Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:26:21

LOGOUT.hu


kódnév: perseus utolsó módosítás: 2019.11.01

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) wolfman


wolfman
veterán

Sziasztok!
Lehet hogy volt már róla szó ebbena topikban, de nem olvastam vissza mert idegből írok éppen.

Megtaláltam a telefon első mocskos idegesítő tulajdonságát. Nincs benne a zsebben elnyomogatás gátló opciót, ezáltal gondolom nincs is benne. Többször előfordult már hogy hallgattam a zenét rajta, majd elnyomogatta a zsebemben a telefont, lazán elindított vagy 7 alkalmazást. De most lett elegem belőle hogy felhívta tesómat pár perce.

Erre van valami megoldás mégis vagy csak nálam egyedüli jelenség?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#1852) Kiki18 válasza wolfman (#1851) üzenetére


Kiki18
őstag

Duplakoppos ébresztést kapcsold ki.
Amelyik telefonomon ez be volt kapcsolva ,mind így jártam vele, szóval nem a mix3 rejtett hibája...

(#1853) wolfman válasza Kiki18 (#1852) üzenetére


wolfman
veterán

Ezelőtt Xiaomi Note 5-öm volt. Duplakopp bekapcsolva, sosem csinált ilyet. Pedig egy jó évet megvolt így. Ez egy hónapja van meg, szinte minden nap eljátsza egyszer. :(((

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#1854) coff1975


coff1975
csendes tag

Sziasztok, Lacci77 jóvoltából lett egy Mix3-am, használom, fotózok, jobb, mint a Mi A1-em, de ez sejthető volt.
Ami kérdéseim lettek néhány nap alatt:
* a képernyő oldalakat nem tudom folyamatos görgetésre állítani, lehet vagy tényleg nem?
* összefoglalnátok a két sim használatát? Felajánlja hívásnál, melyikről kezdje, hogy kezeli a két névjegy könyvtárat? Melyik sim adatforgalmat terhelje? —Lehet, hogy sokatoknak ez banális kérdés, de nekem ilyenem nem volt, a gyerekek nem ajánlják fel a telefonjuk simjét kipróbálásra, de mindegy is. Ha jó, használnám ebben a munkahelyit, de az még hatalmas, bonyolult intézni, csak jó okkal kezdenék az intézkedésbe.
* valamit szenvedtem hátterkép beállításnál, de azt megtalaltam azt hiszem, nem ajánlotta fel a zárképernyőre való beállítást.
* higy működik az óra, hogy alvó állapotban világítson? Beállítottam, időszakra, azaz éjszakára, de kikapcsol.
Női, lányos kérdések sima beállításokkal, s lehet, hogy később még eszembe jut más is.

Köszönöm.

(#1855) elmo


elmo
aktív tag

wolfman:

Ez tényleg fura, most nem találok ilyen beállítást, de régebben (ill. másik telefonon) mintha lett volna, hogy "pocket mode", vagy hasonló. Azaz amikor a közelségérzékelő takarásban van, akkor nem "ébred" a nyomkodásra. Most csak ez a duplakopp beállítás van. Lehet, hogy nekem vastagabb a nadrágbélésem, de nem nyomódik (dupla be van kapcsolva).

codff1975:
- oldal görgetés gondolom alkalmazásfüggő, hogy lehet-e állítani;
- beállíthatod, hogy hívást melyik sim-ről kezdje (1-es, 2-es, vagy minden híváskor rákérdezzen és akkor választhatsz); adatnál beállítod az egyiket és azt "terheli" (mindkét foglalat tud 4G-t);
- nálam amikor egy képen hosszan rábökök, akkor felajánlja, hogy háttér/ zárkép/ mindkettő;
- ez kicsit valóban furán működik, akksi kímélő lehet, hogy lelövi időnként; illetve van egy olyan "intelligens" beállítás, ami figyeli, hogy alszol, és akkor kilő ezt-azt: Battery & performance -> Scenes -> Sleep mode

(#1856) rzoli


rzoli
senior tag

Nekem újabban a töltéssel, autóban van bajom... Talán az utolsó frissítés óta.

