Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:26:21

LOGOUT.hu


kódnév: perseus utolsó módosítás: 2019.11.01

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) bbubby00


bbubby00
őstag

Uj eu dev fentvan mindenkinel? :D

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#1602) zhorvath válasza bbubby00 (#1601) üzenetére


zhorvath
aktív tag

naná! :)

(#1603) elmo


elmo
aktív tag

Először is kösz mindenkinek, gyomlálgatok lelkesen az adb-vel. Másrészt nem problémázok a SOT miatt, majd akkor leszek releváns, ha nem nyomom a játékokat. :) Egyébként a vezeték nélküli töltés elég lassan megy nálam (lehet gyenge a hosszabbító), konkrétan ha elég sok minden megy a telefonon (nem nyomkodom), akkor kb. nem is töltődik, csak szinten tart. Szóval fura.

Ja, amúgy nem zavar a root különösebben, csak nem akartam vele szöszölni.

Szerk.: +1: közben rájöttem, hogy nálam még mi zabálja: a hotspot. Azaz tovább lövöm a netet a telóról, ez is meríti rendesen. Szóval pláne nem mérvadó az én felhasználásom. :)

[ Szerkesztve ]

(#1604) Roland861010 válasza zhorvath (#1602) üzenetére


Roland861010
addikt

Elég vegyesek a vélemények én még nem mertem fel tenni.

De ez nekem új mármint hogy ez működik eddig nem töltött le semmit.

[ Szerkesztve ]

(#1605) Maist válasza bbubby00 (#1601) üzenetére


Maist
senior tag

Fent van. Kicsit újra gyengébbnek tűnik az akku idő, előző heti nagyon jó volt, azelőtti meg szintén gyatrább. Nem tudom hogy volt eddig, de kikapcsolhatóvá vált az AI gomb mindenféle funkciója (bár megnyomva, bekapcsol tőle a telefon, power gomb helyett/mellé tökéletes ;) ).
Továbbá a Magisk beta v19.0 már gyárilag root-olja a telefont, nem kell okosított verziót használni.

[ Szerkesztve ]

(#1606) elmo válasza Roland861010 (#1604) üzenetére


elmo
aktív tag

Ja, nőtt vagy kétszáz megát az image.

(#1607) elmo válasza Maist (#1605) üzenetére


elmo
aktív tag

Nem, nem, az előzőben (9.3.21) sajna még nem lehetett állítani, ha csak szimplán megnyomod az ai gombot, akkor a google cucc jön elő...

(#1608) dioka7 válasza Roland861010 (#1596) üzenetére


dioka7
senior tag

Most 1,5 hónapos a tel kb és ebből 1 hónapig vezetékkel töltöttem, most már vezeték nélkül, de én nem vettem észre különbséget.
Global Stabil 10.2.2.0(PEEMIXM) /Ez az egy amin nem fogok változtatni, mert céges és nem akarom elgányolni/
Tessék a mai "adataim":

1x 5%-ot és 1x 7%-ot töltöttem rajta, szóval már kikapcsolt volna, ha ezt nem teszem. Szerintem a BT zabálja az akkut, főleg, hogy egyszerre megy az órával a szinkron és a spotifyon keresztül egy másik eszközre a zene (kocsi vagy head-set) Illetve a másik nagy fogyasztó a dual SIM, mert azt nem gondolom, hogy normális, hogy a kijelző után a legnagyobb fogyasztó a a "cella készenlét", 13%-ot zabálva az akkuból, emellett tapasztaltam is, hogy 1 SIM-mel nagyságrendekkel kevesebbet fogyaszt ugyanez a telefon, ugyanezekkel az appokkal, ugyanígy használva. Dark módot bekapcsoltam, de a menüben minden maradt fehér, ezt sem értem. Amit lehet feketén használok, energiatakarékosság miatt, még a waze is állandó éjszakai módban van, messenger is, és a háttérképem is full fekete.
GSam Battery Monitorral próbálkoztam, de semmire nem jutottam, le is töröltem, de ha segít valaki megfejteni, visszateszem szívesen.

