Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:26:21

LOGOUT.hu


kódnév: perseus utolsó módosítás: 2019.11.01

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) Zototh64 válasza zhorvath (#1200) üzenetére


Zototh64
őstag

Ugyan ott, ahol megkérted.
Telefon ugyan úgy legyen a gépre dugva bootloadert módban.
Ki fogja Neked írni, hogy mennyi van még hátra.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1202) zhorvath válasza Zototh64 (#1201) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Az unlock now gombra az alkalmazást töltöttem le, de ezen kívül kell még kérni valahol külön is a nyitást?
A helloxiaomi.hu-n azt írják, hogy kell küldeni, de nem találtam, hogy ezt hol kellene megejtenem.

(#1203) Zototh64 válasza zhorvath (#1202) üzenetére


Zototh64
őstag

A xiaomi.eu oldalról le tudod szedni a miflash_unlock progit windowsra, és azzal tudod lekerni, majd nyitni.
Más nyitási módot nem ismerek.
Persze az nem azt jelenti, hogy nincs más megoldás is.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1204) TpS válasza zhorvath (#1200) üzenetére


TpS
őstag

Az unlock programban, ha elindítod a nyitási folyamatot, akkor kiírja, ha van még hátra várakozási idő, ha nincs, akkor meg kinyitja.

(#1205) kano


kano
nagyúr

Onnan bosszantó hülyeségeket beszélnek néha a Lurdyban lévő Xiaominál. A Mi9-ről kérdezem, hogy mikor lesz kapható. Azt mondja, hogy még be sem mutatták a globalt. Mondom ok, de végülis az itthoni garon kívül nincs semmi hátránya már a kínainak. Erre azt mondja, hogy nincs B20. Mondom neki, hogy hol élt eddig? És utána sunyít. Látszik rajta, hogy félre akar vezetni.
Hihetetlen magyar mentalitás.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1206) kano válasza kano (#1205) üzenetére


kano
nagyúr

Olyan. :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1207) zhorvath válasza TpS (#1204) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Igen, valóban ennyi volt csak. Még 59 óra. :) Köszi!

(#1208) #63534592


#63534592
törölt tag

Lement az ára rendesen az eustocknál,mondjuk az összes xiaomi akkor,vettem is egyet megint

(#1209) #63534592 válasza kano (#1205) üzenetére


#63534592
törölt tag

Az a vicc hogy amikor jelentkezni lehetett a Lurdyba a xiaomi boltba eladónak,akkor a xiaomi ismerete alap dolog volt,de eddig csak nem hozzáértő eladóval beszélgettem a Lurdyba

(#1210) TpS válasza zhorvath (#1207) üzenetére


TpS
őstag

Ha sürgős, érdemes hamarabb is megnézni, mert valakinél órákkal hamarabb már lehetett nyitni. :)

(#1211) TpS válasza #63534592 (#1209) üzenetére


TpS
őstag

Biztos senki nem jelentkezett, aki ért a xiaomi-hoz, és kénytelenek voltak engedni az elvárásokból.

(#1212) tibcsi0407 válasza zhorvath (#1200) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A Mi Unlock tool írja Neked, amikor nyitni próbálod.

https://utdetailing.hu/

(#1213) -oli-


-oli-
aktív tag

Egy hónapos tortúra után jövő héten végre talán megjön a telefonom. Voltam akkora ökör, hogy megrendeltem a Gearvita-n, nagy kegyesen 3 hét mire Európába érkezett, el is kezdték rögtön vámkezelni, fizethetem a sarcot, vámkezelési díjat, vámot...Majdnem 200k-ba fog kerülni :W :W :W

Soha többet, akit csak tudok, lebeszélek a kínai telefonrendelésről.

[ Szerkesztve ]

(#1214) bbubby00 válasza -oli- (#1213) üzenetére


bbubby00
őstag

Jovan, mostmar a tied lesz :)

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#1215) -oli- válasza bbubby00 (#1214) üzenetére


-oli-
aktív tag

Csak dühít... :(

(#1216) retesz147 válasza -oli- (#1213) üzenetére


retesz147
addikt

Azért ne beszélj le másokat, mert Neked nem sikerült és mert rosszul rendelted. User error...
Vannak webshopok (GB, BG) ahol szinte fix, hogy sarcok nélkül jön a cucc, nyilván várakozás ott is megvan, de plusz költség nincs.

Xiaomi 13 eu dev...

(#1217) bbubby00 válasza retesz147 (#1216) üzenetére


bbubby00
őstag

Nekem anno note4 idejott idoben, vam nelkul, magyar garanciaval.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#1218) rzoli válasza -oli- (#1213) üzenetére


rzoli
senior tag

Szerintem a gearbest a leginkább megbízható. Akciósan 137+4 szállítás volt az ára. Ebben minden, a holland vámköltségek is benne vannak.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1219) TpS válasza -oli- (#1213) üzenetére


TpS
őstag

Rá kéne kérdezni náluk, hogy ha EU priority line szállítást választottad, hogy hogy vámot és áfát kell fizetned, hiszen ebben az esetben a csomagot te már úgy kapod, hogy az eu-ban lett feladva. Itt valami nagyon nem stimmel!