Van egy leánykori nevén Xiaomi Roidmi 2s autós töltő és kihangosítóm. Az utóbbi pár napban vettem észre, hogy csak szinten tartja a töltöttséget, sőt mire beértem reggel még csökkent is 1%-ot. Eddig mire beértem szinte fel is töltötte ha 80% körül tettem rá.

Más is vett észre ilyet, vagy csak nálam halódik a töltő?

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1857) zhorvath válasza rzoli (#1856) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Én is ezt tapasztaltam. Én vezeték nélküli töltővel töltöm. Sokszor csak berakom kikapcsolt képernyővel a töltőbe és csak szinten tart. Előtte Waze használata mellett is töltött.
Másik bajom, hogy az utolsó frissítés óta állandóan lecsatlakozik az otthoni wifiről és nem is megy vissza rá.
Mindenki más telefonja + 3 tv + androidos box + tablet vidáman lógnak a wifin. :(

(#1858) wolfman válasza elmo (#1855) üzenetére


wolfman
veterán

Ezt mondom! A Redmi Note 5-ömben volt olyan beállítás alapból (vagy a fejlesztő módban), hogy zseb mód (vagy mi a franc). Ekkor ha be is kapcsolt véletlen a zsebemben a telefon kijelzője, semmiféle nyomkodást, tapizást nem vett be, mert érezte hogy közel van az érzékelőhöz valami. Na ezt a funkciót most egyáltalán nem találom sehol. És eléggé nagy blama, hogy egy 150eFt-os készülékből ilyen alapvető funkciót kihagyjanak, miután egy 60eFt-osban meg benne van. :W

(#1856) rzoli: Nekem Roidmi 3s-em van, de csak az FM transzmitterét használom. De holnap kipróbálom töltéssel is mi a helyzet.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#1859) bbubby00 válasza zhorvath (#1857) üzenetére


bbubby00
őstag

Azthittem, csak én vagyok hülye. Nekem is merül autós vezetéknélküli töltés közben a telefonom navigáláskor.
Előtte feltöltötte 100%-ra, most meg..?! 8-12órás mapsnál lemerült szinte 0-ra. Pedig 3.0töltő van bent..
Kieg.: Hiába a gyorstöltő, nem dobja ki a jelet fent, tehát nem tőt gyorsan :((( :(( (Pedig előtte igen)

[ Szerkesztve ]

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#1860) elmo


elmo
aktív tag

Érdekes, amiket írtok, én eddig ezeket szerencsére megúsztam. Wifi ok, amikor a ház közelébe érek szépen csatlakozik (legalábbis ha néha lehúzom az értesítési sávot és megnézem, akkor látom a hálózat nevét a wifi ikonnál) autós töltő meg eddig sem töltötte túlzottan (=kb. szinten tartás), ha közben navigáltam (igaz nekem csak egy gyík szivargyújtós töltőm van).

(#1861) Milestone2 válasza wolfman (#1858) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Úgy van ahogy írod. Redmi7-esemben ott van, Mi8Youth-ban ott van, Mi6X-ben ott van...Mi3-ban nincs Zsebmód.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1862) zhorvath válasza bbubby00 (#1859) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Holnap jön az új verzió EU romra. :)

(#1863) fisi


fisi
senior tag

Sziasztok!

Valaki tudna ötletet adni arra hogy egy meglévő feltelepített appot hogy tudnék leszedni úgy a meglévő telefonról hogy át tudjam vinni az újra?
Az angol és német szótáramat amit megvettem többé nem rakják fel a playre éves dija meg az újnak 6 ezer lesz azért ez pofátlanság...

Köszi a segítséget előre is! :R

(#1864) Milestone2 válasza fisi (#1863) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A beépített átvitellel (már amennyiben 2 Sáomiról van szó) nem megy át?

