Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:26:21

LOGOUT.hu


kódnév: perseus utolsó módosítás: 2019.11.01

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) bbubby00 válasza kano (#893) üzenetére


bbubby00
őstag

Azthittem, h jobban fog csuszni, de sztem egyaltalan nem veszelyes. A nyarat azert irtam, mert nekem az atlagnal izzadosabb a tenyerem, tehat akkor bazira fog csuszni. Most teljesen jo.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#902) pilóta válasza kano (#900) üzenetére


pilóta
nagyúr

Köszi, ezt nem is tudtam. Azt hittem, hogy ők a hivatalos disztribútor. De akkor ki az Magyarországon?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#903) TpS válasza pilóta (#902) üzenetére


TpS
őstag

(#904) pilóta válasza TpS (#903) üzenetére


pilóta
nagyúr

:R

Aki él és nem boldog, az téved!

(#905) HUTCHDB válasza Szabcsizz (#895) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

En XS MAX-ot csereltem le mi mix3-ra, eppen egyik oka a kamera volt.
Szerintem a mix3 sokkal jobb kepeket keszit belteren mint az iphone, radasul sokkal szinhelyesebbet is.
Ebbol a szempontbol erdemes az itteni fotos szakmai topikot felkeresned, lathatoak az eredmenyek.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#906) kano válasza pilóta (#904) üzenetére


kano
nagyúr

Akinél Wayteqhez szól a garid, azzal jó vagy (de az csak 1 év lesz).
De nem kell félni, nem romlanak ezek el olyan sűrűn. :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#907) pilóta válasza kano (#906) üzenetére


pilóta
nagyúr

G4-em bootloopos lett másfél év után, ott jól jött a két év, de az mondjuk tipushiba volt az LG-nél...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#908) bbubby00 válasza kano (#906) üzenetére


bbubby00
őstag

Nekem eddig az osszes IPS-es Xiaomim gariztatni kellett.
Ezert orultem az SAmolednek. Mar a Samsung Noteoknal hozzaszoktam a gyonyoru kijelzokhoz.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#909) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Értelmes, valóban mindenre kitérő, nem sablonos és halál unalmas (MA) teszt: [link]
Az alkalmazásindítási sebességért nagy respect jár a Xiaomi-nak.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#910) kano válasza bbubby00 (#908) üzenetére


kano
nagyúr

Éppen tegnap néztem, hogy az IPS kis fényerőn sokkal szebb mint az amoled. Nagy fényerőn viszont tényleg jobb az amoled.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#911) pilóta


pilóta
nagyúr

Ez a cikk mennyire valós? Nem találok ilyen adatot hirtelen a Xiaomi oldalán...

10x-es sugárzás

Szerk.: Közben megtaláltam, tényleg annyi...

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#912) tibcsi0407 válasza pilóta (#911) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Valós. De 2 a határérték.

https://utdetailing.hu/

(#913) kano válasza pilóta (#911) üzenetére


kano
nagyúr

Google Pixel 3 - 1.33 :Y Pedig ez nem kínai olcsó mobil.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#914) pilóta válasza tibcsi0407 (#912) üzenetére


pilóta
nagyúr

De van valami érteleme, hogy ennyire nyomatja? Jobb így a vétel? Vagy csak nem tudják megoldani, amit a Samu meg az LG meg a többi nagy megold?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#915) tibcsi0407 válasza pilóta (#914) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Elméletileg jobb a vétel, de gondolom az általános árnyékolása is más a készülékháznak.
Az élettani hatásaira szerintem nincs bizonyíték, eleve ez a mérési eljárás is elég elavult állítólag.
Itt ezt írja:

ALL cell phones must meet the FCC’s RF exposure standard, which is set at a level well below that at which laboratory testing indicates, and medical and biological experts generally agree, adverse health effects could occur. For users who are concerned with the adequacy of this standard or who otherwise wish to further reduce their exposure, the most effective means to reduce exposure are to hold the cell phone away from the head or body and to use a speakerphone or hands-free accessory. These measures will generally have much more impact on RF energy absorption than the small difference in SAR between individual cell phones, which, in any event, is an unreliable comparison of RF exposure to consumers, given the variables of individual use.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#916) dioka7 válasza tibcsi0407 (#909) üzenetére


dioka7
senior tag

Hát az akku időt itt sem dícsérik agyon... :(

(#917) kano válasza dioka7 (#916) üzenetére


kano
nagyúr

Nem és van némi igazuk. Nekem is a tegnapi tapasztalatom, hogy feltöltés után merült, mint a Titanic netezés közben.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#918) Icetee válasza pilóta (#911) üzenetére


Icetee
aktív tag

Sajnos a Mi8-nak is elég rossz volt a "kisugárzása". Ez meg elég sokban hasonlít a Mi8-ra :)
Kínai telefonoknak sokszor nem is adják meg a SAR értékét, vagy mindenhol más adat olvasható és akkor döntsd el mi a valós...

