Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:26:21

LOGOUT.hu


kódnév: perseus utolsó módosítás: 2019.11.01

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) rzoli válasza TpS (#1300) üzenetére


rzoli
senior tag

Köszönjük a melót. :)

BL nyitás, twrp, eu dev rom telepítés, visszatérés globál rom-ra. Root, twrp-ből, moddolt magisk.

Eladás/használt vétel esetén teendők. Pl. fiók leválasztása.

Ajánlott szoftverek, gcam verziók, reklámblokkoló. Dark mod, ha egyszer működik :)

Most hirtelen ennyi jut eszembe. :)

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1302) bbubby00


bbubby00
őstag

Nekem akadozik csak a telefon az utolso frissitestol? Egyszeruen nem tudok pontosan irni.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#1303) rzoli válasza bbubby00 (#1302) üzenetére


rzoli
senior tag

Nálam semmi ilyen, bár én bootloop-ba futottam, így fr volt, vagyis mindent újratelepítettem.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1304) bbubby00 válasza rzoli (#1303) üzenetére


bbubby00
őstag

En nem fogok hetente ujratenni mindent. Inkabb nem frissitek soha :D

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#1305) rzoli válasza bbubby00 (#1304) üzenetére


rzoli
senior tag

Én sem terveztem :)

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1306) Maist válasza bbubby00 (#1304) üzenetére


Maist
senior tag

Használod a gesztus vezérlést? Nálam akkor nem annyira jó a bevitel, ki-kimarad egy-egy betű. Főleg a szélsők. Q-P, A-É. Olyan, mintha nagyon figyelné a szoftver, hogy most visszalépni akarok-e, oldalról behúzással, vagy a bill-t nyomtam meg. Én xiaomi.eu 9.2.15-ön vagyok. Ha ki van kapcsolva a geszt. vez, akkor jobban írok, nem nagyon maradnak ki betűk.

(#1307) bbubby00 válasza Maist (#1306) üzenetére


bbubby00
őstag

Be van kapcsolva. Ez lenne a baj???

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#1308) Maist


Maist
senior tag

Tegyél egy próbát, nézd meg úgy hogy írsz, ha kikapcsolod egy időre. Nekem jobbnak tűnik az írásom, amikor ki van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#1309) TpS válasza bbubby00 (#1304) üzenetére


TpS
őstag

Már sokadjára frissítettem az eu dev-et, egyszer sem volt bootloop, ugyanez igaz volt a 2s esetén is, nem kell ettől tartani, egyedi eset volt rzoli esetén, bár számára elég kellemetlen. Az eu fórumon se olvastam ilyen problémát.

(#1310) TpS válasza Maist (#1308) üzenetére


TpS
őstag

Milyen billentyűt használtok, nálam a swiftkey-nél nincs ilyen? Korábban pontot, illetve ! és ? volt problémás, szinte lehetetlen volt kitenni, de már ezek is jól működnek jó pár frissítés óta.

[ Szerkesztve ]

(#1311) Maist válasza TpS (#1310) üzenetére


Maist
senior tag

Én Anysoftkeyboard-ot használok, de felraktam a Swiftkey-t is, hátha csak a billentyűzettel van gond. Az is ugyanezt produkálja. Úgy tűnik gesztus vezérlésnél a gyors gépeléssel van gondja. Egyszerűen a gyorsan egymás után nyomott betűkből random nem vesz be 1-1-et. Az Anysoftkeyboard pl. olyan, hogy a hosszú í betűhöz kétszer meg kell nyomni az i-t. Gesztus vez.-el szinte mindig kimarad a hosszú ékezet, mert nem veszi be a gyors egymás után nyomást. Ha ki van kapcsolva a gesztus vez, akkor hibátlan minden bill. Kíváncsi vagyok bbubby00 topictárs véleményére, ha átállítja ő is, ahogy javasoltam, akkor mit tapasztal. Szerintem neki is a gyors írással lehet gondja. Amint néztem, nála már a 9.2.21 van pedig fent. Olyankor olyan az érzés, mintha nem lenne elég érzékeny a kijelző, vagy mintha késne. Amikor lassabban írok, akkor gesztus vez.-nél sincs egyébként gond. EU dev. 9.2.15-ön vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#1312) bbubby00 válasza Maist (#1311) üzenetére


bbubby00
őstag

Most ugy gepelek mint a 10eves tinilanyok es gyors.
Gesztusvezerlest imadom, de lehetetlen vele gyorsan es pontosan irni
Egyertelmuen ez okozta nalam is a problemat.
Koszonom. Sajna igy marad, mert sokat potyogok telefonon.

