Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11051) canniball


canniball
nagyúr

Volt tegnap valaki Ugly Kid Joe koncerten? Mondjátok hogy sz@r volt vagy elmosta az eső!

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#11052) Vikthor válasza laskr99 (#11045) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Immortal vagy Emperor, mint klasszikus nem elég gyors?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#11053) laskr99 válasza Vikthor (#11052) üzenetére


laskr99
addikt

Nem tetszenek, mondjuk klasszikus és régi dolgokat nem hallgatok soha, mert nem tetszenek :D

(#11054) taranis válasza laskr99 (#11053) üzenetére


taranis
addikt

Ilyesmi? Ez viszonylag új. (A blastbeat rész odabasz.)

colorizer.net

(#11055) laskr99 válasza taranis (#11054) üzenetére


laskr99
addikt

Na ez tetszik :D :R :C

(#11056) Rimuru válasza laskr99 (#11055) üzenetére


Rimuru
veterán

Shadow Of Intent - Primordial: https://www.youtube.com/watch?v=6VbBuXJmg1s

Instrumental verzio: https://www.youtube.com/watch?v=LYUmRIHMbLg&list=PLTIipPYNdyuy-szc9XOg--SvXn5PEYXko

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#11057) Bjørgersson válasza laskr99 (#11055) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nile?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11058) laskr99


laskr99
addikt

Ezek tetszenek :C

(#11059) Akelaus válasza laskr99 (#11058) üzenetére


Akelaus
senior tag

Itt keress, és találsz jobbnál jobb zenéket! :D
(mielőtt kiraknak, nem a letöltésre buzdítottam, hanem a kitűnő zenék megismerésére, jutube segít majd )

Marduk fasza, én arra kerítést bontottam :C :DD

[ Szerkesztve ]

(#11060) laskr99 válasza Akelaus (#11059) üzenetére


laskr99
addikt

:R Majd nekem is kell falat és plafont bontani, tapéta, álmennyezet és padlószőnyeg+parketta fel :D

(#11061) Füleske válasza Rimuru (#11056) üzenetére


Füleske
addikt

Ez tetszik , van újabb albumuk is , ahogy látom. :K

(#11062) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Egy kis magyar black estére.
Aornos - The Great Scorn (2018)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11063) taranis


taranis
addikt

Nem vagyok egy grind fan, meg taszítanak ezek a buzis fülbevalók, de amit csinálnak, az rohadtul adja, beteg szar: SIGNS OF THE SWARM - CESSPOOL OF IGNORANCE

Szerk: illetve na, ez a deathcore? Nem vágom ezeket az új stílusokat.

[ Szerkesztve ]

colorizer.net

(#11064) Bjørgersson válasza taranis (#11063) üzenetére


Bjørgersson
félisten

lyrics:
water being violently sucked down a running garbage disposal

Ezen behaltam. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11065) rétisün válasza laskr99 (#11045) üzenetére


rétisün
veterán

Berzerker, illetve Mortician, ez nem (mindig) annyira gyors, de eléggé az alja :D

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#11066) laskr99 válasza taranis (#11063) üzenetére


laskr99
addikt

:R :Y :C Tetszik imádom :D

rétisün: Tetszeneeek :D Köszii

[ Szerkesztve ]

(#11067) rétisün válasza laskr99 (#11066) üzenetére


rétisün
veterán

bár azt írtad, a klasszikus meg régi dolgok nem tetszenek, de az első két Voivod is megérhet egy próbát....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#11068) Akelaus válasza laskr99 (#11060) üzenetére


Akelaus
senior tag

Marduk (is) tökéletes lesz arra.
Ami még ajánlott: Abominable Putridity, Katalepsy, Napalm Death(vilaglegjobbzenekara), Suffocation (első 3 album kb.) Intense Agonizing, Nasum...

(#11069) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

új dimmu

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11070) Akelaus


Akelaus
senior tag

Csak nem? Akkor ma vagy szörnyülködni fogok, vagy baromira jól érzem majd magam. :D

Gyors megnéztem, milyen pontokat kapott különböző oldalakon. 8/10, 9/10. Na!

