Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11751) syberia


syberia
veterán

Motörhead - In The Name Of Tragedy Live

Ugyanolyan jól szólnak élőben mint lemezről, nem semmi banda. :Y

https://howbad.info/

(#11752) Vikthor


Vikthor
nagyúr

HellLight - As We Slowly Fade

Végre ami megközelíti a Doom:Vs nívóját. Remek lassú temós dallamos doom. Katt a képre:

(/L)

[ Szerkesztve ]

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#11753) syberia válasza Vikthor (#11752) üzenetére


syberia
veterán

Pink Floyd és Nightwish keverékének érzem a hangzásvilágát, inkább az utóbbié, de jóval ráérősebb sebességű zúzás. :D

(#11750) james001: AC/DC dobozos sört vettem nyáron az Aldiban, egész jó volt a benne figyelő német láger.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#11754) Dilikutya válasza syberia (#11753) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az Iron Maiden söre is jó, de a díszdoboz meg a pohár nem ér +5000 Ft-ot. Mondjuk a Trooper sem 1000-et, amibe mostanában kerül, csak egy sima angol alap ale, egyszerűbb Fullers sörök megvannak 800-ból, akcióban még kevesebből.

Az AC/DC sörével nekem az a bajom, hogy német lager. Ausztrál rockzenekarnak ne német legyen a söre.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11755) james001 válasza Dilikutya (#11754) üzenetére


james001
veterán

Egyszer vettem akciósan Troopert 600 ft körül egyszer élünk alapon,de szerintem egy Kőbányai jobb ízű mint ez :D
AC/DC sör viszont ízlett még anno.
A Metallica féle Blackened whiskey-t kóstolnám meg egyszer,de azt beszerezni túl macerás meg drága...

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#11756) syberia


syberia
veterán

Talán régimódi az ízlésem, de ez a koncert K**** JÓ lehetett. :C :DD Kicsit feltekertem a hangerőt, a Motörhead decibelekkel adja a hangulatot.

(#11754) Dilikutya: 500 pénzt megért nekem, főleg a doboza miatt.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#11757) eddie1978


eddie1978
aktív tag

(#11758) vittgen válasza eddie1978 (#11757) üzenetére


vittgen
aktív tag

Hatalmas.....
Nagyon jó!!

Előjöttek az emlékek..... amikor még őket hallgattam gyerekkoromban...
Mára kicsit változott az ízlés....

[ Szerkesztve ]

(#11759) Dilikutya válasza syberia (#11756) üzenetére


Dilikutya
félisten

Soha nem vettem 500-ért, egy időben rendszeresen 350 körül volt az Auchanban. Én is begyűjtöttem mindkét féle dobozával, de 500 Ft-ot max kétszer ér az 1-1 dobozért, utána a sör már semmi extra, 300-400-ért már remek német lágerek vannak.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11760) Dilikutya válasza james001 (#11755) üzenetére


Dilikutya
félisten

Felsőerjesztésű sörökkel hogy állsz? Amúgy ez a sörfajta, amit a Maiden 1000-ért ad itthon, kb. az angol Kőbányai, egy sima visszafogott alkoholtartalmú ale, egy alapsör. Az angolok nem nagyon isznak lágert, meg alsóerjesztésűt. Este ittam Kőbányait (is), bár Troopert tavaly utoljára, de azért csak jobb az. :) Persze vitathatatlan, hogy a legjobb szarsör a Kőbányai. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11761) james001 válasza Dilikutya (#11760) üzenetére


james001
veterán

Nem vagyok nagy szakértője a söröknek,iszok én mindenfélét ami ízlik igazából :) Maiden sör emlékszem nem igazán tetszett,vagy csak túl nagyok voltak az elvárásaim lehet ezért csalódtam benne :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#11762) Dilikutya válasza james001 (#11761) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért az árért már lehetnek is elvárásai az embernek, de az tényleg egy laza ivósör. Hasonlókat olcsóbban is be lehet szerezni. 600-ért mondjuk jó vétel, úgysincs ilyen sör az alatt. Amúgy megeshet, hogy neked az az ízvilág eleve nem jön be, teljesen más, mint a német vagy cseh lágerek.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11763) Akelaus


Akelaus
senior tag

Kint az "új" Cattle Decapitation album.
egy kis ízelítő.

(#11764) Akelaus


Akelaus
senior tag

És közeleg az új Ahriman album is. Arról is egy kis ízelítő.

