Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:26:21

LOGOUT.hu


kódnév: perseus utolsó módosítás: 2019.11.01

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) tibcsi0407 válasza Zototh64 (#1050) üzenetére


tibcsi0407
félisten

EU ROM-ban az EU-s halozatoknaknpomt jó.

https://utdetailing.hu/

(#1052) bbubby00


bbubby00
őstag

Mikor jon frissites EU-ra?

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#1053) GrooveHero válasza bbubby00 (#1052) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ma jött, de jóformán semmi sincs benne, nem éri meg frissíteni. :(

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1054) Zototh64 válasza tibcsi0407 (#1051) üzenetére


Zototh64
őstag

Lehet, hogy pont jó, de 4G-re nem ugrik fel.
3G a vége, feljebb nem megy

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1055) Zototh64 válasza GrooveHero (#1053) üzenetére


Zototh64
őstag

Sajnos így van.
kici kínai még ünnepel :-)

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1056) TpS válasza GrooveHero (#1053) üzenetére


TpS
őstag

Az eu oldalon delayed van, akkor mégis csak le lehet szedni?
A dark módot tolják most nagyon Viszont a beállított ébresztéseket meg törli, erre figyelni!!

(#1057) Zototh64 válasza TpS (#1056) üzenetére


Zototh64
őstag

MIX3-ra még nem látom, hogy meglenne

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1058) TpS válasza Zototh64 (#1057) üzenetére


TpS
őstag

A dark mód nem érdekel, a többiért meg tényleg nem érdemes leszedni.

(#1059) Zototh64 válasza TpS (#1058) üzenetére


Zototh64
őstag

Igen engem is.
Most is van benne ugyan, de eléggé tákolmány szintű sajnos

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1060) dioka7 válasza tibcsi0407 (#1037) üzenetére


dioka7
senior tag

Kártya csere megvolt. Veszek valami netet a teszt időre és holnaptól 1db új sim-mel használom. Majd jelentkezem! :K

(#1061) bbubby00 válasza GrooveHero (#1053) üzenetére


bbubby00
őstag

Nem tudom, h h kell frissiteni. Ugyan ugy mint globalt?

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#1062) yeppy83


yeppy83
csendes tag

Tényleg kivették a 9es androidból a wifi csatlakozásnál a WPS-t vagy csak én vagyok vak ? :W

(#1063) oris válasza yeppy83 (#1062) üzenetére


oris
aktív tag

Kivették.

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#1064) yeppy83


yeppy83
csendes tag

Ahh :W

És azt meg tudná mondani nekem valaki, hogy miért nem tudom a chromot beállítani alapértelmezett böngészőnek ? Miért a gyári mi browsert nyomja az arcomba ? Amikor meg kikapcsolom h ne alapértelmezett legyen akkor várja a csodát de mást akkor sem enged beállítani...

(#1065) yeppy83 válasza yeppy83 (#1064) üzenetére


yeppy83
csendes tag

Megvan csak jól el volt dugva...

(#1066) mjani1172 válasza dioka7 (#1060) üzenetére


mjani1172
addikt

Te aztán türelmes vagy.!

(#1067) Zototh64 válasza bbubby00 (#1061) üzenetére


Zototh64
őstag

Ugyan úgy, csak van amikor twrp-ből.
Most viszont mix3-ra még nincs elérhető.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1068) bbubby00 válasza Zototh64 (#1067) üzenetére


bbubby00
őstag

Jajjj, azthittem, h csak simán belemegyek a telón belül és megcsinálom, mint globalon. Lehet akk visszatérek rá. Nincs nekem ehhez idegrendszerem :D

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#1069) Zototh64 válasza bbubby00 (#1068) üzenetére


Zototh64
őstag

Jól hitted, úgy kell ezen is, csak főverzió váltásnál kell javarészt a twrp.
Az sem nagy ügy, letöltöd, két wipe, és mehet is fel.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1070) TpS válasza bbubby00 (#1068) üzenetére


TpS
őstag

A frissítőből ugyanúgy lehet az eu-t frissíteni ota-n, mint a globalt, még a changelogot is megmutatja. Csak ota-n kicsit később érhető el, illetve valakinél nem fut le a frissítés, csak elinditja a twrp-t és megáll.

