Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11251) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

The Crown "Cobra Speed Venom" (FULL ALBUM)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11252) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Jó, hát akkor smapelek tovább. :D

Carnation - Chapel of Abhorrence (official music video)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11253) Akelaus válasza Bjørgersson (#11252) üzenetére


Akelaus
senior tag

Én is azt csinálom egy ideje. :D :P

De, hogy.. a The Crown album szerintem elég jó lett, igaz már hallottam mikor kikerült.
és még más: kint az új Madball, és az új Marduk is.

Új Sear Bliss: elsőre nem tudtam mit kezdeni vele. Aztán azt vettem észre, hogy hallgatnám. Tegnap lement 4x.Azt nem mondanám tényleg az első album hangulata érződik benne (nekem), de egész jó lett. Bővebben nem vesézem még ki.

[ Szerkesztve ]

(#11254) Ellia


Ellia
addikt

Sracok, haverom fejet lattatok volna mikor a Caliban belekezdett a mai koncertbe a Parkban :D istenem de nem erre szamitott... :D

(#11255) Ellia válasza Ellia (#11254) üzenetére


Ellia
addikt

Najo ez a calabin nagyon adja, van benne ero es lendulet
rendesen. Es jol is szolnak.

[ Szerkesztve ]

(#11256) #78687232 válasza Ellia (#11255) üzenetére


#78687232
törölt tag

Örülök hogy itt a topikban egyre többen ismerik.

(#11257) Dilikutya


Dilikutya
félisten

A Caliban még mindig trendi unalmas tucat metalcore-t játszik?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11258) Bjørgersson válasza Ellia (#11254) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem mondtad, milyen koncertre viszed? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11259) #78687232 válasza Dilikutya (#11257) üzenetére


#78687232
törölt tag

Igen, mi mást játszana :DDD csak neked

(#11260) Ellia válasza Bjørgersson (#11258) üzenetére


Ellia
addikt

Levolt raggadva a bulletnel meg az asking alexandrianal, aztan a caliban kicsit arcon csapta :D

(#11261) Ellia


Ellia
addikt

Na summa szummarum:
Blessthefall - ilyen az amikor a hc/core talalkozik egy nagy adag vattacukorral. Korrekt volt de azt hiszem el is felejtettem oket.

Caliban - mint irtam eros volt minden tekintetben, nalam magasan verte az asking alexandriat.

Asking alexandria - valahogy nem jott at, a koncert elso fele lagymatag volt a vegere jobban beindult.

Bullet for my valentine - na ez mar eleg fasza volt. Az enekes hangjatol feltem, nem volt tul jo az elo videokon. De nem volt vele problema. A koncert jo volt nagyon.

Bulletert es Calibanert vissza is mennek meg egy korre :)

Ja es a hangositas is jo volt, szolt minden rendesen (nem ugy mint rise againsten...).

(#11262) Bjørgersson válasza Ellia (#11260) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem pl. ugyanaz mindharom. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11263) Ellia válasza Bjørgersson (#11262) üzenetére


Ellia
addikt

Oké, Te azt hallgatod most amit én 14-15 évesen a "rocker" korszakom elején... :D Kinek mi ugye... Csak, hogy borzadjatok, nemsokára Hiperkarmára is megyek ;]

[ Szerkesztve ]

(#11264) #78687232


#78687232
törölt tag

(#11265) eddie1978


eddie1978
aktív tag

Nem tudom hallgat-e még ilyet valaki, de nekem örök kedvencem. Ez a rész is nagyon rendben van.

Hallowed be thy name

(#11266) Akelaus válasza Ellia (#11263) üzenetére


Akelaus
senior tag

Én meg Vad Fruttikra. :D (legalábbis a jegyet megvettem még akciósan, max. elnepperkedem)
Csütörtökön meg Jinjer koncertre.

+ Két napja pörgetem az új Marduk albumot. Nagyon nem jött be az előzetes róla, na az album meg annyira igen. :D

[ Szerkesztve ]

(#11267) Peterhappy válasza eddie1978 (#11265) üzenetére


Peterhappy
őstag

Mi az hogy!

Még 9 nap... :)

(#11268) eddie1978 válasza Peterhappy (#11267) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Ott leszek. Naná. Remélem itt jobb lesz a hangosítás mint '14-ben. Ott ahol ültünk fent szemben, nem volt jó. Túl sok is volt.

Már várom nagyon.

