Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:26:21

LOGOUT.hu


kódnév: perseus utolsó módosítás: 2019.11.01

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) TpS válasza rjg (#1649) üzenetére


TpS
őstag

Akkor csak biztos nem volt szerencsém.

(#1652) Roland861010


Roland861010
addikt

Láttátok az új AoD kijelző ábrát hogy váltakozik a hold pozíciója ?
Vagy ez csak nekem új...

(#1653) Roland861010


Roland861010
addikt

Animáció eltávolítása a teljes rendszerbe!!!

Itt

(#1654) andras888


andras888
aktív tag

Sziasztok!
Akksi idővel nem vagyok igazán megelégedve!
Regényt írhatnék, de beszéljenek a képek. Reggel óta kb semmit nem csináltam és 65% vagyok.
Munkába menet bluetooth on megy a zene youtube kikapcsolt kijelzővel, és 75-70 százalékra merül, kb 20 perc alatt.

[ Szerkesztve ]

(#1655) rzoli válasza andras888 (#1654) üzenetére


rzoli
senior tag

Recovery-ből egy cache, dalvik tisztítás? Wipe?

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1656) dioka7 válasza andras888 (#1654) üzenetére


dioka7
senior tag

Nekem fél óra alatt merül spotifyal és wazeval 25 perc alatt 80%-ra. Kb ugyanez, mint nálad. Mondjuk én 2 SIMmel használom, az is számít, gondolom.

(#1657) rzoli


rzoli
senior tag

Új, 24 órás háttérkép, napszaktól függő [link]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1658) andras888 válasza dioka7 (#1656) üzenetére


andras888
aktív tag

Nekem 1 van, de ha nem használom is merül. Az a gyanus hogy a reggeli képeknél a két órából 1 órát ment a kijelző, automatán csak a szobámban voltam, böngészés, mesenger, és ez idő alatt merült 66 százalékra. Csak szerintem sok?

(#1659) dioka7 válasza andras888 (#1658) üzenetére


dioka7
senior tag

Szerintem is rendkívül gyorsan merül. Mármint az enyém is. De körbevettem magam töltőkkel, én már beletörődtem. Eleinte sokat vadásztam az okát, kértem segítséget is, volt aki segített, de ő is feladta. Nincs meg az oka, ennyit "eszik" ezt kell elfogadni. De ha rájössz, akkor szívesen veszem a tapasztalatot. :K

(#1660) andras888 válasza dioka7 (#1659) üzenetére


andras888
aktív tag

Másoknak jobban bírja?
Írok ha van valami, én teljesen gyári állapotban használom, mármint szoftweresen.

Amit észrevettem, hogy az android vagy android rendszer folyamatosan ébren tartja, neked?

[ Szerkesztve ]

(#1661) Maist válasza andras888 (#1654) üzenetére


Maist
senior tag

Ott nálad valami nincs rendben, az biztos.
Nálam most ez van, tegnap este 95%-ról indultam, (megtöltöttem, míg palacsintát sütöttem :) ), éjszakára teljesen ki volt kapcsolva, most reggel nyomkodom újra. Böngészés, fórumozás, táblázatok vannak használva sokat. BT folyamatosan megy, wifi az nem, de a grafikon mutatja, mintha menne:




Nálad folyamatosan ébren van tartva a telefon, azért merül.

[ Szerkesztve ]

(#1662) dioka7 válasza Maist (#1661) üzenetére


dioka7
senior tag

Szia,

andrás888-nál is és nálam is folyamatosan ébren van, de senki meg nem tudja mondani, hogy mi az ami ébren tartja. Egyetlen tippem a MiFit app, de az kell az órához, viszont a listázásnál nem írja ki, szóval ez így iagzából csak tipp. Nekem ez a mai napom. Reggel 6:45kor vettem le a töltőről, akkor 100% volt. Most 16%, de 2%ot már rátöltöttem, vagyis 14% igazából. Jah, ma a wifit kikapcsoltam kb 5 órára. Máskor olyan 35% körül érek haza, ez a "teszt" minusz 20%-ot jelentett. Ezt sem tartom normálisnak.
Képek:

andrás888: Én is gyári szoftverrel használom, nem is szeretnék módosítani semmit, mert céges. Nekem is az android rendszer az első a listában, de azt írja, hogy CPU teljes: 3ó28p, ébren tartás: 9p40mp. Így nem tudom, hogy most ez tartja-e ébren vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#1663) Maist válasza dioka7 (#1662) üzenetére


