Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2370) KSparrow válasza meroly (#2369) üzenetére


KSparrow
senior tag

előbb próbáld meg az antennát cserélni, vagy valamivel leszorítani. nekem is volt egy egy darabig (visszakérte unokatesóm, mert besz*rt a samsung omnián az érintő... ennyit a samsungról), és amikor kipucoltam, mert tiszta por volt a telefon, akkor levettem az antennát is, de lepattantak a fogak, amik tartották, és a felső fele meglazult, illetve elállt. és lévén hogy az antenna szorítja be a közketerbe a hangszórót, nem száz zsázalékoz a panelra való illeszkedése. ettől szól gyengén. szóval-visszatérve a kezdetekhez- elég szerintem csak egy antennát cserélni benne, az meg fogja oldani.
amíg nem szereztem másik, új antennát ,(nagykerben, azaz speedshop, gigatel, esetleg vatera van, asszem 1500 körül volt) addig úgy oldottam meg, hogy vastagabb kétoldalú ragasztót tettem az antennára, de az egyik felét fenn hagytam, és így a hátlap leszorította, de nem végleges megoldás, mert így feszül a hátlap, és az bizony egy idő után törni fog.
az Új antenna meg fogja oldani szerintem. :)

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.