(#11269) TripleB válasza Akelaus (#11266) üzenetére


TripleB
senior tag

Szombaton Pátyon Voltam Fruttik koncerten, másnap meg Powerflo/Body Count váltás volt. ;)

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#11270) Akelaus válasza TripleB (#11269) üzenetére


Akelaus
senior tag

Body Countot sajnálom, hogy kihagytam azok alapján amiket olvastam a koncertről. :(((

(#11271) Vikthor válasza Akelaus (#11270) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Bádikántindáhááász.... bíszí, bíszí, bíszí, bíszí, bíszí, bíszí... :DDD nekem még mindig itt van a fülemben, annyira megfogott a CD 94ben.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#11272) sony309


sony309
őstag

Egy újabb "nóta" a hamarosan megjelenő albumról:

POWERWOLF - Fire & Forgive

S3x, hifi & rock and roll

(#11273) sixpak


sixpak
nagyúr

Vinnie Paul....RIP.
Nagyon szerettem a játékát....

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#11274) james001 válasza sixpak (#11273) üzenetére


james001
veterán

Nyugodjék békében :( Csak pár számát szeretem a Panterának (Walk a legjobb tőlük szvsz),de mindig rossz látni ha egy metál zenész távozik. :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#11275) LyonnaisFan1 válasza sixpak (#11273) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:O

Isten nyugosztalja.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#11276) Rimuru


Rimuru
veterán

Kezem ugyebe kerult az album, elsore ez tunik a legjobb szamnak, mast nem fogok belole hallgatni. :DDD

Emigrate - Rock City

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#11277) james001


james001
veterán

Ezért jó felnézni ebbe a topikba,mert új bandákat ismerhet/szerethet meg az ember,vagy legalábbis én mostanában biztosan :D Valaki linkelte múltkor az As I Lay Dying új számát,eléggé megtetszett,gondoltam lecsekkolom a többi alkotásait is a bandának,mert nem voltak ismerősek. Első két albumuk eléggé meh,de az An Ocean Between Us nagyon odaver! :K A Nothing Left,Forsaken,meg maga a címadó dal is baromi jó,de úgy összességében nagyon tetszik az egész album. Tuti beszerzem lemezesen is! :)
Még az Awakened hátra van.
Most amúgy lesz új albumuk is? Ha igen kíváncsian várom. :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#11278) Bjørgersson válasza Ellia (#11263) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mgłat meg Fleshgodot? ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11279) #78687232 válasza james001 (#11277) üzenetére


#78687232
törölt tag

Ja, most szabadult a böriből az énekes és úgy néz ki mindegyik visszament vele zenélni. Pedig a Wovenwar-t annyira szeretem, nagy kár érte...

(#11280) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Meghalt Vinnie Paul. Nem hiszem el.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11281) Vikthor válasza Dilikutya (#11280) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Mind ott végezzük, majd ott viszontlátjuk... addig őrizzük az emlékét. A héten én is halott zenész muzsikáját hallgattam, Dissection... ilyen ez.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#11282) LyonnaisFan1 válasza sony309 (#11272) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Nagyon erősen fülbemászó :C A+++++++

A leány csodaszép a klipben, csak sehol sem találom, hogy hívják ezt a szépséget. :W

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#11283) Bjørgersson válasza LyonnaisFan1 (#11282) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Semmi közöd a feleségem nevéhez. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11284) eddie1978 válasza LyonnaisFan1 (#11282) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Tényleg jó. Tetszik.

(#11285) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Hali Urak!

Ide rajtam kívül jön-e valaki?
Tudnivalók: 3 napra ~4k buckazoid a jegy, ebben benne van a zárt parkoló, és a sátorhely is.
Büfé, söntés emberi árakon üzemel, a legközelebbi vegyesbolt kb. 1 km-re van, ha valaki arra vágyik.
Idegenvezetést vállalok. :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#11286) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Kissé metál, mert azért elég fémesen szólnak, a Best Wishes meg eleve thrash/crossover alapvetés: holnap Cro-Mags az A38-on!