[ Szerkesztve ]

(#11071) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Uj Thy Catafalque hallgathato YouTube-on a kiado csatornajan. En meg itt sirok a buszon, hogy erjunk mar haza. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11072) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Melóban ma ilyen dolgok akadtak a kezem ügyébe. :)



As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11073) TeeBee73 válasza Bjørgersson (#11072) üzenetére


TeeBee73
addikt

Hol melózol? Megyek én is. :)
(Mondjuk, ma, pakolás közben a Brave Murder Day kazetta esett ki az egyik dobozból. :D
Jó, hogy digitálisan is megvan, a kazilejátszós deckem bekakilt. :DDD)

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#11074) Bjørgersson válasza TeeBee73 (#11073) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Itt e. Ma a jobboldali üzletben válogattam CD-ket, még rendesen meglepődtem, hogy ilyen műfajú lemezek is vannak készleten. Ezeken kívül még rengeteg Black Sabbath volt, jó néhány In Flames, Running Wild, Helloween, egy-két Bullet For My Valentine meg vagy három Let The Hammer Fall is van. Meg még valamit tuti elfelejtettem. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11075) Akelaus


Akelaus
senior tag

Nálam 10 pontos az új Dimmu Borgir album. Amennyire nem tetszett az első klippes dal, majd az utánalévő sem, (igaz aztán annyit hallgattam, hogy megbékültem velük), annyira jó egyben hallani az albumot. Az első számnál még volt bennem félsz, aztán azt vettem észre, mikor véget ért az album, hogy hallgatnám újra-és újra. Na ez megy tegnap délután óta.
Közben meg kint az új Thy Catafalque, Ihsahn..stb.

(#11076) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Az első dal az új Alice in Chains lemezről, ami nyáron érkezhet.

Jó lesz ez is :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#11077) Bjørgersson válasza Akelaus (#11075) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Most kezdem. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11078) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#11077) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hátt. :D Első hallgatás után nem feltétlenül akarom kommentálni. :D
Háttérzenének tökéletes, de így első nekifutásra egyetlen egyszer kaptam fel a fejem, akkor sem azért, mert annyira jó lett volna. :D Konkréten az Alpha Aeon Omega számra gondolok, az első gondolatom "egy blastbeattel fűszerezett Pet Shop Boys feldolgozás" volt. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11079) james001


james001
veterán

Ha már úgyis bele vagyok őrülve a Trivium-ba,gondoltam csinálok egy posztert :) A Shogun a kedvencem tőlük úgyis,szóval ez pont ahhoz illő :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#11080) Akelaus válasza Bjørgersson (#11078) üzenetére


Akelaus
senior tag

Hallgasd jóra! :P

Ok 8-év után kevés. Sőt, elég puhány is. :D
Viszont nekem, bejön.
A Thy Catafalque is. Na az elsőre betalált.
(És ma még egy Beatrice koncertet is lenyomok, hogy emeljem a színvonalat. :D )

[ Szerkesztve ]

(#11081) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Edenian (első albumuk)

Innen "táplálkoznak": Draconian, Doom:VS, Saturnus, Swallow The Sun, Tristania és Sirenia

Szerintem érdemes kategória.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#11082) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

BURDEN OF GRIEF - Eye Of The Storm (Lyric Video)

Miért emlékeztet ez engem az In Flames Colonys időszakára?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11083) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Nincs olyan felület az interneten, ahol a saját eredeti CDimet egy szemályes adatbázisba tudom hozzáadni és letölteni FLAC-ba?

Bandcamp az ilyesmi de csak az ott vásároltakkal van így.
Discogs, nos itt elvileg építhetek egy adatbázist, de ez meg inkább a hanghordozók ebay-je...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#11084) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Dimmu Borgir - Eonian

Semmi nem fogott meg elsőre benne, másodjára meg már vártam h mikor lesz már vége, hátha beindul másodjára de nem. Ez már nem black metal szintivel, hanem vmi erőltetett moslék. Még tiszteletből sem veszem meg tőlük ezt. Ennél még az In Sorte Diaboli albumuk is jobb. Sajnálom, mert ha így jön a következő albumuk 7 év múlva mint ez, és ilyen lesz az is akkor RIP.

Hallgatok inkább Crimfall-t

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#11085) Akelaus


Akelaus
senior tag

[link] Ihsahn full album

Dimmu témára kicsit visszatérve. Tegnap mászkáltam a városban, és fülessel hallgattam. Így kb. a 40-50 hallgatáson túl, valahogy elveszett a lelkesedésem. Pl. fülessel hallgatva engem idegesít a szintihang, az a prüttyögés ami több számban is vissza-visszatér. Nem hallgatom rossz szájízzel, mert ma is lement 3x melóban, csak egyszerűen már kihallom belőle a "hatásokat" Therion, Nightwish pl. és ezt a Bimmu albumán. Hát... jó kis popblack lett ez az album, hiányolom a keménységet belőle.