(#1071) bbubby00 válasza TpS (#1070) üzenetére


bbubby00
őstag

Biztos lesz akkor majd megint sok hülye kérdésem. Régen szerettem ezeket a mókolásokat, de mostanra új hülye hobbijaim vannak :DDD

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#1072) kano válasza bbubby00 (#1071) üzenetére


kano
nagyúr

Na, mi? :DD

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1073) dioka7 válasza mjani1172 (#1066) üzenetére


dioka7
senior tag

Ez igaz. Az asszonytól is 3 évvel később válok, mint kellett volna... :DDD

(#1074) ervin1979 válasza horist2 (#1018) üzenetére


ervin1979
tag

Sziasztok,

Én is érdeklődöm ez után. Ki milyen üvegfóliát, tokot használ ami bevált és honnan érdemes rendelni? Szintén kék. :)

(#1075) ervin1979 válasza paolinho (#1004) üzenetére


ervin1979
tag

Szia

A silicon tok már elfogyott a gearbesten. Keresek máshol. A feket keretű fólia illene a kék mix3-hoz?

(#1076) Zsoltg4s


Zsoltg4s
tag

Skoda gyári fejegységgel párosítottam a telefont.
Működik a híváskihangosítás, fájlátvitel szépen.
De kb. 30 perc autózás után, megálltam, kiszálltam, a bluetooth kapcsolat megszakadt és a telefon le volt fagyva. Csak széttolással éledt fel. Nem volt AOD, nem reagált sem a power gombra, sem az ujjlenyomat olvasóra...
Van valakinek ötlete az orvoslásra?

(#1077) HUTCHDB válasza Zsoltg4s (#1076) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Valami egyedi hiba lehet, nalam gyonyoruen mukodik ford audioval.
En a helyedben torolnem a bluetooth parositast majd telefon ujrainditas utan ujra parositanam.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1078) Zsoltg4s válasza HUTCHDB (#1077) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Köszi, kipróbálom.

(#1079) iiglo


iiglo
tag

Ha ez egy Samsung telefon tuti 10 oldalas lenne a cikk. Nem lehet belekötni, de nem is kell, ár érték arányban miért nincs agyonmagasztalva?

(#1080) Zototh64 válasza Zsoltg4s (#1076) üzenetére


Zototh64
őstag

Nálam is megy szépen Toyota Corolla Verso.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1081) bbubby00 válasza Zsoltg4s (#1076) üzenetére


bbubby00
őstag

Biztos egyedi. Mukodik Dokker, Insignia, sot Pio 1dinessel is.
Hangprojektorral is egybol megy.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#1082) Zsoltg4s válasza bbubby00 (#1081) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Nálam is működik tökéletesen, csak mikor az autót leállítottam és megszűnt a bluetooth kapcsolat, akkor nem tudtam felnyitni a telefont sem ujjlenyomattal, sem power gombbal.

(#1083) Zsoltg4s


Zsoltg4s
tag

Más...
Nagyon érdekes dologgal találkoztam ma, eddig itt nem olvastam róla.
A dolog nem egyedi, Kollégám is kipróbálta, nála is így van.

Készítek egy képet álló módban, átrakom laptopra és elfektetve jeleníti meg.
A fekvő módos képeknél nincs baj.
De ez csak Win. 7-nél van így.
Win 10-nél tökéletes.
Kollégámnál ugyan ez a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#1084) Zsoltg4s


Zsoltg4s
tag

Fekvő módnál, ill. Win 10-nél nincs gond.

[ Szerkesztve ]

(#1085) dioka7


dioka7
senior tag

Néhány éjszakai fotó. Ma készültek, kb 1 órája. Sima éjszakai mód, semmi manuális beállítás, és minden kézből. Szerintem rendben vannak :K

[ Szerkesztve ]

(#1086) Zototh64 válasza dioka7 (#1085) üzenetére


Zototh64
őstag

Jó ez teljesen.
A napfény amiben nem a legjobb még a gyári kamera app, úgy vettem észre.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1087) dioka7


dioka7
senior tag

Az én szempontomból nem teljesen releváns a tapasztalat, de megírom, mert nekem rekord. Tegnap 1 db új SIMmel, telt a nap. Azért nem releváns, mert nem a munkahelyemen voltam, ahol lehet hogy hálózati gond van. Tegnap Pesten voltam, így a térerő nem ingadozott, de volt másfél óra waze+spotify, fotózgattam 1 órát, volt 1 óra you tube stb. és így alakultak az akku-adataim.
1
2
3
4
Ez már nekem tökéletes. :K

MÁS:
Akarok még egy wireless chargert, ezzel és a töltési sebességével (a gyárihoz képest) van valakinek gyakorlati tapasztalata?

