Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:26:21

LOGOUT.hu


kódnév: perseus utolsó módosítás: 2019.11.01

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Wesder


Wesder
félisten

Jó teszt lett Alice.
Szerintem a Qi töltő miatt nem gond hogy àtalakítós a Jack a telefonban. Így akinek nagyon igénye van rà egyszerre hallgathat zenét és töltheti a telefont.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#52) Atomgeszi válasza Wesder (#51) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Igen, és viszem magammal az utcán, meg a buszon, meg a kondiba, meg mindenhova 400 km hosszabbító, meg hátlapra ragasztott Qi töltővel. :DDD

(#53) TpS válasza rzoli (#49) üzenetére


TpS
őstag

Van egy kis hézag a két elcsúszó felület között. Ha valaki úgy csúsztatja el, hogy a tetejét elég erősen nyomja, akkor akár hozzá is érhet a csúszka a kameratartó részhez. Normális használat esetén ez nem fog gondot okozni.

(#54) hito


hito
nagyúr

"A telés kamerával viszont nem tudunk videózni, csak digitális zoom érhető el."

Számomra itt válik az egész egy rossz viccé. Legalábbis ami a kamera részét illeti. Viszont mivel nekem ez egy fontos szempont, talán majd a következő generáció.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#55) Luck Dragon

Végre itt a teszt, nagyon vártam már.
Nagyon tetszik ez a készülék, főleg kék színben. :)

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#56) kelly416 válasza Atomgeszi (#52) üzenetére


kelly416
veterán

Én ugyan másik telefon mellé, de készülök QI-s powerbankot venni, hogy ne kelljen madzaggal vesződni, pedig van 20000mAh-s Xiaomi bankom, ami köszöni szépen, perfect egyébként.

(#57) citkar


citkar
addikt

Az az érzésem nem csak ez a gyártó eddigi legjobb telefonja, de saját magához képest is előre tudott lépni, mutatni tudott valamit, amit minden gyártó irigyelhet egy kicsit és követniük is lehetne.

(#58) Atomgeszi válasza kelly416 (#56) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nyilván jó, de eléggé behatárolja a töltés közbeni használatot.
Kb. mindenki megmagyarázza, hogy ja - nem is kell jack, mert van átalakító, meg amúgy se merül le, és , ha épp mégis?
Nem is kell nagyobb akksi, mint 3000, mert úgyis van nálam power bank
Nem is kell infra, mert amúgy se használtam csak évi 2x - de akkor lehet életet mentett épp.
Ja hát nem is kell OIS, mert hát az EIS is szuper..
Ja hát nem kell előlapi ujjlenyomat-olvasó .. Ja, potyára emeljem fel mindig az asztalról, autós tartóban meg tapicskoljam a hátulját látatlanban, esetleg, ha olyan a tartó még vegyem is ki..

Ha mindig mindenbe csak helyeselünk a gyártók_sokszor hülyeségeiben_, és elfogadjuk a régebben többféle módon is megoldható dolgokat, azzal csak saját magunkat csapjuk be. Persze elismerem, hogy sokan megvannak nélküle, de valakiknek ez fontos.. És egy flagshipnek főleg nem arról kéne szólnia, hogy kompromisszumot kötünk, ha már egy Xiaomi Note 7 is tud 4000mAh akksit, jacket, infrát, töredék áron, nem töredék kamera képességekkel és ugyanúgy smooth rendszerrel, max nem lesz SAMOLED, meg csiszicsuszi. Cserébe ott a ronda notch vagy cseppnotch, mert valamivel azt is kell "innoválni"..

[ Szerkesztve ]

(#59) kissady válasza Atomgeszi (#50) üzenetére


kissady
tag

A telefont este töltöm, bőven kibír egy napot. Az usb c-s füles ugyanúgy 1 db, mintha jack végű fülessel futkoznék.
[link]

[ Szerkesztve ]

Az ész az nem olyan, hogy van, oszt adok... Az vagy van, vagy nincs...

(#60) Solten


Solten
addikt

Nagyon jo :K

Saor Alba

(#61) logitech1


logitech1
tag

Jó lett,Gyönyörű Amoled kijelző :R

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#62) rzoli válasza kissady (#59) üzenetére


rzoli
senior tag

Nekem már van egy elfogadható minőségű fülesem, úgyhogy inkább ezt néztem ki hozzá. Adapter.