[ Szerkesztve ]

(#1609) Peter.70


Peter.70
őstag

Sziasztok, ki hol vásárolta a mi mix3-at? Megbízható garanciát adó bolt érdekelne.

(#1610) dioka7 válasza Peter.70 (#1609) üzenetére


dioka7
senior tag

(#1611) alex.3 válasza dioka7 (#1610) üzenetére


alex.3
tag

A smartshop sajnos eléggé megbízhatatlan, sokan panaszkodnak a garanciális ügyintézésre. Ráadásul a készülékek zöme feketén kerül az országba ezért a hivatalos garanciát sem tudod érvényesíteni a márkakereskedőnél. :( Olcsó árakkal csábítanak a nem létező raktárkészletre.

[ Szerkesztve ]

(#1612) Peter.70 válasza alex.3 (#1611) üzenetére


Peter.70
őstag

Te mit javasolnál? Turbado milyen?

[ Szerkesztve ]

(#1613) dioka7 válasza alex.3 (#1611) üzenetére


dioka7
senior tag

Oh, köszi az infót. Nekem számlás kellett, tőlük vettem, egy kolléga pedig Pocophone-t vett ugyaninnen, mindkettő raktárról, azonnal megvolt és eddig hibamentes. "Gari probléma" tapasztalat nincs, de jó tudni, amit írtál, köszi!
Nagyon sajnálom, hogy az eustock így döntött, ahogy. Az elmúlt 7 évben, kb 20 telefon jött tőlük a családba, sosem volt semmi gond. :O
Turbadoról még nem hallottam rosszat.

[ Szerkesztve ]

(#1614) alex.3 válasza Peter.70 (#1612) üzenetére


alex.3
tag

Esetleg xiaomishop vagy mistore, turbadot nem ismerem, sajnos eustocnál már nincs és mostantól csak cégként lehet vásárolni. Esetleg még itt a prohardver aprón is körbenézhetsz. Szerintem az a lényeg, hogy WayteQ-hez szóljon a gari, mert mégis csak ők a magyarországi szervíz. De majd a többiek meggcáfolják ha nincs igazam.

(#1615) retesz147 válasza alex.3 (#1614) üzenetére


retesz147
addikt

A xiaomishop kapufa... Én úgy tudom ott sincs hivatalos gari(Wayteq), panaszból meg Dunát lehet rekeszteni.

Xiaomi 13 eu dev...

(#1616) alex.3 válasza retesz147 (#1615) üzenetére


alex.3
tag

Én azt vettem észre, hogy elég nagy az összefonódás a háttérben a három cég között ergó szerintem a tulajdonosi kör is ugyan az. Aztán lehet, hogy nem jól látom.

(#1617) retesz147 válasza alex.3 (#1616) üzenetére


retesz147
addikt

Én úgy tudom, hogy az eu stock és a hivatalos xiaomi.hu tulajdonosi köre ugyan az, de a xiaomishop másoké.

Xiaomi 13 eu dev...

(#1618) CoolBoy323 válasza retesz147 (#1617) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nagyon nem. Eustock egy szlovák cég, Kelzsoca fórumtárs cége. Xiaomi.hu (a Lurdy házas bolt) pedig a Wayteq Kft-é

(#1619) Viper26 válasza Peter.70 (#1612) üzenetére


Viper26
nagyúr

Volt vagy 5 vásárlásom ott, teljesen rendben van.

iPhone 14 | FR955

(#1620) Zototh64 válasza Peter.70 (#1612) üzenetére


Zototh64
őstag

Turbado, teljesen rendben van, gariban mindenben, eddigi tapasztalataim szerint.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1621) hari69 válasza dioka7 (#1587) üzenetére


hari69
csendes tag

A 6 órás kijelző idő bármikor megvan... indukciós töltéssel is. Teljesen ok.