Maist
senior tag

Nálam is van Mi Fit, sőt a Mi Bandage app is fent van. Egyébként én Xiaomi.eu heti fejlesztőin vagyok, a 9.3.21-en, de az biztos, hogy ezeken a rendszereken is érződik hétről-hétre, ha nem sikerül olyan jól. Az ez előtti kettő heti nagyon nem volt jó akku időben, az ez utáni 9.3.28 meg annyira rossz volt, hogy visszatettem a 9.3.21 mentésem. Viszonylag friss készülék a Mix 3, kell még némi idő (főleg a stabil vonalon), hogy olyan rendszer legyen kiadva, ami jól bánik az akkuval. Esetleg próbáljátok meg, hogy az updater alkalmazásból átálltok a 9.3.21-es gyári global heti kiadásra (teljes törlést csinál), és azon maradtok, míg újra olyan heti kiadás nem jön, ami akkuban jobb, mint a 9.3.21. Gyári rendszeren maradtok, de mégis hamarabb jöhet olyan rom, ami jól sikerül. Egyszer kell csak megcsinálni, utána akár egy évig is el lehet használni a 9.3.21-es eddigi (nálam legalábbis) legjobban sikerült kiadással. A Xiaomi-t én úgy tartom, több mint 5 év Redmi, majd Mi vonalon lévő tapasztalatommal, hogy kicsit (néha jobban) meg kell mókolni, és akkor kihozható belőle a maximum. Ez általában nem a stabil vonalon következik be, vagy ha igen, akkor elég sokat kell várni a jó rendszerre.

(#1664) LeadR


LeadR
csendes tag

Sziasztok! :D

Mostanában nézelődök egy új készülék iránt a 100-150 közti árkategóriában.
A mix 3 erősen megragadta a figyelmemet a mi 8 és a mate 20 mellett. Más értelmes telefont nem láttam ennyiért.
Fontos a jó kamera, erős hardver és jó kijelző. (Illetve dual-sim)

Mik az eddig ismert "nagyobb" problémák? Mókolni nem szeretnék a rendszerrel semmit.
134-ért láttam a FirstPhone-nál. Mennyire szabad itt megvenni 1 év garival? Valaki vásárolt már itt? Céges számlát lehet itt kérni? 160-180-at már biztos nem adnék érte, Alza stb helyeken. Már 150 alatt van hivatalos garival mate 20 Firstphone-nál.

Esetlegesen mi 8 mennyivel éri meg jobban 120 környékén hivatalos garival (Edigital stb), tekintve, hogy szinte kopp ugyan az a vezeték nélküli töltést és az előlapi kamerát leszámítva?

Nem tudom szembesült-e még valaki a problémával vagy mennyire elterjedt amit én szeretnék, de ti, hogy oldjátok meg a képernyő tükrözést nem okos készülékre? Mert ahogy láttam az összes xiaomiból hiányzik a type-c porton keresztüli videó kimenet.

Ti mit gondoltok ezekről?

Előre is köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#1665) rzoli válasza LeadR (#1664) üzenetére


rzoli
senior tag

Olyan sok különbség nincs azon kívül, amit írtál. A Mi8 akkuja vagy 200 mAh-rel nagyobb, viszont egy leheletnyivel kisebb az kijelzője. (0,18"). Valamivel tovább bírja egy töltéssel. Illetve mivel mókolni nem szeretnél, ezért nem lényeges, hogy több, működőképes custom ROM van a Mi8-ra.

