Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:26:21

LOGOUT.hu


kódnév: perseus utolsó módosítás: 2019.11.01

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Legolas1975


Legolas1975
csendes tag

Köszönöm a tokkal kapcsolatos visszajelzéseitek!
Egy másik kérdés: az értesítési sávot nem lehet lehúzni az ujjlenyomatolvasóval?
A régin úgy megszoktam...

(#702) bbubby00


bbubby00
őstag

Ez a dupla koppos képernyőzárás marha jó, csak hozzá kell szokni, mert hajlamos elfelejteni az ember :D

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#703) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Várhatóan holnap érkezik be a Mix 3 szállítmány (kék színben)
Az értesítőt mindenkinek kiküldjük, de jelenleg több a feliratkozó, mint az érkező készülék. :Y

Az emai értesítő megérkezése után a lehető leghamarabb rendeljétek le a készüléket, hogy biztos jusson is. :R

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#704) bbubby00 válasza kelzsoca (#703) üzenetére


bbubby00
őstag

Durva szám adatok.
Kékben is biztosan nagyon gyönyörű a készülék. A zöldért kár, h nincs global :O

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#705) TpS válasza Legolas1975 (#701) üzenetére


TpS
őstag

Ilyenekre nem lehet használni. Viszont nem muszáj fentről lehúzni, bárhol suhintasz egyet lefelé, akkor is lenyitja.

(#706) kano válasza kelzsoca (#703) üzenetére


kano
nagyúr

Ár marad ugyan az?

Már látom...

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#707) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Okosora tema:

Ma vettem egy masik okosorat (Lg urbane 2 lte).
Sajnos ezzel is ugyanazt csinalja a telefon.

Eldobja a bluetooth kapcsolatot.

Ebbol kiindulva, biztos, hogy a telefon szoftverevel (eu) van gond, illetve az android wear-rel nem szeret egyutt dolgozni.
Global rommal semmi gond nem volt.

Az erdekesseg az, ami most is van, hogy annak ellenere, hogy kijelzi, hogy "disconected" hebe hoba megjonnek az ertesitesek.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#708) tibcsi0407 válasza HUTCHDB (#707) üzenetére


tibcsi0407
félisten

MIUI= agressive ram management.
Ha vagy 5 helyen beállítod, hogy ne kaszálja el, akkor talán 10-ből 8 értesítést majd jelezni fog.
Pontosan ezért írtam korábban, hogy nálam ez a telefon csak 3rd party ROM-mal jöhet szóba.

https://utdetailing.hu/

(#709) Zototh64 válasza tibcsi0407 (#708) üzenetére


Zototh64
őstag

Erre csak egy kérdésem lenne akkor, hogy az én szettemmel miért stabil a kapcsolat:
Samsung Galaxy Watch 46mm (óra)
Galaxy Wear + Samsung Health (appok)

Stabil, soha nem dobja el sem az órát, sem mást, értesítések mindig mindenről megjönnek rá akkor is, ha füleshez, vagy a kocsi fejegységéhez, vagy a kocsi ODB-II-höz , vagy mind a négyhez egyszerre csatlakozva van a telefon. Fejegységen megy a zene, fülesen telefonálok, OBD-II-őn megy a Torque, plusz az óra, és mindezt egyszerre, stabilan.

xiaomi.eu rom a telón
Nincs szét állítgatva minden, hogy működjön.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#710) HUTCHDB válasza tibcsi0407 (#708) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Eddig nem volt vele gond global-on, sot a huawei watch-ot hasznaltam mix 2, es 2s-el is, szoval velemenyem szerint nem miui hiba.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#711) tibcsi0407 válasza Zototh64 (#709) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Sosem fogjuk erre megkapni a választ. A legtöbb Xiaomi fórum ilyen. Sok embernek sosincs problémája valamilyen oknál fogva, míg a többieknek folyamatosan visszatérő problémáik vannak.
Ez két dolog szokott lenni általában:
- értesítések, bezáródó alkalmazások
- random merülés

Évek óta ez megy bármilyen Xiaomi topikban. (kivéve az Android One rendszereket)

Viszont a hardver piszok jó és nagyon szép is a telefon, ezért nagyon vonzó továbbra is. :)