[ Szerkesztve ]

(#11086) Bjørgersson válasza Vikthor (#11084) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mondom én, hogy Pet Shop Boys feldolgozás. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11087) taranis válasza Akelaus (#11085) üzenetére


taranis
addikt

40-50?? Hinnye. Én 1-re sem tudtam rábírni magam, pedig régen szerettem őket. Úgy az Enthrone-ig.

colorizer.net

(#11088) gbors


gbors
nagyúr

Nyomasztó ez a skandináv túlsúly, itt van egy kis orosz heavy metal. Nem túl friss, viszont поют на русском :)
Кипелов - Путь Наверх

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#11089) Vikthor válasza gbors (#11088) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Kauan, Helengard, Raventale, Balfor? Max a skandináv talajból lehet jókat aratni... Wine from tears és Trawler is ruszki. Uff!

[ Szerkesztve ]

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#11090) taranis válasza Vikthor (#11089) üzenetére


taranis
addikt

Én meg épp Temnozor-t hallgattam.
Aztán Troll Bends Fir-t, ők is oroszok, őket csak azért, mert azt, hogy "Odin", így kell mondani, ahogy ők a szám elején: [link] Aki nem tudta, innentől tudja. Kicsit inni is kell hozzá, de annyi baj legyen.

[ Szerkesztve ]

colorizer.net

(#11091) Bjørgersson válasza gbors (#11088) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Sárember :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11092) ígyvanferi válasza Akelaus (#11085) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Király az új Ihsahn! (Basszus, hogy én ezt még mindig nem tudom leírni helyesen elsőre. Se másodikra, de néha még harmadikra sem.)

(#11093) Akelaus válasza ígyvanferi (#11092) üzenetére


Akelaus
senior tag

Nekem sem megy kb. soha leírni, a linknél is puskáztam. :D Még csak egyszer hallgattam meg, de kellemesen csalódtam, az előző albumhoz képest.

taranis : igen minimum annyiszor pörgettem le. Elhallgatom, de már be-befér más is mellé, pl. az új Thy Catafalque is. Na ez az album tényleg jó lett. :))

Veszi valaki még innen a Hammert? Kíváncsi lennék ott mit írtak a Dimmu albumról, hány pontot kapott. Ezért meg nem veszem.

[ Szerkesztve ]

(#11094) Bjørgersson válasza Akelaus (#11093) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az idei albumok kozul a Thy Catafalque valoban telitalalat. 10/10 :K

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11095) Dilikutya válasza Akelaus (#11093) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én megvettem, de bele se néztem, csak a Kretens CD kellett. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11096) taranis válasza Akelaus (#11093) üzenetére


taranis
addikt

Számomra igazán a Róka/Rengeteg albumon van varázslat, nem véletlen, hogy akkor tudtunk együtt dolgozni. Ugyanakkor szépnek tartom a többi munkáját is, csak már valahogy távolabbinak érződik.

colorizer.net

(#11097) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Csak most jutott el hozzám ez a ritka remek magyar mű:

Virrasztók - A Halál Színei

Nem éppen klasszikus metál, nehezebb lehet egyeseknek befogadni, de garantálom, hogy élményfaktorban hozza a nívót. Érdemes belehallgatni, vagy az első lemezzel kezdeni akár.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#11098) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Üdv Urak!

Valakit érdekel-é Boss ME-80-as multieffekt?
Másfél év alatt háromszor kapcsoltam be, a sarokban meg csak a port fogja.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#11099) taranis válasza Vikthor (#11097) üzenetére


taranis
addikt

Nem tudom, hogy tartják e a jó szokásukat, 2x láttam őket élőben még az első lemez idején, és mindkét alkalommal pálinkát osztottak a közönség között. Ott volt a helyünk.

colorizer.net

(#11100) Vikthor válasza TeeBee73 (#11098) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Húúú gyerekkori álmom volt, hogy egy napon egy extrém bandában toljam a gitárt, sorsom nem így alakult, így csak nyálamat csorgatom, jó kütyü ez ám!

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.