Ami lényeges különbség (számomra), hogy nincs notch, kamera, érzékelők stb. az előlapon, egyetlen kijelző az egész.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1666) elmo válasza rzoli (#1665) üzenetére


elmo
aktív tag

+1, illetve még annyi, hogy nincsenek "nagyobb problémák". ;)

(#1668) Zototh64 válasza TpS (#1667) üzenetére


Zototh64
őstag

:R Köszönjük! :R

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1669) rzoli válasza TpS (#1667) üzenetére


rzoli
senior tag

Kipróbáltam az új TWRP-t, de nálam nem kezeli az OTG-t, így visszatettem a TWRP 0402 from LR TEAM-est, az megy rendesen.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1670) rzoli


rzoli
senior tag

Visszatettem a március 21-es EU ROM-ot. Az utolsó romban nem működött a reklámblokkolóm, valamit variáltak vele. Remélem nem marad így a dolog.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1671) TpS válasza rzoli (#1669) üzenetére


TpS
őstag

Nekem működik az OTG. Viszont ha twrp-ből újraindítom, akkor nem a rendszert indítja, hanem újra a twrp-be lép be, valami nem ok ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#1672) TpS


TpS
őstag

A MIUI global fórum már csak olvasható, nem lehet hozzászólást írni. Az új fórum a Mi Community: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1673) rzoli válasza TpS (#1671) üzenetére


rzoli
senior tag

Igen ezt az újraindítás mizériát nekem is csinálta.

Kijött az új ROM, valaki használ rajtam kívül reklámblokkolót? Működik?

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1674) TpS válasza rzoli (#1673) üzenetére


TpS
őstag

Nálam úgy összekócolt mindent, hogy a végén már csak twrp-be bootolt, a rendszer fel se állt. Törlöm a linket tartalmazó hozzászólást, mert nagyon bugos a twrp ezen változata.

(#1675) rzoli válasza rzoli (#1673) üzenetére


rzoli
senior tag

Csak nem bírtam várni, így csináltam egy gyors tesztet. Az új rom alatt ismét normálisan működik a reklámblokkoló.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1676) Roland861010


Roland861010
addikt

Sziasztok

Tud valaki olyan böngészőt ami stabil és a google fiókkal be is tudok jelentkezni ,hogy ne kelljen minden jelszót újra be írnom ?
vagy valami jó jelszó managelő programot ?

(#1677) Zototh64 válasza Roland861010 (#1676) üzenetére


Zototh64
őstag

Chrome. Mindenemen ezt használom

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1678) Roland861010


Roland861010
addikt

Mármint azon kívül

(#1679) Zototh64 válasza Roland861010 (#1678) üzenetére


Zototh64
őstag

Azon kívül nem használok mást :-)
Pont amiatt, ami miatt Te is keresel valamit.
Bármely gépen mentek egy jelszót, vagy bármit, minden eszközömön azonnal ott van.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1680) zhorvath válasza TpS (#1674) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Én feltettem, nekem a rendszert indította újra Magisk telepítés után. OTG-t nem próbáltam.

(#1681) TpS válasza Roland861010 (#1678) üzenetére


TpS
őstag

Szerintem nincs olyan böngésző a chrome-on kívül, ami a google accountra szinkronizálja a könyvjelzőket, jelszavakat. Azzal mi a gond, miért nem felel meg? W10-en is azt használom, nagyon kényelmes, hogy oda-vissza szinkronizál.

(#1682) TpS válasza zhorvath (#1680) üzenetére


TpS
őstag

Visszaraktam egy korábbi twrp-t, mert használhatatlan lett a telefon.

(#1683) Roland861010 válasza TpS (#1681) üzenetére


Roland861010
addikt

Mert az a legnagyobb fogyasztó jelenleg.
Annyi jó böngésző van a marketen vpn adblockos minden egyben ez meg...
Mindegy,hogy sima dev vagy béta zabalja az aksit

(#1684) TpS válasza Roland861010 (#1683) üzenetére


TpS
őstag

Ez sajnos tényleg így van. A google tuti nem adja ki a kezéből a szinkronizálást. Az meg elég kényelmetlen, hogy mindig importálgatni a chrome-ból, illetve oda is menteni.