(#710) HUTCHDB

A global ugyanúgy a China ROM-ra épül, ahogy az EU is. Az alapok ugyanazok, így ennek kétlem, hogy köze lenne hozzá.
A csillagok együttállásának már inkább van.
Tedd automatikus indításba az értintett alkalmazásokat, lockold őket a recents screen-en, állítsd be, hogy ne optimalizálja náluk az akkumulátort és talán szerencséd lesz.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#712) bbubby00 válasza tibcsi0407 (#711) üzenetére


bbubby00
őstag

Én nekem ez már a 3. Xiaomi telóm, előtte Samsungjaim voltak. Viszont annyira pofátlan lett az áruk, hogy megelégeltem.
Itt is, ott is kellett kompromisszumokat kötni.
Az embereknek sosem elég jó semmi, ezt észrevettem.
Mix3ra vigyázok mert (nekem, vis a lélektani határomnak) drága és szép, a jelenlegi autóm egy nagyon szép állapotú 91-es MX5, ezt is féltem, néha eszembe is jut, h minek akkor nekem?
Tavaly egy 98as átlagos MX5öm volt egy Redmi note5-el. Egyiket sem sajnáltam (ésszerű keretek közt), mert nem képviselt számomra olyan értéket egyik sem.
Tehát nálam is sok a dilemma.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#713) tibcsi0407 válasza bbubby00 (#712) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nekem most Oneplus 6 van. Az égvilágon semmi bajom vele, hála a Gcam-nek tűéles képeket lő, ledaráltam róla az OxygenOS-t, mert az sem a régi már, így OmniROM van rajta, ami hibátlanná teszi a telefont.
Viszont az a fránya kisördög ott motoszkál a fejemben, hogy ideje váltani. A legjobb kiskávás koncepció számomra a slider, jó eséllyel havonta egyszer lenne szétcsúsztatva a telefon, akkor is azért, mert az asszony nyaggatna, hogy csináljuk egy közös képet. :DDD
Szóval engem az oda lerakódó kosz, vagy hasonló dolgok nem igazán izgatnak, csak a teljes, nagy AMOLED előlap.
Ahogy nézem az XDA-n szépen beindul a custom ROM élet, én MIUI-t csak addig használnám, amíg nyitom a bootloader-t és le is zúznám róla nagyon gyorsan, mert ráz tőle a hideg.
Viszont egy jó ROM-mal a Mix 3 még tökéletesebb lehetne nekem, mint a Oneplus. Egy fokkal közelebb az igényeimhez. :)
A kocsitémát nem feszegetem, mert most egy Micrára vagyok rákényszerülve. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#714) Criminal017 válasza kelzsoca (#703) üzenetére


Criminal017
őstag

Ha belenézel az üveggömbödbe, akkor körülbelülre megtudod mondani, hogy meddig lesz elérhető a készülék? ~1 hónap múlva lehet vásárolnék egyet, csak megvárom az MWC-t. :))

(#715) hari69 válasza Zototh64 (#699) üzenetére


hari69
csendes tag

Igazad volt... :)
Használom, mert itthon fémvázas, fémtetős épületben meztelen sem nagyon van térerő...
Máshol meg nem venni észre.

(#716) hari69 válasza tibcsi0407 (#708) üzenetére


hari69
csendes tag

Akkumulátor és teljesítmény/alkalmazások korlátozása/

Kiválasztod azt az alkalmazást amelyiket nem akarod, hogy kilője és kiválasztod a nincs korlátozást .Ilyenkor az akku kímélő nem korlátozza a kiválasztott app tevékenységét. Ennyi nem elég?

(#717) Zototh64 válasza hari69 (#715) üzenetére


Zototh64
őstag

Sajnos :W
Ennek most egyáltalán nem örülök!

Visszább írta az egyik fóumtárs, hogy Pest belvárosban finoman fogalmazva, nem volt éppen acélos a gps.
Sajnos ez is azt jelzi, hogy alapból nem a legizmosabb a gps a telefonban.
A galaxy note 8-am internet sebességben is veri a mix3-at, 20-30 mega letöltési sebességgel, van amikor többel is, tehát jóval érzékenyebb ez a teló az extra árnyékolásra.
A huawei mate8-am volt eddig a leg kevésbé érzékeny erre.

Ez ilyen.
Ezektől függetlenül eldöntöttem, hogy a note8-tól válok meg. :-)

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#718) bbubby00 válasza Zototh64 (#717) üzenetére


bbubby00
őstag

En irtam, de csak annyikat tevedett, h a fout melletti kis szervizutra hitte, h ott megyek, meg hasonloak.