(#919) tibcsi0407 válasza dioka7 (#916) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ott sincs benne nagyobb akku. :DDD
Viszont az app futtatási tesztek és a kamera összehasonlító tesztek hasznosak szerintem.

https://utdetailing.hu/

(#920) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Nagyon tetszik a készülék és a teszt is jó lett, viszont ez a 3 óra SOT elszomorító :(

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#921) kelzsoca válasza KoNZoLik@ (#920) üzenetére


kelzsoca
félisten

A Mix 3-nak nem 3 óra a SOT-ja, ha erre gondolsz.

https://vertigostore.eu

(#922) KoNZoLik@ válasza kelzsoca (#921) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Amit tibcsi linkelt tesztben 3- 3és fél órát írnak... :U
De ha nem így van annak csak örülni lehet👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#923) kano válasza KoNZoLik@ (#922) üzenetére


kano
nagyúr

Átlag azért megvan az 5-6h sot nem extrém felhasználással.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#924) dioka7 válasza tibcsi0407 (#919) üzenetére


dioka7
senior tag

Hát nem is arra gondoltam :P hanem, hogy akkor nem csak nekem merül mint a barom, hanem másnál/teszteken is. :O

(#925) KoNZoLik@ válasza kano (#923) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Az viszont 3200-as aksival nagyon jó👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#926) kano válasza dioka7 (#924) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem is merült, de az csak a 2. töltése volt.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#927) dioka7 válasza kano (#926) üzenetére


dioka7
senior tag

Látom neked az 5-6 h SOT megvan. Leírnád (akár privátban is), hogy milyen beállításokkal használod?
- Mennyi WIFI
- Mennyi BT (okosóra, headset, etc.)
- Mennyi adatkapcs
- Milyen fényerő (automata vagy kézi)
- Mi az a 2-3 app, ami napi szinten legtöbbet megy
- Mennyi SIM (1 vagy 2)
Én most járok 2h SOTnál ma + telefonáltam 1,5 órát és ma már rátöltöttem egyszer 57%-ot, és egyszer 17%-ot. És most 80on áll.

[ Szerkesztve ]

(#928) kelzsoca válasza dioka7 (#927) üzenetére


kelzsoca
félisten

Inkább fordítsuk meg, írd le milyen alkalmazásokat használsz, mi fut a háttérben, mi indul autómatikusan, hogy használod a telefont.

https://vertigostore.eu

(#929) kissady válasza Karavik (#883) üzenetére


kissady
tag

Hát én ezt megcáfolnám. Samsung Galaxy S3 órával is működik. Meg is lepődtem, mivel a Mi Mix 2s készülékemnél is minden NEM csak Xiaomi termék hozzá volt adva, és feloldotta a kijelzőt.

Annyit azonban hozzátennék, hogy azon a fülön nem engedélyez semmit, kizárólag egy Xiaomi termék hozzáadása után :D nem értem miért.

Az ész az nem olyan, hogy van, oszt adok... Az vagy van, vagy nincs...

(#930) dioka7 válasza kelzsoca (#928) üzenetére


dioka7
senior tag

Ok: Szinkronizál a gyári gmail app (2 emaillel + mennek a fotók a felhőbe (de leginkább csak hétvégén fotózok)), a whatsapp, a viber, a messenger. Ebből a vibert szinte sosem használom, legtöbbet a whatsapp megy, utána a messenger. Ezen kívül olvasok indexet, gyári böngészővel ph-t, és munka előtt és után 2x20-30 perc waze+spotify (offline).
Egy nap így néz ki: Felébredek, max 5-10 perc valami game, általában 1 soccer stars meccs, utána fél8-tól 8ig:waze+spotify 30perc, utána max 5 perc index, ezután eltelik a nap, eközben maximum 20 perc whatsapp és messenger (összesen), kb 10 perc index és haza ismét waze+spotify. És hazaérek olyan 40-45% töltöttséggel. Ez mindösszesen maximum 1 óra 30 - 1óra 40 perc SOT. Ezek után nagyon maximum 1 óra van még benne. De 20% alá nem szívesen engedem.
Cégnél van wifi, de sokszor kimászkálok a hatókörből (ami meríthet), illetve van okosóra ami ugye egésznapos BT + a kocsiban a spotify is BT-n szól.
Fényerő automatikus és 2 simmel használom. Ezek közül csak az egyik van 4G-n.