A 2s fórumban kérdezz rá, ott nagyobb a forgalom, hátha mégis tudnak megoldást. [link]

[ Szerkesztve ]

(#1685) vulnrea


vulnrea
aktív tag

Sziasztok,

Tudtok abban segíteni, hogy a cella készenlét és az android miért ilyen kimagaslóan mutat nagy értékeket? Vodafone hálózatom van, de ugyanez a helyzet volt Samsung készülékek esetén is. Próbáltam 2G/3G és 4G mellett is, folyamatosan húzza az akkumulátort. Tegnap töröltem le mindent a telefonról és tettem újra a romot, új készülékként állítottam be a telefont, mentést se raktam vissza. Nem ébresztgeti semmi a telefont, mobilhálózatom se aktív folyamatban, szinkron sincs már bekapcsolva és a bluetooth is csak időszakosan és így is 35-40% általában a napi fogyasztó mindkettő.

Egyszerűen nem javított a helyzeten semmi. Mikor megvettem a telefont, akkor nagyon jó volt az akku időm, most pedig a semmitől merül mint, az atom és teszem hozzá úgy, hogy a viberen és a notify&fitness alkalmazáson kívül nincs fent semmi :(((

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#1686) Roland861010


Roland861010
addikt

Azt hiszem egész jó kis frissítés lett



(#1687) Roland861010


Roland861010
addikt

Ajánlom figyelmetekbe az új Kiwi böngészőt eléggé jó lett.
Használható benne a Chrome áruház összes addonja .
Egyenlőre stabilis van benne adb ,a Chrome saját jelszó ellenőrzöje is megy .Dark mód is van ,kriptobanyaszat blokkolva

(#1688) Roland861010


Roland861010
addikt

Pár kép a böngészőről.
Villám nagyon tetszik eddig.
Ez a barna mód a gyári dark mód és dark reader sötét módja kombinálva de lehet állítani a fényerőt kontrasztot mindent.

[ Szerkesztve ]

(#1689) Roland861010


Roland861010
addikt

Ja és az XDA-s Link azóta már sokat fejlődött nem kell a fele vesződés és minden hol megy a dark mód .
Ja és a YouTube is megy a háttérben ...

(#1690) Roland861010


Roland861010
addikt

6 óra és meg van 15% az akkumulátorban
Mert olyan sza** az üzemideje...

[ Szerkesztve ]

(#1691) dioka7 válasza Roland861010 (#1690) üzenetére


dioka7
senior tag

Ha kihasználod a funkcióit, tényleg sz@r az üzemidő. Ha megy a BT (folyamatos szinkron pl egy órával ÉS néha head setes telefonálás), a net+wifi, a GPS, 2db SIM és automata fényen van, nem minimumon, akkor 3 óra körül tud. Most állok reggel 8óta 66%-on és 1ó2p kijelzőidőm van. És jóformán nem is használtam, csak szólt róla offline spotify-on a zene (BT-n keresztül), de a kijelző inaktív volt. Tegnap egész nap netezgettem wifin, fényképezgettem, így 4 óra SOT-tal volt még 30% benne. De ez nem valós felhasználási mód, hogy mindig wifi közelben vagy és csak net-re használod. A múltkor kipróbáltam munkahelyen, 8tól 12-ig ha kikapcsolom a wifit, akkor 20%-al többet merült (Voda 4G+Telenor sim)!!! Nincs ezzel semmi baj igazából, megszokható, de kár belinkelni ilyen 5-6 órás SOT-os képeket, mert ha valaki most akar ilyet venni és ez alapján becsüli meg a majdani saját kijelzőidejét, akkor bazi nagyot fog csalódni, ha normálisan akarja használni. Legalábbis szerintem.
+1: Tegnap reggel fél6kor lehúztam töltőről, mert fel volt töltve, utána visszaaludtam és fél9kor keltem fel végül. 3 óra alatt lement az akku 93%-ra. Ez óránként használat nélkül (wifin) 2%. Ha ébren vagy 16 órát, ez alapján, ha nem nyúlsz hozzá, akkor is merülni fog 32%-ot. Térerő max-on volt, nem az szívta le. Ennél a telefonnál (legalábbis az enyémnél) ez a "teljesen normális" működés.