(#1622) dioka7 válasza hari69 (#1621) üzenetére


dioka7
senior tag

Nekem is! Csak 2,5 tölktési ciklus alatt... :DDD :DDD
De viccet félretéve, leírnád, hogy használod?
Fényerő, wifi/adatnet, mik azok az appok, amik szinkronizálnak, gps, BT, zene hallgatás, stb?

[ Szerkesztve ]

(#1623) hari69 válasza dioka7 (#1622) üzenetére


hari69
csendes tag

Fényerő automata, bt. óra miatt folyamatosan bekapcsolva, adatforgalom mobil adatforgalom 10 órában, wifi otthon automatikus ki-be kapcsolásra lőve, 5 alkalmazás folyamatosan fut... automata indítással. Óránkénti szinkronizáció. Face, viber, net amennyit a munkaidő enged... játék semmi. Kicsi video. GPS nincs bekapcsolva. Csak ha kell..., zene nincs.kb ennyi.

(#1624) hedges


hedges
csendes tag

Rögtön agyvérzés kap el. Mit lehet ezzel tenni? Egyik nap vettem észre és fogalmam sincs, hogyan repedt meg. Nem esett le, nem koppant, mindig asztalra teszem, zsebben hordom. :( :(((

(#1625) Roland861010


Roland861010
addikt

Heti frissítés elmarad akkor ?

(#1626) TpS válasza Roland861010 (#1625) üzenetére


TpS
őstag

(#1627) bbubby00 válasza hedges (#1624) üzenetére


bbubby00
őstag

Nem szép. Még jó, h nem hordom tokban, lehet az enyém is elrepedne.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#1628) Kiki18 válasza bbubby00 (#1627) üzenetére


Kiki18
őstag

Tok okozhat egyántalán ilyen jellegű sérülést?

(#1629) bbubby00 válasza Kiki18 (#1628) üzenetére


bbubby00
őstag

Nem, csak vitzeltem.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#1630) Maist válasza hedges (#1624) üzenetére


Maist
senior tag

Lehet valahogy megfeszült, esetleg gyártási hibás volt. A törött részen el kell kezdeni kiszedegetni, és venni hozzá az Aliról üveget. Talán nem annyira nehéz kicserélni: link

(#1631) TpS


TpS
őstag

(#1632) Roland861010


Roland861010
addikt

Egy kis érdekesség!

[link]
275 milliárd bónusz a Xiaomi fejesének

(#1633) rzoli


rzoli
senior tag

Kicsit off, de nem tudja valaki, hogy lehet a gapps-ot feltenni a telefonra, alternatív módon? Sajnos TWRP-ből nem megy, nem elég a hely a system partíción a rendszer telepítése után (AEX és RR egyaránt). Maguk a ROM-ok (GSI) települnek, és működnek is.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1634) hatvani válasza rzoli (#1633) üzenetére


hatvani
tag

Srácok, érdemes váltani mi mix 2 ről háromra ?Megéri az árrést?

(#1635) rzoli válasza hatvani (#1634) üzenetére


rzoli
senior tag

Váltani szerintem nem, a soc, a kamera ugyan az, a kijelző illetve a forma más.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1636) elmo


elmo
aktív tag

Nagyjából képben vagyok, megerősítést kérek. Jelenleg a 9.3.28-as fejlesztői van fent. Ha kipróbálnám a 10.3 stabilt, akkor elég a cache + dalvik art + system törlés (mintha másik fejlesztőit raknék fel), vagy teljes gyalulás kell és minden adat megy?

(BTW: hogy lehet, hogy a stabilnak nagyobb a verziószáma, amikor a fejlesztői kb. hetente frissül?)

Mindezt azért (is) kérdem, mivel törölgettem az adb-vel ezt-azt (olyat nem, hogy MI Cloud) :D , viszont most néha (restart után eleinte gyakran, aztán ritkul) kiírja, hogy valami megpusztult, küldök-e log-okat? A beállítások is kiakad bizonyos helyeken (pl .security status). Az is furcsa, hogy miután újra felraktam a 9.3.28-ast, ugyanúgy ki voltak gyomlálva a cuccok; ilyenkor nem kellene visszakerülniük? Ezek az 1,7 - 2 gigás cuccok nem a teljes operációs rendszert tartalmazzák?