A baseus kábelek jó minőségűek, úgyhogy szerintem ezzel sem lesz gond. A plusz egy bigyóval sem, amit hurcolni kell, hiszen úgyis állandóan ott fog lógni a füles végén.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#63) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Szép lett, terveztem egyszer egy Mix telót venni, viszont így hogy átváltottak itt is OLED-re így már lehet kimarad :( Számomra kár érte. Marad a Poco széria.

(#64) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

Pazar telefon es udito latvany a notch tengerben.
A jack hianya lassan kezd erdektelenne valni, miutan Szinten Xiaomi megerkezett az Airdots Pro-val. :)

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#65) bbubby00 válasza kissady (#59) üzenetére


bbubby00
őstag

Nemtudtam, h van USB-C kimenetu fules. Rendelek is :D

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#66) nozs23 válasza rzoli (#49) üzenetére


nozs23
addikt

Tobben is posztoltak ilyen kepet.

(#67) vulnrea válasza bbubby00 (#44) üzenetére


vulnrea
aktív tag

Működik az Mi 8-ra portolt kamera, viszont az újabb kiadások a legfrissebb 10.2 EU romot igényli. Én porbáltam és jobb sokkal a kamerája gcam-mal. Ha esetleg valaki felteszi és akadozik, akkor a fix menüben a butter fixet lehet engedélyezni.

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#68) bbubby00 válasza vulnrea (#67) üzenetére


bbubby00
őstag

Akkor nekem az volt a baj lehet. En 10.0.11.00Stabilon vagyok.
Viszont csak a fenykepezo resze akadozott, kamera jo volt.

[ Szerkesztve ]

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#69) rzoli válasza nozs23 (#66) üzenetére


rzoli
senior tag

Láttam a tesztben is a beégést, majd ha a kezemben lesz meglátom milyen.

Átböngésztem most a gsmarena tesztfotóit. Ott azt láttam, hogy AI-vel nem nagyon van beégés. Bár náluk a sima képeken is kevesebb.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#70) retesz147 válasza Atomgeszi (#58) üzenetére


retesz147
addikt

Osztom véleményed, nem értem egy flagship-ből miért maradnak ki dolgok, amik egyébként sok ember szerint hasznosak (én pl FM rádiót is siratom, mert igenis, néha használnám...). Az infra és a kis akksi meg :W
Az autós tartós véleményeddel is egyetértek, mintákat berajzolgatni, vagy hátul tapicskolni....
De ez nem ez ellen a telefon ellen szól, hanem kb az összes gyártó ellen. :(((

Xiaomi 13 eu dev...

(#71) Joba006 válasza rzoli (#62) üzenetére


Joba006
csendes tag

Nem kell :) A cikkben is írják, hogy alapból adnak hozzá átalakítót.

(#72) judas13 válasza Atomgeszi (#58) üzenetére


judas13
addikt

+1

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#73) rzoli válasza Joba006 (#71) üzenetére


rzoli
senior tag

Csak a töltés miatt néztem ki ezt a fajtát, egyrészt mert itt is felhozták, hogy egyszerre nem megy a töltés és a hangkábel csatlakoztatása, másrészt táncot is szoktam tanítani, és ciki, ha óra közben lemerül a telefon. :)

MIUI-s telefonom még nem volt, kb ugyanez a menete a rom cserének mint itt leírva? Xiaomi Mi Mix 2S - XIAOMI.EU ROM tiszta telepítés lépésről lépésre

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#74) bbubby00 válasza retesz147 (#70) üzenetére


bbubby00
őstag

Fm radio nemrossz dolog, de ritkan volt jo minosegu vetelem, igy megoldom netes appon. Ugye a legtobb fejlett orszagban mar nem gigaban merik a mobilnetet, hanem kapsz az elofizu melle korlatlant. En inkbab az infrat siratom itt. Autoba feloldas pedig ugy, h Nyitva hagyod a telot, duplkaopp es arcalapon felold :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#75) Bass válasza HarleyCustom (#4) üzenetére


Bass
addikt

Akkor mit mondjunk egy Iphone-ra? Drága és f.os (az)? Az xs max 105 pont a kamerára ez meg 103😁,ennyit az itteni "tesztről" 😊A többi apróság sem ér meg több 100e forintos eltérést,ugyhogy nem rossz ez,nem "olcsósított"

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#76) Joba006 válasza rzoli (#73) üzenetére


Joba006
csendes tag

Oooopsz, teljesen jogos..., azt hittem csak a korábbi fülhallgató megtartása a cél.