[ Szerkesztve ]

(#931) dioka7 válasza dioka7 (#930) üzenetére


dioka7
senior tag

Még 2 dolog. Okosórához a MiBandage-t használom. Ez lockolva is van.
Nekem az az észrevételem, hogy a zsebemben merül nagyon sokat. A reggeli waze-s kör után 88-90% körül szokott lenni. Ami fél óra navi+BT zene után sztem jó. Viszont utána észrevehetően merül a zsebemben. Nem egészen, de majdnem ugyanazzal a meredekséggel esik a töltöttség, mint a navigálás közben, ha megnézem a grafikont. Ezért kérdeztem volna, hogy milyen beállításokkal/appokkal használja kano.
Holnap BT mentes napot tartok, holnapután wifi mentest. Hátha valamelyik lesz a hibás. :F

(#932) KoNZoLik@ válasza dioka7 (#930) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Szerintem ez a használat nem indokol ekkora merülést!
Ez ebben a formában nagyon "karcsú" aksi ügyileg, de majd jönnek "okosabbak" és meg mondják a tutit😀

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#933) kelzsoca válasza dioka7 (#930) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hol tartózkodsz akkor, amikor a zsebedben van a készülék, gondolom dolgozol, esetleg egy irodaház ami leárnyékol?

https://vertigostore.eu

(#934) matyics válasza dioka7 (#931) üzenetére


matyics
őstag

Szia. Ha a feloldás rázással opció be van kapcsolva, akkor lehet oka a merülésnek zsebben hordáskor.

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#935) Karavik válasza kissady (#929) üzenetére


Karavik
veterán

Ez esetben dobj kérlek screenshotot, hogy itt nem Xiaomi termék szerepel ugyanis hivatalos Xiaomi álláspont szerint itt nem lehet más csak Xiaomi kiegészítő (Xiaomi policy):

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#936) dioka7 válasza kelzsoca (#933) üzenetére


dioka7
senior tag

Nem irodaház, kinn a prérin (Szigetszentmiklós szélén) egy raktár. Bár az igaz, hogy ugye fém és emiatt leárnyékolhat valamennyire. Általában a térerő 2-3 közt van. Inkább 3. Ha kimegyek szabad (fedetlen) területre, akkor 5.

(#937) dioka7 válasza matyics (#934) üzenetére


dioka7
senior tag

Nincs, és az arcfeloldás sem. Csak az ujjlenyomat olvasó.

(#938) ShadowLac válasza kano (#906) üzenetére


ShadowLac
addikt

Hello. Melyik teló látható jobban napfényben? U11 550nit azt hiszem mix3 740nit. Észrevehető? 1 értelmen a különbség??

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#939) kelzsoca válasza dioka7 (#936) üzenetére


kelzsoca
félisten

Arra gondolok, hogy a készülék két torony között "ugrál" folyamatosan fel-le jelentkezik az adótornyokra, így terheli a gsm részt, ami jelentős energiafogyasztást jelent, korábban már találkoztunk ilyen jelenséggel, nem is egy esetben.
Esetleg egy napon kipróbálhatnád azonos használattal, de repülőgép üzemmódban, hogy akkor mit mutatna.
A SIM kártyák 1 évnél régebbiek?

https://vertigostore.eu

(#940) kano válasza ShadowLac (#938) üzenetére


kano
nagyúr

Fogalmam sincs, nem jellemző jelenleg a vakító napfény. :) De ebben az amoled szokott jobb lenni, ráadásul az U11 ritka sz@rul látszik napfényben.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#941) -oli-


-oli-
aktív tag

Gearvita-ról rendelt már valaki? Én hülye megrendeltem, 2 hete 'in transit', teló sehol...Ha rámegy a vám meg az áfa, drágább lesz, mint itthon :W

(#942) Zsoltg4s válasza -oli- (#941) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Én vasárnap este rendeltem eu stock-tól, most hozta a futár.
160 volt hivatalos magyar garival.
Plusz ajándékkal, amiért külön nagy köszönet KELZSOCA fórumtársnak!

[ Szerkesztve ]

(#943) ShadowLac válasza kano (#940) üzenetére


ShadowLac
addikt

Köszi

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#944) kano válasza -oli- (#941) üzenetére


kano
nagyúr

Mondd vissza és vedd meg itthon.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#945) kelzsoca válasza -oli- (#941) üzenetére


kelzsoca
félisten

Kínában megállt a kereskedelmi élet múlt hét kedd óta, kínai újévet ünnepelnek.

(#942) Zsoltg4s

:R

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#946) -oli-


-oli-
aktív tag

3× rendeltem ilyen cuccot kínából: először, utoljára és soha többet :O

(#947) TpS válasza -oli- (#946) üzenetére


TpS
őstag

A kínai rendelésnél a megadott követési szám nem azt jelenti, hogy fel is adták, és ott az ünnepeket annyira komolyan veszik, meg rákészülnek, hogy nálam már előfordult, hogy az ünnep kezdete előtt 1 héttel se foglalkoztak már érdemben a rendelésemmel, ezt sajnos be kell kalkulálni, ráadásul náluk rengeteg ünnep van, és mind legalább 1 hetes.

(#948) -oli-


-oli-
aktív tag

Most már kivárom...csak legyen még türelmem a P10 lite-hoz (szemétdomb)

(#949) dragonfx


dragonfx
veterán

hát én megnéztem a telot kézbe lurdyba. hát nekem nem gyere be.vastag olyan fura hatást kelt.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#950) kano válasza dragonfx (#949) üzenetére


kano
nagyúr

Valahogy fejnehéznek tűnik, nem? :DDD Állandóan ki akar esni a kezemből. :K

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.