Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11351) TripleB válasza #78687232 (#11350) üzenetére


TripleB
senior tag

Nem tudok róla.
ITT szoktam ellenőrizni, hogy mik várhatók.

Soulfly koncerten volt valamelyikőtök?

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#11352) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Revocation "Of Unworldly Origin" (OFFICIAL VIDEO)

Hátt.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11353) TripleB


TripleB
senior tag

Thy Art Is Murder - The Skin Of The Serpent

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#11354) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

DEICIDE - Excommunicated (Lyric Video)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11355) Ellia


Ellia
addikt

Epitaph - God is an Astronaut

Kicsit elmentem mellette az utóbbi időben. na meg az All is Violent, All is Bright albumot hallgattam rongyosra, de ez is bejön nagyon.

Októberben koncert a hajón, nagyon gondolkodok rajta.

(#11357) Akelaus


Akelaus
senior tag

Rockmaraton, péntek: Tormentor. Kegyetlen volt. Totál olyan képet mutatott a banda, mintha nemhogy 30 éve nem játszanának folyamatosan, hanem hetente klubbulikat nyomnának. Ok, össze lehet gyakorolni, de akkor is az ilyen buliktól lehet fosni, hogy a legenda lerombolja magát. Szó sincs róla! Majdnem tökéletes volt, egy kontroll-láda problémát leszámítva.
Aznap volt még Sear Bliss amit végignéztem. Nekik is sikerült nagyon jó koncertet adni, az új számok is jól szólnak élőben.
Belenéztem a Carpathian Forest koncertjébe is, nem az én zeném. Másoknak láthatóan bejött, szép tömeg volt a koncertjükön.
AWS: ( :D ) nem néztem végig, 1-1- számra ragadtam ott. Élőben elég meggyőző a zenekar, viszont nem tudom pár év múlva bárki emlékszik majd rájuk, ha nem lett volna az eurovíziós dolog.

Szombat: Krampüs: lehengerlő. Állatok! :D
Bloody Roots-nak szerintem nem tett jót a korai fellépés, szép tömeg jött így is össze a színpad elé, Smici kiénekelte magát rendesen. Jó volt a végén hallani a névadó dalt a Sepulturától. :C
Belenéztem még az Agregátorba, az Omenbe (sajna a mai napig nem tudom megszokni, hogy nem a Kalapács Józsi az énekes), Pokolgépbe (szintén nem tudok megbarátkozni az új énekessel) Spasm-na itt ledöbbentem. :D
TIAMAT: volt mitől fosni, ugye az énekes mindent megtett, hogy egy roncs legyen. Nem is gitározott, csak énekelt. Bevallom nekem az eleje csalódás volt,(annak ellenére, hogy tökéletesen eljátszottak mindent, ének is rendben volt.) nagyon vártam a Wildhoney-ról játszanak már valamit. Megtörtént. Maga a csoda.A koncert második felét az az album tette ki, ha jól emlékszem 3-4 számot játszottak róla. Johan Edlund (énekes) nagyon barátságos volt a közönséggel, sokszor hálálkodott a tömegnek. 1 szó mint száz engem a végén sikerült lenyűgözni.
Ossian: hozta a kötelezőt, maradtak ki klasszikus számok, az utolsó album miatt, de ártani nem ártott.
Az utolsó általam megnézett zenekar pedig az AkelA volt. Ki nem hagytam volna, főleg szilveszter után ahol ugye rotty lett a zenekarnak. Jelenleg négyen vannak a bandában. A hangzás miatt jó lenne mégis egy gitáros még, így kicsit szellős. Főnök elmében volt, látszott élvezi amit. Rögzítették a koncertet, legalábbis két kamerás felvette, technikai gond itt is volt, a dobos (Király Zoli) szétküldte a lábdobot. :D
Nem volt bénázás, nem volt botrány, nagyon jó kis koncertet adtak.

Bocsi, h ilyen hosszú lett! :) :R

[ Szerkesztve ]

(#11358) james001


james001
veterán

Aki szereti a pörgős thrash metált (pl. Exodus,Slayer stb) annak ajánlom ezt ha még nem ismeri ezt az albumot:

:K

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#11359) Dilikutya válasza james001 (#11358) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ismerem őket, de ezzel a névvel és borítóval ismeretlenül sem árulnak zsákbamacskát. :) 2-3 lemez után jól eltűntek.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11360) james001 válasza Dilikutya (#11359) üzenetére


james001
veterán

Sajnos igen jól eltűntek,bár én csak nem rég ismertem meg ezt az albumot tőlük.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#11361) MineFox54


MineFox54
őstag

[link]
anyád

(#11362) canniball


canniball
nagyúr

Slayer Kitten

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#11363) TeeBee73 válasza canniball (#11362) üzenetére


TeeBee73
addikt

Visszamennyé'!!! :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#11364) rgqjx válasza canniball (#11362) üzenetére


rgqjx
aktív tag

(#11365) Rimuru


Rimuru
veterán

Egy konnyed kis zene estere:

Grand Magus - Forged In Iron - Crowned In Steel

Vigyázat, csalok!