(#11765) Vikthor válasza Akelaus (#11764) üzenetére


Vikthor
nagyúr

hú ez rohadt menő, nem is tudtam, hogy a magyar black tud ilyen minőségi lenni, ahol a vokál nincs szétcseszve a hangzással együtt.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#11766) taranis válasza Vikthor (#11765) üzenetére


taranis
addikt

Pedig már a Bőrkoporsó is jó volt, annak a címadója nekem jobban is tetszik, mint az új szám: [link]

colorizer.net

(#11767) Vikthor válasza taranis (#11766) üzenetére


Vikthor
nagyúr

jó fagyos mint egy echte 90es évek elejéből merített trúnorvídzsön blekkmetál

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#11768) taranis


taranis
addikt

Mótvá? Chapel Of Disease - Null Szerintem az új album legjobb száma.

colorizer.net

(#11769) Akelaus válasza Vikthor (#11765) üzenetére


Akelaus
senior tag

De tud :)
Azért akad néhány jó black nálunk is, a hangzásba nem megyek bele, nem értek hozzá. Maximum a kásás sz.rt nem bírom elviselni ami ugye trve.

Kijött az új Andratar is, talán Hammer melléklet volt(?) szerintem az is jó lett, viszont a magyar nyelvű album jobban tetszik :D

Vasárnap (jó hogy arra a napra tették) valaki jön innen a kötelező Exodus, Death Angel, Sodom, Suicidal Angels koncertre?

Az új Ahriman szám eszembe juttatta velem, a Winter (ex Sear Bliss) saját albumait.

[ Szerkesztve ]

(#11770) Vikthor válasza Akelaus (#11769) üzenetére


Vikthor
nagyúr

nekem is a Phantoms jutott eszembe LOL!

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#11771) Vanir


Vanir
veterán

Szivárognak a dalok az új Rotting Christ albumról: Fire, God and Fear

(#11772) james001


james001
veterán

Február 22én új Overkill album. Kíváncsian várom,az előző albumuk is tetszett :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#11773) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Children Of Bodom - Hexed (2019. március 8.)

1. The Road
2. Under Grass and Clover
3. Glass Houses
4. Hecate’s Nightmare
5. Kick in the Spleen
6. Platitudes and Barren Words
7. Hexed
8. Relapse (The Nature of My Crime)
9. Say Never Look Back
10. Soon Departed
11. Knuckleduster
12. I Worship Chaos (live)
13. Morrigan (live)
14. Knuckleduster (remix)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11774) james001


james001
veterán

Striker - Play to Win (2018) :Y

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#11775) Akelaus


Akelaus
senior tag

Na ez maga a kuriózum. Lehet utálni, lehet szeretni, de akkor nagyon ott volt a Beatrice. CD-n kijött, de videó csak most került fel.
Beatrice Kisstadion 1980

(#11776) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Nos ez igen meglepett az imént, íme új Nasheim:

Nasheim - Jord och aska

February 22, 2019 a megjelenési dátum, addig kaptuk ezt a számot.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#11777) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Insomnium - In The Groves Of Death

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11778) Ellia válasza Bjørgersson (#11777) üzenetére


Ellia
addikt

Egyik kedvenc zenekarom, koncerten is baromi jó volt :)

(#11779) Akelaus


Akelaus
senior tag

Hoppá!! Slayer jövőre nálunk!
[link]

(#11780) ígyvanferi válasza Akelaus (#11779) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Meg a Foo Fighters is, augusztus 13-án. Kár, hogy a szigetre jönnek.

(#11781) Akelaus válasza ígyvanferi (#11780) üzenetére


Akelaus
senior tag

Az ki is marad nekem. Néha elkap a hév, hogy kimenjek a Szigetre, aztán meglátom a jegyárakat, meg a programot és ennyi.
Van bennem egy nosztalgikus hangulat mikor van a Sziget fesztivál, de ez már évek óta nem az amin én ott voltam 1997-ben, és 1999-ben.

Más: Tegnap hatalmas bulit adott mind a 4 zenekar a Barba Negrában. Számomra a Suicidal Angels, és a Sodom vitte a prímet. Persze a másik két zenekart is jó volt látni- Death Angel, Exodus.
Amit viszont nem volt jó látni, az Machat Zsolt a Tormentorból. Az a "kabát" vagy mi amiben volt, hááát :D komolyan mintha valami falvédőt vett volna fel. Le is rombolta a nimbuszát nálam. Szerencsére Csihar Attila nem tőle vette az esti szerkóját, mert ott omlott volna össze bennem egy világ ha Ő is ilyen szerkóban van. Ilyen közel nem voltam még a Legendához. :R

Szerintem amúgy kicsi volt a hely a koncertnek, de ugye a Pecsa már csak nevében létezik.

[ Szerkesztve ]

(#11782) Bjørgersson válasza Ellia (#11778) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mai napig libaboros vagyok ettol a szamtol. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11783) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Amorphis - 25. Január 2019 -> Barba Negra

9 rongy a jegy.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#11784) Dilikutya válasza Akelaus (#11781) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Suicidal Angels nekem mindig olyan volt, hogy tudtam, hogy léteznek, biztos hallottam is őket, de semmi emlék. És ez igaz a tegnap estére is. Jól tolták abban a fél órában, de nem éreztem késztetést, hogy mélyebben megismerkedjek velük. A Death Angel jó volt, kicsit retróbb programot hoztak, mint tavaly, ami egyfelől jó, másrészt nekem az első két újkori lemez is hatalmas kedvenc. A Sodomnál úgy éreztem, Ausgebombt és City of God ide vagy oda, nem lehet felülmúlni ma. Majd jött az Exodus, és vigyorogva, élén a végtelenül bohóc, ripacs Zetroval felmosták a termet simán. Komolyan, örömzenélés volt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11785) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Ministry - What About Us

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#11786) TeeBee73 válasza zoltanz (#11785) üzenetére


TeeBee73
addikt

Kár a bandáért. (Szvsz., a Psalm 69 a kedvencem tőlük).