Redmi Note 3 Pro készülékemet cserélem erre. Azon kellett romot váltanom, mert még nem volt global kiadás rá. Azonban néha nem teljesen azonosak a korábbi telefonokkal a lépések. Ha cserélni akarsz, inkább várj, mert "jobb holnap egy gyári teló, mint ma egy tégla" :D Talán egy másik MA fórumban írtak is,
de most nem vagyok biztos benne. Én azt hiszem maradok majd az eredetinél (persze ha nem lesz valami nagy gixer vele).

(#77) Atomgeszi válasza kissady (#59) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ezzel lehet egyszerre tölteni, meg hallgatni. Ja nem. :D
Egyébként ez a Piston 3 hozza a jackes 2 minőségét? Mert nekem az van, és még mindig bitang jól szól.

(#78) Atomgeszi válasza bbubby00 (#74) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Arcalapon felold, ha mondjuk nem szemtől szemben vagy?
Kicsit vicces hajuldozni autóban, biztos azt hiszik, hogy valami kitérő fényhullámok ellen küzdesz.. :D

Egyébként ezen van kijelző felold gomb? Mármint zároltképernyőre?

Mert Én sokszor csak megnézem az értesítéseket, anélkül, hogy feloldanám, arcalapúval meg egyből oldja a fő képernyőre, és lehet megint lehúzni a statusbart..

(#79) rzoli válasza Joba006 (#76) üzenetére


rzoli
senior tag

A válaszom második része (#67) vulnrea bejegyzésére lett volna... csak feledékeny vagyok :)

Olvasgattam az XDA-n, meg a linkelt cikket is, de ez lesz az első MIUI-s telefonom. A Mi A1 ebből a szempontból könnyebb volt, nem kellett engedély a feloldáshoz, tömegtelefon volt, sok rom-mal, stb. De majd utánaolvasok rendesen :)

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#80) ruzsabazsa


ruzsabazsa
aktív tag

Csusztatassal is fel lehet venni ha hivnak ?? Az nagyon adná..a tesztben nem lattam :D

(#81) HarleyCustom válasza Bass (#75) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Szerinted... ;)

(iPhone?hogy jön ez most ide?) :U

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#82) Atomgeszi válasza Bass (#75) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Egyébként meg amit észrevettem, hogy a tesztképeket igen fenntartásokkal kell kezelni.
1-2 hét után, de főleg 1 hónap után, miután ismered a szenzor képességeit, fényévekkel jobb képeket lehet lőni, ha egy kicsit utánaállítasz a fókusz után, hol a fénynek, hol a fókusznak, hol HDR hol nem, ha egy kicsit törődsz a témával azért változik a helyzet.

Kedvencem MM-ben volt a Huwaei standnál az ottani dolgozó, aki bőszen mutogatta, hogy sötétben milyen jó képeket csinál a Honor 8. Mondom és ezek automata beállítások? - Áh nem. Mondom és gondolom állvány is volt hosszú záridővel? - Persze. Aztán megveszi csóringer ember a Honor nyóccat, próbálja fotózni gyertyafénynél automata beállításokkal a macskát és csodálkozik, hogy where is cat?

Szóval igazából simán lehet százszor értékelhetőbb képeket csinálni, mint mondjuk egy teszt erejéig, ahol azt se tudod, hogy mi mit csinál.. Még profi géppel is nehéz hihetetlen jó képeket csinálni, ott is elkészül pár 10 db az adott témáról, mire a fényképész kiválasztja a legjobban sikerültet.. Az meg, hogy egy mobil kamerától, első fotóra azt várjuk, hogy első kép tökéletes lesz, szerintem kissé túl van misztifikálva.

(#83) draco31


draco31
veterán

Az a dupla beszédhangszóró csak szerintem egy darab valójában, és a kijelző felett csak egy üres lyuk van, hogy átjöjjön alulról a hang?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#84) Atomgeszi válasza ruzsabazsa (#80) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Igen lehet(ha jól emlékszem a másik topikban írta valaki), csak lerakni nem lehet. Bár szerintem xiaomi fórumon egy ticketet megérne, és beleraknák ezt a funkciót. Mondjuk kérdés, hogy mennyire agresszív a mágnes, hogy vajon véletlen is sikerül-e összecsukni, aztán lehet magyarázkodni, mé rakod le az asszonynak. :D

[ Szerkesztve ]

(#85) Joba006 válasza ruzsabazsa (#80) üzenetére


Joba006
csendes tag

Erre én is gondoltam :DDD Több mindent be lehet állítani a csuszkára, reméljük, ezt is.