[ Szerkesztve ]

(#1692) Roland861010 válasza dioka7 (#1691) üzenetére


Roland861010
addikt

Ne haragudj meg de ...
A GPS egész nap aktív amelyik program kéri az használja , Bt aktív mert itthon is meg bent a munkahelyemen erről megy a zene és automatikusan kapcsolódik a hangfalhoz .
Automatikus fényerő + itthon valamikor max mert jobban szeretem este pedig éjszakai mód aktív .

1 simet használók 3 gmail fiók folyamatosan szinkronizál ...

A másik pedig a megfelelő be állítás ...
Nincs rotolva a telefonom de ki szedtem ami felesleges vagy éppen letiltottam vagy nem kap engedélyt háttér folyamatokra ...

Ezt mindenki el végezheti nem kell hozzá egyetem szerintem.
Jelenlegi eu devvel 100-ról nem igazán mozdul meg tétlen állapotban főleg ha az " alvó" mód is aktív ...

2 hete folyamatos gps(wazze) kb 2.5 órát ment folyamatosan + aktív volt a mobilinternet és 40-45% körül ette meg az akkumulátort ..

Az extrém merülés általában mindig user hiba ...

[ Szerkesztve ]

(#1693) vulnrea válasza Roland861010 (#1692) üzenetére


vulnrea
aktív tag

Lehet, hogy user hiba amiért merül eszméletlen módon a telefon, de kérdem én, hogy egy teljesen új EU dev rendszer, amin semmi nincs mókolva, állítva akkor miért merül? Most olyan, mintha újként vettem volna ki a dobozból. Nincs tiltva semmi, nem megy a szinkronizálás, nem megy a net se már, Bluetooth és wifi is időszakos, órát is leválasztottam. Nem használom a telefont úgy olyan módon, mint eddig és most jobban merül, mint előtte. Én nem hiszem, hogy ez normális és nagyon sok oldalt végig böngésztem, mert legalább 100-an ezt és ehhez hasonló kérdéseket tettek fel.

Soha nem buheráltam a telefont, mert nem vagyok odáig érte, egyszerűen használni szeretném, de nem tudok megbarátkozni az androiddal.

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#1694) Roland861010 válasza vulnrea (#1693) üzenetére


Roland861010
addikt

Az nem agysebészet ,hogy saját magadnak állítod be a telefont és hogy minden úgy működjön ahogyan te szeretnéd.

Melyik devet használod?
Nekem most a legutolsó van fent!
Az Updatet a saját magának szedte le és twrpben telepítette.
Nem csináltam semmi wipet most.

Tegnap levettem a töltőről reggel 7kor kb 9ig hozzá se nyúltam és 1%sem merült.

Eddig egy telefon volt ami nem bírt ki egy napot sem az az s8-am volt.

Azóta egyik telefon sem merült le pedig mindig ugyan úgy használom őket.

Volt X-em is még azt is át szabtam is ahogy nekem tetszett.

Minden telefon gyárilag tele van sok szarral...azt pedig ki kell gyomlálni...

(#1695) dioka7 válasza Roland861010 (#1694) üzenetére


dioka7
senior tag

Rá(m) foghatod, de attól még nem lesz igazad. Ez a 7. xiaomi telefonom. Eddig egyen sem cseréltem romot, egyre sem raktam twrp-et, azt sem igazán tudom mi az. Mindet megvettem, kibontottam, belaktam, használtam. Eddig egynél sem volt sosem ez. Hozzáteszem egyet sem kellett 6 órán keresztül állítgatni, hogy mi mikor indulhat el, hogy mi futhat, mi nem, mi indulhat automatikusan, mi nem...Ezek olyan dolgok, amikkel elhiszem, hogy jobbá lehet tenni a telefont, de ezek nélkül is normálisan kell működnie. Az előző 6 xiaomim tudta ezt, ez meg nem. Szerintem ez nem user hiba. Főleg annak tudatában, hogy nincs olyan írott vagy videós teszt, ami dicsérné az akkuidőt. Mindegyik, mint a készülék legnagyobb gyengeségét említi. Amúgy meg sem időm, sem kedvem ezt állítgatni és merem állítani, hogy 20 user-ből, 19 így van ezzel.
elfelejtettem írni, de nekem is van 3gmail+1outlook app, céges címmel. De ezektől független a dolog, mert 1db gmaillel is ezt csinálta új korában is, appok nélkül is, ahogy vulnrea is írja

[ Szerkesztve ]

(#1696) Roland861010 válasza dioka7 (#1695) üzenetére


Roland861010
addikt

Nekem sem ez az első.

