Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:26:21

LOGOUT.hu


kódnév: perseus utolsó módosítás: 2019.11.01

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Graphics válasza ForRedGlory (#248) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Berúgtad az ajtót..nem kell utána a magyarázkodás... :)

Leírtad a véleményed, szuper, mehetünk tovább

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#252) kano válasza Graphics (#251) üzenetére


kano
nagyúr

Azért ezt néhány topicban már megtette. Érvek nincsenek csak szubjektív vélemény. El kell fogadni, neki nem tetszik. De miért kell a semmit 5x leírni? :F

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#253) #63534592


#63534592
törölt tag

Köszi a tesztet már vártam.

Nagyon jó telefon,1 hete használom,és egyszerűen imádom.
Ennyi pénzért best buy.És nekem a fotós képességeivel sincs bajom,én szerintem szuper fotókat készít.Íme egy példa :)

[ Szerkesztve ]

(#254) bbubby00 válasza kano (#252) üzenetére


bbubby00
őstag

Ez van, el kell fogadnunk, h mi csoro magyarok csak a gagyi kinai termeket tudjuk hasznalni es isteniteni, mer joaz nekunk.

Nekem estenkent van mikor merul, van mikor semmit.
Majd a kormere nezek, h miert :D

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#255) rzoli válasza #63534592 (#253) üzenetére


rzoli
senior tag

A fehér ötven árnyalata... :)

Ja és a kis kék méregzsák is jól néz ki rajta :)

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#256) #63534592 válasza rzoli (#255) üzenetére


#63534592
törölt tag

köszi :DD

(#257) zhorvath válasza TpS (#235) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Egyszer valaki csinálhatna róla egy leírást érthetően, mert nekem ez most még nagyon káoszosnak tűnik.
Melyik verzióról lehet váltani mire, mi működik, mi nem?
Addig kivárok.

(#258) Icetee válasza #63534592 (#256) üzenetére


Icetee
aktív tag

Egy ilyen autó mellé egy jó kék Mix 3 illik :R :)

(#259) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Srácok, az egyes értesítések hangjait hol tudom átállítani?
Pl a gmail-ben nekem három mail fiókom van, így nekem külön külön kellene egy egy hangjelzest beállítani.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#260) TpS válasza zhorvath (#257) üzenetére


TpS
őstag

Ezt majd a topikgazda fogja megcsinálni, és az összefoglalóban lesz.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 8/256 HyperOS 1.0.24.3.4.DEV

(#261) naturepalmer


naturepalmer
tag

Sziasztok,

Jött frissítés Global Stable-re: 10.2.1.0

http://en.miui.com/thread-5402870-1-1.html

Le is frissítettem. Minden rendben, ahogy gyorsan átnéztem a change logon felül szokás szerint még sok minden változott. :) (pl.: töltöttség jelzés grafikus mode-nál bekerült az érték a grafikába vagy van új záróképernyős animáció értesítéskor, már mutatja pl a gmail-t AOD-n, stb...).

(#262) HUTCHDB válasza naturepalmer (#261) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

:Y
:R

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#263) bbubby00 válasza naturepalmer (#261) üzenetére


bbubby00
őstag

Biztos, h akarjuk mi ezt?

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#264) zhorvath válasza naturepalmer (#261) üzenetére


zhorvath
aktív tag

És a virtuális navigációs gombok kinézete is megváltozott. :)

(#265) HUTCHDB válasza naturepalmer (#261) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Frissítettem, de nekem nem jeleníti meg a Viber értesítést az AOD.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#266) naturepalmer válasza HUTCHDB (#265) üzenetére


naturepalmer
tag

A hiba nem a te készülékedben van, azt (még?) nem tudja, Mi8-on is így volt, bővítették, de sok app-ot még így sem tudott... Remélhetőleg megéljük még ezt is. :)

(#267) vulnrea


vulnrea
aktív tag

Megjött az egyik tok amit rendeltem. Alul jobban védi a készüléket, viszont egy picit vastagabb, mint az eredeti tok. A hátsó kamerát pedig pont védi.

A kijelzőn üvegfólia van azért vastagabb a kávája :DDD csak éppenséggel fekete kerettel rendeltem meg és nem illeszkedik tökéletesen a telefonra.. :((( remélem az, amit pár napja rendeltem már jobb lesz, igaz az most már átlátszó :D

1. kép 2. kép 3. kép

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#268) TpS válasza vulnrea (#267) üzenetére


TpS
őstag

Szép tok, honnan vetted? Dobhatnál egy linket róla, beszerzek egy ilyet én is.