Settings / Additional settings / Mi Mover
(Beállítások / További beállítások / Mi Átvitel)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1865) bbubby00 válasza Milestone2 (#1864) üzenetére


bbubby00
őstag

Van amit már nem enged szvsz. :(
Igo szülinapp, Flappybird is ilyen volt. :D

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#1866) Milestone2 válasza bbubby00 (#1865) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Akkor nincs más, mint külső alkalmazás.
Külső alkalmazással (TitaniumBackup) mindent át tudtam vinni, amit az Átköltözés nem engedett...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1867) rzoli válasza zhorvath (#1857) üzenetére


rzoli
senior tag

és bbubby00: Köszönöm. Akkor nem egyedi az eset. Hétvégén úgy is szórakozni akartok kicsit a ROM-okkal, van most három is, ami nem csak GSI, hanem elvileg kimondottan Mix3ra készült. Aztán meglátom marad e valamelyik, vagy ha nem akkor már az új eu-ban hátha javítják ezt.

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1868) zhorvath válasza rzoli (#1867) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Nem sok ROM-ot láttam hozzá (és kérdés, hogy milyen gyakran frissülnek).
Ha van kipróbálásra való, majd tegyél rá javaslatot kérlek! Semmibe nem kerül lementeni a rendszert és adott esetben visszahegeszteni. :)

(#1869) rzoli válasza rzoli (#1867) üzenetére


rzoli
senior tag

zhorvath, bocs a sajátomra kattintottam...

Most a május úgy látszik a mi hónapunk :)

Ugyan mind unoffficial, de akkor is...

LineageOS 16.0 for perseus - Máj 12
crDroid Android for Mi Mix 3 - Máj 13
Resurrection Remix v7.0.2 (15 May 19) [perseus] - Máj 15

Korábban az első és harmadikhoz volt már szerencsém, utoljára az A1-en. A crDroid még ismeretlen számomra. Majd megírom a véleményemet, bár rövid tesztek lesznek, a hétvégébe mindnek bele kell férjen... :)

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1870) Milestone2


Milestone2
nagyúr

No, akkor rég néztem rá az XDA-ra...
Köszi a jelzést...mindet fordítom is illene ránéznem...mit forgattak be...mit nem.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1871) Maist válasza wolfman (#1858) üzenetére


Maist
senior tag

Nekem, aki Mix 2, Mix 2s után érkezett ide, nem újdonság, hogy nincs zsebmód, ugyanis az ultrahangos közelségérzékelős telefonjaiban a Xiaomi-nak nincs benne ez az opció. Ennek okaként azt lehetett olvasni külföldi fórumokon, hogy az alkalmazott technológia magasabb fogyasztása miatt nincs ez a menüpont, mert akkor szépen lemerülne a zsebedben a telefon (mondjuk így is, csak a kijelző, meg a zsebtelefonálás miatt). Egy megoldás van csak, ahogy fentebb írták, dupla koppos ébresztést ki kell kapcsolni, mert a dupla kopp tulajdonképpen két érintés érzékelés egymás után bizonyos időn belül, és emiatt a zsebed anyaga, ha kétszer "úgy" hozzáér a kijelződhöz, akkor máris be van kapcsolva. Mondjuk ettől még az nem világos, hogy a képernyőzáron is hogy jut túl, de azt te biztosan tudod, miért van. Ami még segít, hogy a képernyőzár beállításainál a dupla koppos altatást viszont be lehet kapcsolva hagyni, mert, ha bekapcsol valahogy zsebben, akkor ugyanúgy hamar ki is kapcsol. Továbbá legyen valamilyen képernyőzárad (kód, minta), mert az is segít a helyzeten. Dupla koppos ébresztés kikapcsolásával, és képernyőzárral, meg amit még írtam, el is fogod majd felejteni ezt a problémát.

(#1872) Maist válasza wolfman (#1858) üzenetére


Maist
senior tag

Lejárt a szerk. idő, dupla koppos altatás a képernyőzáron Xiaomi.eu rom feature, így azt gyári rom-on lehet ne nagyon keresd.