[ Szerkesztve ]

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#719) tibcsi0407 válasza hari69 (#716) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem mindig. Ezen kívül még jobb, ha lakatolod a recents képernyőn és automata indításba is teszed, mert sokszor újraindítás után el sem indul a háttérben a folyamat.

https://utdetailing.hu/

(#720) HUTCHDB válasza tibcsi0407 (#711) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Lehet, hogy a kinai rom az alapja, de szamtalanszor volt mar pelda arra, hogy valami bug sikeredett az eu-s verzioba. (De lehet itt nem is errol van szo, latsd lent.)
Visszaterve az okosora dologhoz, e teren te tevedsz, itt ilyen jellegu korlatozas nincs, sot ma egesz delutan minden ertesites megjott, hivast is jelezte, gmail, viber, minden ok. volt, viszont az oran tovabbra is disconected allapotot jelez, es idegesit a kis athuzott felho a szamlapon.

Fentebb irtam, hogy eu-s romnal jo volt a kapcsolat, de a fiam mondta, hogy korabban is volt gond ennel a telefonnal az oraval, igy mar nem tudom mi lehet a hiba, es mar az emlekeimben sem vagyok biztos...vagyis lehet globalon is volt gond.
Az is lehet, hogy valami android wear os hiba, nem tudom.

(#717) Zototh64!
A gps -el kapcsolatban vitatkoznek.
Nagyon sokat hasznalom a navigaciot, es "ezerszer" pontosabb, gyorsabb, mint az s9+ volt.
De mar a korabbi elodoknel (mix2) is nagyon jo volt a gps, tavaly nyaron egesz europan vegigmentem nulla hibaval.

Net sebesseget nem szoktam merni, de nalam a weboldalak betoltese klasszisokkal gyorsabb, mint a samsungon volt.
Mondjuk en itt is, es ott is a samsung bongeszot hasznalom, mert szamomra az a leggyorsabb, legfluidabb, legsimabb mukodesu.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#721) tibcsi0407 válasza HUTCHDB (#720) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A kapcsolatot mindig a kliens alkalmazás tartja az órával.
Nekem a Huawei watch esetén a wear, míg a Stratosom-nál az Amazfit app. Ha azokat elkaszálom, akkor az óra elveszíti a kapcsolatot.

https://utdetailing.hu/

(#722) kelzsoca válasza Criminal017 (#714) üzenetére


kelzsoca
félisten

A most érkező készletet szerintem 1-2 óra alatt lefosztják, és nem látjuk, hogy ékezik -e még utánpótlás.

https://vertigostore.eu

(#723) HUTCHDB válasza tibcsi0407 (#721) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nem tudom, hogy most hanyadán állok. Általánosságban van kapcsolat, mert átjönnek az értesítések, viszont maga az óra azt jelzi, hogy nincs.

Nincs itt elkaszálva semmi, mert akkor hogy is jelezne a watch :F

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#724) tibcsi0407 válasza HUTCHDB (#723) üzenetére


tibcsi0407
félisten

De akkor kapcsolati kijelzéssel sincs rendben valami. Azért állítsd be, amiket írtunk, hátha helyreáll.

https://utdetailing.hu/

(#725) NemMo válasza HUTCHDB (#707) üzenetére


NemMo
őstag

Szerintem ez a xiaomi együttható, mert az mi 8 a galaxy watch-ot naponta 1-2x eldobta (másnál meg nem), de a poco stabilan tartja. Kiszámíthatatlan.

(#726) Zototh64 válasza HUTCHDB (#720) üzenetére


Zototh64
őstag

Netet csak új telónál szoktam mérni, kíváncsiságból, az első pár hétben.
Én a Chrome-ot használom minden eszközön, a szinkronizáció miatt, meg ennél ragadtam le :-).
Tökéletes a Samu böngészője is. Ki mihez szokott, kinek mi tetszik.

Végig menni Európán, teljesen más dolog, mint magas hegyek között, vagy nagyvárosok sűrű magas épületei között autózni.
Tavaly csak ennyi helyen jártam, kb márciusig Mate8-al, utána Note8-al.
Hiba nélkül mentek, egész évben (főleg a Mate8 Cunaja rommal, a note 2-3 alkalommal hülyéskedett, németben, pályán közel ugyan azon a helyen Nürnberg előtt haza felé irányban). Hegyek között, és nagy városokban is. A Mix-el még nincs ilyen teljeskörű tapasztalatom, bár mindennap megy a Waze. Külföldön pedig az iGO-t használom javarészt. Nagyvárosokban a Waze-t.
Azt gondolom, van kis tapasztalatom gps terén, hogy nyugodt szívvel írhassam a tapasztalataimat.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#727) HUTCHDB válasza tibcsi0407 (#724) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Megcsináltam már rég, változás nem volt. ;)

Közben ment 2 teszt a huawei watch-al.
A legnagyobb lányom s9-ével hibátlan, majd a fiam i6S plus -ával is tökéletesen megy.
A fiamnak is adtam a huawei-t, az Lg jobb, gyorsabb, szebb, markánsabb, azt tartom meg.

