(#15843) Dottorei


Dottorei
tag

ANTHRAX XL - BRING THE NOISE (Official Live Video) [link]

(#15844) TripleB


TripleB
senior tag

Sziasztok!

Az Amenra-hoz hasonló stílusú együttest ismertek esetleg?
Amenra - Children Of The Eye

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#15845) Dilikutya válasza Ellia (#15834) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jól nyomják, én a 2017-es Testament/Death Angel/Annihilator turnén láttam őket. Csak a hangzás volt kicsit túltolt, lényegében egy Chuck Billy-Gene Hoglan duót hallhattunk. :)

Most voltak Pozsonyban, asszem Sepultura, Exodus, Heathen volt velük. Elég rossz este lehetett. :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15846) Dottorei válasza TripleB (#15844) üzenetére


Dottorei
tag

a converge-re nézz rá

(#15847) TripleB válasza Dottorei (#15846) üzenetére


TripleB
senior tag

Köszönöm, meg fogom nézni 🤘

Péntek-szombat Kill The Mosquitoes fesztivál Esztergombam. A szombatot bevállalom szerintem.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#15848) sith7


sith7
nagyúr

Szeptember 30. új SLIPKNOT album !!!!!!!!!!!!!!!! :Y :Y :Y :C :C :C

Új szám az albumról: The dying song [link] :C

[ Szerkesztve ]

(#15849) updog válasza sith7 (#15848) üzenetére


updog
senior tag

Az nem lehet, az új Slipknot album a Gray chapter, nem? :D :Y Bakker de le vagyok ragadva.

Lehet hogy azért mert 22 év alatt túl sokat hallgattam már, de elég recycled material nekem. Attól még headbang persze.

Mondjuk ha meg újítanak, akkor az nem szokott tetszeni ;]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#15850) sith7 válasza updog (#15849) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát az nem ... az már régen volt :))

Ez is egy újabb szám , epilepszia teszt : [link]

Most nézem , rossz a link :o

Szóval

Új szám az albumról: The dying song [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.