Kösz előre is!

Ja, itt vannak a Java log-ok:

[link]
[link]
[link]

(#1637) Zototh64 válasza elmo (#1636) üzenetére


Zototh64
őstag

Full wipe-al törlödnek csak a beállításaid, plusz minden.
Anélkül hiába teszed fel újra ugyan azt a romot, marad minden szerintem.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1638) rzoli válasza elmo (#1636) üzenetére


rzoli
senior tag

Csak abból tudok kiindulni, hogy ROM váltásnál általában format data kell, a titkosítás miatt. Pl. global-ról eu-ra is. Ebből GONDOLOM, hogy visszafelé is kelleni fog, akkor pedig gyalul mindent a telefonodról.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1639) hatvani válasza elmo (#1636) üzenetére


hatvani
tag

Nem 2srol , hanem sima 2rol 3ra! Social 835 helyett 845 ...és kamera és ugyanaz elvileg mas kerdes hogy gyakorlatban erezheto e a fejlődés ...

(#1640) rzoli válasza hatvani (#1639) üzenetére


rzoli
senior tag

Hm... ezt a mix 2 / 2s-t.. benéztem, bocsi. Azért én már inkább a Mi9-en gondolkodnék, vagy a Mix4-en.

Ellenben megjelent az új heti frissítés, bár nálam egyenlőre error és nem tölti.

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1641) rzoli válasza rzoli (#1640) üzenetére


rzoli
senior tag

Közben lejött a frissítés, gondolom csak túlterhelt volt a server. Én komolyabb változásokat nem vettem észre, a Change lóg szerint javítások vannak főleg benne.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1642) TpS válasza hatvani (#1639) üzenetére


TpS
őstag

2s-ről váltottam 3-ra, nem 2-ről, mert nekem nem volt elég a fényereje nyáron verőfényben. Ennél nincs ilyen gond, ez már egy piros pont. A szelfi egy dekát sem érdekel, ennél nincs az előlapból erre hely pazarolva, még egy piros pont. Viszont valamivel nehezebb a vasalás miatt, de ez meg nem zavar. Ez nekem sokkal jobban bejön, mint az előző.

(#1643) TpS válasza rzoli (#1638) üzenetére


TpS
őstag

Ez a letöltés elég gyökérül van megvalósítva, mert hiba esetén, mert nem onnan folytatja, ahol gond adódott, hanem előröl kezdi a letöltést, azért erre figyelhetnének, mégis csak 2 GB-ról beszélünk.

(#1644) bbubby00 válasza rzoli (#1641) üzenetére


bbubby00
őstag

Van 24oras hatterkep, allandoan valtozik. En maradok az arany sarkanynal :D

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#1645) zhorvath válasza TpS (#1643) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Ez nem így van. Onnan folytatja, ahol megszakad. Nekem vagy tízszer megszakadt, de egyszer sem kezdte elölről.

(#1646) Roland861010


Roland861010
addikt

Sziasztok!

Gyárilag járt a ForzaHorizon 4 a géphez most a pass miatt elérhető az Ultimate is újra töltsem le vagy valahogy be lehet szerezni az Ultimate tartalmát az egész csomag újbóli letöltése nélkül is ?

(#1647) bbubby00 válasza Roland861010 (#1646) üzenetére


bbubby00
őstag

Sztem ez egy lukkal arrebb lett :D

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#1648) TpS válasza zhorvath (#1645) üzenetére


TpS
őstag

Nálam újrakezdte, többször is próbáltam, nem először, és érdekes módon mindig a végén van csak gond, 98-99%-nál.

(#1649) rjg válasza TpS (#1648) üzenetére


rjg
őstag

Korábban én is jártam így. A mai frissítés viszont gond, elsőre nélkül lejött.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#1650) Roland861010 válasza Roland861010 (#1646) üzenetére


Roland861010
addikt

Bocs elnéztem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.