Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:26:21

LOGOUT.hu


kódnév: perseus utolsó módosítás: 2019.11.01

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) spike32


spike32
csendes tag

A mix 2-vel nagyon elégedett vagyok.
Ár-Érték viszonylatban verhetetlen.

"I'm very much down to earth. Just not this earth."

(#1102) kelzsoca válasza HUTCHDB (#1097) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mi történt? :)

(#1100) kano

Mi lesz az utód?

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#1103) kano válasza kelzsoca (#1102) üzenetére


kano
nagyúr

Nem tudom, de idegrohamot kapok tőle. Téged nem zavarnak dolgok?
- Indítok egy böngészőt. PH, fórum, Mix 3 topic (pc nézet) és kevesebb hasznos infó jelenik meg rajta (szélességben) mint pld az U11-en, pedig a hasznos képernyő mérete ugyan az szélességben. Ez ugye a kis felbontás miatt van?
- Nekem már zavaróan hosszú a kijelző.
- Nagyon nehéz is, valahogy állandóan ki akar esni a kezemből. Tokkal esetleg jobb érzés?

Milyen telefon van aminek nem kicsi a felbontása?

Többiek miért árulják? Nekik is vannak gondok?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1104) Legolas1975 válasza dioka7 (#1087) üzenetére


Legolas1975
csendes tag

A Tronsmart töltő tökéletesen működik! :-)
Asszony S7-el használja, de néha én is ráteszem. Tölti gyorsan.

(#1105) Zototh64 válasza kano (#1103) üzenetére


Zototh64
őstag

Ezt a kevesebb jelenik meg-et nem nagyon értem. Ugyan annyi jelenik meg mint a PC-n.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1106) kano válasza Zototh64 (#1105) üzenetére


kano
nagyúr

Úgy értem, hogy egy hsz szövege az U11-en 3 sorba tördelt itt meg 4-5. Gyanítom a kis felbontás miatt. :(

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1107) KoNZoLik@ válasza kano (#1106) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem hinném, hogy az miatt!
Én is KB 1 hete vettem észre ezt a "változást", hogy más lett az asztali nézet, de teljesen random van amikor teljesen jó és valamikor olyan mint amit írsz!
Pedig nálam a felbontással nincsenek gondok😀
Itt szerintem az oldallal lesz valami, de ha nem akkor is ez miatt eladni egy telefont:U

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1108) eeXaa válasza TpS (#48) üzenetére


eeXaa
addikt

nem szabad jack bemenet nélküli telefont venni.... aztán lassan ezzel az idiótasággal is felhagynak, mint a noccsal.

(#1109) bostone válasza kano (#1106) üzenetére


bostone
addikt

Az új trend miatt, minden készülék keskenyebb és hosszabb. Tényleg megszokást és türelmet igényel.
Én azt tanácsolom engedd el a mix 3-at. Nincs értelme a küzdelemnek. Ezzel a mobillal sosem lesztek barátok.

(#1110) tibcsi0407 válasza eeXaa (#1108) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Reméljük azért az a jack nem csak be-, hanem kimenet is egyben. ;]

https://utdetailing.hu/

(#1111) kano válasza bostone (#1109) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, én is így gondolom, pedig nagyon tetszik és a kamerája is végre elég jó. :)
Viszont jelenleg azt csinálja az enyém, hogy nem hajlandó frissíteni magát (10.0.x.x van rajta, de már van 10.2.x.x). Nem talál frissítést. Sokan azt írják XDA-n, hogy a 10.2.x.x még csak beta azért nem frissít többeknek. :F

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1112) Atomgeszi válasza eeXaa (#1108) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Hát boccs. De mondj egy olyan felső kategóriás telefont, amiről nem hagynak le olyan dolgokat, amik a midcost telókon alap dolgok..
Ja nincs ilyen. :DDD

Hiába vágyna sok ember kisebb méretre is. Nincs. Nem gyártanak. Elfogyott. Kifogyott. Nincs. Vége.

[ Szerkesztve ]

(#1113) kano válasza Atomgeszi (#1112) üzenetére


kano
nagyúr

Én nem kisebb méretre vágyom, hanem normális kijelző arányra. Gyakorlatilag elérhetetlen már a teló teteje fogásváltás nélkül, még úgy is, hogy elég hosszú ujjaim vannak.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1114) Atomgeszi válasza kano (#1113) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Most ez a trend. 1-2 év múlva meg már hajtogatni kell. :U

Néztem a Mi9 is már 90% feletti kijelzőarányt képvisel a cseppnoccs miatt. Ha ott nincs csepnoccs, akkor meg nem lenne ekkora kijelzőarány. Persze, ha mondjuk csinálnának kisebb méretben, akkor is tarthatnák ezt a kijelző arányt. De hát mindig a számokkal kell kitűnni.

Amúgy nekem is jobb fogni a kisebb telókat, ezek a nagy sílécek mindig ki akarnak bukni a kezemből.