Xiaomi 13 8/256 HyperOS 1.0.24.3.4.DEV

(#269) vulnrea válasza TpS (#268) üzenetére


vulnrea
aktív tag

eBay-en vásároltam. Anyaga is jó egyébként. Ali-n van több tok hozzá már, ami alul jobban takarja a telefont, számomra ez érdekes, mert nem szeretném, ha megsérülne.

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#270) GrooveHero válasza naturepalmer (#261) üzenetére


GrooveHero
addikt

Én a legújabb Xiaomi EU-n vagyok, múlt pénteki. Van google pay, és google assistant a bal oldali gombon, igazából egy dolgot leszámítva hibátlan. Az akksiidő szerintem nem olyan jó, mint az eredeti kínai romon, amivel jött anno novemberben. Azért kb 6 óra így is megvan, de sokat van ébren. Lehet, hogy a mi band 3 okozza, mármint a folyamatos blutooth? Nem tudom, lehet.
A telefon egyébként szuper, kínából van 8/128-as fekete. Elkísért a karib tengerre is, csináltam vele vagy 60 gigányi 4k/60 anyagot, szuper kis gép :))

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#271) #63534592 válasza Icetee (#258) üzenetére


#63534592
törölt tag

a telefonom nem kék bár abba se csúnya,de csak ebbe a szinbe volt az eustocknál :)

Amúgy az autó nem az enyém,a suzukinál dolgozom :D

Amúgy tényleg van frissités de nem jelezte automatán

[ Szerkesztve ]

(#272) HUTCHDB válasza #63534592 (#271) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Gcam-ból melyik a globalon a legjobban működő verzió? (Új frissítésen után esetleg próbálkozott már valaki?)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#273) GrooveHero válasza HUTCHDB (#272) üzenetére


GrooveHero
addikt

Az újjal még nem. Nem is tudom, jobb e mint a gyári. A régi el sem indult telepítés után, ment is az uninstall egyből :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#274) NemMo válasza vulnrea (#267) üzenetére


NemMo
őstag

Megkérdezhetném milyen időjárás widgetet használsz?

(#275) #63534592 válasza HUTCHDB (#272) üzenetére


#63534592
törölt tag

nem használok gcam-ot

(#276) HUTCHDB válasza #63534592 (#275) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Bocsánat, igazából nem neked ment volna válaszként, hanem úgy általánosságban kérdeztem a fórumozóktól. :B

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#277) vulnrea válasza NemMo (#274) üzenetére


vulnrea
aktív tag

Persze, transparent clock & weather [link] az app neve. Nagyon szeretem, régóta használom.

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#278) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#276) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ez a gcam egyelőre jónak tűnik!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#279) NemMo válasza vulnrea (#277) üzenetére


NemMo
őstag

Köszönöm szépen!

(#280) Sznepi


Sznepi
csendes tag

Nagyon szerettem volna ezt a telefont, de az utóbbi egy hétben már nem lehetett normális helyen kapni az országban, ki tudja, amire legközelebb lesz már lehet nem is érdemes nyitóáron megvenni (mwc előtt egy hónappal...)

(#281) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#278) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Itt vannak a beállítások a gcam-hoz.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#282) GrooveHero válasza HUTCHDB (#281) üzenetére


GrooveHero
addikt

Van esetleg opció több mint 10 sec-nél hosszabb slo mo videó rögzítésére?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#283) novinyul válasza ForRedGlory (#248) üzenetére


novinyul
veterán

Bakker :U Mi lelt téged, nem szoktál ilyen lenni :F De hogy a Xiaomi telefonokat Kínai hulladéknak nevezd, ráadásul pont egy másik Kínai hulladékkal állítod szembe. Akkor egy Meizu 16th meg körbe hugyozza a Oneplus 6T telefonod? De most komolyan nem értem a kirohanásod :F

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#284) GrooveHero válasza GrooveHero (#282) üzenetére


GrooveHero
addikt

Van 1/4x és 1/8x lehetőség slowmo videónál, de 1/8x opció esetén szimplán nem rögzít, ha rányomok a gombra, vagy bezárul az app.
Szerk: nincs 4k@60fps, csak 30

