Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:26:21

LOGOUT.hu


kódnév: perseus utolsó módosítás: 2019.11.01

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1022) dioka7 válasza KoNZoLik@ (#1011) üzenetére


dioka7
senior tag

Tudom, hogy nem releváns az összehasonlítás, de azért lehet viszonyítani. Az amoledről mindenki azt írja, hogy kevesebbet fogyaszt. Nekem minden fekete, ami csak lehet (háttérkép, billentyűzet, stb). Tehát igaz, hogy nagyobb a kijelző, de takarékosabb, vagyis ez kb egál. A proci erősebb, de engergiahatékonyságban jobb. Ez megint 1:1 sztem. Több sávos a wifi, így ha keres, talán többet "eszik". Kisebb az akku, nyilván kevesebbet bír. De nekem ezek együtt sem magyarázzák, hogy az egyik nálam(!) ugyanazzal a felhasználási móddal, eszközökkel, SIMekkel, stb 5-6 óra SOT-ot bír, a másik meg 2,5 órát éppen hogy kibírja, de van, hogy csak 2 óra. Hát ez kevesebb, mint fele idő. Ha már 3-4et kibírna, azt mondanám, hogy ok. Sőt! Nekem annyi az összes elvárásom, hogy ne a zsebemben merüljön le. Ha használom egyen, ha nem, akkor meg ne. Ez túl nagy elvárás egy csúcsmobiltól?
Ja és nem tudok másikat venni, mert céges. 2 évre most ez van. Szóval vagy jó lesz, vagy jó lesz. Ebből tudok választani! Vagy esetleg felmondok és szívjon vele más :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.