@bbubby00 Mint tulaj: meg tudod mondani? :)

(közben megjött a válasz)

[ Szerkesztve ]

(#86) Doki42


Doki42
őstag

Tetszik, de egyben jobb lenne. Fix ház hosszú élet.... 😎

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#87) Freiherr


Freiherr
őstag

Bitang jó ez a cucc, ha meg jobban szét lehetne csúsztatni, az lenne az igazi feeling, régi szép Nokiás emlékek .

XXX

(#88) Atomgeszi válasza Doki42 (#86) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Mert a régi csúszkás telefonok sorra haláloztak? Sőt ott még szerintem ilyen "táv" sem volt, hogy a billentyűzet ne karcolódjon. Itt meg még erre is figyeltek.

Szerintem, ha valaki nem satuban összefogva próbálja kinyitni, hanem úgy használja, mint egy normál ember, a csúszka általi karcolódás esélye nagyon minimális.

(#89) citkar válasza Atomgeszi (#58) üzenetére


citkar
addikt

Szerintem sem tökéletes a telefon, de ha mindig csak helyeselnénk egy egy elfogult hozzászólás után akkor fel sem merülne másban, hogy nem csak neked, vagy nekem gyártanak telefont. Abba gondolj bele, lehet ami neked kell, az másnak teljesen felesleges.
Visszatérő jelenség a jack dugó, vagy az infra hiánya, de sokaknak teljesen feleslegesek és amíg kapni olyan készüléket, amiben benne van, miért baj, ha egyes készülékek elhagyják. Egy másik készüléket kell választania azoknak, akiknek mások az igényei. Az ujjlenyomat olvasó helye is szubjektív, talán többen használnák elöl, de lehet valaki kifejezetten a hátsó oldalit kedveli, illetve az arcfelismerés mellett már lehet valaki nem is használja.

Az mondjuk kétségtelen, hogy kissé nagyobb akkut egy ekkora telefonba valóban belepréselhettek volna.

Aki jack dugóval, elöl elhelyezkedő ujjlenyomat olvasóval, arcfelismeréssel is feloldható telefont keres, akkor azt is talál, korábbi szériában is (adott esetben alig több, mint 14x7 cm-es kivitelben). Persze lehetne minden telefon ilyen, de akkor meg az lenne a baj.

(#90) ates


ates
aktív tag

Köszönöm a tesztet, jó volt olvasni. Korrekt a készülék is, bár a külső megjelenés szempontjálból az M16th vezet nálam.

(#91) bbubby00 válasza Joba006 (#85) üzenetére


bbubby00
őstag

Csuszkara be lehet allitani applikaciot, szelfi modot, open tools (idojaras, szamologep, zseblampa stb funkcios menu ugrik fel) vagy h ne csinaljon semmit. Itt valtoztathato h adjon e ki hangot melle, ha igen, akkor milyet. Es bedob meg egy kis efektet a kepernyore (nem szeretem a tulcsicsazast, teljesen diszkret, ez abban nyilvanul meg, h lightosan bekekul a kijelzo 4szele).
Felvenni feltudod, ez ugye kesztyuben jol jon, csak hivas vegenel osszecsukasra nem rakja le sajna. Ha beleraknak, sztem sokan orulnenek.
(Masik forumba is en irtam talan :D )

[ Szerkesztve ]

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#92) Joba006 válasza bbubby00 (#91) üzenetére


Joba006
csendes tag

Az tényleg az oldscoolfeeling lenne :)) Jaj, csak érkezne meg már a kék az Eustockhoz! Lassan bánom, hogy nem csaptam le a feketére.

(#93) hedges


hedges
csendes tag

5. napja használom. Nekem maximálisan beváltotta a hozzá fűzött reményeket. Igaz kékben szerettem volna, de türelmetlen vagyok, így maradt a fekete. Egyáltalán nem bántam meg, mivel a tokban úgysem látni a színét.
Mindenben villámgyors, főleg a wifi. (2,4GHz-en 100Mbit - 5GHz-en 300-ig ment eddig.) Engem nem zavar a jack hiánya, szinte sosem használtam a korábbi telefonjaimon a fülhallgatót.
Fotós képességeiről később lesz véleményem, de a szuperlassított felvétel nagyon tetszik :)
Első Xiaomi telefonom, hosszú barátság után elköszöntem a Honortól. Kár, hogy a Magic2 sokkal drágább és itthon sem kapni...de úgy érzem nem lőttem mellé ezzel a készülékkel.