(#1115) Zototh64 válasza kano (#1113) üzenetére


Zototh64
őstag

Nagy csalódás volt nekem is amikor a Huawei Mate 8-hoz megvettem a Galaxy Note 8-at. Nagyobb kijelző, ami mégis kisebb. Sajnos most már ez van.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1116) kano válasza Zototh64 (#1115) üzenetére


kano
nagyúr

Én el is adtam már a Mix 3-t. Egy kicsit fájó szívvel. :(

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1117) KoNZoLik@ válasza kano (#1116) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Hardverapron eléggé megszaporodtak a használt MIX3 telefonok, akkor biztos van valami :U

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1118) Zototh64 válasza kano (#1116) üzenetére


Zototh64
őstag

Ez ment gyorsan!
Kíváncsi vagyok, mi lesz helyette, utána.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1119) kano válasza Zototh64 (#1118) üzenetére


kano
nagyúr

U11 marad. Esetleg nem tudom mennyi lesz a Mi9. :DD Olvastam, hogy Kínában lesz 145k körül, így amikor ideér már vagy 200k lesz.

Cloud Strife
Igen. A nagy fellángolás után most jön a megszokás.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1120) KoNZoLik@ válasza kano (#1119) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen engem is elkapott a hype, aztán le is hűtött gyorsan a benne lévő 3100-as aksi, az nagyon gyenge egy ilyen készülékhez, nem is értem, hogy gondolták ezt :N

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1121) Viper26


Viper26
nagyúr

S változat jön ebben a hónapban?
Akkuban az sem lép előrébb? Bár 6 óra SOT szerintem bőven jó.

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#1122) KoNZoLik@ válasza Viper26 (#1121) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Az a baj teljesen random, van amikor 3 óra van amikor megvan az 5-6 óra, tehát ha fixen meglenne a 6 óra úgy, hogy nem kell 3%-ig meríteni akkor ok de így...
Nem saját tapasztalat, csak azt írtam amiket olvastam a felhasználóktól!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1123) kano válasza KoNZoLik@ (#1122) üzenetére


kano
nagyúr

Azért az a 3 óra user error általában, ahogy szépen lassan kiderültek a dolgok. Régi sim, engedélyezett adatküldés, helyküldés, lófütty. Alapban minden ilyet tiltok és nem volt az ébresztgetéssel gondom.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1124) KoNZoLik@ válasza kano (#1123) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ez mind oké, de azért 2019-ben ne kelljen már mindent letiltani, hogy legyen egy elfogadható kijelzőidőm🤣 Akkor minek van okostelefon? Ezzel az erővel egy mezei 3330-as Nokia is megfelel a célnak👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1125) kano válasza KoNZoLik@ (#1124) üzenetére


kano
nagyúr

De miért engedélyezzem a gyártó/google kémkedéseit, a helyadataim megosztását, a Mi cloudot ha nem akarom és nem is tudom ellenőrizni, hogy mit tesz éppen?
Az összes telefonomon alapból mindent tiltok és csak azokat engedélyezem amikre éppen szükségem van.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1126) KoNZoLik@ válasza kano (#1125) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Persze, de ez te vagy!
Viszont olvastam itt olyanokat, hogy a hajam az égnek állt😀
1 SIM-el használd, mert akkor nem fog annyira merülni, repcsi módba tedd akkor sem, stb... Vicc🤣
Meg is őrülnék ha ilyenekkel kellene foglalkoznom, nem csodálom, hogy eladtad👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1127) kano válasza KoNZoLik@ (#1126) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, van sok olyan h*lye aki ezeket vidáman, önként megosztja és utána csodálkozik 1-2 dolgon. :)
Ha neki ez jó, ezt kell tennie. :C

De ugye azt is olvastad, hogy az a probléma felderítéséhez kellett?
Nem mondom, hogy nem lett volna jó benne egy 4200-as akku, de ez a csúszkás megoldás miatt most nehézkes lehetett.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1128) KoNZoLik@ válasza kano (#1127) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Persze olvastam, de akkor is ha már ilyeneket kell csinálni az már régen rossz👍
Értem én, hogy nem fért bele nagyobb aksi, kár nagyon ezért a telefonért😣
Na majd legközelebb😀

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1129) bbubby00 válasza KoNZoLik@ (#1128) üzenetére


bbubby00
őstag

Engem is csak az akksi üzemideje szomorít el RedmiNote5 után. Fele vagy harmad annyiba kerül az a teló és bravúrosan jól bírja naftával. Nem bánom, h megvettem, cégre nettósan kifejezetten jó vétel volt. :)

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#1130) KoNZoLik@ válasza bbubby00 (#1129) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Vágom, volt nem egy Redmi 5-öm 😀
Ár/érték arányban a mai napig verhetelen👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1131) bbubby00 válasza KoNZoLik@ (#1130) üzenetére


bbubby00
őstag

Nálam asszony megörökölte. Sztem is nagyon jó. Nincs noccs, szép letisztult egyszerű :)