(#1873) coff1975 válasza elmo (#1855) üzenetére


coff1975
csendes tag

Köszi, akkor lehet, hogy elintezetem a simet, könnyebb lenne, mint az ezereves nyomogombos mh-i..
A képnél viszont nálam csak a névjegyképet és háttérképet ajánlja fel, ha a fotónál vagyok, de azóta felfedeztem, hogy a beallitasok/háttérkép-nél működik.

Viszont észrevettem, hogy nem támogatja a fotók régebbi módú feltöltését, amit nem tudok elmondani micsoda, de nem az összeset töltötte, illetve amiket feltöltött, azokat nem tudtam egyszerűen instara feltölteni, csak bonyolult keresés után.

(#1874) zhorvath válasza rzoli (#1869) üzenetére


zhorvath
aktív tag

A crDroid elég jónak tűnik.

(#1875) fisi válasza Milestone2 (#1866) üzenetére


fisi
senior tag

Köszi a választ!
Ez a Titanium backup át tud csak egy appot is vinni vagy hogy működik?
Igen két Xiaomi épp a Note 6 Prorol költöznék át a MI9- re...

Óóóóóóóó most nézem ez root jogot kér- na ez akkor nem az én világom.. :(

[ Szerkesztve ]

(#1876) zhorvath válasza fisi (#1875) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Igen, át tud vinni csak egy alkalmazást is.
Mentheted telefonra, Drive-ba, Dropbox-ba, stb.
Visszaállításkor rákérdez, hogy csak a programot vagy az adatait is vissza akarod-e állítani.
Nem tudom volt-e róla szó, de csak rootolt telefonon működik.

(#1877) wolfman válasza Maist (#1871) üzenetére


wolfman
veterán

Nyílván az általad vázolt megoldások megoldhatják a problémát. De nem szeretem a képernyőzárat. Én az a fajta ember vagyok aki nyomogat, kikapcsol, pakolgat, teszvesz, dolgozik, viszzakapcsol, kikapcsol, teszvesz, megint bekapcsol stb. Ha nem is direkt, de mindig így alakul. Ehhez meg zavaró folyton képernyőzárazni. Még a záróképernyőt is ki akartam kapcsolni, de aztán inkább azt visszanyomtam mert legalább az visszafogja valamennyire ezt a jelenséget.

Na de sztem ez baromi idegesítő és kitalálhatnának valamit. Bár a mobil világ fejlődését elnézve ez majd max egy kövi készüléken lesz meglépve. Vagy nem.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#1878) Zototh64 válasza wolfman (#1877) üzenetére


Zototh64
őstag

Nyilván izlések és pofonok, de az ujjlenyomat miért nem jó?
Annál egyszerűbben és gyorsabban és biztonságosabban nem nagyon lehet kinyitni a telót.
Mindazonáltal minden egyéb feloldási kísérletre nem old fel.
Tehát se zsebben, se sehol máshol nincs kéretlen hívás, app indítás, semmi.
Két mutató ujjamra van beállítva, ahogy kézbe veszem, egyből rajta az ujjam, és már megy is.
Ha nem akarom, akkor másképpen fogom meg.
De mint ahogy kezdtem is, nekem így jó és kényelmes, másnak másképpen.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1879) wolfman válasza Zototh64 (#1878) üzenetére


wolfman
veterán

Nekem van olyan sokszor, hogy a telefon le van téve az asztalra, kapok egy üzenetet, aminek csak első sora íródik ki. nem akarom felvenni, csak dupla tapptapp-ra bekapcsol, felpöccinetem, elolvasom. Akár válaszolok is tőmondatban gyorsan ha kell, oldalsó gombbal lezárom. Vagy van hogy telefonon hallgatok zenét vagy rádió műsort, de váltani akarok esetleg kikapcsolni (netalántán a teló épp töltődik az indukciós töltőjén). Akkor megint csak felesleges emelgetni, mikor 2x rákoppintok, feloldom, elvégzem a kellő műveleteket és lezárom az oldalsó gombbal. De van még pár eset, erre nem akarom felemelni (elemelni a töltőről), pont tökéletes a koppintás. Csak mellékhatása, hogy mostmár nem tudom nadrágban hordani ezt a készüléket, mert felold és 197 pontot elér egy olyan játékban, amit előtte szintén zsebben telepített magának! :D