[ Szerkesztve ]

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#1313) Maist válasza bbubby00 (#1312) üzenetére


Maist
senior tag

Úgy néz ki nem vagyunk egyedül a problémával, igaz sokan még nem vették észre: link
Én MI8-ról jöttem, gesztus vezérléssel használtam, és ott nem volt jelen a probléma, mert ezt biztosan észrevettem volna azon is. Most egyelőre, míg ezt meg nem javítják, visszaálltam én is az alsó vezérlőgombokra, mert nagyon zavart a dolog. Már éppen be akartam egyébként én is írni ide a topic-ba, de Te tegnap megelőztél. :)

(#1314) TpS válasza Maist (#1311) üzenetére


TpS
őstag

Nálam azért nem jön elő, mert lassan és öregesen gépelek.

(#1315) Maist


Maist
senior tag

Tehetsz egy próbát végülis Te is, elég csak a QPQ betűket nyomogatni viszonylag gyorsan, aztán pár nyomkodás után egészen biztosan ki fog maradni egy-egy betű. Gondolom azért nincs ez a hiba még széles körben a közbeszédben, mert aki nem használ gesztust, az nem tapasztalja, aki használja, de lassabban ír, az szintén nem, így csak azoknál jön elő, akik gesztus vezérelnek, és gyorsabban is írnak egyidejűleg. Sőt, úgy tűnik, csak a Mix 3-ra korlátozódik, hiszen (ahogy írtam) MI8-on nekem nem tűnt fel, pedig gesztusoztam régóta rajta.

[ Szerkesztve ]

(#1316) bbubby00 válasza TpS (#1314) üzenetére


bbubby00
őstag

En ket kezzel gepelek gyorsan. De nem tudtam, mert ki-ki hagyott betuket es ugy tunt mintha szaggatna. Most nagyon pontos. De ez az also 3 gomb.. borzaszto. Mennyivel jobb a gesztusvezerles. Nem lehet ugy elrejteni a gombokat, mint pl a galaxy S8nal?

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#1317) bsanya


bsanya
aktív tag

Srácok, megjelent a Mix 3 5G specifikációja, szerintetek érdemes rá várni?
A múgy a Mi8 Pro - Mi Mix 3 - Mi Mix 3 5G trióból melyiket választanátok?

Köszi
Sanya

Xiaomi Mi 11i

(#1318) Zototh64


Zototh64
őstag

Már el is feledkeztem róla, ma megjött.
Teljesen jó és teljesen körbe védi a telót. Csuszka is működik, fogása, tapintása sem rossz.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1319) kano válasza bsanya (#1317) üzenetére


kano
nagyúr

Szerintem a sima Mix 3 a legjobb ár/értékben. A 6/64-es Mix 3 5G-ért én sokallom a 190k-t. De én megvárnám a Mi9-et 160k-ért. Még jobb kamera, infra, nagyon kicsi noch, sd855. :K

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1320) korikmate válasza TpS (#1300) üzenetére


korikmate
tag

Szia!

Ami leírások itt vannak, annál nincs, nem kell több.

Nyugodtan fordíttasd angolra, teljesen érthető lesz...

[ Szerkesztve ]

(#1321) korikmate válasza kano (#1205) üzenetére


korikmate
tag

Ezt én nem érteni...

Tényleg nincs B20 a kínai verzsönben, ellentétben a mi 8-al. Abban volt... Akkor most mi a baj az eladóval?

[ Szerkesztve ]

(#1322) kano válasza korikmate (#1321) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, ahogy nézem a Xiaomi pont a Mi9-től hagyta ki a zászlósból a B20-at. :( Vegyünk globált 6GB Rammal. :-)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1323) bbubby00 válasza Zototh64 (#1318) üzenetére


bbubby00
őstag

Én mostmár teljesen lemondtam a tokokról. Többet árt, mint használ.
Amióta nincs tokban, a karcok sem sokasodtak :D

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#1324) korikmate válasza kano (#1322) üzenetére


korikmate
tag

én vasárnap megyek kínába, venni fogok telót, és a Mix 3 és a Mi 9 között ez volt a végső érv a Mix 3 mellett, pedig egy árban vannak. Én is csodálkozom, hogy a Mi 9 kínaiból az kimaradt... (persze valószínűleg akkor is Mix 3-at vettem volna, 8/128 :))

[ Szerkesztve ]

(#1325) korikmate válasza bbubby00 (#1323) üzenetére


korikmate
tag

a gári tényleg karcol? :F :(((

(#1326) bbubby00 válasza korikmate (#1325) üzenetére


bbubby00
őstag

Ha mondom... Többet árt, mint használ.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#1327) kano válasza korikmate (#1324) üzenetére


kano
nagyúr

Szerintem azért a Mi9 jobb teló. Vegyél global Mi9-et kint. Mondjuk még nincs is azt hiszem.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1328) hari69 válasza Viper26 (#1157) üzenetére


hari69
csendes tag

Hiszed. :D Csak hiszed.

(#1329) hari69 válasza -oli- (#1255) üzenetére


hari69
csendes tag

https://www.aliexpress.com/item/New-Original-Xiaomi-Mi-Mix-3-8GB-RAM-128GB-ROM-Mobile-Phone-Snapdragon-845-Octa-Core/32950990416.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dVPbQnm

Egyéb kockázat nélkül.