(#94) Atomgeszi válasza citkar (#89) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nem, szerintem az a nem normális, hogy házon belül töredék áron a kis redmikben nagyobb akksi, infra, jack is van. Persze abban nincs NFC, nincs OIS, nincs épp aktuális csúcs SOC.

Szerintem, egy flagship telefon nem a kompromisszumról kéne szóljon, ami a kisebb modellben benne van, és a gyengébb SOC is röhögve elviszi fluidan a MIUI-t. A kamera annyival nem gyengébb egyáltalán.

Manapság a flagship teló tényleg csak az aktuális legerősebb SOC-ról, meg kijelzőről szól, ja meg a leica, meg triple camera. Minden más feature szinten visszalépés, vagy külön magadnak kell megoldjad(typec átalakító, qi powerbank,type c füles, type c infrastb)

KB olyan, mintha egy prémium autóból kihagynák a hátsó elektromos ablakot, mert amúgy se használja az üzletemberen kívül más, max az anyóson ül, miközben a lowcost autóba meg virít a hátsó elektromos ablak, mert arra főként családos hétköznapi embereknek van szükségük? És,ha a menő üzletember is beülteti hátra a gyerekeit, akkor tekergethessék kurblival?

Pont ez az, hogy a 3x áron, tudjon annyit, mint a low vagy mid kategória, csak éppen jobban.

"Aki jack dugóval, elöl elhelyezkedő ujjlenyomat olvasóval, arcfelismeréssel is feloldható telefont keres, akkor azt is talál, korábbi szériában is (adott esetben alig több, mint 14x7 cm-es kivitelben). "

Talált igen. De már 2 éve egyik flagship sem tartalmazza ezeket.
Szóval , aki egy mindenes telefont keres, jelenlegi egyik sem alkalmas arra a kifejezésre,hogy minden benne van. Főleg ennyi pénzért.

[ Szerkesztve ]

(#95) bbubby00 válasza Joba006 (#92) üzenetére


bbubby00
őstag

En zoldet akartam, de olyan nem is lesz globalban, igy lekakaltam, hogy mi a masik, csak mihamarabb legyen. Meg a tok amugy is eltakarja az egesz hatuljat. Nekem izzados a tenyerem, igy vedelem nelkul csak ritkan hasznalom, nagyon csuszik a keramia, de legalabb nagyon gyujti az ujlenyomatot. Amigy nagyon tetszik :D de hetente egyszer latom csak igy :D

[ Szerkesztve ]

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#96) davta


davta
csendes tag

"A beszélgetés hangminősége mindkét beszédhangszóróval kifogástalan"

huh? :F [visible confusion]

(#97) Den Hadnagy válasza Atomgeszi (#50) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Pontosan, még egy sz.r, amit elhagyhatsz/meghibásodhat.
Meg nekem pl. eleve van bejáratott fülesem, amit szeretek, és nem akarok újat venni.
Nekem gyártói oldalról soha senki nem fogja megmagyarázni ennek az értelmét. Ezért is van S8+-om, mert amikor vettem, kb. ez volt az egyetlen flagship, amin megvolt a jack (meg a QI, meg a microsd, meg a notchmentesség stb.).

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#98) citkar válasza Atomgeszi (#94) üzenetére


citkar
addikt

Az igaz, hogy egy felső kategóriás telefonban jó lenne, ha mindent tartalmazna, de ilyen nincs, szerintem nem is volt és valszeg nem is lesz. Azért még egy felsőbb kategóriában is kötnek némi kompromisszumot, ha másért nem, az árért, vagy a megjelenésért. Egy autó hátsó ablaka azért rossz hasonlat, mert a telefon esetében egy ember aki használja a készüléket (ő meg csak tudja mit akar annak megfelelőt vesz), míg az autó utasa változhat, így ő vagy hiányolja azt az elektromos ablakemelőt, vagy nem.
Hát a Meizu ilyen készülékeket gyárt a felső kategóriában is, viszonylag mérsékelt árakon: jack dugóval, elöl ujjlenyomatolvasóval (akku meg a többi a szokásos) és ha nem is a flagship, de a korábbi szériában a Meizu 15 még elég kompakt is a 143x72 mm-ével.

[ Szerkesztve ]

(#99) Bass válasza HarleyCustom (#81) üzenetére


Bass
addikt

😉

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#100) tibcsi0407 válasza Graphics (#39) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Gondolkoztam én is, hogy megvárjam az 5G-s változatot, de arra ki tudja mikor lesz jól működő Google Camera..

https://utdetailing.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.