(#11367) Akelaus


Akelaus
senior tag

(#11368) james001


james001
veterán

Új Scars on Broadway album meghallgatva. Nekem nagyon tetszik. Eléggé System-es az egész... És bár ez nem olyan rossz szerintem,de néha baromira hiányzik Serj Daron mellől :( Vannak rajta azért "egyedi" dalok is amik azért másabb hangzásúak,pl. a Till the End vagy a Never Forget. A címadó dal pedig a kedvencem még mindig :K De a Guns are Loaded és a We Won't Obey is instant kedvenc lett.
Sok új metál album volt mostanság csalódás számomra,de ez most végre betalált. Remélem lesz itthon lemezes változatban,tuti beszerzem majd. :)

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#11369) Ellia


Ellia
addikt

INDIAN FOLK METAL ("Jee Veerey" ft. Raoul Kerr)

Az előző saját számuk se volt rossz, ez még jobb. Persze tuti benne van, hogy szokatlan, de pont ezért is jó.

(#11370) Akelaus


Akelaus
senior tag

(#11371) #78687232


#78687232
törölt tag

(#11372) eddie1978 válasza Ellia (#11369) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Ez de jó. :)

(#11373) eddie1978


eddie1978
aktív tag

Azért na: Ram it down szóló

(#11374) Dilikutya válasza eddie1978 (#11373) üzenetére


Dilikutya
félisten

Na, ez holnap tuti nem lesz. :) Jön valaki innen amúgy a Judas Priest-re?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11375) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Szülinapom közeleg, így a metal csomagom szintén úton:

3 CD BOX - Summoning Tribute
Guns n' Roses Appetite for Destruction, Use Your Illusion 1&2
Amorphis - 3 utolsó albuma
Draconian - Call of the Cthulu póló
Dissection - Storm of the Light's Bane póló
Amorphis - Black Winter Day, régi logós póló

\,,/

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#11376) Vanir


Vanir
veterán

Spaceslug - Eye The Tide
Zseniális doomféleség a lengyelektől.

#11367: Hatalmas. :)

[ Szerkesztve ]

(#11377) Tomacko válasza Bjørgersson (#11307) üzenetére


Tomacko
senior tag

Nehéznek nehéz.... De ez olyan j metal módra önkielégítés mindenfelé csapongva.... ;] De legalább eszembe jutott az Obscura.... most azt hallgatom :) :C :R

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#11378) Bjørgersson válasza Vanir (#11376) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Bardzo dobrze. :K

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11379) Tomacko válasza Golota (#11335) üzenetére


Tomacko
senior tag

Valóban felejthető volt a felvezető banda... Jobban ját volna mindenki, ha egy hazai thrash bandát kérnek fel erre :) :P Az Exodus? hát őőő igen oda tették a srácok magukat, Gary mesterrel meg még gyilkosabb lett volna, ez az amúgy is nagyon durván jó műsor. Nem szoktam annyira figyelni, hogy melyik banda melyik lemezről mennyit játszik egy koncerten, de tippre azt mondanám, hogy az első lemez minden dala megvolt.... S a többi korai anyag is frankón szólt. Én személy szerint az újabbakat nem annyira szeretem, így nem is volt hiány érzetem kicsit sem :)

(#11338) Dilikutya A Heathen, na őket még a Pecsába hallottam utoljára, az Overkill előtt. Valóban egy olyan banda ők is, akik érthetetlen mód majdhogynem ismeretlenek, annyira elfelejtette őket mindenki. Nálam is bejövős banda lesz mindig :)

[ Szerkesztve ]

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#11380) Bjørgersson válasza Tomacko (#11377) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na számomra meg pont az Obscura követhetetlen. :))

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11381) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Revocation "Of Unworldly Origin" (OFFICIAL VIDEO)

Ezt be kell linkeljem még egyszer. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11382) Ellia


Ellia
addikt

Red Sun Rising - The Otherside

Alice in chains, Soundgarden és a Seether találkoztak a kocsmá... Így is kezdődhetne a zenekar bemutatása. Amúgy szerintem jól szólnak eléggé, csak azt nem tudom, hogy mentem el eddig mellettük... :D

(#11383) Ellia válasza #78687232 (#11371) üzenetére


Ellia
addikt

Ez jó, ment is a listára.