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11287) Vanir


Vanir
veterán

Kint az új Khemmis. [link] A Hunted szintjét nem üti meg nálam, de így is nagyon jó. :)

(#11288) kristof123


kristof123
őstag

Régen rontottam errefelé a levegőt. Fogadjátok sok szeretettel a következő számot:

Slipknot - Psychosocial (Banjo cover ft. Leo Moracchioli)

(#11289) james001 válasza kristof123 (#11288) üzenetére


james001
veterán

Imádom ezt a srácot! Vannak nagyon ötletes videói :K Ez a legfrissebb is jó lett tőle:

Metallica - Fight Fire with Fire (banjo cover ft. Leo Moracchioli)

De pl. ez is odaver: Megadeth - Holy Wars (Shovel cover ft. Leo Moracchioli)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#11290) Bjørgersson válasza kristof123 (#11288) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Köszönöm, nem kérem. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11291) gbors válasza james001 (#11289) üzenetére


gbors
nagyúr

Hmmm, a hsz jelentős sűrűségben tartalmazza kedvenc riffjeimet :D Esküdni mernék, hogy a FFwF bridge riffjében benne van Mustaine keze, bár a lemezen nem jegyzik ehhez a dalhoz, mint szerzőt.

Leot meg szeressük.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#11292) james001 válasza gbors (#11291) üzenetére


james001
veterán

Elvileg pár Ride the Lightning számba is belesegített Mustaine,csak ugye ezt nem nagyon híresztelik... Gondolom vannak olyan riffek amik még megmaradtak a Kill 'em All idejéből és azokat is "beleszerkesztették" az albumba. Amúgy nem értem miért volt ekkora hate köztük,Dave kicsit agresszív volt meg sokat piált ez oké,de basszus James-ék se csak 1-2 sört ittak anno :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#11293) Peterhappy válasza james001 (#11292) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nem értem miért mondod ezt, a Talicskától borzasztóan távol áll a lopkodás kölcsönzés, a nyúlás, még a feltételezés is sértő ;]

(#11294) eddie1978


eddie1978
aktív tag

Maiden T-1 nap. Juhú :DD

(#11295) Dilikutya válasza Peterhappy (#11293) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az nem lopás, ha pár, a Metallica számára írt riffet felhasználnak tőle. Hallottad már a Megadeth-től a The Mechanix-et? ;]

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11296) Peterhappy válasza Dilikutya (#11295) üzenetére


Peterhappy
őstag

Jaja, ezért is mondom, nem estek messze a fájuktól. Maga a Metallica is lopott név :DD

szerk: na lehet, hogy rosszul emlékszem... :U és a logót "kölcsönözték"... sry

[ Szerkesztve ]

(#11297) Dilikutya válasza Peterhappy (#11296) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Mechanix a Megadeth 85-ös lemezén van, meg a Metallica 82-es demóján...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11298) james001 válasza Peterhappy (#11296) üzenetére


james001
veterán

A nevet nem lopták meg nem is "kölcsönözték" vagy ilyesmi,azt ők találták ki teljesen önmaguktól (vagy legalábbis Ulrich) :U
A ma ismert menő logó dizájnt meg maga James tervezte egy metál-rock újságnak még anno.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#11299) gbors válasza james001 (#11292) üzenetére


gbors
nagyúr

Nekem az LP borítóján egyes daloknál szerepel Mustaine, mint szerző, a Fight Fire-nél nem. De az lehet, amit mondasz, a korai időkben felhalmozott tartalékból jöhetett az a riff.

A hate elég könnyen kialakulhatott. Ugyan Mustaine az egyik legnagyobb császár szerző, akit ismerek (persze csak Matheos után :DDD ), de humán fronton sajnos egy hisztis p***a, úgyhogy nem meglepő, ha nehéz volt együtt dolgozni vele, és a válást sem fogadta jól. És amúgy erre a rajongók is jól ráerősítettek - régen olvastam vmi interjút, amiben Mustaine mesélte, hogy egy koncert előtt a szokásos "Megadeth! Megadeth!" sablonkántálás helyett azzal várta a közönség, hogy "Kirk Hammett sucks! Kirk Hammett sucks!" Szóval volt ott minden.

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#11300) Peterhappy válasza james001 (#11298) üzenetére


Peterhappy
őstag

Na utánanéztem, nem írtam én akkora nagy hülyeséget :) Aztán megint más kérdés, hiteles-e a sztori vagy sem.

A Polgár Péter-féle könyvben úgy szerepelt, hogy ez a Quintana forma egy induló fanzine-hoz keresett nevet és az ő ötlete volt a Metallica, ami annyira megtetszett Lars-nak, hogy gyorsan kitalált egy másikat a fanzin-nak (Metal Mania), mondván az mennyivel jobban fog ahhoz paszolni :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.