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#1132) KoNZoLik@ válasza bbubby00 (#1131) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen így van👍 És mindenre jó szerintem ami most elvárható, és 50000ft-ért már már vicc kategória pozitív értelemben, az ára🤣

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1133) TpS


TpS
őstag

eu dev tölthető

[ Szerkesztve ]

(#1134) kano válasza KoNZoLik@ (#1128) üzenetére


kano
nagyúr

Ezek az akkumerülési problémák bármelyik telefonnál előfordulhatnak. Pláne, ha egy 3-5 éves simmel próbálod. Ezeknek nincs közük az akku méretéhez.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1135) KoNZoLik@ válasza kano (#1134) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Akkor biztos én vagyok szerencsés, én még ilyennel nem találkoztam👍
A SIM kártyám sem új pedig, van annyi idős mint amit írtál😀
9-10 órás SOT van a Mate20Pro-val, semmi sincs tiltva illetve semmi energia takarékosság sincs, majdnem Full fényerőn használom, egész nap WiFi bekapcsolva folyamatos szinkronizáció GPS stb... 👍
Főleg mióta kijött az új frissítés azóta még jobb lett minden😀
És ha le is merül 30perc alatt 75%-on van, imádom ezt a telót🤣

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1136) kelzsoca válasza kano (#1103) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nekem nincs problémám a telefonnal, ha lenne, már nem lenne meg. :)

Több okból is árulgatják, a többség üzleti érdekből.

https://vertigostore.eu

(#1137) HUTCHDB válasza TpS (#1133) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Fuuu, nagyon jo lett az uj rom.
Erezhetoen gyorsabb, meg fluidabb az egesz!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1138) kano válasza KoNZoLik@ (#1135) üzenetére


kano
nagyúr

Pedig kb. Android 2.2 óta jellemző ez az androidra.
A Mate 20 pronak meg van más baja (a rendszer zárt, nem nyitható a BL, noch, ronda kamerák). :) Tény, hogy az akku jó benne.
De szerintem hagyjuk ezt ott abba. Én nem fogok Mate 20 prot venni (csak, ha már nagyon olcsón adnák), Te pedig ezek szerint nem akarsz Mix 3-t venni.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1139) KoNZoLik@ válasza kano (#1138) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

:K 👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1140) bbubby00 válasza HUTCHDB (#1137) üzenetére


bbubby00
őstag

Twrp-bol siman csak install?

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#1141) HUTCHDB válasza bbubby00 (#1140) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nekem felajanlotta, de utana kis kalamajka... kerte a kijelzovedo kodot, majd beengedett a twrp-be, utana ugyanugy install.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1142) Zototh64 válasza bbubby00 (#1140) üzenetére


Zototh64
őstag

A telepitojevel ha letöltöd és rá nyomsz a telepítésre amikor lejött, akkor ő indítja a twrp és csinál mindent magától.
Annyi, hogyha pin van beallitva a telón akkor a twrp induláskor azt írd be és a jobb alsó sarokban pipa. Utána megy minden ahogyan kell.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1143) bbubby00 válasza Zototh64 (#1142) üzenetére


bbubby00
őstag

Berakott twrp-be kod beirasa utan. Gondolom nyomjak az installra es rakjam fel?!

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#1144) rjg válasza bbubby00 (#1143) üzenetére


rjg
őstag

Igen

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#1145) Zototh64 válasza bbubby00 (#1143) üzenetére


Zototh64
őstag

Így van, kettőt kérdez, okezod és had szóljon

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1146) bbubby00 válasza Zototh64 (#1145) üzenetére


bbubby00
őstag

Igen, masodjara igy volt. Elsonek valamiert a jelszo beirasa utan bedobott csak siman a menube. Koszi, ezutan menni fog, csak meg sosem csinaltam ilyet, elrontani meg nem akartam.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#1147) TpS válasza HUTCHDB (#1137) üzenetére


TpS
őstag

Akkor feltolom én is. A 2s fórumban panaszkodott valaki, hogy piszkosul merül az új rommal, de akkor az csak egyedi eset lehet.

(#1148) rjg válasza TpS (#1147) üzenetére


rjg
őstag

Erre vonatkozóan nekünk még nem lehet semmilyen tapasztalatunk. Az új, időzített sötét módot viszont jól eldugták. A fejlesztői beállításokon belül van Night mode-ként.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#1149) TpS válasza rjg (#1148) üzenetére


TpS
őstag

A 2s fórumban Karavik (2s eu teszter) említette, hogy addig itt lesz, amíg nincs kész teljesen.

(#1150) rjg válasza TpS (#1149) üzenetére


rjg
őstag

Abba csak alkalmanként olvasok bele, bár lehet, hogy pont az ő munkássága és infói miatt érdemes lesz követnem.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.