(#725) NemMo !
Köszi az infót, megnyugodtam, vagyis nem, de tudom, hogy ez ilyen.
Remélem javítják ezt a hibát.

(#726) Zototh64 !
Napi szinten használom nagy városokban, magas épületek, panel lakótelepek kis szűk utcáin.
Az s9 (4 db volt, tehát nem hibás darabról van szó) állandóan kering, lassan reagál, szóval sokkal sokkal nehezebb vele a navigálás, mint a mi mix-szel.
Egyébként Youtube-on is vannak tesztek, melyik készülék milyen gyorsan, és mennyi műholdat talál, hát a mix 3 e téren (is) etalonnak számít.
Az eu rom ráadásul - ha jól rémlik - specifikusan ebből a szempontból is javítva van.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#728) tibcsi0407 válasza NemMo (#725) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Kíváncsi vagyok nem MIUI alatt is lenne-e ilyen.
Nekem OxygenOS sokszor eldobta az Amazfit-et, de az Omnirom nem csinál ilyet ugyanazzal a hardverrel.

https://utdetailing.hu/

(#729) Zototh64 válasza HUTCHDB (#727) üzenetére


Zototh64
őstag

S9-em nem volt, és már nem is lesz :-)
Mix3-ra nem tudok még rosszat mondani, ebben a 3 hétben.
Gyors, pontos, tökéletesen teszi a dolgát.
Nem véletlen, hogy ez maradt meg, és nem a note8 :-)

Jut eszembe, a Stratos-hoz az AmazMod-ot használtam.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#730) HUTCHDB válasza tibcsi0407 (#728) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Olyan jól belaktam már.... :B
Nem akarok romot cserélni, míg nem muszáj, vagyis, míg jelez az óra, addig csak a felhő idegesít a watch kijelzőjén, és nagyon bízom benne, hogy javítják a hibát.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#731) tibcsi0407 válasza HUTCHDB (#730) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ha a Mix 3 mellett döntök, mindent kipróbálok rajta, ami nem MIUI. :D

https://utdetailing.hu/

(#732) HUTCHDB válasza tibcsi0407 (#731) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Mar irtam itt (is) arrol, hogy e teren (is) kulonbozoek vagyunk. En mas telefonokon is vagytam a miui-ra, nekem tetszenek a megoldasai.
Bar utobbi idoben par kuszasagot latok egy egy megjelenitesben (ebreszto ora felulete tiszta huawei, raadasul stilusaban es szineben sem passzol a rendszer ui-javal... fekete?, vagy amikor a menuben sotet temat allitok be csak itt-ott valt at feketere, tobb helyen vilagos marad) de ettol meg szeretem.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#733) tibcsi0407 válasza HUTCHDB (#732) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nálam annyi a szempont, hogy feketére tudjak mindent témázni Substratum-mal és Swift black témával, ne legyen csúszó értesítés, random merülés.
Ezért jobb nekem a stock alapú droid.

https://utdetailing.hu/

(#734) HUTCHDB válasza tibcsi0407 (#733) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nekem az osszhang a lenyeg...es a szamomra tetszetos kinezet.
Lehet masokat nem is zavarna az a kis felho jel az oran, en meg napok ota ezen "lovagolok":

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#735) NemMo válasza tibcsi0407 (#728) üzenetére


NemMo
őstag

Lehet az eszköz telefonos szoftverén múlik leginkább, csak az a fura, hogy sokszor ugyanaz az eszköz ugyanazon a telefonon egyik embernél hibátlan másnál meg eldobálja a kapcsolatot. Talán úgy lehet a legbiztosabbra menni, ha samsung telefonhoz samsung órát veszel és így tovább.
HUTCHDB!
Engem is az őrületbe kergetne, még akkor is, ha amúgy működik

[ Szerkesztve ]

(#736) tibcsi0407 válasza HUTCHDB (#734) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ez zavaró. Az óra topikjában nem kérdezted?