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#1880) Zototh64 válasza wolfman (#1879) üzenetére


Zototh64
őstag

Értem, világos.
Ha QI töltön van akkor én sem veszem le róla ha nem fontos, hívás vagy egyéb miatt, akkor sajna bekapcs gomb, és kód.
De hát ugye ki mihez szokott, és mit hogy szeret :-)
Te úgy, én így, mások másképpen :-)
Ennyi.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1881) Kiki18 válasza wolfman (#1879) üzenetére


Kiki18
őstag

Ennél már csak az lenne mókásabb, ha jobban játszana a zsebed a kedvenc játékodon mint te magad! :DD

(#1882) Zototh64


Zototh64
őstag

Ami engem mostanában bosszant, hogy ha hívást indítok, bármely simről, azonnal átvált 2G-re és úgy is marad. Így nyilván a netem is csak 2G, ami időnként, ha kell közben a net is, akkor ennek megfelelő sebességgel tölti be.
Másik, hogy ha megy a vaze vagy az igo, hívást indítok, bármely simről, azonnal kiírja, hogy nincs gps jel, és van, hogy egy perc vagy több is eltellik, amire észhez tér.
Mindegy, hogy mire állítom a helymeghatározást. Ha csak készülékre van akkor is ugyan ez a helyzet.
Xiaomi.eu dev 9.5.9 rom van rajta, a múlt heti frissítés. Pár hete csinálja már.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1883) rzoli válasza wolfman (#1879) üzenetére


rzoli
senior tag

Hogy szoktad zsebre vágni? Képernyővel befelé, vagy kifelé? Én kifelé, és még nem volt ilyen gondom.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1884) bbubby00


bbubby00
őstag

Kivancsi leszek a MIX4-re. Ha tenyleg 4500as telepet kap, benne van, h valtok. Slide ide vagy oda. (Bar ha nocc lesz, akkor inkabb veszek egy powerbankot.)

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#1885) TpS válasza bbubby00 (#1884) üzenetére


TpS
őstag

Csak pletyka szintű infó Mix 4-ről: [link]

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#1886) Milestone2 válasza TpS (#1885) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Batár....ha igaz...mondjuk pont a képernyőméret nem pletykálódott ki.
...de most egy darabig nem veszek telefont...
...az elmúlt 60 napban 3db (Mi8youth, Redmi7, MIX3)
Egy darabig nyugton ülök a seggemen.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1887) TpS válasza Milestone2 (#1886) üzenetére


TpS
őstag

A mix 3 nekem nagyon bejön, nem érzem, hogy váltani kellene.

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#1888) bbubby00 válasza TpS (#1887) üzenetére


bbubby00
őstag

Én is nagyon szeretem. Ez a slide annyira egyedivé teszi. Viszont tok nélkül a kerámia hátlap eléggé kopik. :U
Végülis, ha nagyon csúnya lesz, gondolom tudják cserélni szervizben :)
Tokot semmi pénzért nem raknék rá.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#1889) wolfman válasza rzoli (#1883) üzenetére


wolfman
veterán

Képernyővel befelé ráadásul fejjel lefelé. :) Kabát zsebemben, ami lazább, ott nincs gond, de nadrág kissé feszesebb, itt egy idő után bekapcsol. Ha nedvesebb a közeg (esőben vagy netalántán izzadnék), akkor mintha ujjal oldanám fel. De ezt nem is értem, nem úgy volt ez mindig, hogy ténylegesen bőrrel kell érintkezzen? Vagy mi ezeknek az érintőknek a működési mechanizmusa? Mára egy nedves szövetdarab is kezeli?