Manapság az összes prémium kategóriás telefont állítgatni kell pedig.

Volt P20PROm is még azt is pedig 4000Mha akkumulátora volt....
Ott is ment a panasz, hogy nincs 6 óra kijelző idő meg 2-3 napos készenléti ideje....

A számítógépet is megveszed majd be állítod... Vagy az autódat is saját magadnak állítod be ... ülést, rádiót, légkondicionálót....

Na mindegy ad el inkább és vegyél valami 4-5ezres akkumulátorral rendelkező készüléket hd felbontású kijelzővel.

[ Szerkesztve ]

(#1697) dioka7 válasza Roland861010 (#1696) üzenetére


dioka7
senior tag

Az autós példa nem egészen jó, mert az ülést, meg a kormányt beállítani, kb 17 mp. A telefont beállítgatni meg 1 óra, mert minden app-ot külön-külön kell(ene) úgy, hogy nem is tudom mit és hogyan állítsak, kísérletezgetni kell(ene) vele, hogy hogy jó és hogy nem. Nem tudom eladni, ha akarnám sem, mert céges. Most 2 évre ez van. De amúgy nem is akarom. Mindegy, vettem 5db töltőt, már kb a s3gg3mben is van egy, aztán így elvagyok vele. Ezen kívül tetszik, minden jó, minden gyors, szép a készülék, szóval nincs panasz. Csak ez az 1...

(#1698) vulnrea válasza Roland861010 (#1694) üzenetére


vulnrea
aktív tag

Az utolsó 4.18 van fent most, amit twrpből telepítettem. Ha jobban belegondolok, akkor lehet, hogy az óra a ludas, most kipróbálom a telefont anélkül. Amit tudtam most beállítottam, egyedül azt nem tudom, hogy van-e értelme az alkalmazáson belül állítani az akku kezelést? Nekem minden kímélő módban van, de látom be lehet állítani, hogy ne fusson az alkalmazás a háttérben, ezt van értelme állítani ? Illetve azt is néztem , hogy van automatikus indítás is, de az alkalmazás engedélyen belül is lehet állítani azt, hogy indítás a háttérben, ezekhez érdemes nyúlni?

Köszi a segítséget, előtte volt Samsung is, folyamatosan szervizben volt, előtte pedig i7 plus volt és azt nem kellett ilyen módon piszkálni ahhoz, hogy ki bírjon egy napot, de szeretem ezt a telefont ezért vettem végül :)

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#1699) Roland861010 válasza vulnrea (#1698) üzenetére


Roland861010
addikt

Persze ,hogy van értelme ! :)

Automatikus indításnál csak azt állítsd be amit biztos használni akarsz.Értem én itt facebook,gamail,messenger, mit tudom én még mit használsz :)

Háttérben csak azt enged futni ami megint csak kell a mindennapjaidhoz , óra meg a többi alkalmazása.

Amúgy mindegyik menjen a legszigorúbbra ...

Böngészőnek próbáld ki a kiwit !
Egyetlen hátránya van ,hogy a RTL Most videóit nem tudom lejátszani vele és így nem tudom ki rakni tévére ... de arra meg tartom Chromeot ...

Hülye kérdés dark mód aktív ?
Aodot használsz ?

[ Szerkesztve ]

(#1700) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Sziasztok!
Nagyon bejön nekem ez a teló és a Mi9 is. De mielőtt döntenék lenne egy olyan kérdésem, amit ti hátha tudtok. Szerintetek van értelme megvárni a Mix 3S-t? Ha egyáltalán lesz. Vagy a Mix 4 jön legközelebb?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.