(#11384) Ellia


Ellia
addikt

Ezt itthagyom. az 1. helyezett nekem újdonság volt, eléggé sokkolt :D

(#11385) rgqjx válasza Ellia (#11384) üzenetére


rgqjx
aktív tag

Ne, vidd innen! :O
Az első helyezettbe belehallgattam, amíg olvastam a felvezetését, nem kellett volna....

(#11386) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11387) MutantZombie válasza Dilikutya (#11386) üzenetére


MutantZombie
tag

Szerintem korrekt volt az előadás

[ Szerkesztve ]

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#11388) Peterhappy válasza MutantZombie (#11387) üzenetére


Peterhappy
őstag

Zsenialis volt. Igazi legendak ok!
Sajnalom, hogy Glenn rosszabbul lett es nem tudott fellepni, nagyon remeltem, hogy el tud jonni. jo egeszseget neki es kitartast...

Jott valaki fezenre? Az Epica vitt mindent, mint a piros asz! Most epp Kiskeekre varunk, picit tartok a Helloweentol, remelem jo lesz. Egyszer lattam oket, Szigeten, az kritikan aluli performansz volt.

Accept sajnos kimarad holnap :(

(#11389) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ilyen volt a Judas Priest kedden a Budapest Arénában!

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11390) gbors válasza Dilikutya (#11389) üzenetére


gbors
nagyúr

Tetszik ez a setlist - nem teljes leszámolás a "kötelező" klasszikusokkal, de több üdítő frissítés is van benne. Nekem a legnagyobb win a Ripper / Tyrant páros a Victim of Changes helyett, ennél már csak az lenne jobb, ha a British Steel súlyát csökkentenék, de annyira sztem nem bátrak :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#11391) Dilikutya válasza gbors (#11390) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egy Screaming for Vengeance-nek, Exciter-nek, Sentinel-nek örültem volna még. Az új dalok nagyon beillenek a klasszikusok közé.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11392) gbors válasza Dilikutya (#11391) üzenetére


gbors
nagyúr

Hát ja, én sem bánnám, ha British Steel helyett a Stained Class-ról lenne négy nóta - asszem a Heroes' Enddel az "obscure favourites" listán elég előkelő helyen vagyok :DDD

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#11393) Dilikutya válasza gbors (#11392) üzenetére


Dilikutya
félisten

Igazából egy 2 órás koncert erre a megoldás... :) Nem mértem, olyan 90-100 perces lehetett. Ami pozitívum, hogy nem húzták az időt fölösleges szólókkal, csak a dalok jöttek sorban.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11394) gbors válasza Dilikutya (#11393) üzenetére


gbors
nagyúr

Összeraktam a Spotify-ban egy (nekem) közel ideális programot, 97 perc lett - mondjuk a mostani settel kb. 1/3 az átfedés :D

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#11395) #78687232


#78687232
törölt tag

Nem szoktam koncertekre járni, mégis ha lesz lehetőségem erre tuti megyek.

(#11396) Ellia válasza #78687232 (#11395) üzenetére


Ellia
addikt

Caliban marhajó volt a Parkban. Rég éreztem annyi erőt és lendületet egy koncertben mint amit ők toltak, nálam aznap magasan verte az Asking Alexandriát.

(#11397) #78687232 válasza Ellia (#11396) üzenetére


#78687232
törölt tag

Oda is csak miattuk mentem volna. Úgy néz ki ez is kimarad, pont arra a hétre esik az éves leltár, napi 12-13 órát vagyok bent munkahelyen. Majd legközelebb

(#11398) Bjørgersson válasza #78687232 (#11395) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én meg erre szeretnék a Revocation miatt. Remélem lesz is rá lehetőségem. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11399) Akelaus válasza Ellia (#11384) üzenetére


Akelaus
senior tag

Azt mondjuk figyelembe vehette volna a kedves író, hogy a 2. helyezett Akela megemlített dala, egy eleve viccnek szánt EP-n jelent meg. A Földi Örömök összes dala hasonlóan mélyenszántó gondolatokkal van felvértezve. Ha vannak itt velem egykorúak, akkor emlékeznek rá mikor 1996-ban megjelent, akkor volt a punk nagy divat (ismét). Ekkor jött ki pl. a Slayer is az Undisputed Attitude albummal.
Ha már Akela van ott szarabb szám a Kő-nél, írom ezt úgy, hogy az egyik kedvenc zenekarom :D

Metal Lady helyezését pl nem értem. Simán benne kellett volna lennie az első háromban, bár ott a zene még csak-csak.

[ Szerkesztve ]

(#11400) #78687232 válasza Bjørgersson (#11398) üzenetére


#78687232
törölt tag

Nem szeretem ezeket az együtteseket, de a plakát baszó rendesen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.