(#1888) bbubby00: A slide funkció nagyon jó, de nekem hiányzik, hogy felfelé is lehessen tolni mint anno a Nokia N95.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#1890) TpS válasza bbubby00 (#1888) üzenetére


TpS
őstag

A haverom a 2s fórumban ajánlott fólia "tokot". Biztos van mix 3-ra is.[link]

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#1891) bbubby00 válasza TpS (#1890) üzenetére


bbubby00
őstag

Ennyi erővel fognék egy üveg, vagy autós átlátszó fóliát és feldobnám rá. Nem kell nekem. Gyárim pihen a dobozban, rendeltem egy fekete Nilkint is, 1x volt rajta, azóta visszacsomagolva pihen a kütyüs nagydobozban.
Hadd karcolódjon

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#1892) fisi válasza wolfman (#1889) üzenetére


fisi
senior tag

Szia!

Na ugyanez volt ma velem is a Mi 9- el, és kurvára bosszantó. Én is csodálkoztam miért pittyeg a teló mire kivettem a nedvesebb belső zsebből (kissé kiizzadtam tehát nem eső általi nedvesség) már kérte is a biztonsági kódot. És ez egymás után 4x- na elmennek a picsába az ujjlenyomattal így... :W
Bezzeg a sima hátsó ujjlenyomatos Redmi Note / pro -val ilyen nem fordult elő.
Kellett nekem ez a retek flagship fos- a hitvány akku időről nem is beszélve kevés használattal se bír ki egy napot szinte, remélem megáll a Xiaomi a lejtőn mert a Mi max 2 óta csak a fejem csóválom...

(#1893) rzoli


rzoli
senior tag

Megjelent a heti 05.16, frissítés.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1894) Milestone2 válasza rzoli (#1893) üzenetére


Milestone2
nagyúr

nem kötekedésként.
szinte minden héten megjelenik.
minden héten közölni kell?
az a hír, ha ünnep miatt kimarad.
szerintem...
magánvélemény hangzott el.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1895) rzoli válasza Milestone2 (#1894) üzenetére


rzoli
senior tag

Na, hogy legyen hír is :) feltettem a 05.16-ot, majd most közölte, hogy van frissítés, 05.17....

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1896) Milestone2


Milestone2
nagyúr

No az már meglepibb...
...biztos volt valami nagyobb hiba
...mert kínai fejlesztőin is jön lefele a szokatlan javítópakk...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1897) wolfman válasza fisi (#1892) üzenetére


wolfman
veterán

Nekem nincs baj az akku idővel. Sőt, a Note 5-ömhöz képest másfélszer többet bír. Van hogy 2. nap végén rakom töltőre, bár nem jellemző, de előfordul olykor. Egyedül ez a hülye zsebben rakoncátlankodást nem tudom hova tenni. Érdekes ez a Xiaomi, mert mindig az az érzésem velük, hogy hármat lépnek előre egyet hátra. Mindig van amivel sokkal jobb, de el is vesznek, hogy ne legyen határtalan az öröm.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#1898) Roland861010 válasza Milestone2 (#1896) üzenetére


Roland861010
addikt

A mai frissítés után most este jelzett nekem is az EU ...
Érezhetően gyorsabb és gördülékenyebb mint délelőtt volt...

(#1899) zhorvath válasza Roland861010 (#1898) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Nekem meg megjavult a wifi problémám. :)

(#1900) rzoli válasza Milestone2 (#1896) üzenetére


rzoli
senior tag

Ránéztél a ROM-okra? Tudsz valamelyikről mondani valamit?

Most néztem, hogy az RR ismét frissült, 0517 a legfrissebb, volt 0515 és 0501 is belőle. Remélem a komolyabb hibákat kigyomlálták, de látszik, hogy foglalkoznak most vele?

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.