MÁS2: Kerestem volna egy olyan widgetet, ami nem nagy helyet vesz el a képernyőből (max 2 ikonhely) és a fényerőt lehet szabályozni vele. Nekem a gyári automata állítás mindig túl sok fényt tol az arcomba, nem kell ennyi fény. Viszont a manuális meg szívás, ha kimegyek a napra és semmit nem látok. Sztem nyerhetnék vele akkuidőt is. Sajnos egyet sem találtam, ami működne normálisan. Erre esetleg valakinek valami megoldás ötlete? Van gyári widget, de az 5 helyet foglal el és ráadásul a wifi ki-be gomb nem is működik :F

[ Szerkesztve ]

(#1088) Zototh64 válasza dioka7 (#1087) üzenetére


Zototh64
őstag

Releváns az.
Most már tudjuk legalabb, hogy a telónak elvileg nincs hardveres baja.
Ma szerintem már had menjen 2 simmel, aztán előbb utóbb kiderül a turpiszság.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1089) dioka7 válasza Zototh64 (#1088) üzenetére


dioka7
senior tag

Ilyen szempontból igazad van. De a hétfőt megvárom mostmár, hogy az új simmel előfordul-e még a gond a melóhelyen. Ha nem és kedden a duplával meg igen, akkor megvan a hiba. Már próbáltam intézni másik (újabb) sim-et svédből, de annak idő kell.

[ Szerkesztve ]

(#1090) tibcsi0407 válasza dioka7 (#1089) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nincs egy harmadik (nem svéd) új SIM-ed, amivel esetleg ki tudnád próbálni dual-ban, míg a svédből kapsz újat?

https://utdetailing.hu/

(#1091) Zototh64 válasza dioka7 (#1089) üzenetére


Zototh64
őstag

Én bele tenném a svédet ma.
Aztán had mutassa a tutit.
Holnap attól még csekkolhatod a meló helyet, de az is lehet, hogy már ma estére kidobja a gép, a svéd hibát.
Vagy nem, ha minden jó ma is dual-ban.
Csak szűkülne a kör, minden nap valamivel.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1092) dioka7 válasza tibcsi0407 (#1090) üzenetére


dioka7
senior tag

Nincs sajnos :(

(#1093) dioka7 válasza Zototh64 (#1091) üzenetére


dioka7
senior tag

Azért akarom így (1 simmel) kipróbálni, hogy mindent kizárjak. Elvileg kapok céges kártyát pár héten belül és akkor a svéd úgyis csak tartalákos lesz, nem lesz benne a telefonban. Szóval a lényeg az lenne, hogy a 20as kártyámmal jól működjön.

(#1094) kelzsoca válasza dioka7 (#1087) üzenetére


kelzsoca
félisten

Jó úton haladsz, ebből is látszik, hogy az 5-6 órás SOT idők nem ördögtől valók. :)

https://vertigostore.eu

(#1095) dioka7 válasza kelzsoca (#1094) üzenetére


dioka7
senior tag

Köszi a segítséget! :)
Nem tudod esetleg, hogy milyen a tronsmart wireless töltő és a MiMix3 együtt? Amit fentebb kérdeztem.

(#1096) kelzsoca válasza dioka7 (#1095) üzenetére


kelzsoca
félisten

Úgy emlékszem az egyik tulaj használja is a kettőt együtt.

https://vertigostore.eu

(#1097) HUTCHDB válasza kelzsoca (#1094) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1098) dioka7 válasza HUTCHDB (#1097) üzenetére


dioka7
senior tag

Ez szép! :C

(#1099) Zototh64 válasza HUTCHDB (#1097) üzenetére


Zototh64
őstag

Végre, hogy jó lett Neked is! :C :C :C

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1100) kano válasza rzoli (#1041) üzenetére


kano
nagyúr

Azt hiszem elköszönök tőletek. Valahogy idegesít ez a telefon a rettentő idióta kijelző arányával.
Túl hosszú, túl keskeny. Böngészni rettentő kényelmetlen és rossz rajta. Most lett elég belőle. Majd, ha csinálnak normális kijelző arányt akkor esetleg...
Üdv mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.