[ Szerkesztve ]

(#1220) kano válasza rzoli (#1218) üzenetére


kano
nagyúr

A Gearbest az egyik legrosszabb mostanában. És még a gar sem megbízható náluk.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1221) mjani1172 válasza -oli- (#1213) üzenetére


mjani1172
addikt

Ne haragudj, nem értem mi a baj. Én, bár nem fűződik semmi érdekem hozzá, sokszor leírtam (több fórumozóval együtt) hogy itt az eustock, onnan érdemes venni, legolcsóbb, leggyorsabb,félig meddig hazai, és ha gond van, itt egy ezer éves fórumos (Kelzsoca) aki segíthet műszaki dolgokban is.
Sosem fogom megérteni az embereket. :F

(#1222) Joba006 válasza mjani1172 (#1221) üzenetére


Joba006
csendes tag

Így igaz. Ráadásul ha eddig valaki vacilált volna, most 149900 HUF a kék mi mix3 ára náluk. Ez jobb mint kintről :)

(#1223) #63534592 válasza Joba006 (#1222) üzenetére


#63534592
törölt tag

és nemcsak a mi.mix 3 ára ment le az eustocknál.A mi 8 pro is nagyon jó áron van.Kékbe nekem nem tetszik a mi mix 3.Az asszonynak azt vettem,az én feketémet kb 2 hete eladtam,de annyira hiányzott,hogy tegnap vettem egyet a smartshopnál.Persze feketét 😁

(#1224) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Közben, akit érdekel:

Xiaomi live event az MWC-ről

Amíg nem kezdődik, addig ugyanazt a pár reklámot loop-olják.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1225) zezoka válasza -oli- (#1213) üzenetére


zezoka
őstag

Én is Gearvitán rendeltem, és 138k Ft volt küldéssel együtt egy januári akcióban. Biztos h az EU Priority Line szállítással kérted? Nekem azzal volt, és Bécsen kersztül jött áfamentesen.

[ Szerkesztve ]

(#1226) gF válasza zezoka (#1225) üzenetére


gF
senior tag

Nálam is ugyan így volt. A rendeléstől számított 1,5 hét után meg is érkezett a telefon.

(#1227) rjg válasza zezoka (#1199) üzenetére


rjg
őstag

Nálam is hiányoznak az értesítések lezárt képernyőnél. Úgy látom, hogy nem egyedi hiba és nem találtam rá megoldást. Több alkalmazásnál minden lehetséges helyen engedélyeztem, az értesítési sávban meg is jelennek, de a lock screen-en nem.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#1228) Atomgeszi válasza kano (#1205) üzenetére


Atomgeszi
veterán

De amúgy érdekes, mert egyik kínai webshop sem mutatja, hogy lenne benne B20.

[link] A global store meg eddig mindig jól jelezte.

[link]

[link]

(#1229) Criminal017 válasza Atomgeszi (#1228) üzenetére


Criminal017
őstag

A global Mi9-et most mutatják be az MWC-n, a kínaiban nincs B20.

Az 5G-s, Snapi 855-ös Mi Mix 3 600 euró lett...

[ Szerkesztve ]

(#1230) horist2


horist2
tag

Üdv!
Új vagyok xiaomi-ban.
Hogy vannak ezek a heti frissítések? Hogy lehet feliratkozni rá stb?
Xiaomi Mi Mix 3 Global ROM

(#1231) Szegi147 válasza zezoka (#1225) üzenetére


Szegi147
újonc

Az EU Priority Line NEM jelent áfa mentes szállítást ilyet sehol sem írnak. Az eladó ráírja a csomagra,hogy 4 dollár, de ettől még nem lesz áfa mentes, mert a postások sem hülyék. Ahol beléptetik az EU-ba, ott senki nem fizet semmit, csak ráírják, hogy vám(áfa) köteles áru és megy tovább a célországba. A Magyar Posta nem azt fogja nézni, hogy pl. Ausztrián keresztül jött, hanem hogy vám(áfa) köteles és már fizetheted is a 27%-ot és a kezelési költséget. Mostanában nagyon nagy SZERENCSE kell ahhoz, hogy áfa mentesen érkezzen meg a teló, vagy bármi nagyobb értékű cucc.

(#1232) Thom! válasza Criminal017 (#1229) üzenetére


Thom!
veterán

Mi9 SE is elhozhatnak EU.-ba

(#1233) Criminal017 válasza Thom! (#1232) üzenetére


Criminal017
őstag

Abból nem lett semmi, viszont a két variáns ára publikus lett.
449 euró a 6/64, 499 euró a 6/128.