(#1330) hari69 válasza KoNZoLik@ (#1124) üzenetére


hari69
csendes tag

Mi a probléma a 6 óra feletti kijelzőidővel?

(#1331) paolinho válasza bbubby00 (#1326) üzenetére


paolinho
őstag

Mondjuk, ez így elég életszerűtlenül hangzik, de a te dolgod.....

(#1332) Atomgeszi válasza korikmate (#1321) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Gyanítom a szürke / fekete import miatt is kozrejatszik ez a dolog.

(#1333) -oli-


-oli-
aktív tag

Végre megérkezett kínából a telefonom :C Jól megvámoltak(41k), de már túl vagyok rajta...

Qrva jó telefon, talán egy kicsit a súlyát kell szoknom. Gyors, mint a villám, jó képeket készít. A kijelzője nem Mate 20 pro, de nagyon szép.

Kínai régiót nem találtam, Katar lett beállítva, működik az arcfelismerés, de az ujjlenyomatolvasót annyira megszoktam, hogy nincs sok értelme nekem.

(#1334) John05


John05
csendes tag

Sziasztok! Sajnos testvérem leejtette a mix3at! Kijelző csak villog! Tudtok ajánlani aki meg is tudja csinálni? Vagy ahonnan kijelző beszerezhető? Angliába van aztán 9-én jön haza! Találtunk egy Ali-s linkrt aki vállal rá 3 hónap garanciat, de az nem biztos hogy ideer addigra! Arenas telefonost valamint a xiaomiszervizt.hu-t kérdeztem, egyik sem tud kijelzőt! Köszönöm :)

A zene által önmagukat élvezik a szenvedélyek

(#1335) kano válasza John05 (#1334) üzenetére


kano
nagyúr

WayteQ-et érdemes megkérdezni, de ha nem itthoni vétel akkor nem fogja javítani.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1336) bbubby00 válasza John05 (#1334) üzenetére


bbubby00
őstag

Egy proba. FB Saomi csoport.
Keresd Komaromi Attilat

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#1337) -oli-


-oli-
aktív tag

Üzemidő eddig nem valami csúcs, bár van némi extra használat a telefoncsere miatt.

(#1338) kelzsoca válasza -oli- (#1337) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az üzemidő be fog állni, az első napokban természetes hogy jobban használod a készüléket.

https://vertigostore.eu

(#1339) -oli- válasza kelzsoca (#1338) üzenetére


-oli-
aktív tag

A vezeték nélküli töltő nem működött micro-C átalakítóval. Ez normális? Nem a saját töltője volt, lehet, hogy kevés ampert tud?

(#1340) kelzsoca válasza -oli- (#1339) üzenetére


kelzsoca
félisten

A saját töltőjével használd a töltőpadot.

https://vertigostore.eu

(#1341) rzoli válasza -oli- (#1339) üzenetére


rzoli
senior tag

Az átalakító volt a ludas nálam is, azt nem szereti.

Egyébként jó minőségű töltővel megy rendben. Samsung, Huawei, Baseus mind töltötte, normális kábellel.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1342) Capox


Capox
csendes tag

Csak nekem ér össze az elő és hátlap a bal oldalon felső részen? Egyre hangosabb koppintásra. Vissza kéne vinni gariba vagy ez sajnos teljesen "normális" jelenség?

(#1343) zhorvath


zhorvath
aktív tag

Egy kérdés az EU romot használókhoz: ugyanaz a szigorú MIUI akku kezelés van, mint a Global romban?

(#1344) kano válasza Capox (#1342) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem is ilyen volt. Néha dupla koppnál is összeért. Nincs gond ezzel. Nem állandó volt.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1345) Capox válasza kano (#1344) üzenetére


Capox
csendes tag

Nekem állandóan ilyen, és nagyon idegesítő. Egyre hangosabb

(#1346) bbubby00 válasza Capox (#1345) üzenetére


bbubby00
őstag

Slideolj egymas utan 1-2x es jo lesz :)

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#1347) TpS


TpS
őstag

Feltöltöttem az összefoglalót. Most ennyire volt időm, majd folytatom. Ha van észrevételetek, mert valami kihagytam, elírtam, vagy még hasznos lenne beleírni az eddigiekbe, akkor jelezzétek.

(#1348) Zototh64 válasza TpS (#1347) üzenetére


Zototh64
őstag

:R :R :R

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1349) vulnrea


vulnrea
aktív tag

Nekem is tegnap jött meg a tokom, teljesen körbe védi a telefont, kicsit nehezbb és vastagabb, de legalább védi, sajnálnám, ha valami baja lenne :((

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#1350) -oli- válasza rzoli (#1341) üzenetére


-oli-
aktív tag

Nem csak az. Van egy mágneses autós telefontartóm, egy mágneslapot kell beleragasztani a tok belsejébe. Na azt nem szerette :DDD

Tud valaki egy normális autóstartót ami nem mágneses?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.