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#11787) Vikthor válasza TeeBee73 (#11786) üzenetére


Vikthor
nagyúr

hát ez qrva nagy! :D

\,,/

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#11788) Vikthor válasza Vikthor (#11787) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Köv héten ki jön Within Temptationre?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#11789) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

DEADBORN - Your Symbol Burns
DEADBORN - Sense Of Delight

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11790) Smiley válasza Bjørgersson (#11773) üzenetére


Smiley
őstag

Az Under Grass and Clover mar el is erheto a spotify-on...

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#11791) Bjørgersson válasza Smiley (#11790) üzenetére


Bjørgersson
félisten

CHILDREN OF BODOM - Under Grass And Clover (OFFICIAL VIDEO)

YouTube-on is. :) Kicsit olyan szerintem, mintha összeturmixolták volna a Follow The Reaper meg Hate Crew Deathroll albumokat. Tetszik. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11792) Rimuru válasza Bjørgersson (#11791) üzenetére


Rimuru
veterán

borzalmas. :DDD

Vigyázat, csalok!

(#11793) Smiley


Smiley
őstag

Jolvan-jolvan mindenki nyugodjon le a p.....
Nem lehet minden nyito single olyan mint a downfall
Most, hogy elokerestem megint nem tudom abbahagyni ezt az albumot. ;]

btw: en direkt nem irtam semmi, siman lehet nagyon fasza az uj album, csak ennek kicsi az eselye.

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#11794) vittgen válasza Smiley (#11793) üzenetére


vittgen
aktív tag

Hmmm....
Zeneileg majdnem emészthető számomra ez a szám! / kicsit sok a szinti benne /
Sőőőt,még majdnem kellemes is....de az az ének abszolút nem illik hozza! Nagyon lehúzza számomra a minőségét!

Nem szoktam kritizálni más zenéjét... de mindig belehallgatok az ide linkelt zenékbe.
Van,amit rögtön ki is nyomok / Black,Brutal Death,Melodic Death... /

Persze mindenki a saját ízlése szerint választ zenét...
Nekem lassan alakult ki az, amit ma is tartok...
Kistökös koromban a Heavy Metal,általános felsőben a Power-Speed volt a kedvenc aztán középsulis éveim alatt jött a Thrash Metal. Hosszú évekig semmi mást nem hallgattam...
A legnagyobb kedvencem az európai Thrash számomra koronázatlan királyai a KREATOR !!
Deeee azt veszem észre/ így évekkel később,mintegy "szintén" változás /,hogy a Thrash mellé kezd beszivárogni a Death Metal is! Persze nem nagy dominanciával...csak két banda fért be eddig. A Lengyel Vader és az amcsi Obituary...
De a fő vonalat a Kreator az Artillery,Testament,Korzus,Flotsam and Jetsam,Heathen viszik!
Bocsi a terjengős monológ miatt....
Most már sokkal jobb!!

(#11795) Bjørgersson válasza Rimuru (#11792) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem tetszik, úgyhogy visszamennyé szépen. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11796) Ellia


Ellia
addikt

A Spotify összedobta a 100 legtöbbet hallgatott számom listáját.

Elég csapongó azt hiszem :D

[ Szerkesztve ]

(#11797) #78687232 válasza Ellia (#11796) üzenetére


#78687232
törölt tag

Köszi, a 17-es top listámat rojtosra hallgattam, annyira jól megcsinálta a rendszer. A 18-ba belenézve megismételtél a remek válogatást.

(#11798) Ellia válasza #78687232 (#11797) üzenetére


Ellia
addikt

Linkeld! :)

(#11799) Smiley válasza vittgen (#11794) üzenetére


Smiley
őstag

Az a lenyeg, hogy kiadtad magadbol ;] Hallgasd meg parszor, es utana lehet valtozik a velemenyed, esetleg neked lehet, hogy jobban fognak tetszeni az ujabb albumaik.
Amugy izlesek es pofonok, en nagyon szeretem, foleg ha ejszaka kell meloznom, akkor fules fel, es mehet max hangeron.

(#11788) Vikthor: Most, hogy vegigneztem a YouTube-on a hamburgi elo koncertet, lehet veszek egy jegyet ra. :)

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#11800) vittgen válasza Smiley (#11799) üzenetére


vittgen
aktív tag

:K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.