(#735) NemMo

Jellemzően a MIUI nem egy következetesen működő rendszer. Sokszor van, aki semmi hibát nem tapasztal, míg körülötte másokat őrületbe kergetnek a hibák.
Ingerküszöb kérdése is. Az is sokat számít, hogy milyen rendszerről váltasz MIUI-ra.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#737) NemMo válasza tibcsi0407 (#736) üzenetére


NemMo
őstag

Nekem valószínűleg szerencsém van vele, mert igazán zavaró hibába nem futottam bele, pedig zsinórban a 4. miui-s telefonomat használom, előtte androidos telefonom csak a sony(ericsson)-tól volt és őszintén egy cseppet sem hiányzik. Nagy összehasonlítási alapom mondjuk nincs, mert a többi gyártó rendszeréről nincs tapasztalatom.

(#738) HUTCHDB válasza tibcsi0407 (#736) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ma reggel ahogy felvettem, eltunt a kis jel.
:C

Melyik oras topik lenne az?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#739) tibcsi0407 válasza NemMo (#737) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nekem volt már több MIUI telefonom is, elég sok kínai rendszerrel találkoztam már, volt pár, amit fordítottunk is, vagy csináltam is pár ROM-ot pl ZUK Z2-re, vagy Letv 1S-re.
Mind agresszív RAM management-tel rendelkezik, egyik sem különb a másiktól.
Beleteszik ezeket a hülye tisztító alkalmazásokat, ami csak parasztvakításnak jó. Büszkén írja, hogy mennyi memóriát szabadított fel. Kérdem én, mi a fenének a 6-8 GB RAM, ha állandóan tök üres? :)
Ezzel szemben egy stock rendszerben nincsenek sallangok, nem erőlteti rád a saját applikációit és azért ott is bőven van tér a személyreszabásra.

https://utdetailing.hu/

(#740) tibcsi0407 válasza HUTCHDB (#738) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Az órádnak nem volt tesztje itt a PH-n?

https://utdetailing.hu/

(#741) HUTCHDB válasza tibcsi0407 (#740) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Volt, de halott.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#742) tibcsi0407 válasza HUTCHDB (#741) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Akkor marad az XDA. Egyébként is, ha szakmai kérdésed van, akkor ez a fórum sem a régi már. :(

https://utdetailing.hu/

(#743) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#741) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nem tudtok olyan programot ami monitorozza a pulzust, esvandroid wear-ral egyutt mukodik.
Kardioedzes kozben jo lenne latni a telefonon, hogy milyen pulzusszammal dolgozok.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#744) pilóta válasza kelzsoca (#722) üzenetére


pilóta
nagyúr

De ez hogy működik? Nem az van, hogy megrendelsz X darabot, és azt szállítják, hanem kegyet gyakorolnak, hogy kaphatsz valamennyit? :F

Aki él és nem boldog, az téved!

(#745) bbubby00 válasza HUTCHDB (#743) üzenetére


bbubby00
őstag

Én csak xiaomi termékekkel játszadoztam, ott ami a legjobban bevált a Notify & Fitness for mi Band.
lehet állítani, h akár másodpercenként mérjen pulzust, vagy ahogy kívánod.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#746) tibcsi0407 válasza HUTCHDB (#743) üzenetére


tibcsi0407
félisten

[link]
Itt azt írják, hogy néhány órával a Google fit is megy, valamint van egy Health trace nevű app, ami fasza.
Fitness nyomkövetésre én nem használnék mást, csak a Stratos-t. Nagyon ügyes. Jól tudom vele aerob tartományban tartani a pulzusomat.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#747) kelzsoca válasza pilóta (#744) üzenetére


kelzsoca
félisten

Áruhiány esetén bármennyit kérhetsz, annyit adnak amennyit tudnak.

https://vertigostore.eu

(#748) pilóta válasza kelzsoca (#747) üzenetére


pilóta
nagyúr

De várható azért, hogy felfuttatják a gyártást, ha már ennyire fogy? 1-2 hónapon belül esedékes lesz a csere, és ez az egyik kiszemelt készülék, szóval annyira nem sürgős még, de azért jó lenne, ha addigra lenne belőle (főleg a zöld :D).

Aki él és nem boldog, az téved!

(#749) kano válasza pilóta (#748) üzenetére


kano
nagyúr

Nem. A Xiaomi mindig is nehézkesen tudta kiszolgálni az igényeket.
Minden új telefonjánál ez van...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#750) tibcsi0407 válasza pilóta (#748) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Xiaomi nem így működik. Mire felfuttatnák a gyártást, addigra kijön az új csúcstelefon és ezt senki sem fogja venni.
Mivel minimális haszonnal dolgoznak, nem halmozhatnak fel nagy, a nyakukon maradt raktárkészleteket.

https://utdetailing.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.