Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19489) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Értelmezés kérdése, szerintem még jól jártatok. Néztem pár hete a topicot, lokálba illik inkább.
De a lényeg: egyszer rinyáltam XDA-n hogy szar dolog az, hogy 10 hszt be kell gyűjteni, és aztán egy moderátornak jóvá kell hagynia a fiókodat, hogy hozzászólhass a dev topicokban. Sürgős lett volna, kérdeztem, másképp nem lehet? Még örülhetek hogy nem bannoltak hanem törölték minden hsz-em. Kezdhettem elölről, ugyanis megvolt a 10...
Ehhez képest itt leállnak veletek vitázni a moderátorok. Én személy szerint köztem megoldást választanék, ilyen enyhe szakmai jelleg miatt(minden 8adik hsz kb) 0.25-ös szorzót dobnék a topicnak, közösségi fórumba téve.
Az E-pénisz mérést meg fejezzétek már be. Persze, jól esik, meg másképp olvassák a hsz-ed, de érdekes módon Ferret sem vinnyog hogy nem moderátor, és nem jómunkásember. Pedig Nokiaprogramokon az lehetne ha átfordítanánk a rangokat(azon a fórumon jóval nehezebb ezerszámra gyűjteni az értelmes hozzászólást mint itt, kevesebb a téma). És? nem dől össze a világ. Majd lesz egyszer annyi hsz-e itt is, azt egy csillaggal több az e-mellényen. Hurrá...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.