[ Szerkesztve ]

(#1234) Thom! válasza Criminal017 (#1233) üzenetére


Thom!
veterán

MI9 nekem hatalmas sajnos

(#1235) Criminal017 válasza Thom! (#1234) üzenetére


Criminal017
őstag

Érthetetlen módon sajnos már a Mi8 SE-t se hozták el Európába. :(

(#1236) Thom! válasza Criminal017 (#1235) üzenetére


Thom!
veterán

Majd lesz MI 9 lite tepsi méretben gyengébb hardverrel nyáron... :W

(#1237) Atomgeszi válasza Thom! (#1236) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ja, aminek megint semmi értelme nem lesz a Redmi széria mellett.
Barmok.

Nem értem, miért olyan nehéz felfogni, hogy normális hardvert akarunk, kompakt méretben.

SE erre pont jó lett volna. De nem.. :F

[ Szerkesztve ]

(#1238) Joba006 válasza horist2 (#1230) üzenetére


Joba006
csendes tag

Stabil global ROM-ban ritkább a frissítés, a telón nem kell különöset tenni, OTA-n érkezik.

(#1239) paolinho


paolinho
őstag

A xiaomi.eu rom frissítése OTA-n keresztül is működik, vagy csak a xiaomi.eu oldalárol letöltve és TWRP-ből indítva?

(#1240) TpS válasza paolinho (#1239) üzenetére


TpS
őstag

Működik ota-n is, csak nekem tegnap nem akarta letölteni, megakadt 10%-on, aztán inkább leszedtem pc-n.
Illetve volt akinél csak a twrp-be lépett be, és nem csinált semmit, nem indult el a frissítés.

(#1241) paolinho válasza Szegi147 (#1231) üzenetére


paolinho
őstag

Ne haragudj, de ebben szerintem nincs igazad. Ezt a boltot ugyan nem ismerem, de pl. a GearBest ilyen formában küldött küldeményei egy másik EU-s országba be lettek vámkezelve, és onnan ÁFA és vám mentesen kerülnek továbbküldésre az EU más országaiba. Szóval simán elképzelhető, hogy a bolt itt is megoldja az ÁFA mellőzését.

(#1240) TpS : Köszi szépen a választ! :R

[ Szerkesztve ]

(#1242) Zototh64 válasza rjg (#1227) üzenetére


Zototh64
őstag

Nálam minden értesítés megjön zarkepernyon is, ahogy akarom a megjelenitest.

xiaomi.eu dev 9.2.21

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1243) TpS válasza Szegi147 (#1231) üzenetére


TpS
őstag

Nekem is mások a tapasztalataim ezzel, pl. a spemallos rendelésekkel.

[ Szerkesztve ]

(#1244) TpS válasza paolinho (#1239) üzenetére


TpS
őstag

Amúgy azt is megteheted, hogy az eu oldalról letöltöd, és a frissítőben betallózod, és akkor neked nem kell külön a twrp-be lépve telepíteni.

(#1245) rzoli


rzoli
senior tag

Bejelentették az utódot is.

[link]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1246) rjg válasza Zototh64 (#1242) üzenetére


rjg
őstag

Az animáció helyett nálam a ne ébressze fel van kiválasztva, a másik beállítás és a ROM verzió ugyanaz. Azért furcsa, mert minden lehetséges helyen engedélyeztem. Ahogy a kollégánál, nálam sem megy pl a Videostream, miközben a Google Play Service-s média lejátszóját magától kitette a zárképernyőre, amint a lejátszás elindult a Chromecast-en.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#1247) bbubby00 válasza rzoli (#1245) üzenetére


bbubby00
őstag

Nagyobb akksi atcsabitana, de se kijelzobe integralt ujjlenyomat, sem kamera fejlesztes. Szvsz nem eri majd meg lecserelni, csak TALAN a 4re

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#1248) rzoli válasza bbubby00 (#1247) üzenetére


rzoli
senior tag

Az a nagyobb akku lehet csak elírás. Így belegondolva, ha a ház ugyanaz, akkor nincs sokkal több hely az akkunak sem.

A tudása alapján két, de talán három évig is elég lenne ez. Az más kérdés, hogy az ember megkívánja az új dolgokat. :) Pl. az új 48 MP kamera... Jól dolgoznak a marketingesek... Is.

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1249) Maist válasza rzoli (#1248) üzenetére


Maist
senior tag

Itt a specifikációs oldal: link igaz, hogy nincs átírva rajta az akku kapacitása, de az már viszont olvasható, hogy vastagabb a készülék. Oda fér valószínűleg a nagyobb akku.

(#1250) bbubby00 válasza rzoli (#1248) üzenetére


bbubby00
őstag

2-3evig nekem most boven eleg lesz ez. Meg mindig nagy szerelem ez a telefon, pedig bo egy honapja egyutt vagyunk :D

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.