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#285) HUTCHDB válasza GrooveHero (#282) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Most kipróbáltam, és tud, de a minősége nem a legjobb.(De más telefonoknál sem !)
Valószínűleg max 720p-ben tudja ezt a funkciót.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#286) GrooveHero válasza HUTCHDB (#285) üzenetére


GrooveHero
addikt

A gyári is csak 1080-at tud 960fps mellet, ami ugye nem is valós 960 FPS. Kár, hogy csak 10 sec-et tud rögzíteni

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#287) bbubby00 válasza HUTCHDB (#278) üzenetére


bbubby00
őstag

Csak nekem nem megy? Vagy csak Globalon nem megy?

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#288) HUTCHDB válasza bbubby00 (#287) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Csak neked nem megy szerintem.

MÁS:
Értesitesi hangot hogy a francba tudok változtatni, gmail, viber alkalmazásokban?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#289) vulnrea válasza HUTCHDB (#288) üzenetére


vulnrea
aktív tag

Vibert használok arra tudom a választ. Az alkalmazásban 3 vonal -> beállítások -> értesítések -> értesítési hang

bbubby00: Stabil romon én kiállítottam a config: BSG config beállítást, azzal nem működött nekem, azt hiszem a Pixel2018 HW Zslr működött, illetve a buffer fixet is kapcsold be a fix menüpontban.

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#290) mjani1172 válasza novinyul (#283) üzenetére


mjani1172
addikt

"Akkor egy Meizu 16th meg körbe hugyozza a Oneplus 6T telefonod?"

Nem ide tartozik, és mivel elült a vita nem öntenék olajat a tűzre, de a Meizu16th egy sikertelen készülék,, senkit nem hugyoz az körbe a gyenge akksival, nfc és support nélkül.Pont ennél a készüléknél jön ki az eszetlen spórolás. Semmi sem mutatja jobban mint az, hogy olcsón sem kell senkinek. (5 ember ha vett ilyet)

[ Szerkesztve ]

(#291) HUTCHDB válasza vulnrea (#289) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ahol írtad, ott nem lehet, ezt természetesen én is ismerem, de megváltoztatni nem lehet a jelzőhangot.
Vagy te hol csinálod?

Ha rákattintok az értesítési hangra akkor az új ablakban csak ki illetve bekapcsolni lehet magát a hangjelzést, a jelzőhangok között nem lehet válogatni.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#292) Folee válasza HUTCHDB (#291) üzenetére


Folee
tag

Rendszerhangok használatát kapcsold be.

(#293) HUTCHDB válasza Folee (#292) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Az nem jó, mert az csak a bejövő HÍVÁS csengőhangjat állitja, nem az üzenetét...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#294) novinyul válasza mjani1172 (#290) üzenetére


novinyul
veterán

Nem ide tartozik, de sajnos a teszt nem lett pontos nagyon sok helyen téved. De ha gondolod privátba leírom neked a véleményemet a telefonról. De ne a tesztet vedd figyelembe.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#295) bbubby00 válasza vulnrea (#289) üzenetére


bbubby00
őstag

Beallitottam en mar mindent, de az ejjeli akadozik.
Jobb kepet keszit, mint a gyari ez teny :D
Gcam
Gyari

[ Szerkesztve ]

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#296) vulnrea válasza HUTCHDB (#291) üzenetére


vulnrea
aktív tag

Érdekes, nekem ott van ez a lehetőség, de most hogy megnéztem újra a beállításokban az értesítések és állapotsor -> alkalmazás értesítéseknél is be tudom ezt külön állítani.

bbubby00: Igen valóban, az éjjeli mód nem működik stabil rom alatt. XDA-n pont tegnap olvastam, hogy nem mindenkinek működik megfelelően csak az alap kamera.

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#297) HUTCHDB válasza vulnrea (#296) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Te milyen romot használsz?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#298) HUTCHDB válasza vulnrea (#296) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Közben ezt a választ kaptam a mi 8 topikban... :O

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#299) bbubby00 válasza vulnrea (#296) üzenetére


bbubby00
őstag

Akkor varunk tovabbra is, mig Mix3ra is csinalnak valamit.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#300) Joba006 válasza bbubby00 (#295) üzenetére


Joba006
csendes tag

Azért családtagok esetében vigyázz a Gcam használatával, mert ha jól láttam, simán eltüntette a kutyát is :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.